داستان های راز – شما زیبا هستید!!

سحر رضوی ۱۱:۵۶ ب.ظ ۷۱
TheSecret

 

من باید از راندا برن و تیمش بخاطر اینکه راز را با ما در میان گذاشت تشکر کنم زیرا هرچه که من دارم و بدست آورده ام بخاطر این قانون باورنکردنی است. من با غرور اعلام می کنم که راز یکی از مهم ترین چیزهایی است که من در زندگی دارم.
کتاب های راز و قدرت را من بارها خوانده و فایل های صوتی شان را گوش کرده ام.

یک سال پیش یکی از بدترین سالهای عمرم بود. همه چیز در زندگی ام بد پیش می رفت. من واقعا بدبین شده بودم.

بخاطر طرز نگرش بدم و شیوه غلط زندگی ام وزنم خیلی زیاد و ۸۰ کیلو شده بود. لکه های تیره و زشتی برروی بدن و صورتم ایجاد شده بود و من دائما احساس می کردم خیلی زشت شده ام و بخاطر افکار منفی ام روز به روز هم بدتر می شدم.

خانواده ام ، دوستانم و اطرافیان به من می گفتند که چاق شده ای و کسی که او را دوست داشتم به من گفت که تو چاق و زشت شده ای. آن سال من در دانشگاه هم پذیرفته نشدم و یادم می آید که دائما گریه می کردم و همش به خودم می گفتم که چرا زندگی من اینقدر وحشتناک و غیر قابل تحمل شده است.

من نمی دانستم که همه آن مشکلات بخاطر خودم است. در آن زمان من نمیدانستم که ما همان می شویم که به آن فکر می کنیم و افکار ما به واقعیت می پیوندند.

یک روز من برای سرگرمی دنبال فیلمی گشتم تا تماشا کنم و فیلم راز را پیدا کردم. قبلا هم آن را دیده بودم اما نمیدانستم که آن فیلم می تواند ایده ای خوب را به من منتقل کند. اون روز فیلم را دیدم و این باراحساس بسیار خوبی پیدا کردم و به تدریج زندگی ام را کاملا متفاوت از آنچه بود تغییر دادم.

آنچه که من انجام دادم خیلی ساده بود. من هر روز خودم را طوری تجسم می کردم که می خواستم باشم.

می خواستم خوش هیکل باشم. یه مدل بود که من خیلی دوست داشتم شبیه او شوم و او را تحسین می کردم. من می خواستم که پوست صاف و درخشان و هیکل زیبایی مثل او داشته باشم. می خواستم که احساس کنم با ارزش هستم. من عکس های او را دانلود کردم و زمینه موبایل و کامپیوترم قرار دادم و هر روز آنها را می دیدم. هر زمان او را میدیدم فکر می کردم که من هستم.

من واقعا از این احساساتم لذت می بردم و من روی صفحه اول موبایلم نوشته بودم که بخاطر وزن ۵۴کیلو گرم متشکرم. بنابراین هر وقت که گوشی ام را باز می کردم بخاطر وزن ایده آل و بدنم از خدا تشکر می کردم.

هر وقت به خودم فکر می کردم، صورت آن مدل به ذهنم می آمد و پوست و مو و بدنم را شبیه او می دیدم. من واقعا از آن تخیلات در هنگام تجسم هایم لذت می بردم.

من جلوی آینه نمی رفتم و مدام خودم را وزن نمی کردم و به جای آن خودم را زیبا و خوش هیکل تجسم می کردم.

بعد از چند هفته اتفاقات عجیبی رخ داد. روابطم با خانواده و اطرافیان بهتر شد. من که خیلی بد اخلاق شده بودم اکنون آرام و مهربان تر بودم. عادات غذایی ام تغییر کرد. نمیدانم چرا اما کم کم به خوردن میوه و سبزیجات عادت کردم و علاقه مند شدم. بطورناگهانی بدون احساس اجبار به ورزش علاقه مند شدم وبعد از ورزش وعرق کردن فراوان، احساس بسیار خوبی پیدا می کردم و تمایل به نوشیدن مقدار زیادی آب پیدا کردم.

همانطور که جک کنفیلد در راز می گوید:” وقتی که افکار الهام بخش دارید، باید به آنها اعتماد کنید و در همان جهت اقدام کنید” من هم واقعا از افکار جیدیدم لذت می بردم و هرچیزی را که احساس می کردم الان باید انجام دهم، انجام می دادم.

هر روز حتی اگر یکم هم شده، راز و فایل های آبراهام هیکس را گوش می دادم و همیشه سرحال بودم.

کم کم حس کردم چربی های اضافی ام در حال از بین رفتن است و بعد از چند ماه ۶۳ کیلو شدم. من به شماره ای که وزنه نشان می داد اهمیتی نمی دادم و از زندگی لذت می بردم. اما وزنم واقعا به مرور و به آرامی کم می شد و من فکر می کردم که به زودی به وزن ایده آلم خواهم رسید.

من تصمیم گرفتم که مجددا برای دانشگاه اقدام کنم و این بار برای مصاحبه دعوت شدم و باز هم به خوشحالیم ادامه دادم.

بعد از مدتی یکی از دوستانم که مدت زیادی من را ندیده بود، من را ملاقات کرد و گفت که زیبا شده ای.

