طرح الهی ازدواج

سحر رضوی ۷:۳۷ ب.ظ ۸۳۷
wedding-rings-wallpaper1

 

بسیاری از افراد برای چیزها و اوضاعی می کوشند که برایشان مناسب نیست, بسیاری در پی افرادی هستند که به آنها تعلق ندارد.

خانمی از مشاوری معنوی خواست که برایش شفاعت کند تا ب ازدواج مردی معین در آید.

مشاور گفت که به این شکل سخن نمی گوید, زیرا شاید این مرد بخشی از طرح الهی زندگیش نباشد.

در عوض مشاور ندا در داد که طرح الهی زندگیش آشکار شود و مردمان و رویدادهای و چیزهایی که جزیی از طرح الهی زندگیش هستند به سرعت و در کمال آرامش متجلی شوند و هر آنچه و هرکسی که جزیی از این طرح نیست از زندگیش ناپدید شود و موهبتهای خود را در جای دیگری بیابند.

اگر چه گهگاه آن مرد را می دید, رابطه شان جدی نشد و حرفی از ازدواج به میان نیامد, اما به دلیل ادامه دادن به افکار طرح الهی ادامه داد, مردی دیگر را دید و به سرعت تقاضای ازدواج صورت گرفت و ازدواج کردند و رابطه ای عاشقانه میان آنها آغاز شد.

این خانم بعدا دریافت که مردی که در گذشته در پیش بوده, برای مناسب نبوده.

اگر بخواهید در زندگی به زور کسی یا چیزی را به دست آورید, نشانه آن است که آن شخص یا آن چیز موهبت شما نیست. آنچه را که به زور به چنگ می آورید, برای نگه داشتنش نیز باید بجنگید.

هرگاه طرح الهی زندگیتان را بطلبید, اشخاص و اوضاع و شرایطی که جزئی از این طرح نیستند از زندگیتان بیرون می روند و اگر به طلبیدن طرح الهی ادامه بدهید, اشخاص و اوضاع و شرایطی که جزیی از این طرح هستند به آسانی و به طور طبیعی در زندگیتان پدیدار می شوند و بی هیچ آزار و آشفتگی رسالت خود را به انجام می رسانند, راه آسان زندگی موفقیت آمیز نیز همین است.

خانمی مردی را دوست داشت, اما این مرد تقاضای ازدواج نکرده بود, دوستانش اصرار داشتند که توجهش را به فرد دیگر معطوف کند. اون نیز قبول کرد که با این شخص ازدواج کند اما دلش به این کار راضی نبود و وقتی که مردی را که دوست داشت ترک کرد آرزده و نگران شد, نسبت به شخص جدید هم هیچ احساسی نداشت.

روزی مساله را با دوستش که شاگرد حقیقت بود درمیان گذاشت, دوست گفت: “راه حل این است که طرح الهی زندگیت را بطلبی و بخواهی که این طرح هم اکنون به سرعت و در کمال آرامش متجلی شود. آنگاه صبر کن و ببین که چه پیش می آید.

او نیز همین کار را کرد و رویدادی جالب پیش آمد, مردی که دوستانش معرفی کرده بودن به سرعت از زندگیش بیرون رفت و مردی که به او علاقه داشت در زندگیش پدیدار شد و باهم ازدواج کردند و سیر رویدادها به دوستانش نشان داد که انتخاب آنها درست نبود.

 

سایر مطالب بخش “طرح الهی زندگی”

 

کتاب چشم دل بگشا

کاترین پاندر

منبع سایت قانون جذب 

(استفاده از مطالب فقط با ذکر سایت منبع مجاز می باشد)

 

 

به جمع “خانواده قانون جذب” در کانال تلگرام بپیوندید

arrow2

ghanunejazb-kanal

 

۸۳۷ دیدگاه »

 1. daneshju مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱:۵۳ ق.ظ - Reply

  شاید خیلیا از ما اینو بدونیم ولی عمل بهش خیلی سخته مخصوصا که پای عشق وسط باشه، خیلی سخته.. ادم هرچقدرم که بدونه باز دلش همون عشقشو میخواد
  خاموش کردن احساسات به ادم ضربه میزنه واقعا…

  • سحر رضوی مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ در ۲:۳۵ ب.ظ - Reply

   دوست گلم اگر از جملات طرح الهی استفاده کنی, خداوند خودش به بهترین شکل اوضاع رو هماهنگ می کنه, اصلا نگران احساساتت نباش.

 2. آیلین مرداد ۳۱, ۱۳۹۳ در ۱:۰۲ ق.ظ - Reply

  سلام
  از کجا بدونیم داریم اصرار میکنیم یا طرح الهی زندگیمون رو طلب میکنیم؟
  یه خواسته دارم از خیلی وقت پیش همه اش به خدا میگفتم اگر به صلاحم نیست کاری کن به کل از فکرش بیفتم و اتفاقی که به صلاحمه رو سر راهم قرار بده و اگر به صلاحه خودت مقدماتش رو فراهم کن، بعد از مدتی درصد کوچکی از خواسته ام حل شد، یه مدت همه چی خوب بود ولی بعدش اون شرایط به حداقل کاهش پیدا کرد ولی هنوزم هست، من بازم از خدا خواستم اگر به صلاحم نیست از زندگیم حذف شه و اگر به صلاح هست شرایط رو مهیا کنه و یه نشونه بهم بده که ته دلم قرص بشه، دو روز بعدش کتاب ۴ اثر رسید دستم و من خوندمش و امیدوار شدم، ولی شرایط مثل قبل و حداقله، حالا من دارم اصرار میکنم یا خواسته ام جزء طرح الهی زندگیمه و اتفاق خواهد افتاد؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • سحر رضوی مرداد ۳۱, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۴ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم

   وسواس فکری درمورد خواستت یعنی اصرار.
   بازم از خدا بخواه که نشونه های محکم تری بهت نشون بده, از جملات تاکیدی طرح الهی استفاده کنی, شاید این رابطه کمرنگ بشه و شخص جدیدی بیاد تو زندگیت, باید صبور باشی عزیزم.

   • آیلین مرداد ۳۱, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۶ ب.ظ -

    وسواس ندارم، تجسم میکنم خواسته ام رو ولی توکل هم میکنم، خواسته و صلاح خدا برام اولویته، به خاطر همینم همیشه صلاح اون رو میخوام، اگه اون نخواد منم نمیخوام، اگه بخواد من هم با کمال میل میخوام، وقتی درصد کوچکی از خواسته ام انجام شد واقعیتش خودم هم باور نمیکردم ولی شد، برای انجام شدن صد در صدش هم خودم میدونم باید زمان بگذره، اون نشانه رو هم برای همین صبر خواستم، راستش فکر میکنم ۴ اثر بهترین نشانه ای بود که خدا میتونست برام بفرسته.
    کدوم جمله تاکیدیه که تمام جنبه های زندگی رو شامل بشه؟ (کار، ازدواج، وضعیت اقتصادی و …)

   • سحر رضوی شهریور ۱, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۶ ق.ظ -

    ۱ جمله نمی تونه شامل همش باشه, ولی جملات بخش جذب گروهی شامل ۴ جمله اساسی هستش که همه جنبه های زندگی رو شامل می شه.

 3. مانیا شهریور ۱, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۹ ق.ظ - Reply

  از طرفی اخیرا باشخصی آشنا شده بودم که دیگه موضوع به طور خیلی ساده ای بین خودمون حل شده بود من فکر کردم دیگه باید خونواده رو در جریان بزارم و با مادرم مطرح کردم به طرز عجیب تری ایشون از زندگیم بیرون رفته و اما من واقعا میخوام برگرده چون خیلی مثل همون چیزی هست که با خواسته هام یکی بوده شما بگید من چکار کنم؟

 4. سحر رضوی شهریور ۱۲, ۱۳۹۳ در ۱:۴۶ ق.ظ - Reply

  سلام عزیزم خوش اومدی.
  برای آشنایی کلی با قانون جذب, این قسمت رو بخون, برای آشنایی با عملکرد جملات تاکیدی این قسمت, برای آشنایی با نامه نوشتن این قسمت و در کل برای آشنایی با فرشتگان این قسمت رو بخون.
  طرح الهی هم بهترین چیزی هستش که تو زندگی می تونه برای ما پیش بیاد, فرض کن بین ادامه تحصیل و یه کار خیلی عالی با درامد بالا موندی, از جملات طرح الهی استفاده می کنی و کم کم احساس می کنی باید ادامه تحصیل بدی, حالا یکی ممکنه بگه پس اون کار پر درامد چی؟! خب ممکنه ادامه تحصیل باعث بشه در آینده کاری رو انجام بدی که درامدش از این کار خیلی خیلی بیشتر باشه.

  • پری آبان ۲, ۱۳۹۶ در ۳:۱۶ ب.ظ - Reply

   سلام.من تازه با سایت شما اشنا شدم.میخوام ب فرشته ازدواج طرح الهی نامه بدم.ولی نمیدونم ب فرشته خودم نامه بدم یا ب فرسته اون کسی ک دوسش دارم؟ لطفا راهنماییم کنیید.با تشکر.

   • سحر رضوی آذر ۲, ۱۳۹۶ در ۴:۳۷ ب.ظ -

    سلام عزیزم، فرشته خودت.

 5. گلگلی شهریور ۱۵, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۳ ب.ظ - Reply

  یه دنیا ممنون عزیزم

  • سحر رضوی شهریور ۱۶, ۱۳۹۳ در ۶:۵۰ ب.ظ - Reply

   خواهش می کنم.

 6. الییییییی شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱:۵۸ ب.ظ - Reply

  سلام با تشکر از سایت خوبتون…
  من یه سوال داشتم در مورد طرح الهی و خواست خدا …
  راستش من با راز و جذب اشنایی دارم … بزارید از اول براتون بگم من فهمیدم میتونیم یه لیست بنویسم از مشخصات فردی که میخوایم بیاد تو زندگیمون همه ویژگی هاش … اون ادم بعد از دو هفته اومد تو زندگیم همه چیش عین لیست بود ….
  وقتی که وارد زندگیم شد من اولش متوجه نبودم که این همون شخصه وقتی که من از این شخص خوشم اومدش اون ازم دور تر شد کسی که خودش خیلی به سمتم می اومذ یه هو ازم دور شذ …
  خوب حالا من موندم باید چیکارکنم …
  اخه یه نظریه هست که میگن وقتی شما لیست ر و مینویسید شخص خاصی رو نمیخواید و وقتی اون ادم سر راهتون قرار میگیره این خواست الهی واسه شما است ایا این درسته ؟؟
  چون من وقتی لبست رو نوشتم شخص خاصی تو ذهنم نبود فقط کسی رو که دلم میخواست بیاد تو زندگیم مشخصاتششو نوشتم و قرار گرفت تو زندگیم حالا باید چکار کنم به نظرتون؟؟؟؟

  • سحر رضوی شهریور ۲۶, ۱۳۹۳ در ۴:۰۸ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, احتمالا این شخص طرح الهیت نبوده ولی در ظاهر معیارهای مورد نظرت رو داشته, می تونی از این جمله تاکیدی استفاده کنی.

 7. لیلی شهریور ۲۶, ۱۳۹۳ در ۸:۰۰ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان.من یک لیست کامل با جزییات از همسر الهی ام تهیه کردم وجملات تاکیدی را هم با آرامش و شادی میگم حدود یکماهه.اما دو سه روزه عصبی و نا آرام شدم.حس میکنم خواستو ام به من نزدیکه اما با این حس بد دارم دورش میکنم.چه کار باید کنمس.

  • سحر رضوی شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱:۱۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, احساس بد باعث ارسال فرکانس منفی می شه, هر وقت احساس بدی داشته باید کاری کنی که احساست بهتر بشه و فرکانست مثبت بشه.

 8. آزاد شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ در ۲:۰۷ ب.ظ - Reply

  سلام بر بانوی خوبمون ,
  از راهنماییتون ممنونم . حتما به دستوراتتون عمل میکنم .و حتما براتون از پیشرفت ارتباطم خواهم گفت .

  • سحر رضوی شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ در ۶:۱۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, خواهش می کنم.

