آفریننده جهان خود باشیم

سحر رضوی ۵:۳۹ ب.ظ ۲
92071848261756885287

 

افکار و ذهنیات شما, جهان و زندگی شمارو می سازن, پس باید سعی کنید با فکر کردن به افراد و اتفاقهای خوب یه زندگی خوب رو برای خودتون بسازید.

هرچی ذهن آرووم تری داشته باشید دنیای واقعی شما هم آرووم و بی دغدغه تره می شه, هروقت احساس کردید اتفاقها و شرایط زندگیتون پیچیده شده, بهتره به ذهنتون رجوع کنید و سعی کنید اتفاقها و خاطرات غیر ضروری رو از توش حذف کنید.

یکی از راه های آرامش ذهن تمرینات روزانه مراقبه هستش که به شما یاد می ده افکار منفی رو از خودتون دور کنید و ذهنتون رو پاک و آرووم کنید.

به اعتقاد کاترین پاندر “زندگی بیرونی انسان تجلی زندگی درونی اوست”  پس با آرام ساخت ذهن و تفکر از طریق مراقبه و تفکر مثبت جهانمان را زیبا کنیم.

 

در ادامه مطالی رو از کتاب “چشم دل بگشا” براتون قرار می دم.

هر روز سر ساعت معینی بنشینید و آنچه را که موهبتی بزرگ می پندارید بنویسید. با انجام این کار به حقیقت پی می برید و ثمراتی نیکو می آفرینید.

از طریق نوشتن موهبتهای دلخواه می توانید زندگیتان را دگرگون کنید.

 

اگر اندازه کافی بر روی یه هدف تمرکز کنید و از تجسم خلاق استفاده کنید, آن را به دست می آورید, همواره در ذهنتان هدفی معینی داشته باشید و آنرا برروی کاغذ بیاورید.

آرزو موهبتی عظیم تر است, چشم دل بگشایید تا دریافتش کنید. پس با نوشتن آرزوهایتان, آنها را قطعی کنید و روشن کنید تا بصورت قطعی و روشن متجلی شوند.

۲ دیدگاه »

  1. زهرا خرداد ۱۲, ۱۳۹۴ در ۸:۲۳ ق.ظ - Reply

    اینکه میگه سرساعت معینی موهبتی که بزرگ میدونید رو بنویسید منظورش موهبتیه که ازش برخورداریم یا موهبتیه که نداریم و میخوایم نصیبمون بشه؟
    بازم ممنون مثل همیشه عالی بود

    • ناردونه خرداد ۱۳, ۱۳۹۴ در ۷:۲۲ ب.ظ - Reply

      موهبتی که میخوایم نصیبمون بشه

پاسخی بگذارید »

::. فارسی سازی توسط بیگ تم .::