گفت که پوستت درخشان شده و هیکلت بهتر شده و متناسب شده ای. دوستم عکس پس زمینه موبایلمو دید و گفت که خودت هستی.؟؟!! و من باز هم خوشحال و خوشحال تر شدم..

روزی که برای مصاحبه دانشگاه می رفتم خودم را در آینه نگاه کردم تا مرتب باشم. باورم نمیشد، من کی هستم؟؟ دوستم راست می گفت. روی صورتم هیچ لکی نبود و پوستم واقعا صاف و درخشان شده بود. موهایم زیبا شده بودند و هیکلم واقعا متناسب شده بود. من به هیچ گونه آرایشی احتیاج نداشتم چون واقعا پوستم بصورت صبیعی زیبا شده بود. من اون مذل را فراموش کردم چون خودم از او زیباتر شده بودم. من واقعا شگفت زده شده بودم!!

در هنگام مصاحبه همه به من نگاه می کردند و به من توجه مثبتی داشتند . من واقعا احساس خیلی خوبی داشتم چون خیلی شبیه آن مدل زیبا شده بودم.

حتی خانم مصاحبه کننده نیز به من گفت که تو دختر خیلی زیبایی هستی. من این بار در مصاحبه هم پذیرفته شدم و دیگر نمی دانستم که چگونه قدردانی ام را ابراز کنم.

من از دختری غیر جذاب و زشت به دختری زیبا وعالی تبدیل شده بودم. من الان ۵۳ کیلو هستم با مو و پوستی بسیار زیبا و جذاب و حتی بسیاری از دوستانم از من می پرسند که راز این همه تغییر و زیبایی چیست.

من همیشه قدردان کائنات هستم. من کاملا در خیر و برکت و خوشبختی هستم.

می خواهم به همه دخترهایی که این داستان را می خوانند بگویم که شما زیبا هستید. هر روز بخاطر زندگی خوب، زیبایی، هوش و جذابیتتون از خدا تشکر کنید و هیچ وقت اجازه ندهید که افراد منفی زندگی شما را تخریب کنند. هیچ کس جای شما نیست.

شما فردی خاص و منحصر به فرد هستید. همیشه مثبت باشید چون شما لایق خوشحالی هستید. همه آرزوهاتون به زودی با این کار به حقیقت می پیوندد.

 

 

 

 

 

کانال رسمی قانون جذب در تلگرام

ghanunejazb-kanal

۷۱ دیدگاه »

 1. محمد مهر ۱۷, ۱۳۹۴ در ۸:۳۴ ب.ظ - Reply

  درود بر شما
  من بدنسازی کار میکنم و خوش هیکل هستم
  و از هبکلم لذت میبرم
  به نظر شما میتونم با همین شروع کنم به شکرگزاری و از قیافم هم لذت ببرم و تو تصور خودم همه رو تحسین کننده ی قیافه خودم ببینم

  جواب میده واقعا

  • ناردونه مهر ۱۹, ۱۳۹۴ در ۴:۴۵ ق.ظ - Reply

   سلام
   بله حتما
   وقتی خودمون خودمون رو دوست داشته باشیم،،،همه هم ما رو دوست خواهند داشت

 2. کوثر مهر ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۴ ب.ظ - Reply

  خیلی خوب بود سحرجان …. ممنون

  • سحر رضوی مهر ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۱ ب.ظ - Reply

   خواهش می کنم عزیزم, البته دست سپیده درد نکنه که ترجمه کرده.

 3. مجتبی مهر ۱۸, ۱۳۹۴ در ۴:۴۰ ب.ظ - Reply

  سلام خانم رضوی مجتبی هستم ۲۷ ساله یه رابطه داشتم که کلا دوماه طول کشید تازه داشتیم بهم وابسته میشدیم ولی رابطمون خراب شد و الان حدود پنج شش ماه از این موضوع میگذره من یک ماهه که از قانون جذب و نامه نوشتن به فرشته ها استفاده کردم به همون صورتی که شما و کاترین پاندر گفته اما خبری نیست باید چیکار کنم . ممنون

 4. محمد فرهمند مهر ۲۲, ۱۳۹۴ در ۵:۱۷ ب.ظ - Reply

  سلام
  من یه خاطره از قانون جذب دارم البته من بدون هیچ برنامه ریزی اونو انجام داده بودم. من یه مدتی بود حدود ۶-۷ ماه خیلی به سرم زده بود یه دوچرخه داشته باشم و با دوستام برم صبح ها دوچرخه سواری . خود به خود تو ذهنم از بودن با دوستام با دوچرخه لذت می بردم (موقعی بود که من هیچ درآمدی نداشتم!) من که اهل صبح بیدار شدن و رفتن به همایش و اینا نبودم شب من و قانع کردن که برم پیاده روی خانوادگی من هم رفتم و از بین حدود ۱۰۰۰ بلیط ۲ تا دوچرخه بود من برنده شدم(شماره بلیط هم یادمه ۱۰۲۱ !) باور کنین من حدود ۳۰ ثانیه قبل از اینکه قرعه بکشن با خودم داشتم فکر می کردم من قابلمه و ….نمیخوام اگه برا منه دوچرخه می خوام.
  مرسی