 9. لیلی مهر ۳, ۱۳۹۳ در ۴:۰۱ ب.ظ - Reply

  سلام.من یک مانع ذهنی دارم که نمیذاره ازدواج کنم.اونم چاقی هست.فکر میکنم چون چاقم نمیتونم ازدواج کنم.چطوری باید این مانع ذهنی را بردارم؟

  • سحر رضوی مهر ۳, ۱۳۹۳ در ۷:۰۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, اتفاقا اشتباه می کنی که فکر می کنی چاقی مانع هستش, اگر کسی واقعا بهت علاقه داشته باشه با اندامت مشکلی نداره, مانع فقط خودت هستی که فکر می کنی چون اضافه وزن داری نمی تونی ازدواج کنی, اما اگر اندامت و خودت رو دوست داشته باشی همچی درست می شه.
   وقتی نسبت به اندامت حساسیت به خرج بدی به سختی وزن کم می کنی, چون وسواس فکری داری, اما اگر کم کم این حساسیت رو کنار بذاری, خودت رو دوست داشته باشی و بعد یه برنامه هم برای کم شدن وزن داشته باشی, اونوقت بهتر نتیجه می گیری.

 10. لیلی مهر ۳, ۱۳۹۳ در ۷:۲۹ ب.ظ - Reply

  خیلی ممنون سحر جان.

  • سحر رضوی مهر ۵, ۱۳۹۳ در ۱:۰۸ ب.ظ - Reply

   خواهش می کنم عزیزم.

 11. سمانه مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۸:۲۹ ق.ظ - Reply

  سلام . خوبین؟
  من یک دختر عمو دارم که همسن هستیم و از بچگی با هم بودیم . چند سال خیلی صمیمی شده بودیم ولی من از بعضی رفتاراش خوشم نیومد و رابطمو باهاش کم کردم . خیلی حسادت میکرد به همه .چشم دیدن خوشبختی کسی رو نداشت . حتی به قیافه وموهای من حسودیش میشد که چرا از خودش قشنگترم. مثلا اگه کسی عقد میکرد نفرینش میکرد . دروغ هم میگفت . اهل تهمت و غیبت بود. ولی با وجود این ازدواج کرد و خوشبخت شد. ده سال از ازدواجش گذشته و خیلی از زندگیش راضیه . همه اقوام میگن شوهر خوبی گیرش اومده . همه شوهرش رو تحسین میکنند. برام عجیبه چرا با وجود ذهن خرابی که داشت ولی خوشبختی به سراغش اومد ؟!

  • سحر رضوی مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۴:۱۴ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, برای منم چیزی که تعریف کردی عجیبه.
   ولی مطمئن باش با این روحیه ای که داشته هنوز خیلی چیزا هست که حسرتش رو بخوره, چون نفرین کردن دیگران به خود آدم برمی گرده, باید برای دیگران شادی و عشق بفرستیم, تا به خودمون هم برسه.

 12. bahar مهر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۹ ق.ظ - Reply

  سلام . لطف میکنید راهنمایی ام کنید.. وقتی کسی از ما خواستگاری میکنه چطوری میشه طرف مقابل رو خوب شناخت ؟ چه سوالاتی پرسیده بشه بهتره ؟ آیا رفتن پیش مشاور الزامی هستش یا نه؟؟ ممنون از پاسخ تون

  • سحر رضوی مهر ۱۵, ۱۳۹۳ در ۱:۱۳ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, راستش تو این زمینه تجربه کافی ندارم, فکر می کنم باید از سایتهای مشاوره خانواده کمک بگیری.

 13. سارا مهر ۲۰, ۱۳۹۳ در ۹:۱۳ ب.ظ - Reply

  من مدتیه از جملات تاکیدی ازدواج استفاده میکردم . بعد از چند هفته احساس کردم یه پسری از من خوشش اومده . چون برخوردش اینو نشون میداد. منم داشتم بهش علاقه پیدا میکردم.. و مدتیه جملات طرح الهی رو میگم ولی چند هفته است ندیدمش .چطوری میشه فهمید طرح الهی زندگی مون هستش یا نه؟ من همش کم طاقت شدم . نمیتونم از ذهنم فراموشش کنم.دوست دارم زودتر به نتیجه برسم. چه مدت باید طرح الهی رو بگم که نتیجه قطعی معلوم بشه؟

  • Nardoone مهر ۲۱, ۱۳۹۳ در ۱:۱۹ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   هیچ وقت برای خودت ضرب الاجل تعیین نکن.اینکه چرا نمیشه و چرا پس اتفاق نمیوفته هم انرژیتون رو تحلیل میده.
   شما همیشه در ذهنت این باشه که خدا برای من بهترینها رو میخواد…من تلاشم و میکنم اما به چیزی یا کسی دلبستگی و وسواس پیدا نمکینم.
   بدون خدا در بهترین روز و ساعات بهترینها رو برات فراهم میکنه.
   اون ادمیم که میگید یه مدت نیست شاید در طرح الهی زندگیه شما نبوده ذهنتون رو ازاد و رها کنید و به افکار مثبت و تکرار جملات تاکیدی مثبتتون ادامه بدید.

 14. نوشین مهر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۹ ق.ظ - Reply

  سلام
  من ۳۳ سالمه ۵ سال با یه نفر هستم الن نامزدیم ولی تو دلم ازش دلخورم و دیگه اعتماد ندارم که باهاش خوشبخت میشم این عذابم میده هم دوسش دارم هم دودل هستم اهل کار نیست ثبات نداره و با اینکه خانوادم بهش سخت نگرفتن ولی قدرنشناسه و زود دلخور میشه الکی ایراد میگیره همه فامیل هم نامزدیمونو فهمیدن نمیدونم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنید حتی میترسم معتاد باشه به خدا ادم با شخصیتیه هر کی میبینه ازش تعریف میکنه اهل مطالعه هست

  • سحر رضوی مهر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۲:۴۵ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, از جملات تاکیدی طرح الهی ازدواج باید استفاده کنی, و از طریق نشونه هایی که احساس می کنی, تکلیفت مشخص می شه.

   • نوشین مهر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۵:۱۲ ب.ظ -

    ممنونم عزیزم که جوابمو میدی دوست دارم بتونم یه خدمتی بهتون بکنم
    فقط میترسم از طرح الهی استفاده کنم و کارمون به هم بخوره و شرایط زندگیم طوریه که خانوادم ضربه میبینن و مخصوصا مامانم حالش خیلی خوب نیست چکار کنم؟

   • سحر رضوی مهر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۵:۰۵ ب.ظ -

    خواهش می کنم عزیزم, همین که به سایت سر می زنی, لطف بزرگیه, سعی کن مطالب رو با دقت بخونی و تو زندگیت استفاده کنی.
    عزیزم گاهی اوقات ما فکر می کنیم خیرمون در خواسته ایه که الان داریم و اگر بهش نرسیم شرایط خیلی بد می شه, در حالی که از نظر خدا خیر در اینه که فعلا بهش نرسیم تا اینکه در یه زمان دیگه بهترین نتیجه رو بگیریم.
    بسپار به خدا و اعتماد داشته باش, حتی اگر شرایط بدتر بشه, همش موقتی هستش.

 15. soha مهر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۵ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان. اگه واقعا یه شخصی جزئ طرح الهی باشه هیچ وقت از دستش نمیدیم؟

  • سحر رضوی مهر ۲۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۵ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   ممکن با ارسال فرکانس منفی, مثل ترس از دست دادن, باعث بشی از دستش بدی, برای همین باید به فرکانسی که ارسال می کنی خیلی توجه کنی.
   موارد زیادی از این قبیل اتفاقها پیش اومده, پس نباید درموردی اتفاقی که نیوفتاده فکر کنی که جذبش کنی.

 16. soha مهر ۲۳, ۱۳۹۳ در ۹:۴۴ ب.ظ - Reply

  سلام من هر روز میام تو سایت شما ، خیلی دوستتون دارم . نظرات شمارو قبول دارم یه سوال دارم . با تلقین و عبارات تاکیدی میشه هر نوع بیماری رو درمان کرد….

  • Nardoone مهر ۲۳, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۷ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   میشه تلاش کرد و از خدا و کائنات خواست.
   در نهایت اتفاقی که به صلاح فرد باشه و در طرح الهی زندگیش مقدر شده باشه پیش میاد…

 17. soha مهر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۷ ق.ظ - Reply

  اگه بیماری به خاطر تلقین نادرست و منفی اندیشی باشه چی؟

  • سحر رضوی مهر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۱:۵۲ ب.ظ - Reply

   باید با تلقین سلامتی، از بین ببرتش.

 18. soha مهر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۶:۰۰ ب.ظ - Reply

  ممنون که وقت میذارین. شاد باشین…………………..

  • سحر رضوی مهر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۶:۱۶ ب.ظ - Reply

   خواهش می کنم عزیزم, شما هم همینطور.

 19. دلارام مهر ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۷ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم خوبی؟
  عزیزم من میخوام یه ازدواج ایده آل داشته باشم از هر لحاظ
  شخصی هم تو زندگیم نیست
  یعنی نمیخوام واسه یه نفر نامه بنویسم
  خیلی کلی فقط میخوام یه نفر که دقیقا اون خصوصیاتی که من میخوامو داره
  بیاد
  چیکار باید بکنم؟
  چند تا نامه لازمه؟
  ممنونم که جواب میدی

 20. سارا مهر ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۶ ق.ظ - Reply

  سلام.
  ببخشید. سوالی داشتم. خیلی هستند از انسانهایی که قبلا ازدواج کردند و یا در آینده خواهند کرد و از طرح الهی چیزی نمیدونند. خیلی از انسانها هم از ازدواجشون زیاد راضی نیستند. خیلی ها هستند که زندگی خوبی ندارند. فقط مجبورند بسازند..
  خب حالا این انسانها یعنی به غیر از کسی که طرح الهی خودشون بوده ازدواج کردند.
  اگه اینجوره پس طرح الهی شون چرا قسمت یکی دیگه شده؟
  اگه خدا تقدیر کنه باید هر کسی با اونی که خدا میخواد ازدواج کنه نه یکی دیگه !

  • سحر رضوی مهر ۲۶, ۱۳۹۳ در ۳:۳۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, تقدیر آدما تغییر می کنه, برای همینه که شب قدر اعمال مختلفی داریم.
   ما با کارها و افکارمون جزییات زندگیمون رو تغییر می دیم.

 21. maryam مهر ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۵ ق.ظ - Reply

  سلام .

  من مشکلی دارم و اونم این هستش در مواجه با جنس مخالف دست و پام رو گم میکنم و نمیتونم عادی رفتار کنم.
  این مورد بارها برام پیش اومده البته بیشتر راجع به کسانی که بفهمم به من حسی دارند پیش میاد ولی درباره افراد عادی اینجور نیستم.
  حتی یه بار یه پسری به دوستم گفته بود که از من خوشش میاد و قصدش اشنایی بیشتر با من بود. از وقتی متوجه احساسش شدم همیشه ازش فرار میکردم. روبرو شدن با این فرد برام سخت بود. استرس می گرفتم .و پاهام شل میشد . هر کاری کردم نشد باهاش روبرو شم. با اینکه دوستش داشتم ولی جواب رد دادم.
  لطفا کمکم کنید . ممنونم

  • سحر رضوی مهر ۲۷, ۱۳۹۳ در ۴:۴۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, با جملات تاکیدی اعتماد بنفس می تونی مشکلت رو حل کنی, مقاله های خود تلقینی رو هم بخون, با تلقینه درست, همچی حل می شه و به خواستت می رسی و اعتماد بنفست رو افزایش می دی.

  • Nardoone مهر ۲۷, ۱۳۹۳ در ۴:۵۰ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   مشکل شما کمبود اعتماد بنفس هست.
   با جملات تاکیدی مثبت اعتماد بنفس خودتون رو بالا ببرید.

