داستان های راز – راز, هدیه ای از طرف خداوند

سحر رضوی ۱۱:۲۳ ب.ظ ۲
the-secret_seal_on_dark

 
من از طریق مادرم با راز آشنا شدم, با اینکه مادر خیلی مذهبیه ولی یه چیزی باعث شده بود که به سمت راز کشیده بشه و اونو باور کنه… بعدش هم من را با راز آشنا کرد.

سال ۲۰۰۸ راز را خریدم, من را کاملا مجذوب خود کرد و دیدگاه منو نسبت به زندگی عوض کرد.

از سال ۲۰۰۶ من می خواستم که به خارج بروم اما تصمیم قطعی ام را سال ۲۰۰۸ گرفتم و فهمیدم که من واقعا لیاقت دارم جایی زندگی کنم که دلم می خواهد.

من برای موقعیت های شغلی مختلف اقدام کردم، مصاحبه های مختلف شرکت کردم، رزومه ام را به شرکت های مختلف فرستادم و نامه های زیادی برای مدیران مختلف ایمیل کردم. اما عمیقا ته دلم اعتماد نداشتم که این اتفاق می افتد و فکر می کردم که من شایستگی کافی برای آن موقعیت های کاری را ندارم. اما اشتباه می کردم!!!

در اواخر سال ۲۰۱۱، من مجددا کتاب راز را خواندم و کتاب قدرت را نیز خریدم.

من کم کم شروع کردم که مدام به خودم بگم که من می توانم آنچه را می خواهم انجام دهم. من روش های گفته شده در کتاب راز را انجام دادم, مثلا تصویر خودم را در حال سفر کردن نقاشی کردم.

سپس مجددا اقدام برای موقعیت های کاری در قاره دیگری را شروع کردم.

برخی از کارهای پیشنهادی در آگوست و سپتامبر سال ۲۰۱۲ شروع می شدند, بنابراین من روی تقویم در آن تاریخ ها با حروف نوشتم: “این کار مال من شده است و من در حال رفتن به خارج هستم.” همچنین من عکس آن شهری که می خواستم در آنجا زندگی کنم را پس زمینه لپ تابم گذاشتم.

در آپریل ۲۰۱۲، ایمیلی به من رسید که تائید می کرد که من یک موقعیت کاری را بدست آورده ام. از خوشحالی گریه می کردم.اما بعد از آن من موقعیت کاری دیگری که بیشتر می خواستم را نیز در ماه می بدست آوردم!

بنابراین من دو فرصت کاری داشتم که حق انتخاب با من بود و من دومی را که بیشتر دوست داشتم انتخاب کردم. من در ماه آگوست ۲۰۱۲ به مقصد مورد نظرم سفر کردم. همانطور که تصور کرده بودم!!

من از خداوند بسیار سپاسگزارم که این قدرت را به ما داده که آرزوها و رویاهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم.

راز ابزاری هست که خدا به ما داده تا از اون برای رسیدن به خوشحالی و فراوانی استفاده کنیم.

 

از تیم راز و سایت اختصاصی آنها نیز تشکر می کنم که این جرات را به ما میدهند تا بتوانیم تجربیات جالب و هیجان انگیز خودمان از راز را در اختیار دیگران قرار دهیم.

من تصمیم دارم باز هم از راز و تکنیک هایش مانند تجسم خواسته ها برای بدست آوردن پول فراوان استفاده کنم و خواسته ام را به کائنات بدهم و مطمئن هستم که مبلغی که در چک راز می نویسم به زودی به دستم خواهد رسید.

متشکرم متشکرم متشکرم

 

 

 

کانال رسمی قانون جذب در تلگرام

ghanunejazb-kanal

۲ دیدگاه »

 1. ghazal آبان ۲, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۴ ق.ظ - Reply

  با سلام و خسته نباشید
  سحر جان مطالب سایتتون عالیه همچنین کانال تلگرام که دیگه واقعا حرف نداره مرسی از زحماتتون
  من یه مشکلی دارم اونم اینه که تمام مراحل قانون جذب رو برای رسیدن به خواسته ام انجام میدم ولی اون باور کافی که قراره کائنات من رو به خواسته ام برسونند ندارم چطوری باید این باور رو قوی کنم؟؟

  • ناردونه آبان ۳, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۴ ب.ظ - Reply

   سلام
   مطالعتون رو بیشتر کنید،،،

پاسخی بگذارید »

::. فارسی سازی توسط بیگ تم .::