 5. دانیار آبان ۵, ۱۳۹۴ در ۶:۰۹ ب.ظ - Reply

  سلام میشه از قانون جاذبه برای صبح ها زود بیدار شدن استفاده کرد من می خوام صبح ساعت ۶٫۳۰ از خواب بیدار بشم وساعت ۱۲٫۳۰ بخوابم سعی میکنم که صبح زود از خواب بیدار شم ولی تنبل بازی در میارم هی میگم من نمی تونم صبح از ساعت ۹ زود تر از خواب بیدار شم وهمیشه ساعت های ۹ به بالا بیدار میشم

  • سحر رضوی آبان ۶, ۱۳۹۴ در ۹:۴۹ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز, بله می تونید از قانون جذب استفاده کنید, برای اینکه کاری رو بهتر بتونید انجام بدید, کتاب “اثر مرکب” خیلی میتونه مفید باشه, مطالبش تو سایت هست, اولش سخته اما بعدش مطمئن باشید که موفق می شید, منم دارم از قانون جذب برای زود بیدار شدن استفاده می کنم, اگر خواب شبانه کافی باشه, صبح بیدار شدن کار راحتی هستش.

 6. مریم آبان ۱۱, ۱۳۹۴ در ۶:۵۸ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون.خدا قوت فرشته هی زمینی(سحر و ناردونه :))
  ….لطفا راهنماییم کنین.

  و خواااااهشا متن پیاممو پاک کنین.ممنون

  • ناردونه آبان ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۲ ب.ظ - Reply

   سلام …ممنون
   باز هم به فرشته ی عشقش نامه بنویسید و خواسته هاتون رو توش بیان کنید
   در ضمن شاید این موضوع انقدرا هم که شما میگید بزرگ و حاد نباشه و این فقط تو ذهن شما باشه…اعتماد بنفس خودتونم ببرید بالا

 7. مریم آبان ۱۲, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۷ ب.ظ - Reply

  سلام,اول از همه از شما خانم رضوی وهمکاراتون تشکر میکنم بابت همه ی زحمتایی که میکشید واقعا ازتون ممنونم وخیلی خوشحالم که ادمای خوبی مثله شما هستن که به افراد و ادمای دیگه اهمیت میدن,ازتون ممنونم
  یه سوالی داشتم میخواستم از کسایی که میان اینجا بپرسم کسی هست که تونسته باشه با استفاده از قانون جذب و راز بدون رژیم گرفتن لاغر شده باشه وبه وزن دلخواهش رسیده باشه؟خوشحال میشم اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره داستانشو اینجا مطرح کنه. بازم از همه تون ممنونم.

  • سحر رضوی آبان ۱۲, ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, خواهش می کنم.

 8. hastiiiii دی ۴, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۶ ق.ظ - Reply

  سلام اول از سحر گلی و ناردونه خشکلمون تشکر میکنم که صادقانه بهمون کمک میکنن در جواب دوست عزیزمون من چاقی موضعی دارم و خیلی ورزش میکردم و رژیم های مختلفی میگرفتم ولی فایده نداشت از زمانی که دید ذهنمورو به غذا عوض کردم حتی ۱ کیلو هم اضافه نکردم حتی قبلا سس مایونز نمیخوردم ولی الان بدون هیچ ترسی میخورم چون میدونم این غذا نیس که مارو چاق میکنه این ذهن ماس که باور داره هر چی بخوریم چاق میشیم و من اینو تغییر دادم به هر چی میخورم لاغر میشم و من البته با تغذیه صحیح که پیش گرفتم و ورزش روز به روز دارم لاغرتر و زیباتر میشم و هر وقت هم هر چی هوس کردم مثل بستنی و .. میخورم چون اینو باور دارم که هر چی بخورم لاغرتر میشم و موقع غذا خوردن توجه به خوردن خیلی مهمه و میگم هر چی من دارم میخورم منو لاغرتر میکنه و اینو ملکه ذهنم کردم و باورم شده دوست عزیزم این روش فوق العاده عالیه موفق و زیبا باشی

 9. صبا آبان ۲۶, ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۹ ق.ظ - Reply

  سلام من نامزدم۲۱سالشه قدش۱۷۵میخام بدونم میتونخ بااین قانون به۱۸۰برسه?واینکه بگیددقیق بایدچیکارکنه?ممنون ازشما

  • مرضیه آبان ۲۷, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۸ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم
   تو کتاب ها اشاره ایی به این مورد نشده که نتیجه ایی داده باشه
   ولی میتونید از تجسم خلاق استفاده کنید ان شالله که جواب میده

 10. ایدا آبان ۳۰, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۶ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم.من برای اندام ایده الم هر روز ورزش میکنم و تغذیه ام رو هم درست کردم.ایا زمانی که رها سازی میکنم باید دست از تلاش بکشم؟ اگه میشه جوابمو بدین ممنون

  • مرضیه آذر ۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   شما برای نامه نوشتن و گفتن جملات تاکیدی و تجسم کردن میتونین بعدش رها سازی کنید ولی ورزش کردن و تغذیه ی مناسب رو رها نکنید .. در کنار ورزش کردن میتونید به اندام دلخواه برسید