 22. زهره مهر ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱:۱۲ ب.ظ - Reply

  سلام و خدا قوت. سوالی داشتم واونم این هستش که در زندگی دعا کردن چه نقشی داره؟ مثلا یک نفر به خواستگاری ما میاد ولی من دودل هستم و نمیدونم به صلاحم هستش یا نیست .و فقط دعا میکنم با اینکه شاید ترس و افکار منفی هم گاهی بیاد سراغم. چون معمولا پسرا وقتی میان خواستگاری طوری رفتار میکنند وصحبت میکنند که روی ما تاثیر گذار باشه. هیچ کس نقطه ضعف وعیبهاشو که نمیگه. و تا زمانی که زیر یک سقف نباشیم نمیتونم چیزهای مهم طرف مقابل رو بفهمیم . اگه دودل باشیم و نخواهیم به زندگی با این فرد فکر کنیم و با جملات و فکر به جذب ایشون بپردازیم . چکار کنیم؟ دعا کردن کافیه ؟ چون به نظر من فکر مثبت کردن درباره یه نفر که واقعا انسان خوبی نیست نمیتونه اونو تغییر بده . درسته؟

 23. دلارام مهر ۲۹, ۱۳۹۳ در ۲:۵۰ ق.ظ - Reply

  سلام عزیزم خوبی؟
  ممنون برای مطالب خوبت
  عزیزم من میخوام یه ازدواج ایده آل داشته باشم
  فرد خاصی تو زندگیم نیست
  میخوان نامه بنویسم که اون کسی که ایده آل منه
  پیدا بشه و تو زندگیم بیاد
  میتونی کمکم کنی؟
  ممنون

 24. پرنسس آبان ۱, ۱۳۹۳ در ۴:۰۸ ب.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز، من چند وقت پیش یه لیست کامل از خصوصیات همسر ایده آلم تهیه کردم، بعد از مدتی با شخصی آشنا شدم که دقیقا خصوصیات دلخواه منو داره.. چند ماهی هم هست که باهم دوست شدیم، ” اما به تازگی رابطه مون خیلی سرد شده..! حالا چکار باید بکنم؟ پیشاپیش از راهنماییت ممنونم.

  • سحر رضوی آبان ۲, ۱۳۹۳ در ۲:۳۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, از جملات طرح الهی استفاده کردی؟
   این قسمت رو بخون.

 25. بهار آبان ۳, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۱ ق.ظ - Reply

  سلام. یه سوال داشتم. اگه بخوام با فکر مثبت همسر ایده المو پیدا کنم. حتما باید طرف مقابل هم افکارش مثبت باشه ؟
  اگه نسبت به کسی که شک دارم طرح الهی ام هست ، عبارات تاکیدی رو تکرار کنم، اگه واقعا طرح الهی من باشه حتما بهم میرسیم یا باید ایشون هم فکرش مثبت باشه؟
  چون من وقتی عبارات رو میگم به یکی از پسرا شک دارم که دوستم داره . ولی چون من خیلی باوقار هستم فکر کنم میترسه پا پیش بزاره ، چون یه بار دیدمش با حالت ترس بهم سلام کرد .. البته ایشون قبلا طلاق گرفته اند
  سوال من اینه اگه ایشون افکار منفی یا ترس داشته باشه مثلا نسبت به زندگی آینده اش و یا نسبت به من . همچنین اگه اعتماد به نفسش پایین باشه، روند جذب من پایین نمیاد؟
  ممنون از پاسخ تون.

  • سحر رضوی آبان ۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۸ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, کلیات مطالب, در مورد ازدواج و طرح الهی رو این قسمت قرار دادم.

 26. مینا آبان ۷, ۱۳۹۳ در ۴:۰۷ ب.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز، تو دانشگاه از نگاه پسری از همکلاسام متوجه شدم ازمن خوشش میاد یعنی اولین بار با نگاهش مرا متوجه خودش کرد و در طی ۴ سال دانشگاه هم همین منوال را ادامه داد و من هم دوستش داشتم و همیشه منتظر بودم یه قدمی جلو بذاره ولی نیومد و درسمون هم تموم شد، ناگفته نماند که ما برای دو شهر مختلف بودیم ولی من همیشه ته قلبم منتظرش بودم چون میدونستم اگه بخواد میتونه به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی پیدام کنه تا اینکه دوسال بعد از فارغ التحصیلی بیخیال از اومدنش شدم ولی دوباره بعد از یک سالی که ناامید از اومدنش شدم دوباره به طور غیرمنتظره ای دیدمش و اومد جلو و سلام و احوالپرسی کرد ومن تا این موقع که دوباره دیدمش از قانون جذب و رهاسازی و …اطلاع چندانی نداشتم ولی بعد از دوباره دیدنش دارم قانون جذب دارم یاد میگیرم، و من دوباره منتظر اومدنش هستم و دلم پیش اون هست و خواستگارانم را به همین دلیل رد میکنم.آیا میشه گفت دوباره دیدنش یه نشونه از طرف خداست که نشون بده طرح الهی زندگیم هست؟چطوری باید اطمینان پیدا کنم به اومدن یا نیومدنش؟چطوری باید متوجه بشم که او جزئی از طرح الهی زنگیم هست؟آیا اگر جزئی از طرح الهی زندگیم باشه به ازدواج منجر میشه؟

  • ناردونه آبان ۸, ۱۳۹۳ در ۲:۰۴ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   اول از همه باید بگم بسیار کار اشتباهی میکنید به خاطر کسی که هنوز بعد از اینهمه سال پیشنهاد جدی به شما نداده خواستگاراتون و رد میکنید!
   از خدا بخواید : خدایا ..طرح الهی زندگی من و به من نشون بده.به من نشون بده صلاح کارم کجاست.انسانهایی که جزو طرح الهی زندگی من نیستن و از سر راهم بردار و کسانی که جزو طرح الهیم هستند رو به سوی من و تقدیرم رهنمون کن.
   و یا هر جمله و درخواست دیگه ای با همین مضمون.

 27. نیلگون آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در ۶:۱۸ ب.ظ - Reply

  سلام و ممنون از وقتی که برای جواب دادن به کامنتها میزارین
  من از یه پسری تو دانشگاهمون خوشم میومد، ولی اصلاً باهاش نه برخوردی داشتم نه به روش اوردم، نمیدونم قانون جذب بود یا خواست خدا اون بهم پیشنهاد داد و سه سال دوست بودیم…تو این سه سال همه چی خوب و عالی بود…اما یهو همه چی دست به دست هم داد و بهم بای داد:) از نامردیهای دوست های مشترک گرفته، تا یه اتفاقی که به من شک کرد و من هیچ جوره نتونستم ثابت کنم که اشتباه میکنه…۱۷ ماه از بهم خوردن رابطه مون میگذره اما تو این ۱۷ ماه اصلاً رفتارش طوری نبود که احساس کنم واقعاً دیگه منو نمیخواد، میومد منو میدید…باهام درد و دل میکرد…حتی گاهی لعنتم میکنه که باعث شدم دلش سنگ شه و دیگه نمی تونه کسی و دوس داشته باشه و از این حرفا…حدود ۲۰ روزه که من دیگه جوابشو نمیدم، چون دلم میخواد واقعاً یا برگرده، یا بره…واقعاً دوسش دارم و حتی بهش حقم میدم…اما خستم، واقعاً خسته…
  لطفاً کمکم کنین…
  پسر خیلی خوبیه…واقعاً نمیدونم چرا یهو همه چی انقدر عوض شد…

 28. نیلگون آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در ۶:۲۹ ب.ظ - Reply

  و یه نکته دیگه که واسه خودم خیلی جالبه، من به شدت با این آدم تله پاتی دارم، مخصوصاً از وقتی رابطمون بهم خورده بیشتر حسش میکنم! مثلا
  تا حالا چندین بار پیش اومده که بهش فکر کردم بهم اس ام اس داده، و یا حتی یه بار اینستاگرام اومدم یه پستی بزارم یهو دیدم ۴دقیقه قبل اون همون پست رو گذاشته!!!!

  • سحر رضوی آبان ۱۳, ۱۳۹۳ در ۸:۰۰ ب.ظ - Reply

   عزیزم حالا فعلا جملات طرح الهی رو استفاده کن بعد ببین چی می شه.

 29. مینا آبان ۱۴, ۱۳۹۳ در ۴:۱۰ ب.ظ - Reply

  چطوری باید متوجه شد که یه فرد طرح الهی زندگی من هست؟اون نشانه هایی که اگه یه فرد طرح الهی زندگی آدم باشه مثلا چی هست؟آیا اگه یه فرد طرح الهی زندگی من باشه حتما به ازدواج منجر میشه؟

  • ناردونه آبان ۱۵, ۱۳۹۳ در ۸:۴۷ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   بالاخره وجود یک جنس مخالف که دوست داریم در طرح الهی زندگیمون باشه یعنی داریم به ازدواج فکر میکنیم دیگه..درسته؟!
   اگر کسی برای ازدواج ما جزو طرح الهی زندگیمون باشه همه چی خود به خود جور میشه و به ازدواج موفق ختم میشه.
   هر چیزی میتونه نشونه باشه.یه تماس یه پیام.یه دیدار و …

 30. سولماز آبان ۱۹, ۱۳۹۳ در ۸:۰۲ ب.ظ - Reply

  سلام و خدا قوت.
  من حدود نه سال قبل خواستگاری داشتم که واقعا دودل بودم . نماز خوندم و از خدا خواستم هر چه به مصلحتم هست اتفاق بیفته ولی بازم دودل بودم.
  در این زمان یه خواستگار دیگه هم اومد که دومی خانوادم بیشتر راضی بودند. ولی هر بار خواستم به اولی نه بگم اتفاقاتی پیش می اومدکه انگار زمانه مجبورم کرد با اولی عقد کنم.حتی از کسانی هم تحقیق کرده بودیم ولی همه چی به این جریان ختم شد که من بهش جواب مثبت بدم.
  اما بعد از عقدمون متوجه شدم پسره خلافکار هستش و رفتارش اصلا خوب نبود و من ازش جدا شدم.
  بعدا فهمیدم که دومی واقعا کسی بوده که من میخواستم و همیشه احساس پشیمانی میکنم.
  اما از اون جریان دیگه شرایط ازدواج برام پیش نیومده. با اینکه هم خوشگلم و هم تحصیلکرده ولی نمیدونم ….

  • ناردونه آبان ۱۹, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۲ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   ممنون
   ازون اتفاقات ۹ ساله که مگذره.ذهنت و خالی کن.از قانون خلا استفاده کن.
   از خدا طلب طرح الهی زندگیت و بکن.
   از قانون جذب و جملات تاکیدی برای جذب فرد مناسب برای ازدواح کمک بگیر.

 31. soha آبان ۲۲, ۱۳۹۳ در ۸:۰۸ ب.ظ - Reply

  با سلام چرا بعضی ها تا اخر عمر ازدواج نمیکننء ایا خواست خداست

  • ناردونه آبان ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۳ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   نه صرفا این نیست.خیلی ها خودشون شرایط ازدواج مناسب خودشون و پس میزنن و درست تصمیم نمیگیرن.

 32. مینا آبان ۲۴, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۷ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون
  چند روزه با سایتتون آشنا شدم من خیلی وقته با همه این مطالب آشنا بودم ولی هیچوقت اصولی و طولانی مدت استفاده نکردم چند وقته برای ازدواجم دعا میکنم و اتفاقها طوری شدن که دوباره به خواستن طرح الهی و .. رسیدم. من الان یه آقایی رو دوست دارم ولی اون استاد منه و ارتباطی نداریم میخوام که اگر جز طرح الهی منه اونم عاشقم بشه و باهم ازدواج کنیم باید به کدوم فرشته ها نامه بنویسم؟ من ظاهرم طوریه که همه فکر میکنن مغرورم و جرات نمیکنن طرفم بیان میترسم این اقاهم چون فکر میکنه من مغرور و سرسنگینم جلو نیاد. میشه همزمان با نامه نوشتن برای فرشته های شخص مورد نظرم به فرشته زناشویی خودمم نامه بنویسم؟ چطور میتونم بفهمم اصلا اون از من خوشش اومده یا نه؟ ممنونم خیلی انرژی مثبت از مطالبتون گرفتم

 33. مینا آبان ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱:۰۳ ب.ظ - Reply

  مرسی سحرجون، مطالب لینکی که گفتی نوشته بود اول طرح الهی رو بخوام اگه نشونه مثبت دیدم بعد به فرشته نامه بنویسم. همون عبارت تاکیدی که گذاشتی” اگر (اسم شخص) جزیی از طرح الهی زندکی من است …” خوبه؟

  • سحر رضوی آبان ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۲ ق.ظ - Reply

   بله عزیزم, از همین جمله استفاده کن.