 11. ایدا آذر ۲, ۱۳۹۵ در ۹:۳۷ ب.ظ - Reply

  من عاشق غذا خوردن هستم ولی زمانی که میخوام چیزایی رو که دوست دارم بخورم از خوردنشون ترس دارم و هی فک میکنم اگه این غذا یا خوراکی رو بخورم ممکنه تلاش هایی که دارم برای رسیدن به اندام موردعلاقه ام میکنم از دستم بره.بعدش میشه لطف کنین بگین به کدوم فرشته باید نامه بنویسم؟ مچکرم

  • سحر رضوی آذر ۲, ۱۳۹۵ در ۹:۴۴ ب.ظ - Reply

   عزیزم این موارد به اراده خودمون بستگی داره, باید ببینی چه روشی برات مناسبتره یا از متخصص تغذیه کمک بگیری.

 12. ایدا آذر ۵, ۱۳۹۵ در ۲:۵۱ ق.ظ - Reply

  خانم رضوی من الان در مرحله رها سازی هستم و برای رسیدن به اندام دلخواهم ورزش های خوبی میکنم و سعی میکنم کمتر هل و هوله بخورم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم و هرکار که میکنم نمی تونم آرزو مو رها کنم و هی فکر میکنم نکنه من مرحله ای رو اشتباه انجام دادم که تا حالا جواب نگرفتم… میشه کمکم کنید .مرسی

  • مرضیه آذر ۵, ۱۳۹۵ در ۳:۵۳ ق.ظ - Reply

   عزیزم مرحله ی رها سازی یعنی رها کردن خواسته تون و فکر نکردن بهش تا به کائنات زمان بدین دست بکار بشه
   شما وقتی هنوز آرزوتون رو رها نکردین و همچنان بهش فکر میکنید طبیعیه که کائنات عکس العملی نسبت به خواسته ی شما نداشته باشه

 13. katy آذر ۱۸, ۱۳۹۵ در ۷:۵۶ ب.ظ - Reply

  سلام منم میخواستم ………………..

  • مرضیه آذر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۲ ق.ظ - Reply

   بله عزیزم تجسم خلاق میتونه بهتون کمک کنه

 14. عاشق آذر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۴:۲۵ ق.ظ - Reply

  Wow
  ممنونم از مطالب خیلی خوبتون .
  یعنی تجسم خلاق اینقدر معرکس؟ با تجسم میتونیم اینهممه تفاوت ایجاد کنیم؟؟

  • مرضیه آذر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۵:۱۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   بله ایمان وباور به اینکه هر کاری رو میخوایم میتونیم انجام بدیم و در کنارش استفاده از تجسم خلاق و مثبت اندیشی

 15. مهسا آذر ۲۷, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۰ ب.ظ - Reply

  سلام 😊عااالی بود خیلی ممنون از مطلب خوبی که گزاشتین واقعا انرژی گرفتم!!!
  منم پارسال برای زیبایی از قانون جذب استفاده کردم!!البته من وقتی تو حالت خوداگاه از قانون جذب استفاده میکنم نتیجه نمیگیرم!!چون نمیتونم خودمو قانع کنم به چیزی که اتفاق نیافتاده !!اما پارسال هرروز ۷دقیقه مراقبه میکردم و تو اون تصور میکردم زیبا شدم !!!در طول روز هم اصلن بهش فک نمیکردم یه جورایی انگار رهاش کرده بودم !!!یه روز که رفته بودیم خونه عمه ام !!دختر عمه ام ازم پرسید دماغتو عمل کردی !!گفتم نه بابا !!مگه غوز روی دماغمو نمیبینی!!این کجاش به عملی ها میخوره!!!گفت خیییلی کوچیک شده!!!حتی اون موقع که دختر عمه ام اینو ازم پرسید خودم متوجه نبودم این بخاطر قانون جذبه!!!گفتم شاید بخاطر کرم پودر جدیدیه که میزنم !!!بعد از اون یه بار تو تاکسی داشتم برمیگشتم که ناخوداگاه متوجه شدم از درون حس زیبایی میکنم !!!شاید نتونم قشنگ براتون توصیف کنم !!ولی بدون اینکه حتی خودمو تو اینه ببینم یا کسی بهم بگه !!!تو اون لحظه واقعا احساس زیبایی میکردم!!!تو اون مدت صورتم هم تقریبا گرد شده بود!!اون مدت خیییلی خوب بود اما دقیقن یه روز صبح که داشتم میرفتم سرکار وقتی خودمو تو اینه نگاه کردم دیدم خییییییلی زیبا شدم واقعا خوشگل شده بودم !!!وقتی رسیدم سرکار دوستم که منو دید گفت امروز چقدر خوشکل شدی!!!هرروز داری خوشکلتر میشی(اینو داخل پرانتز بگم!!تو مراقبه ای که من گوش میدادم باید از خودمون میپرسیدیم هرروز باچه سرعتی به هدفمون نزدیک تر میشیم !!و من این سوالو از ناخوداگاهم میپرسیدم که هرروز با چه سرعتی دارم زیباتر میشم)
  اما دقیقن از اون روز که اونقدر خوشگل شده بودم یه استرسی وجودمو گرفت که نکنه زیباییم از بین بره!!!وهمین باعث شد از فردای اونروز دیگه خوشگل نشم!!!ودقیقن از یه هفته بعدش دماقم دوباره مثله قبل بزرگ شد!!!چندماه بعداز اون دوباره سعی کردم با مراقبه زیبایی زیبا بشم اما چون در طول همش بهش فک میکردم و رهاش نکرده بودم اتفاق نیافتاد!!!حالا تمام تلاشم اینه قانون جذب رو بدرستی یاد بگیرم !!!