 34. مینا آبان ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱:۱۱ ب.ظ - Reply

  همین طوری شفاهی یا قلبا میشه از فرشته ها نشونه خواست؟ یا حتما باید نو نامه نشونه بخوایم؟ مرسی

  • سحر رضوی آبان ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱:۳۲ ب.ظ - Reply

   نیاز به نوشتن نامه نیست عزیزم، فقط ازشون درخواست نشونه کن.

 35. مینا آبان ۲۵, ۱۳۹۳ در ۲:۴۴ ب.ظ - Reply

  سحر عزیز، خیلی ماهی مطمئنم واقعا پاک و الهی هستی جوابات با یه حس خوبی همراهه. ممنونم

  • سحر رضوی آبان ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱:۳۹ ق.ظ - Reply

   خواهش می کنم عزیزم, لطف داری.

 36. مینا آبان ۲۶, ۱۳۹۳ در ۹:۵۵ ق.ظ - Reply

  سلام سحرجون، ببخشید من انقدر سوال دارم!!! تو همه این سالها من یه فالگیر قهار بودم مدام در حال فال گرفتن بودم از فال حافظ بگیر تا فال شمع و تاروت، هرکس بلد بود میرفتم پیشش که برام فال بگیره. اگه فالم خوب بود چنان خوشحال میشدم که انگار به همه خواسته هام رسیدم ولی اگه فالم بد بود طوری افسرده میشدم که گاهی تا چند روز طول میکشید.تا اینکه تو یه کلاس عرفان بهم گفتن که فال آدم تو فاز منفی میبره بعد از اون سعی کردم فال نگیرم ولی انگار بهش معتاد شدم الانم وقتی حالم بده یا شرایط طوریه که خلاف خواسته های منه تنها امیدم به فاله یا وقتی میخوام بدونم کسی که دوستش دارم چه حسی داره و… مدام فال میگیرم که گاهی بدترم میکنه. میخواستم نظرت بدونم؟؟؟ ممنونم عزیزم

  • سحر رضوی آبان ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, همونطور که خودتم گفتی فال اعتیاد آوره.
   سعی کن به جای فال گرفتن یه دفتر آرزوها درست کنی, توش هر روز آرزو و خواسته هات رو بنویسی, یه تابلو تجسم هم از خواسته ها درست کن.
   باید یه جایگزین خوب برای فال پیدا کنی که کم کم ازش فاصله بگیری.

 37. بهاره آبان ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۴ ب.ظ - Reply

  سلام.
  من چند سال قبل با یک آقایی آشنا شدم که فرد باشخصیتی بود . وقتی خانمش رو دیدم ، توی ذهنم میگفتم خوش به حال این خانم که شوهر به این خوبی داره. البته حسادت نداشتم . فقط میگفتم من از این دختر بهترم ولی هنوز مجردم .غبطه میخوردم که این دختر حتما یکی داشته و براش دلسوزی کرده و این شوهر به این خوبی براش جور کرده ولی من کسی رو ندارمو از این حرفا.
  من بعد از سالها که از این دو نفر اطلاعی نداشتم . چند ماه قبل شنیدم که با وجود یه بچه چهار ساله از هم طلاق گرفتند.
  به نظر شما من مقصرم ؟

  • ناردونه آبان ۲۸, ۱۳۹۳ در ۳:۴۷ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   نه..به هیچ عنوان

 38. آزاد آبان ۳۰, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۷ ق.ظ - Reply

  سلام، ممنون از مطالب عالی، امید بخش، جذاب و دقت و ریزبینی تون. سپاس برا اینکه مطالب جذب رو کنار هم و عالی در دسترس قرار دادین.
  مطالب و صحبت هاتون رو در این صفحه خوندم، من هم یه مسئله دارم… میخوام زودتر حالم بر گرده به قبل و با همه مسایل روزانه باز از زندگی لذت ببرم و خوش حال باشم

  • ناردونه آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۷ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   ممنون لطف دارید شما.خوشحالیم که مفید بوده.
   خواهش میکنم ازین به بعد نظراتتون رو یه کم خلاصه تر بنویسید چون تعداد نظرات بالاست و وقت ما کم.سپاسگزارم.
   در مورد مسئله ی اول برای بالارفتن اعتماد به نفس احساسیتون میتونید از جملات تاکیدی مداوم و تجسم خلاق استفاده کنید.
   همچنین از طرفی به این فکر کنید که با کلی تلاش انسانهای شایسته سمت شما میان و شما برای نگه داشتنشون هیچ تلاشی نمیکنید! این تلاش نکردن قانون جذب رو به ثمر نمیرسونه.
   اونهایی رو هم که خودتون میرید سمتشون شاید در طرح الهی زندگیتون نیستن که براتون نمیمونن.

   مشکلات خانوادگی هم این وسواس فکری شما رو مضاعف میکنه.به خودتون باید یه کم حق بدید.

   اما اینکه مورد دوم ازدواجتون رو به خاطر مورد قبلی رد کردید درست نبوده.چون مورد اول مشکل رضایت خانوادش رو داره.

   زیاد کار کردن هم افسردگی و خستگی روحی و جسمی میاره ممکنه نذاره در ارامش فکر کنید و تصمیم بگیرید.

   پیشنهادی که داریم اینه که :
   از قانون رهاسازی استفاده کنید.
   یه کم خودتون رو از این کشمکش دور کنید.
   سعی کنید کنترل افکار منفیتون رو به دست بگیرید و فکر و ذهنتون رو مثبت کنید.
   از خدا طرح الهی زندگیتون رو طلب کنید.
   به فرشته ی نگهبانتون نامه بدید و ازش کمک بخواهید.
   موفق باشید.

 39. ازاد (فرزانه ) آبان ۳۰, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۶ ق.ظ - Reply

  ببخشید یه خواهش یا در خواست، لطفا مطلب من رو اینجا نگذارید..

  • ناردونه آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۹ ق.ظ - Reply

   ببین عزیزم خیلی ها شرایط شما رو دارن…
   کسی اگر کسی و بخواد و قسمت هم باشن به هم میرسن و بود و نبود پدر یا مادر طرف براش مهم نخواهد بود.
   پیشنهاداتی که در نظر قبل دادم رو عمل کن.
   انشاءالله که مشکلتون حل میشه.

 40. آنا آبان ۳۰, ۱۳۹۳ در ۸:۰۴ ب.ظ - Reply

  سلام دوست عزیزم.
  من قبلا هم براتون pm گذاشته بودم که شما گفته بودین تو نامه هات به فرشته ها گله وشکایت نکن…راستش رابطه من و نامزدم طوریه که اصلا نمیتونم حرفای دلم رو بگم همیشه من گوش میکنم وحرفام رو تو دلم میریزم مخصوصا وقتی ناراحتم…چون ایشون هم اگر حرفی بزنم بلافاصله یا قضاوت میکنه آدمو یا عصبانی میشه پس منم همیشه در سکوتم وآلان دلم خیلی پره
  وقتی میخوام به فرشته عشقش نامه بدم دلم میخواد تمام گله هامو بگم و در حال حاضر رابطمون تو بلاتکلیفی هست …به نظرتون چی بنویسم برای فرشته عشقش؟

  • سحر رضوی آبان ۳۰, ۱۳۹۳ در ۹:۱۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, اگر در جهت رفع سوتفاهم بخوای کمی توضیح بدی مشکلی نیست, ولی کلا گله باشه, هم جواب نمی ده.
   این قسمت توضیح دادم.

 41. آنا آبان ۳۰, ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۴ ب.ظ - Reply

  ممنونم از پاسختون…فقط یه چیزی راجع به طرح الهی…که تاکید می کنید باید اون فرد جزی از طرح الهی زندگیتون باشه…
  پارسال اختلافات شدیدی بین خانواده های ما پیش اومد طوری که نامزدیه ما بهم خورد من ۴ ماه صبر کردم و شروع کردم به نامه نوشتن به فرشتگان و ساختن چرخه اقبال و رها کردم…به طور شگفت انگیزی نامزدم برگشت و رابطمون جوش خورد با اینکه اختلافات و دعوا ها شدید بود اما حالا با اینکه نامه به فرشته ها میدم جواب های خیلی کند میگیرم جوری که شک میکنم آیا کار فرشته ها بوده درست شدن اوضاع یا نه…
  حالا میخوام بدونم اگر این فرد در طرح الهی زندگیه من نبوده چرا با اون همه درگیری باز برگشته؟ پس حالا چرا باز درخواستم از کائنات وفرشتگان کند و بسیار طولانی یا اصلا نمیشه در مورد نامزدم؟ یعنی یه دوره ای در طرح الهیه زندگیم بوده حالا دیگه نیست؟ میشه لطفا راهنماییم کنید؟ ممنونم.

  • ناردونه آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۸ ق.ظ - Reply

   بعضی وقتها کارهای ما تقدیر و مشیت الهیه..ممکنه به صلاح ما نباشه خواسته و تلاشمون.
   وقتی با تمام ایمان از خدا میخواهیم بهترینها رو رقم بزنه ممکنه بالا و پایینهایی اتفاق بیوفته اما در نهایت نتیجه اون چیزی میشه که به صلاح ما هست.
   مهم اینه نا با قانون جذب انرزی مثبت به کائنات بفرستیم تا در کمترین زمان ممکن بهترین اتفاقات برامون بیوفته.اتفاقات منفی و دفع کنیم و گذراندن زمان تا رسیدن به زمان الهی خواستمون رو با ارامش طی کنیم.

   • آنا آذر ۴, ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۸ ق.ظ -

    ممنونم ناردونه جان.

 42. مینا آذر ۱, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۰ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون، قبلا در مورد اینکه استادم دوست دارم برات نوشته بودم گفتی عبارت تاکیدی طرح الهی بگم اگر نشونه دیدم به فرشته اش نامه بنویسم منم همین کار کردم. همیشه سر کلاس حس میکردم یه مانع سخت و نامریی بین ما هست حتی ارتباط برقرار کردن ساده هم برام مشکل بود هول میشدم و معذب بودم اما این جلسه حس میکردم این مانع نیست و باهاش راحت ترم اما هرچی بیشتر عبارت تاکیدی میگم حسم بهش بیشتر میشه میترسم من عاشق و وابسته بشم و اون هیچ اقدامی نکنه؟؟!!!

  • ناردونه آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   تا زمانی باید جذب کنی که دچار خستگی و وسواس فکری نشی.
   هر زمان این حس اومد سراغت برو تو رهاسازی.

 43. ترانه آذر ۱, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۶ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون ایا تو ۳۴ سالگی وقتی بکارتمو هم از دست دادم قبلا براتون مشکلمو گفتم و بعد از اینکه ۶ سال برا نامزدم صبر کردم و واقعا بهش خوبیکردم ولی اون ثبات نداشت و حالا نامزدیمون به هم خورده ایا باز هم میتونم همسر ایده ال خودم رو جذب گنم ؟ باید چکار کنم دوست دارم خوشبخت بشم تو رو خدا کامل بگید چگار کنم کتاب نیمه تاریک وجود را هم دارم میخونم

  • سحر رضوی آذر ۲, ۱۳۹۳ در ۱:۰۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, من و نادونه همه کامنتهاتو رو جواب دادیم و لینکهای لازم رو دادیم, الان فقط باید به اونا عمل کنی, باید افکار منفی رو از خودت دور کنی, اما الان چند روزه همین کامنت رو مرتب برای ما می فرستی, این نشون می ده هنوز نتونستی افکار منفیت رو کنترل کنی, بخش کنترل احساسات منفی رو حتما بخون.

 44. غزال آذر ۲, ۱۳۹۳ در ۲:۴۳ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون من ۳ ساله که با یکی دوستم پارسال ۲۰ روز از هم جدا شدیم ولی ۲باره برگشت خیلی دوستش دارم یمیدونم که اونم منو دوست داره رابطه ی نزدیکی داریم همش باهمییم ولی میگه اصلا نمیخواد هیچ وقت ازدواج کنه ولی من خیلی دوست دارم شوهرم بشه ۲۴ سالمه من ۲ ساله که به فرشته عشق فرشته خودش و فرشته ی ازدواج نامه مینویسم که بیاد خواستگاری ولی هنوز تغییری نکرده هر شب تجسم میکنم که شوهرم شده یعنی من دارم اشتباه میکنم؟چیکار کنم؟؟؟؟؟؟پ

  • ناردونه آذر ۲, ۱۳۹۳ در ۶:۳۵ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم.
   خیلی از اقایون جدیدا این نظر رو دارن که دوست ندارن ازدواج کنن.
   هر کدومشونم دلایل خودشون رو دارن.
   شاید ایشون اصلا در طرح الهی زندگی شما نیست.
   از خدا طلب طرح الهی زندگیت و بکن.اگر واقعا دوست داری ازدواج کنی ذهنت و از وجود یک شخص خالی کن…بذار افراد دیگه که خدا صلاح میدونه برات تو زندگیت بیان.