  • مرضیه آذر ۲۸, ۱۳۹۵ در ۴:۴۷ ب.ظ - Reply

   سلام
   بله درسته ما خودمون گاهی وقتا باعث میشیم چیزهایی که داریم رو از دست بدیم ولی مطمئنا باز هم میتونیم به دستش بیاریم
   مطالب از کجا شروع کنیم سایت رو مطالعه کنید و این بار مراقب باشین با افکار منفی زحماتتون هدر نره
   موفق باشی

  • عشق الهی دی ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱:۰۷ ب.ظ - Reply

   عالیی

 16. کتی آذر ۲۸, ۱۳۹۵ در ۷:۴۳ ب.ظ - Reply

  سلا م مرضیه جون به نظرتون خواستم غیر ممکن نیست اخه یکی گفته بود باید جزء طرح الهی باشه منکه خودم فکر میکنم میتونم وباور دارم

  • مرضیه آذر ۲۸, ۱۳۹۵ در ۸:۲۲ ب.ظ - Reply

   مهم باور و ایمان شماس که میتونه شما رو موفق کنه در این راه

 17. کتی آذر ۲۸, ۱۳۹۵ در ۷:۵۳ ب.ظ - Reply

  جملات تاکیدی چی بگم بهتره ؟ ببخشید اینقدر سوال میپرسم ؟ مرسی از لطفتون

  • مرضیه آذر ۲۸, ۱۳۹۵ در ۸:۲۳ ب.ظ - Reply

   قسمت جملات تاکیدی سایت رو مطالعه کن .. نمونه هایی از جملات تاکیدی موجو هست . ببین با کدوم جمله که به هدفت هم نزدیکه ارتباط بهتری برقرار میکنی

 18. کتی آذر ۲۹, ۱۳۹۵ در ۷:۲۲ ب.ظ - Reply

  سلام اگه هدفمون …..

  • سحر رضوی آذر ۲۹, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۶ ب.ظ - Reply

   سلام, قانون جذب فقط روش جانبی هستش و به تنهایی استفاده نمی شه، شما روند فعلی رو ادامه می دید و برای بهتر شدن از تجسم خلاق استفاده می کنید.

 19. عشق الهی آذر ۳۰, ۱۳۹۵ در ۹:۳۲ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم
  من اینروزا خیلی چلنج دارم راجبه چهرم لطفا بهم بگو با روش های ذهنی چطوری میتونم زیباتر بشم واینکه احساس خوشگلی کنم .

  • مرضیه دی ۱, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۶ ق.ظ - Reply

   تجسم خلاق استفاده کنید

 20. lili دی ۶, ۱۳۹۵ در ۴:۰۱ ب.ظ - Reply

  چقد این پست خوب بود واقعا کلی ذوق کردم من قبلا موهای خیلی خوشگلی داشتم ولی الان اون زیبایی قبل رونداره ………این پست کلی بهم امید وانگیزه داد تا بتونم با قانون جذب این زیبایی روبذست بیارم ….امیدوارم جواب بگیرم

  • مرضیه دی ۶, ۱۳۹۵ در ۵:۱۳ ب.ظ - Reply

   موفق باشی دوست عزیز

 21. عشق الهی دی ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱:۱۵ ب.ظ - Reply

  سلام مرضیه جون خسته نباشین
  من چطوری میتونم با ی کاربری که اینجا کامنت گزاشته کانکت بشم ؟؟؟؟ی سوال دارم ازش
  reply کردم نشد

  • مرضیه دی ۱۰, ۱۳۹۵ در ۷:۱۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   تنها راه ارتباطی همون ریپلای کردن هست
   مشخصات کاربرانی که کامنت میذارن نزد سایت محفوظه و نمیتونیم در اختیار کاربران بذاریم

 22. عشق دی ۱۵, ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۶ ب.ظ - Reply

  “مهسا “جان
  امیدوارم کامنت منو بخونی من از کامنتت کلی انرژی گرفتم و میخوام از مراقبه ای که انجام دادی بهم بگی و اینکهه چطوری موفق شدی ؟

  • مرضیه دی ۱۶, ۱۳۹۵ در ۱:۲۴ ق.ظ - Reply

   ان شالله مهسا میاد تو سایت

  • مهسا دی ۲۰, ۱۳۹۵ در ۹:۴۲ ب.ظ - Reply

   خواهش میکنم عزیزم خیلی خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم!………

   • مرضیه دی ۲۱, ۱۳۹۵ در ۳:۵۹ ق.ظ -

    ارسال شد

 23. فری دی ۱۹, ۱۳۹۵ در ۹:۰۱ ب.ظ - Reply

  سلام
  ببخشید من الان ارزومو رها کردم و اصلا به ارزوم فکر نمیکنم و از تجسم استفاده نمیکنم.ولی باوجود اینکه رها کردم دوس دارم تجسم خلاق و دوباره داشته باشم.مشکلی برام پیش نمیاد اگه از تجسم خلاق استفاده کنم؟