 45. مهلا آذر ۲, ۱۳۹۳ در ۸:۴۵ ب.ظ - Reply

  سلام خواهش میکنم جواب بدید.من یک ساله با پسری اشنا شدم به قصد ازدواج.علاقه بهم داشتیم اما به خاطر استرس و فکر منفی زیاد من همه چیز بهم خورد.پیش خودم کفتم شاید همسر الهی من نیست بخاطر همین کلا فراموشش کردم و رهاش کردم و لیست جدیدی از همسر ایده الم نوشتم که بعد یکم ماه دوباره همین پسر از من خواستکاری کرد اما میکه بخاطر شرایط کارش و خانوادش الان شرایط ازدواج نداره.من از عبارات تاکیدی طرح الهی استفاده کردم و از خدا خواستم هرچی خیره بشه واکه قرار نیست با این پسر به جایی برسیم از زندکیم بره.امروز استخاره کرفتم برای ازدواج با این اقا که خیلی خوب اومد و کفت این کار از قبل برای شما پیش اومده.من مطمءنم این اقا همسر الهی منه فقط با افکار منفی و ترس دورش میکنم خیلی استرس دارم بهم بکید چکا کنم خواهش میکنم 

 46. مینا آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۹:۲۰ ق.ظ - Reply

  سلام، واقعا ممنونم که انقدر با حوصله جواب میدین، رها سازی یعنی چی؟ یعنی دیگه عبارت تاکیدی نگم؟ دیروز کلی از فرشته های استادم نشونه خواستم ولی چیز خاصی پیش نیومد البته فکر میکنم وقتی هیچ شماره ای ازم نداره و منم سرکلاس خیلی موقر و ساکتم حتی شوخیم نمیکنم طبعا اونم نمیتونه رفتار خاصی داشته باشه و مجبوره مثل خودم رفتار کنه ولی هرکاریم میکنم نمیتونم رفتارم تغییر بدم ضمنا کلاسمون داره تموم میشه من نهایتا ۲ هفته دیگه میتونم استادم ببینم ولی تا حالا هیچ چیزی بینمون پیش نیومده، با وجود اینکه ذهنم به اون مشغوله و واقعا خیل شبیه مرد ایده ال منه ولی دیروز که با کلی غصه از کلاس برگشتم مادرم گفت که منو به یه اقایی معرفی کردن و اگه من اجازه بدم بیان خواستگاری قبول کردم بیان ولی دلم و فکرم پیش استادمه. میدونم از اون اقایونی نیست که نخواد ازدواج کنه. نمیدونم چرا هیچکدوم از چیزایی که من میخوام و براشون کلی دعا میکنم همیشه از زندگیم میره یا به مصلحتم نیست. خیلی حالم بده

  • ناردونه آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۷:۵۴ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   یعنی همه جوره ایمان داشته باش که هر کاری بوده کردی و هر تلاشی بوده در حد توان انجام دادی و ایمان داری به خدا و کائنات که اونها دست به دست هم میدن و همه چی به بهترین شکل اتفاق میوفته…
   یعنی هر چیزی از اون مورد تو ذهنت هست و بریز بیرون و فقط به خدا و قدرتش فکر کن…بگو بهترینها رو نصیبم کن.
   به نوشتن نامه به فرشته ی عشق استادت نامه بده اما در حد ۱۵ تا توی ۱۵ روز…که دچار وسواس نشی
   بعد نشونه بخواه
   اگر جزوی از طرح الهی زندگیت باشه مطمئن باش یه خبری ازش میشه

 47. سارا آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۶ ق.ظ - Reply

  سلام
  من دو سال قبل با پسری اشنا شدم توی نت که ایشون از من خواستگاری کرد و من بعد ار تحقیق و مدرک متوجه شدم پسر خوبی نیست وجواب رد بهش دادم و قضیه تموم شد.
  بعد از دوسال من مشخصات همسر دلخواهم رو نوشتم و جملات رو هر روز می نوشتم و تاکید و تکرار میکردم . تااینکه بعد از سه هفته یکی از طریق تلفن به من پیشنهاد آشنایی برای ازدواج داد و چند روز به من پیام میداد.
  من هم شمارشو به برادرم دادم تا بهش مسج بده وخودشو دختر معرفی کنه برای دوستی . و بالاخره فهمیدیم که این همون پسره بوده که قبلا جواب رد بهش دادم.
  و من هم دیگه جواب مسجشو ندادم .
  بعد از دو ماه دوباره یه پسری به گوشی من زنگ میزنه و میگه قصد ازدواج دارم .خودشو خیلی خوب معرفی کرده و میگه از روستاهای اطراف هستم. گفتم شماره منو از کجا اوردی. ایشون اسم همون پسره اورد . گفت ایشون شما را معرفی کرده . و من هم گفتم شماره همون پسره بهم بده . همون شماره ای که قبلا مزاحم من بود بهم داد.
  و من هم مطمئنم که ایشون همون شخص هستش و داره از راه های مختلف به من نزدیک میشه…
  خیلی ناراحتم از وقتی هدفم اینه که فرد الهی ام پیدا بشه. همش اتفاقهای بد برام می افته. که قبلا تجربه نداشتم

  • سحر رضوی آذر ۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۸ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم از این جمله استفاده کن و اینکه به فرشتت نامه بده که افرادی که جزیی از طرح الهی زندگیت نیستن, از زندگی بیرون برن.
   از جملات رهاسازی برای این شخص استفاده کن.

   جمله تاکیدی:
   در زندگی من فقط افراد و اتفاقهایی که جزیی از طرح الهی زندگیم هستند, جای دارند.

 48. مینا آذر ۶, ۱۳۹۳ در ۴:۵۸ ب.ظ - Reply

  سلام ناردونه و سحر عزیز، از موقعی که باهاتون آشنا شدم بیشتر نق زدم ولی حالا میخوام نظرتون بدونم لطفا، این روزا حس غذایی رو دارم که کم کم داره جا میفته انگار منم بعد اینهمه سال که به هر دری زدم از کتاب و عبارت تاکیدی و کلاس عرفان تا نماز و دعا کم کم دارم تغییر میکنم اونم بعد ۱۶ سال چون من از ۱۴ سالگیم شروع کردم و خواستم تغییر کنم و تغییر بدم. بهتون گفته بودم که به استادم علاقمند شدم و به خاطرش کلی وسواس و غصه داشتم و از طرفی قرار بود برام خواستگار بیاد. دیشب اومدن و من اصلا ازش خوشم نیومد و خونواده امم باهام هم عقیده بودن که علیرغم خونواده خیلی خوبی که داشت ما به هم نمیخوردیم من و اون آقا. چیزی که میخوام بگم اینه که برام خیلی جالب بود خونواده با اصالت و ایده آلی مثل اونا خیلی از من و خونواده ام خوششون اومد و همون دیشب گفتن که نظرشون مثبته دیشب من فقط به این فکر میکردم که توی این سالها چقدر خودم و خونواده ام دست پایین گرفتم و قدر خودم ندونستم و ارزشی واسه خودم قایل نشدم، حتی مادرش بارها و بارها از شخصیت و خانومی من تعریف کرد در صورتی که من همیشه فکر میکردم چون سرکلاس شیطون و پرحرف نیستم حتما استادم از من خوشش نمیاد و میگه چه دختر بی حالیه!!!! و وقتی با اون آقا صحبت کردم که با وجود ۳۵ سال سن چقدر بسته و بچه و رشد نکرده بود فهمیدم توی این سالها چقدر از لحاظ فکری بزرگ شدم و چقدر این بزرگ شدن دست کم میگیرم!! این که همیشه تو روابطم در واقع عشق گدایی کردم و به هرکسی و هرچیزی راضی شدم در صورتی که مثل دیشب باید انتخاب میکردم. دلم میخواد به خودم و همه دخترهایی که میان اینجا و آرزوی ازدواج دارن بگم شاید ما باید یاد بگیریم بی قید و شرط اول عاشق خودمون بشیم با وجود چاقی و لاغری و جوش و… هر چیزی که به نظرمون کاستی میاد. شاید اول باید خودمون با خودمون ازدواج کنیم . دیشب برای هزارمین بار فهمیدم من هیچوقت به اینکه خوشگلم، دوست داشتنیم و خواستنیم به اینه شخصیت محترمی دارم اعتقاد نداشتم همیشه فکر میکردم باید باج بدم و یه کاری بکنم تاره شاید کسی منو دوست داشته باشه و لطف کنه باهام ازدواج کنه. انقدر دنبال ازدواج دوییدم و روابطی داشتم که له و داغون تمومم کردن تا تموم شدن که دیگه فرصت نکردم در واقع اهمیت ندادم که تو زمینه های دیگه زندگی رشد کنم. دیگه استرس و اصراری به خاطر استادم ندارم فقط دلم میخواد عاشق خودم بشم و عاشقانه با خودم رفتار کنم. عزت نفس و اعتماد به نفس داشته باشم و بتونم روی اندامم که همیشه مشکل اضافه وزن داره و جنبه های دیگه زندگیم کار کنم. انقدر عشق و ازدواج گدایی نکنم. شاید زندگی میخواد به ما یاد بده که ما تنها در صورتی میتونیم خودمون دوست داشته باشیم که یکی دیگه مارو دوست داشته باشه و درصورتی میتونیم احساس ارزشمندی داشته باشیم که یکی هرچند نامناسب و بدرفتار بخواد با ما باشه و این درست نیست. لطفا نظرتون و کمکتون بهم بگین . ممنونم

  • ناردونه آذر ۶, ۱۳۹۳ در ۷:۲۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   خیلی خوشحال شدم از صحبتایی که نوشتی و تغییرات مثبتی که داشتی.
   خدا رو شکر کن که راحت رو بالاخره پیدا کردی و کمکت کرده.
   ما تا خودمون و دوست نداشته باشیم چطور میتونیم انتظار داشته باشیم دیگران دوستمون داشته باشن؟
   اول به خودت فکر کن به خودت برس….جاهای خالیه زندگی و روحت رو پر کن…تا بهترینها برات اتفاق بیوفته.

 49. مینا آذر ۶, ۱۳۹۳ در ۷:۴۴ ب.ظ - Reply

  ناردونه جون زمانی که دیگه رغبتی به تکرار عبارت تاکیدی یا نگاه کردن به تابلوی ارزوها نداریم باید بازم ادامه بدیم؟

  • سحر رضوی آذر ۷, ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۵ ق.ظ - Reply

   باید رها سازی کنی عزیزم و بسپاری به خدا.

 50. ترانه آذر ۱۰, ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۵ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان رفتم کتاب از حال بد به حال خوب را خریدم از دکتر دیوید برنز هست میگن کتاب خیلی خوبی هست میخوام تمریناتشو انجام بدم خیلی دوستون دارم

  • سحر رضوی آذر ۱۱, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۴ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, منم تعریف کتابش رو شنیدم ولی هنوز ندیدم که بخرم, همه کتابهایی که به مثبت اندیشی کمک می کنن, مطمئنا عالی هستن.

 51. جودی ابوت آذر ۱۳, ۱۳۹۳ در ۸:۵۶ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون من ی مدت با ی آقایی دوست بودم اون اوایل گفت ک ازدواج نمیکنیم و فقط دوست باشیم من اوایل حس زیادی بش نداشتم اما بعد واقعا عاشقش شدم و فکر کردم اونم همین حسو ب من پیدا کرده غافل ازینکه اینجور نبوده بعد از حدود شش ماه ی دفه گفت ک خانوادش میخان برن خاستگاری براش و وقتی من ناراحت شدم خیلی راحت گفت من از اول گفته بودم ک ازدواج نمیکنیم.حالا حال من خیلی بده چون من واقعا عاشقش بودم و هستم هنوز.چیکار کنم ؟آیا فراموشش کنم یا نامه بنویسم برا فرشته ها؟از کجا بدونم صلاحم چیه و آیا منتظر باشم ک شاید برگرده؟چون هنوزم خیلی دوسش دارم و از صمیم قلب عاشقشم.