  • مرضیه دی ۲۰, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۵ ق.ظ - Reply

   دوست عزیز وقتی رهاسازی میکنید میتونید شکرگزاری درباره خواسته تون داشته باشید و گهگاه تجسم خلاق

 24. مهسا بهمن ۹, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۷ ق.ظ - Reply

  سلام من اگه بخوام پوستمو تغییر بدم باید باور کنم که پوستم عالیه و از هیچ دارویی استفاده نکنم؟؟ یا از دارو استفاده کنم و باور کنم که به بهبودم کمک میکنه؟؟ باور کردن این موضوع یکم واسم سخته چیکار کنم… لطفا به هردو سؤالم جواب بدین

  • سحر رضوی بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۶ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم، قانون جذب فقط یه روش جانبی هستش هیچ وقت نباید روش اصلی و تجویز دکتر رو کنار گذاشت، این دو در کنار هم جواب می دن.

  • مهسا بهمن ۲۱, ۱۳۹۵ در ۷:۰۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم!!همه چیز به ایمان و باور ما بستگی داره!!!من خودم مشکل پوستی داشتم !!!نمیدونم چقدر با داروی راکوتان اشنایی داری !!یکی از مهم ترین عوارض این دارو ریزش شدید مو هست و تو هیچ کدوم از کتابای پزشکی ننوشته که این دارو باعث پر شدن جای جوش میشه!!!من اولین بار چند سال پیش دوستم این دارو رو معرفی کرد و گفت تموم جوشهاتو میبره !!!هیچ حرفی از عوارضش نزد !!!منم که اونموقع خیلی نگرانه جاهای جوشم بودم بهش گفتم ینی این جاهای جوش رو هم میبره!!!اونم گفت اره!!!من اونموقع راکوتان نخوردم چون خیلی گرون بود موند بعد تقریبا ۴-۵سال!!ینی پارسال شروع کردم خوردن راکوتان !!!من ریزش مو پیدا نکردم که هیچ !!تازه قسمتایی از موهام که قبلا یکم کم پشت شده بود پر شد!!!مهم تر از همه جاهای جوشام بود که به شکل باور نکردنی از هفته سوم پر شد!!!من خیلیا رو میشناسم که این دارو خوردن و ریزش موی شدید داشتن و اصلن جاهای جوشاشون پر نشد!!!چیزی که میخام بگم بحث ایمان و باوره!!!من حرفای اون دوستمو باور کردم و این باعث شد ذهن من این باور منو که باخوردن این داروجاهای جوشام پر میشه و رشد موهام بیشتر میشه رو به عینیت دربیاره!!!!تاحالا دقت کردی بین این همه ادمی که میرن حرم امام رضا چرا فقط یکیشون که حتی فلج مادرزاده شفا پیدا میکنه !!!چون واقعا اعتقادش قویه و ایمان داره که بره اونجا دخیل ببنده شفا میگیره !!!!البته من بهت توصیه میکنم اگه ایمانت به قانون جذب هنوز قوی نیست داروهاتو قطع نکن!!!تو فعلا داروهاتو ادامه بده و شروع کن به استفاده کن از قانون جذب واسه چیزای کوچیک و چیزایی که زیاد روشون حساس نیستی!!!تا ایمانت قوی شه!!!و زمانی که واقعا ایمان پیدا کردی که میتونی باقانون جذب پوسته تو صاف کنی !داروهاتو قطع کن!!!

 25. Farnaz فروردین ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۲ ب.ظ - Reply

  سلام خوب هستین؟
  راستش ارزومو و رها کردم و میخوام خودمو برای دریافت آماده کنم ولی نمیدونم چکار باید بکنم؟ و اینم بگم که هنوز تلاش فیزیکی برای خواستم نکردم آخه نمیدونم دقیق چکار باید بکنم..ممنون

  • مرضیه فروردین ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۶ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   بعد از رها سازی شکرگزاری داشته باش
   احساست جوری باشه که هر لحظه ممکنه بدستش بیاری

 26. Farnaz فروردین ۲۰, ۱۳۹۶ در ۴:۰۲ ب.ظ - Reply

  دقیقا مشکلم همین احساساتمه هیچ احساسی ندارم …..جدیدا هم فهمیدم مشکلی که دارم بد تر شده…..

  • مرضیه فروردین ۲۰, ۱۳۹۶ در ۹:۲۱ ب.ظ - Reply

   پیشنهادم خوندن کتاب نیمه تاریک وجود هست
   باید روی خودت کار کنی تا بتونی این موانع رو پشت سر بگذاری

 27. صفیه فروردین ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۳ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان میخواستم کمکم کنی من فک کنم من اسکارای تو صورت بقیه رو جذب کردم..من جوش میزدم و ایکل میشد الان صورتم خووش اسکار میشه..ازشما تقاضا دارم کمکم کنین.تو داستانهای راز نوشته بو د ی خانونه ک براحوشاش کرم میرده جوشاش خوب نشده چون فک میکرده راز در کنار اون کرم حواب میده از فدداش ک کرمو قط کرده خودبخود جوشاش رفته…حالامن چیکا کنم واقعا تحمل این جوشا سخته و این وضعیت پوستم…کمکم کنین …من نا انید نشم و فکر منفی نکنم..تجسمم خیلی ضعیفه..نمیتونم تو اینعه نگا نکنم..خب چیکا کنم..مراقبه ام میکنم ..من میخوام براهمیشه خکب شم ن اینکه مقطعی باشه و برگرده من تو کانالتم عستم…مهسا جان کمکم کن..منم قبلا رواکوتان خوردم اما کامل نکردم…دلیل این اسکارای خودبخوو چیه واقعا..من میخواماون اسکارایی ک جذب کرد دوباره جبران سه و پستم شفاف و سفید بشه . .م

  • سحر رضوی فروردین ۲۲, ۱۳۹۶ در ۳:۳۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم، مطالب بخش تجسم خلاق رو کامل بخون توضیح دادم به همراه بخش سلامتی، دلیلش فقط نگرانی هستش که منجر به جذبشون شده.

 28. صفیه فروردین ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۷ ب.ظ - Reply

  ممنونم سحر عزیز

 29. صفیه فروردین ۲۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۲ ب.ظ - Reply

  سحر جان من بابت ی مسئله ای مشو ت میخوام من سر ی جریان حیثیتی ب فرشته ام نامه نوشتم روزی ک نامه رو نوشتم همه چی بخیر گذشت…اما بعد ی هفته دوباره اون قضیه پیش اومد..من ب فرشته ام نامه نوشتم ..همون شب نسوزوندم…چن شب بعدش سوزوندم..به فرشته برتر اون شخصم نامه نوشته بودم…حالا مشیله اصلی اینه من از فرشته تم ناراحتم…خیلی ته دلم خالی شد..ینی باهاش قهرم..فکمیکنم خدا برامن فرشته نفرستاده..اگ فرستاده اونا بهم گمک نمیکنن…حالا چ کنم

  • مرضیه فروردین ۳۱, ۱۳۹۶ در ۲:۱۹ ق.ظ - Reply

   عزیزم هر کسی در محافظت فرشته های نگهبانش هست که همیشه همراهش هستن و در مواقع ضرورت چه بخوای چه نخوای همراهیت میکنن حتی بدون اجازه ات و فرشته های دیگه منتظر هستن تا به کمک بطلبی شون تا بیان مشتاقانه همراهیت کنن
   نمیدونم مشکل از کجاست که ناراحتی . ولی مطمئن باش فرشته ها در کنارت هستن و تو در پناه خداوند هستی
   افکار منفی رو به ذهنت راه نده که مسموم کننده س و عقب میندازه شما رو از اهدافت
   مثبت اندیشی رو جایگزین کن و نتایجش رو ببین

 30. صفیه اردیبهشت ۸, ۱۳۹۶ در ۹:۳۵ ب.ظ - Reply

  ممنونم مرضیه خانم..من پر دلخواهمو دریافت نکردم از فشتگان اما دوتا پر کوچیک دریافت کردم..و از سه تا از فرشته هام خواسم بیان به شکل گنجشک رو سیمتی برق خونمون بشینن هرسه تاشون باهم..البتهگفتم خودم تو حیاط باشم ک میان اما گنجیشکا اصن نیومدن..یا فرار میکردن..
  امروز صب ک پاشدم دقیقا سه تا گنجیشک کنارهم از پشت پنجره دیدم و سه بار این اتفاق افتاد

  • مرضیه اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ در ۲:۲۴ ق.ظ - Reply

   عزیزم دریافت نشونه هارو بسپار به کائنات و فرشتگان و ذهنت رو متمرکز کن روی خواسته ات
   نشونه ایی که ما تعیین میکنیم ممکنه دریافت نکنیم چون همش تو ذهنمون اینه که همون دیده شه و از نشونه های دیگه غافل میشیم و همینطور روند کارمون عقب میفته و گاهی اینقدر روی دریافت همون نشونه ی تعیین شده خودمون هستیم که ضمیرناخوداگاهمون مدام دنبال همون نشونه س که طبیعتا نشونه ی درستی تلقی نمیشه

 31. رنگ خیال اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۵ ب.ظ - Reply

  سحر جان و مرضیه جان سلام
  از همه زحماتی که برای این سایت فوق العاده میکشید ممنونم. من تازه چند روزه که با سایت شما آشناشدم البته از قبل در مورد راز میدونستم اما هیچ وقت ازش استفاده نکردم. اگر لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم.
  سوال۱) با اینکه چندسالیه که از راز مطلعم اما موقع استفاده ازش همیشه یه ترسی مانعم میشه و اونم اینه که میترسم اونطور یه باید و شاید نتونم تمرینات شکرگذاری یا تجسم خلاق و … رو انجام بدم، در کل حس میکنم برای استفاده از راز به اندازه کافی خوب نیستم؛ برای اینکه این حس ازبین بره چکار باید بکنم؟
  سوال۲) دیروز زمان برگزاری کنکور ارشد بود، من علی رغم خوندنم از ترس اینکه رتبه و دانشگاه موردنظرم قبول نشم نرفتم سرجلسه و همین موضوع باعث یه وضعیت خیلی خیلی بد و منفی توی خونه شده؛خانواده من به شدت روی درس حساسن و این کار من معادل قتل حساب میشه؛
  میخوام از راز استفاده کنم تا این جو منفی رو توی خونه از بین ببرم و دوباره همون جو صمیمی حاکم بشه البته برای جبران در کنارش دوباره درس میخونم و کنکور سال بعد رو شرکت میکنم. برای بهبود روابط باید از کدوم تکنیک راز استفاده کنم؟
  ببخشید خیلی طولانی شد، بینهایت ازتون ممنونم.