  • ناردونه آذر ۱۳, ۱۳۹۳ در ۱۰:۴۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   از خدا طلب طرح الهی زندگیت رو بکن…به فرشته ی نگهبانت نامه بده و مینطور فرشته ی عشقت که کمکت کنن و نشونت بدن که ایا این فرد جزوی از طرح الهی زندگیت هست یا نه.
   شاید این فرد مناسب ازدواج باهاتون نباشه و جزوی از طرح الهی زندگیتون نباشه.از خدا و فرشتگان کمک بخواید بهتون نشونه ..نشون بدن

 52. جودی ابوت آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۸:۲۵ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جون.من دیشب ی سوال گذاشتم توی سایت و خاهش کردم ک جواب بدی اما فکر کنم سوالمو پاک کردی چرا؟؟؟

  • ناردونه آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۴ ب.ظ - Reply

   جواب داده شده..الان چک کردم

 53. جودی ابوت آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۸:۴۷ ق.ظ - Reply

  ناردونه عزیز ممنون از جوابت.سردرگمم ک اصلا باید کاری انجام بدم یا نه .واینکه نامه بنویسم به فرشته ها یا قضیه رو رها کنم و همه چبو بسپارم به خدا ک هرکاری ک صلاح میدونه انجام بده وپیش بیاره از طرفی میترسم بعدن ب خودم بگم نکنه باید تلاش میکردم خودمم و رها نمیکردم موضوعو .خاهش میکنم نظرتو بگو ک چ کاری بهتره.ممنون از لطفت

  • ناردونه آذر ۱۴, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   باید تلاش کنی.فقط تجسم و تصور و .. کافی نیست.
   ۱۵ تا نامه تا ۱۵ روز..تکرار روزانه ی جملات تاکیدی مربوطه ….
   بعد از نامه نوشتن موضوع رو رها کن و بسپار دست خدا و کائنات اگر به صلاحت باشه اتفاق میوفته

 54. جودی ابوت آذر ۱۵, ۱۳۹۳ در ۸:۱۸ ق.ظ - Reply

  ناردونه جون ممنونم از لطفت

  • ناردونه آذر ۱۶, ۱۳۹۳ در ۱:۰۸ ق.ظ - Reply

   خواهش میکنم عزیزم

 55. صبا آذر ۱۵, ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۷ ب.ظ - Reply

  سلام سحرجان
  من منتظرجوابتون هستم
  ممنون

  • سحر رضوی آذر ۱۵, ۱۳۹۳ در ۲:۰۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, جواب داده شده, یه لینک دیگه رو باید برای کامنتت چک می کردی, این قسمت.

 56. سارین آذر ۱۶, ۱۳۹۳ در ۵:۲۱ ب.ظ - Reply

  وقتی قرار باشه طرح الهی زندکی درمیون باشه دیکه چه نیازیه از جذب استفاده کنیم؟دیکه چه نیازیه ی لیست از همسر دلخواهمون درست کنیم شاید اون لیست جز طرح الهی زندکیمون نباشه!!!!!پس باید کفت اینا همش دل خوشکنکه.تو سایت اصلی راز کت برای خوده راندا برنه نزدیک ۳۰۰۰داستانه که تونستن که باباور قوی طرفی که رفته و کفته دوست ندارم رو برش کردونن و باهم زندکی کنن هیچ حرفیم از طرح الهی نزده.فقط کفته باور عمیق همین

 57. آیسان آذر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۱:۱۵ ب.ظ - Reply

  سلام !
  من همین الان با سایت خوبتون آشنا شدم .
  راستش میخوام براتون از تجربه های خودم بگم در مورد ازدواج !
  من سه سال پیش با شخصی آشنا شدم که به شدت عاشقانه دوستش داشتم و با تمام وجودم از خدا می خواستمش . و به شدت اصرار داشتم و به زور از خدا می خواستمش . اما اون آدم جزء طرح الهی من نبود . و حالا که فکر می کنم می بینم اصلا اردواج با اون آدم نمی تونست برای من خوشبختی به همراه بیاره . چون بعد از یه مدت زد زیر خواسته هاش و دیگه با خانواده اش صحبت نکرد . حتی از صداقتم و اعتمادم به خودش سوء استفاده کرد و با یه نفر دیگه دوست شد ،در حالیکه گفته بود میاد خواستگاری من ! خلاصه سرتون و درد نیارم . این آدم از زندگی من حذف شد و من به شدت ناراحت و افسرده شدم .
  اما یه دوست خیلی خوب دارم که خیلی کمکم کرد و گفت که این آدم تو طرح الهی زندگی تو نبوده . بعد از حدود دو سال از یه نفر دیگه خوشم اومد . همون دوستم گفت بیا بهش انرژی بفرستیم و جذبش کنیم . خیلی آدم خوبی بود …. اما …..

  باز هم ایشون جزء طرح الهی زندگی من نبودن . اما من این بار اصراری نداشتم . و از خدا خواستم که مث همیشه هوام و داشته باشه . ایشون هم حذف شدن و رفتن :)

  دیگه کلا این ماجرا رو سپردم دست خدا . توی این مدت یه بیماری سخت و پشت سر گذاشتم که شبیه سرطان بود … اما باز هم با انرژی های مثبت و توکل به خدا سلامتی مو به دست آوردم

  بعد از اون یه لیست نوشتم درباره شخص مورد نظرم ،حتی اسمایی که دوست داشتم و نوشتم . چند ماهی نگذشته بود که اون آدم با بیشترین حد تطابق با لیستم پیدا شد . اانقدر احساس رضایت می کنم که حد نداره . مطمئنم که این آدم دیگه توی طرح الهی زندگی من هست . چون کلیییی نشونه سر راهم قرار میگیره .
  البته مشکلات هم هست .مهم اینه که اون داره یه عالمه کار میکنه و تلاش میکنه تا ما بهم برسیم . اما میدونم خدا کمک میکنه . مامانای هر دوتامون یکم مخالفت میکنن . دلیلشونم بیشتر اختلافات بین خودشونه . آخه از آشناهامونن :)وگرنه خودشون میدونن ما دوتا خیلی مناسب همیم :)
  میخوایم واسه هردوتا مامانا ، واسه فرشته های عشق و نگهبانشون نامه بنویسیم . برای همینا کافیه نامه بنویسیم ؟!

  هر دوتا مون مثبت اندیشیم ،و یه عالمه فرکانس مثبت می فرستیم . اما از خدا می خوام کاری کنه شکست ها و سختی های گذشته باععث نشه فرکانس منفی بفرستم . شمام اگه راهکار دیگه ای به ذهنتون میرسه بگین که ما انجام بدیم :)
  مرسی از سایت خوبتون .
  کلیییی انرژی مثبت گرفتم . اصلا همین که سایت شما رو پیدا کردم هم خودش یکی از اثرات تفکر مثبت این چند وقته است :)

  به همه دوستای خوبم میگم که هیچ وقت نا امید نشن و به مثبت اندیشی تو زندگی شون ادامه بدن :)
  خدا همیشه نگاهمون میکنه :)

 58. آیسان آذر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۲:۱۰ ب.ظ - Reply

  وای ببخشید خیلی حرف زدم ولی دلم میخواست برای سایت خوبتون نظر بذارم :)

 59. فاطیما آذر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۳:۴۵ ب.ظ - Reply

  با سلام. من شخص خاصی مورد نظرم نیست ولی دنبال یه ازدواج خوب و موفقم با وجود خواستگار ولی هیچ کدوم جور نمیشن یا سر هیچ بهم میخورن باید چیکار کنم و به کدوم فرشته نامه بدم با تشکر

  • ناردونه آذر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۵:۲۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   از خدا طرح الهی زندگیت و طلب کن.
   بشین روی کاغذ خصوصیات فرد اید الت رو بنویس…تجسم کن جملات تاکیدی مربوط بهش رو بگو.

 60. mahsa e آذر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۷:۴۹ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم من به تازگی فرد مورد علاقه ام رو پیدا کردم اون برادر همسر خواهرم است که به تازگی ازدواج کردن و واقعا هم خود طرف همون کسیه که همیشه میخواستم همسر آیندم اونجوری باشه و خانواده اش هم همون جوری هستن که میخواستم میخوام با کمک راز اونو جذب خودمکنم واسه ازدواج البته قبل از شروع نشونه هایی از اون دیدم ,میخوام تمرکز و تصورم عمیق باشه به نظرتون باید از مقابله شروع کنم واسه یه مدت یانه شروع به تصور عمیق و نامه نوشتن و نوشتن آرزوم کافیه لطفا راهنماییم کنین ممنون

  • سحر رضوی آذر ۲۲, ۱۳۹۳ در ۸:۱۰ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این قسمت رو بخون.

 61. مینا آذر ۲۳, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۱ ق.ظ - Reply

  سلام سحر و ناردونه عزیز، این چندمین کامنت منه گفته بودم استادم دارم تا حالا هم به هرچی که گفتین مو به مو عمل کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم.هفته پیش کلاسم تموم شد ولی من هیچ نشونه ای ندیدم فقط سه روز قبل از تموم شدن کلاسم کل پروژه ام از بین رفت مجبور شدم واسه اولین بار به استادم زنگ بزنم بعدش خیلی عجیب و غریب پروژه ام درست شد همش به ذهنم میرسید این اتفاق افتاد که اون شماره منو داشته باشه ولی همه اینا تو ذهن من میگذره و هیچ حرکتی از طرف اون نیست. میگم شاید جز طرح الهیم نیست پس چرا از سرم نمیره؟ روز به روز بیشتر بهش علاقمند میشم؟ اصلا کی جز طرح الهی من هست؟ از هرکس خوشم میاد فقط در حد تصورات باقی میمونه ظاهرا مصلحت من با هیچکس نیست.الان دارم با یه بغض وحشتناک مینویسم اخه چرا اون هیچی واسه من جواب نمیده؟ سالهای ساله دارم همه این چیزارو انجام میدم همه مطالب ساییتون خوندم ولی فایده نداشته. لاید پس فردا یکی میاد خواستگاریم حتما اون جز طرح الهیمه در حالی که استادم تو ذهنمه باید با اون ازدواج کنم دلمم خوش باشه که ازدواج کردم. دارم دق میکنم حس میکنم خدا فقط دعاهام میشنوه و انگار نه انگار. اخه چرا بعضیا فقط با یه دعای ساده به طرفشون میرسن خوشبختم میشن ولی ما هزارتا کار میکنیم اخرشم باید زورکی خودمون راضی کنیم که مصلحت نبوده دیگه دارم به طلسم و جادو وتسخیر اجنه اعتقاد پیدا میکنم.

  • سحر رضوی آذر ۲۳, ۱۳۹۳ در ۱:۱۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, اگر هیچ نشونه ای ندیدی, امکان اینکه طرح الهیت نبوده هست, اگر علاقت بیشتر می شه برای اینه که ۲۴ ساعته داری خودت رو در کنارش تصور می کنی و وسواس فکری گرفتی.
   ما باید از جملات طرح الهی استفاده کنیم و بعد همچی رو بسپاریم به خدا, اگر خدا بخواد چیزی جور بشه, اصلا نیاز نیست ما کار خاصی انجام بدیم, مهم اینکه طرح الهی باشه.

 62. تکتم آذر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۵ ق.ظ - Reply

  سلام من یه خواستگارداشتم که میخواستم ببینم توطرح الهی من هست یانه فعلا که منصرف شدن,واسه طرح الهی به فرشته زناشویی نامع دادم وازش پرسیدم درسته یابایدبه فرشته دیگه ای نامه میدادم?