  • مرضیه اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۲ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   در مورد اول باید روی خودت کار کنی تا اعتماد به نفست رو بالا ببری
   اعتماد و خودباوری مطالعه کن
   ما خواسته و ناخواسته از جذب استفاده میکنیم و حتما برات پیش اومده که ناخواسته چیزی رو جذب کردی کار سختی نیست اعتماد به نفس و خودباوریت رو بالا ببر تا بتونی در تمامی زمینه ها موفق باشی
   کائنات به افکار شما پاسخ میدن و هر جوری که شما عمل کنی همون رو پاسخ میدن .. پس لازم نیست چیزی روی اصول خاص باشه
   در مورد دوم هم همینطور مطالب غلبه بر ترس رو مطالعه کن
   حتما شنیدی از هر چیزی بترسی سرت میاد .. سعی کن این مورد رو در خودت برطرف کنی
   و در آخر برای بهبود روابط میتونی مطالب بخش زندگی بهتر رو مطالعه کنی

 32. درسا۲۲ خرداد ۱, ۱۳۹۶ در ۶:۳۵ ب.ظ - Reply

  سلام
  اگه جمله تاکیدیم رو به این شکل بگم درسته؟(من زیبا و خوش هیکل هستم) . اما هرچی میگم صدای ذهنیم همش میگه نه نیستی نیگا جوش داری
  جمله مو چه شکلی بگم؟
  سوال۲- تاثیر کلمه زیبا بیشتره ؟ یا خوشگل ؟ چون میگم نکنه وقتی میگم زیبا، نکنه ضمیر ناخودآگاهم منو شبیه زن دایی زیبام کنه؟ هرچی میگم زیبا جوش جوشی تر میشم نکنه ضمیرم میخواد منو شبیه زن داییم کنه؟

  • مرضیه خرداد ۳, ۱۳۹۶ در ۸:۵۰ ب.ظ - Reply

   مطالب بخش کنترل احساسات منفی رو مطالعه کن تا بتونی به این ندای درونی مسلط بشی
   نه عزیزم کائنات به افکار شما پاسخ میدن اگر شما در حین تکرار جملات به زندایی ت فکر کنی مسلما همون رو جذب میکنی
   پس افکارت رو متمرکز کن روی چیزی که میخوای داشته باشی

 33. درسا۲۲ خرداد ۲, ۱۳۹۶ در ۶:۲۲ ق.ظ - Reply

  بر اثر اتفاقی پلک هام شکلشون تغییر کرده و میخوام پلکهام قشنگ باشن و چشمهام.چیکار کنم؟ چه جمله ای بگم؟ من تجسم بلد نیستم.یعنی به عکس چشم و پلکی که میخام نگاه کنم و عشق بهش حس کنم؟

  • مرضیه خرداد ۳, ۱۳۹۶ در ۸:۴۸ ب.ظ - Reply

   تجسم کن که پلک هات به حالت قبل برگشتن و بهش عشق بورز میتونی به عکس های قبل خودت هم نگاه کنیو این تجسم رو داشته باشی که همه چیز برگشته به حالت عادی

 34. درسا۲۲ خرداد ۲, ۱۳۹۶ در ۷:۱۹ ق.ظ - Reply

  برای زیبایی باید به آدمهای زیبا نگاه کنم و به به و چه چه بگم؟

  راستش بر اثر یه اتفاق چهره ام بد شده میخوام خوبش کنم دوباره اما مثل اینه که همه چیزو فراموش کردم

  • مرضیه خرداد ۳, ۱۳۹۶ در ۸:۴۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   میتونی برای بدست آوردن زیبایی مجدد اون قسمت از چهره که میگی بد شده رو روزانه بهش عشق بورزی و دوستش داشته باشی ومدام ازش تعریف کنی که عالی تر از قبل شده و هر چیز دیگه ایی که خودت دوست داری بهش بگو
   با عشق ورزیدن به اون قسمت میتونی زیبایی رو بهش برگردونی

 35. درسا۲۲ خرداد ۹, ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۱ ب.ظ - Reply

  سلام به نظر شما جمله تاکیدی ام رو به کدوم شکل بگم درست تر و بهتره؟
  من ….. هستم.
  من روز به روز ……تر میشوم.
  ؟؟؟؟؟

  • سحر رضوی خرداد ۱۱, ۱۳۹۶ در ۴:۲۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم، هر حالتی که حس بهتری بهت می ده، مهم احساسی هستش که به کائنات ساطع می کنی.

پاسخی بگذارید »

::. فارسی سازی توسط بیگ تم .::