 63. shouri آذر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۴:۰۷ ب.ظ - Reply

  سلام.
  خیلی ممنونم از سایت مفیدتون.
  همین امروز اینجا رو پیدا کردم و یه گشتی تو سایت زدم. از اونجایی که میدونم حجم کامنتها زیاده، نمیخواستم کامنت بدم و قصد داشتم با مطالعه مطالب، جواب سوالم رو پیدا کنم. اما سایت به قدری گسترده و مطالب به قدری زیاده و از طرف دیگه چون من تو این زمینه بی تجربه ام، بهتر دیدم که کامنت بذارم و سوالمو مطرح کنم.
  من ۲۴ سالمه و احساس میکنم ازدواجم داره دیر میشه و مایلم فورا ازدواج کنم. هیچ شخص خاصی رو در نظر ندارم و فقط یه سری معیار دارم که برام خیلی مهمه همسر آینده ام حتما اونهارو داشته باشه. در وهله اول میخوام اون فرد مورد نظر که دارای همه یا حداقل بخش اعظمی از معیارهای من هست تا پایان امسال وارد زندگیم بشه و مقدمات ازدواجمون فراهم بشه.
  در وهله دوم اینکه برادری دارم که ۱۰ سال ازم بزرگتره و همسر مناسبی که با معیارهاش جور باشه یا پیدا نمیشه یا اگر پیدا میشه، جوابشون منفیه. پدر و مادرم اصرار دارن تا زمانی که برادرم ازدواج نکرده من حق ندارم حتی به ازدواج فکر کنم!!!! و برادرم خصوصیاتی داره که پیدا کردن همسر مناسبی براش واقعا دشواره! و چون مدت طولانی هست که ازدواجش جور نمیشه من واقعا از ازدواجش نا امید شدم و فکر نمیکنم ازدواج من قبل از برادرم مشکلی داشته باشه!!! میخوام که پدر و مادرم هم پی به این موضوع ببرن! و وقتی فرد مورد نظرم وارد زندگیم شد، بپذیرن و برادرم رو بهانه نکنن…

  • ناردونه آذر ۲۴, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   ۲۴ سال سن زیادی هم برای ازدواج نیست!
   سن مهم نیست…کیفیت و زمان بموقع ازدواج مهمه.
   در مورد خودتون از قانون جذب استفاده کنید : به طور خلاصه …نوشتن ارزوها.تجسم خلاق اونها.گفتن جملات تاکیدی و …
   و نوشتن نامه به فرشتگان/
   در مورد برادرتون..میتونید برای فرشته ی زناشوییش نامه بدی و بخوای که یک همسر خوب براش پیدا بشه.
   به فرشته ی نگهبان پدر و مادرتونم میتونید نامه بدید تا راضی بشن.
   مطالعه ی مقالات مهم انجمن خیلی کمکتون میکنه : http://ghanunejazb.ir/forum/forumdisplay.php?fid=1

 64. تکتم آذر ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۰ ق.ظ - Reply

  چرا تایید شده..همه رو رعایت کردم گلم.آره عزیزم به فرشته عشق طرف مقابل نوشتم که بیاد و باهام صحبت کنه وببینم چرا منصرف شدن.اخه من یه با ازدواج کردم خانواده ی خواستگارم ادرس نامزد قبلیمو خواستن و ماندادیم.به همین خاطر بعد از چند بار رفت وآمد گفتن نه.البته مادرش مخالف بود. شبی که به فرشته زناشوییم نامه دادم پرسیدم این فرد در طرح الهی من هست یانه.فرداش شنیدم یه نفر به پسره یعنی خواستگارم گفته دختری که دیدی دخترخوبیه اونم گفته اره خوبه منم دلم پیششه اما پدرم گفتن به صلاح نیست این ازدواج.خلاصه روزبعد به فرشته عشق طرف نامه دادم و امروز توکوچه داشتم به فرشته ها فکر می کردم ودنبال پر بودم که یهو هشت نه تا پر دیدم روزمین دو تا کوچه بعد داشتم فکر میکردم که برم خونه و به فرشته زناشویی نامه بدم ببینم این پرا از طرف اون بوده یا نه که دوباره سه تا پر دیدم.به نظرت اینا نشونن؟

  • ناردونه آذر ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۲ ق.ظ - Reply

   بله عزیزم نشونه است.
   برای اشنایی بیشتر میتونی اینجا رو بخونی: http://ghanunejazb.ir/forum/showthread.php?tid=286

  • سحر رضوی آذر ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱:۳۲ ب.ظ - Reply

   ولی احتمال اینکه نشونه نباشه هست, چون نوشته دنبال پر بودم, قرار نیست ما بگردیم پر پیدا کنیم, این پر رو باید خیلی اتفاقی ببینیم.
   نشونه ها هم فقط پر نیستن, برای نشونه های بیشتر باید اتفاقات مدت زمان بیشتری رو بررسی کنی, مثلا الان تا ۲ ۳ هفته دیگه, بعد کنار هم بذاری ببینی به چه نتیجه ای می رسی.

 65. na آذر ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱:۲۱ ق.ظ - Reply

  باسلام و خسته نباشید. من تقریبا ده روزه که از جملات طرح الهی استفاده میکنم الان یه نفر منو ۴ ساله دوس داره و یه نفرم برام خواستگار اومده خانوادم موافق هستن ولی من دودلم.نامه به فرشته ها هم دادم ولی هنوز هیچ نشونه ندیدم.میخوام اونی که جزو طرح الهیم نیس خودش از زندگیم بره ولی هیچ کدوم نمیره.به نظر شما چیکار کنم؟چه زمانی طول میکشه این طرح آشکار بشه ؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 66. پرنیان آذر ۲۶, ۱۳۹۳ در ۸:۳۶ ب.ظ - Reply

  سلام و خدا قوت
  اگر شخصی مد نظر فرد باشه،بعد از تکرار جملات طرح الهی, برای نوشتن لیست مشخصات همسر ایده آل یا ساختن تابلوی تجسم چطور باید عمل کنه؟
  منظورم اینه که مشخصات اون فرد رو بنویسه؟

 67. na آذر ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۴ ب.ظ - Reply

  سلامی دوباره ممنون از جوابتون و یه سوال دیگه. من امروز صب سر راهم بطور اتفاقی دو پر دیدم در جاهای مختلف ممکنه نشونه فرشتگان باشه؟اگه آره یعنی چه پیامی میدن؟

 68. دریا آذر ۲۷, ۱۳۹۳ در ۸:۱۹ ب.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز میخواستم بدون در جملات تاکیدی که استفاده میکنیم برای ازدواج لازمه که تاریخی رو مشخص کنیم یا این رو باید به فرشته زناشویی و خدا بسپاریم؟

 69. دریا آذر ۲۷, ۱۳۹۳ در ۸:۲۲ ب.ظ - Reply

  سحر عزیز

  • سحر رضوی آذر ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱:۱۴ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, درمورد خواهرت از تجسم خلاق باید استفاده کنید, یعنی تصور شرایط ایده آل, قانون جذب در کنار درمان عالی تاثیرش بیشتر می شه, پس اگر لازم می دونید باید از طریق دکترهای مختلف پیگیری کنید.
   از فرشته سلامتی هم می تونید کمک بگیرید.

 70. دریا آذر ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱:۲۴ ب.ظ - Reply

  خانمهای گلم سحر و ناردونه عزیز از پاسخ دهیتون ممنونم و همچنین از مطالب خوب و پر از انرژی سایتتون موفق باشید♥

  • سحر رضوی آذر ۲۸, ۱۳۹۳ در ۲:۰۵ ب.ظ - Reply

   خواهش می کنم عزیزم, شما هم موفق باشی.

 71. soha دی ۱, ۱۳۹۳ در ۵:۵۸ ب.ظ - Reply

  با سلام آیادوست های دختری که وارد زندگی ما میشوند هم جزء طرح الهی زندگی ما هستند؟

  • سحر رضوی دی ۳, ۱۳۹۳ در ۱:۲۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, هر شخصی که وارد زندگی ما می شه, چه دختر چه پسر, می تونه جزیی از طرح الهی زندگی ما باشه و برای پیشرفت و شاد زیستن به ما کمک کنه, افرادی که مشوق ما هستن ۱۰۰% جزیی از طرح الهیمون هستن و افراد منفی گرا جزیی از طرح الهیمون نیستن.

 72. soha دی ۲, ۱۳۹۳ در ۸:۵۸ ق.ظ - Reply

  با سلام فرشته ها چه نشانه هایی در موردد ازدواج به فرد میدن؟

 73. مینا دی ۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۲ ق.ظ - Reply

  سلام، یه خانومی سالهاست با شوهرش مشکل داره و دیگه باهم زندگی نمی کنن و شوهرش نسبت به بچه ها یا هزینه هاشون هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه اما حاضر نمیشه این خانوم طلاق بده. میخواست بدونه به کدوم فرشته باید نامه بنویسه؟ ممنون

  • سحر رضوی دی ۶, ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, به فرشته عشق شوهرش نامه بده, بگه باید نسبت به بچه هاش مسئولیت داشته باشه و هزینه هاشون رو بده, اگر هم نمی خواد کمکی کنه, که جدا بشه و تکلیفش معلوم بشه.
   از فرشته نگهبان خودش کمک بگیره که کاراش درست بشه, این جمله تاکیدی هم می تونه کمکش کنه, “خداوند این وضعیت را به بهترین شکل هماهنگ می کند”.

 74. عسل دی ۱۹, ۱۳۹۳ در ۹:۰۱ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون
  اول ممنونم ازت که به سوالای بچه ها با صبر و حوصله جواب میدی
  من یه همکار دارم ۲سال باهاهم همکاریم
  ما هیچ کدوم به هم فکر نمیکردیم
  من به همه خواستگارام فکر میکردم و جواب میدادم حتی با ۲تاشونم واسه آشنایی بیشتر رفت وآمد کردم که به دلایلی بهم خورد
  بعد تو این مدت که من درگیر اون خواستگارا بودم اونم نامزد کرد
  ولی الان ۸ماه که از نامزدیش میگذره با نامزدش خیلی رابطه گرم نداره برعکس من بهش نزدیک شدم و حس میکنم دوسم داره
  با توجه به اینکه من دو مورد کارم نشد و اونم و رابطش با نامزش میتونم نشونه بگیرم
  اینم بگم خانوادش مخالف هستن با بهم زدن نامزدیش واسه همین نمیزارن به هم بزنه

  • سحر رضوی دی ۲۰, ۱۳۹۳ در ۱:۰۱ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   دوست خوبم, اگر همکارت نامزد داره بهتره بهش فکر نکنی, بذار رابطه اونا روال عادی خودش رو داشته باشه, بجاش از جملات طرح الهی در حالت کلی استفاده کن و اجازه بده خدواند طرح الهی زندگی رو خودش بهت نشون بده.
   این قسمت رو بخون, هیچ وقت هم سعی نکن, کسی رو از مسیرت حذف کنی, اون وقت همین اتفاق برای خودت میوفته, پس اصلا جملات طرح الهی رو برای همکارت استفاده نکن.

 75. عسل دی ۱۹, ۱۳۹۳ در ۹:۱۸ ب.ظ - Reply

  یه سوال یگه سحر جون
  مثلا این جملات تاکیدی را بنویسیم مثل نامه؟

  • سحر رضوی دی ۲۰, ۱۳۹۳ در ۱:۰۱ ق.ظ - Reply

   عزیزم جملات تاکیدی رو باید تکرار کنی, اگر فرصت داشته باشی بنویسی تاثیرشون بیشتر می شه.

 76. marzi دی ۱۹, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۳ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون
  من واسه جذب همسر الهی،مشخصاتش رو نوشتم،تابلو تجسم هم درست کردم ولی فقط یه مدت کوتاه شب ها تجسم کردم و ده تایی نامه نوشتم دیگه ادامش ندادم.الان باید از اول شروع کنم دیگه؟جملات تاکیدی،تجسم،نامه نوشتن …درسته؟

  • سحر رضوی دی ۲۰, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, الان می تونی رها سازی کنی و هر از گاهی جملات تاکیدی طرح الهی رو بگی, بعد از ۲ ۳ ماه دوباره چندتا نامه بنویس, همچی رو بسپار دست خدا که در بهترین زمان اتفاق بیوفته.

 77. negin دی ۲۳, ۱۳۹۳ در ۵:۲۲ ب.ظ - Reply

  سلام سحرجون.من یه مدت باپسری دوست بودم قصدمون ازدواج بودانقدمن فکر منفی کردم دقیقا همون اتفاقاکه توذهنم میگذشت افتادوبرنامه ازدواجمون منتفی شد،بعدازجداییمون من بارازآشناشدم ک جذبش کنم یه مدت جذبش کردم باهم خوب شده بودیم ولی دوباره فکرمنفی اومدتوسرم ک اون قسمتم نیس و میره بیرون اززندگیم وامثال این تادقیقاهمون شب گف مجبورم باکس دیگه ای ازدواج کنم ودوباره کات کردیم همون شب از خداخواستم ک بهترین راهونشونم بده ویه انگیزه قوی درونم بوجود اومدکه ادامه بدم اون مال منه،ناامیدنشدم دوباره سعی کردم جذبش کنم متاسفانه دوروزه فکرم خیلی منفی شده امروزخیلی اتفاقی گف پدرش دختردوستشوزیرنظرداره براش وحلالش کنم!من خیلی عاشقشم تمام طول این مدت اونوهمسرخودم میدیدم الان واقعاگیجم نمیدونم جذبش کنم دوباره یا…اصلاتحمل ندارم باکسی باشه ضمن اینکه توداستاناخوندم که مرده نامزد کرده و دختره دوباره جذبش کرده.کمکم کنیدلطفا

  • ناردونه دی ۲۳, ۱۳۹۳ در ۹:۵۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   شما الان تو مرحله ای هستی که سردرگمی
   تو این مرحله باید طرح الهی زندگیت و از خدا و کائنات بخوای
   به فرشته هات نامه بده
   با جملات تاکیدی مربوطه بخواه که طرح الهی زندگیت برات معلوم شه
   بدون کسی که جزو طرح ما باشه به هیچ وجه از زندگیمون نمیره

 78. negin دی ۲۳, ۱۳۹۳ در ۵:۴۶ ب.ظ - Reply

  اینم بگم ک دقیقاهمونیه ک من مدنظردارم ازلحاظ اخلاق و موقعیت خانوادگی و اجتماعی!فوق العاده باهم خوب بودیم ومثل زن و شوهر بودیم ودقیقاهمون ترس ها وافکارمنفی من ک تجسم میکردم باتمام جزییات اتفاق افتاد ازقانون جذب اطلاعی نداشتم اونموقع!به خودم میگم منکه تونستم باافکارم دفعش کنم پس میتونم جذبش کنم ولی وقتی قضیه نامزدیش یادم میاد همه افکارم میریزه بهم :((

  • ناردونه دی ۲۳, ۱۳۹۳ در ۹:۵۶ ب.ظ - Reply

   ما وقتی از جذب استفاده میکنیم
   یعنی بهترینها رو برای خودمون از کائنات میخوایم
   اگر چیزی برعکس اتفاق میوفته یعنی بهترین برای ما نبوده
   جذب درست عمل کرده و به نفع شما
   شک نکنید

   • negin بهمن ۷, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۱ ب.ظ -

    دوباره سلام سحرجونم
    من یه تاریخیوبرای برگشتش مشخص کرده بودم ولی بعداون روزکه گفت داره نامزدمیکنه باکس دیگه ای دوست شدم و کاملا اون موضوع رو رها کردم تااینکه یک روزبعداون تاریخی ک مشخص کردم برگشت وگفت ک داشت امتحانم میکردتاچه اندازه بپاش صبزمیکنم ازم خواست دوباره باهم باشیم وازدلم درمیاره!ولی خب من باینفردیگه هستم ازنظراخلاق خیلی ارجحیت داره به اون،من نمیدونم باید چیکار کنم راستش ب راستو دروغ حرفای اون شک دارم نمیدونم دوباره برگردم بااون یا رابطم با فردجدیدو بهم نزنم!!!ولی از یه طرف خیلی خوشحال بودم راز برای منم جواب داد:))

   • ناردونه بهمن ۸, ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۲ ق.ظ -

    سلام عزیزم
    خوشحالم که اعتقادتون قوی تر شده
    طرح الهی زندگیتون و طلب کنید…

 79. آوا دی ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱:۰۷ ق.ظ - Reply

  سلام
  من چند سال پیش با پسر بسیار خوبی آشنا شدم ولی بنا به شرایطی دیگه ندیدمش و کاملا فراموشش کردم و بعد از اون چند نفر دیگه هم که واقعا قصد ازدواج داشتند وارد زندگیم شدن و هر بار من میگفتم خدایا اگه صلاح نیست نشه و همشون از زندگیم رفتن بیرون و ازدواج کردند تا الان که چهار سال میگذره و از حدود چند ماه پیش از خدا طرح الهی زندگیمو و خواستم و به هر دو فرشته آزادی و رهایی و نگهبانم نامه نوشتم و تمام کسایی که میشناختم از زندگیم رفتن بیرون و از طرفی فکر اون پسر که چهار سال پیش میشناختم اومد سراغم از سرم بیرون نمیره و خیلی اتفاقی دوباره دیدمش همون دانشگاهی میره که من میرم ولی از طرفی پا پیش نذاشته حتی باهام حرفم نزده و من میگم شاید این اون کس نباشه هر چند از هر لحاظ واقعا عالیه نمیدونم باید چکار کنم میگم شاید کس دیگه ای تو زندگیش باشه چهار سال میگذره از طرفی هم میگم شاید خواست خداست که بعد از اون عاشق هر کسی شدم از زندگیم رفتند بیرون و با کس دیگه ای ازدواج کردن تا من و ایشون بهم برسیم من چکار کنم تا این شک من از بین بره تبدیل به یقین بشه من هر روز طرح الهیه زندگیم رو از خدا میخوام

  • ناردونه دی ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱:۳۵ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم.
   به فرشته ی نگهبانت و عشقت نامه بنویس و ازشون نشونه های واضح بخواه تا شکت برطرف شه.
   به فرشته ی عشق اون فرد هم نامه بنویس و بخواه اگر با کسی نیست بیاد طرفت.

 80. فرناز دی ۲۸, ۱۳۹۳ در ۲:۲۱ ب.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز. درمورد انتخاب همسر الهی، یه شخصی تو ذهنم هست که شبیه یه هنرمنده که خیلی دوسش دارم. خیلی دوست دارم به شخصی که هم سنگ اون هنرمند هست برسم . میخوام با نامه نوشتن و چیزهایی که تواین سایت هست کمک بگیرم ولی ذهنم همش درگیر این میشه که خیلی تخیلی و رویاییم و اینکه اگر اینطور بود هرکسی به دلخواهش می رسید.به همین خاطر ناامید میشم. چیکار کنم شخصی مثل اون فرد که همسر الهیم هم باشه در مسیر راهم قرار بگیره و به ارزوم برسم مثل یه معجزه.ممنون که کمکم میکنی

  • ناردونه دی ۲۸, ۱۳۹۳ در ۸:۳۰ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   تا به کاری که میکنید ایمان نداشته باشید معجزه ای اتفاق نمیوفته !
   هم میتونید نامه بنویسید به فرشته ی زناشوییتون
   هم از طریق مراحل قانون جذب..جذبش کنید

 81. اعظم-ک بهمن ۶, ۱۳۹۳ در ۵:۲۵ ب.ظ - Reply

  سلام وبلاگتون عالیه لطفاطرزنامه نوشتن به فرشته زناشویی وازدواج روبرام بنویسیدفردخاصی مدنظرم نیست فقط یکسری خصوصیات اخلاقی مدنظرم هست،کلی تووبلاگتون سرچ کردم ممنون میشم اگه واضح بنویسید آخه خیلی گیج شدم ممنون میشم کمکم کنید

  • سحر رضوی بهمن ۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۰ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این قسمت کامل توضیح دادم.

 82. اعظم-ک بهمن ۷, ۱۳۹۳ در ۵:۳۴ ب.ظ - Reply

  سلام سحرجان ممنونم ازپاسخت لینک روخوندم ولی من طریقه نامه نوشتن به فرشته زناشویی رونمیدونم ،اول نامه بایدچی نوشت مثلا بنویسم به فرشته زناشویی خودم (اسم خودم روبنویسم)بعد ملاک های که دوست دارم همسرم آینده ام داشته باشه لیست کنم بعد بنویسم خدایاشکرت ،فرشته زناشویی ام ممنونم ازت،ودرادامه بنویسم به لطف الهی روندازدواج من بافردی کامل وایده آل هم اکنون آغازشده است/جای گفته بودیداول طرح الهی زندگیمون روبطلبیم چه جوری طلب کنیم؟روکاغذچی بنویسم ؟بایدبه فرشته زناشویی همسرآینده ام نامه بنویسم؟توی نامه چه چیزی قیدکنم ؟گفته بودید ازجملات تاکیدی طرح الهی ازدواج استفادکنیدبازم بایدبگم روندازدواج من بافردی کامل وایده آل هم اکنون آغاز شده است منظورفقط همین جمله تنها است ،خیلی ببخش منواین همه سوال پرسیدم شرمنده سحرجان/

  • ناردونه بهمن ۸, ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   نامه نوشتن به تمام فرشته ها یک قاعده داره و فرقی نداره
   طرح الهی بیشتر برای زمانی هست که سردرگم هستید
   همچنین انتهای نامه هاتون همیشه بگید اگر در طرح الهی زندگی من هست این اتفاق بیوفته
   قاعده ی کلی که اینجا نوشته شده : http://ghanunejazb.ir/forum/showthread.php?tid=8
   جملات تاکیدیتون هم درسته
   متن اصلی هم هرچی میخواید بنویسید
   زیاد هم سخت نگیرید

 83. سارا بهمن ۱۰, ۱۳۹۳ در ۴:۱۰ ق.ظ - Reply

  سلام،از سایت خوبتون ممنونم
  من مدتیه با کسی آشنا شدم که تمام مشخصاتی که میخوام رو داره ولی قصدش فقط دوستیه و اصلا به ازدواج فکر نمیکنه،اما همدیگرو دوست داریم و در بیشار موارد خوبیم.با این قانون میتونم نظرشو تغییر بدم؟

  • سحر رضوی بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در ۴:۵۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این قسمت توضیح دادم.

  • سارا بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱:۲۱ ق.ظ - Reply

   سلام سحرجون،اگه فکرکنم که شخص مورد نظرم جز طرح الهیم هست ولی قصد ازدواج نداره و فقط دوستی میخواد،چه کار باید بکنم؟باید نامه بنویسم؟آیا میتونم به نتیجه دلخواهم برسم؟

   • سحر رضوی بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در ۴:۳۴ ب.ظ -

    سلام عزیزم, می تونی به فرشته عشقش نامه بدی, تا اگر طرح الهی همدیگه هستید, جدی تر درمورد این موضوع صحبت کنه.

 84. فرشته بهمن ۱۱, ۱۳۹۳ در ۱:۳۸ ب.ظ - Reply

  سلام وخسته نباشین
  به نوشتن خواسته ها اعتقادداشتم اما نوشتن نامه به فرشته خاصی روالان میبینم
  اگه کسی رودوست داشته باشیم وندونیم اون مارودوست داره یانه ویه شهردیگه زندگی کنه
  این نوشتن نامه چطوریه؟وماچطوری جواب میگیریم؟لینک شو خوندم ولی لطفا بیشترتوضیح بدین

 85. ستاره اعظم بهمن ۱۲, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۰ ق.ظ - Reply

  سلام من فردخاصی برای ازدواج مدنظرم نیست اما یکسری معیارها دارم به فرشته زناشویی خودم نامه مینویسم باید به فرشته زناشویی همسرالهی ام هم نامه بدم؟متنش روچی بنویسم؟

  • ناردونه بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ در ۱:۱۹ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   به فرشته ی خودتون کافیه
   متن اصلی رو با توجه به این قواعد و هرچی دوست دارید بنویسید : http://ghanunejazb.ir/forum/showthread.php?tid=8

 86. ناشناس بهمن ۱۶, ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۱ ب.ظ - Reply

  سلام خسته نباشید من شدیدا به کمک شما نیاز دارم توروخدا کمکم کنید من الان بیست و دو سالمه امه هنوز حتی یک خواستگار هم نداشتم ظاهرم مشکلی نداره من در شرایطی هستم که شدیدا به یک مرد ایده آل نیاز دارم من واقعا به یک همدم برای آرامش روحم و روانم احتیاج دارم آخه خیلی تنهام
  منتظر جوابتونم

 87. بهارک بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱:۰۷ ق.ظ - Reply

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم کسی کاری با من کرده که خیلی ناراحت شدم میخوام ببینم به چه فرشته ای از اون شخص نامه بنویسم که اون به سمت من برگرده و به اشتباهش اعتراف کنه و اظهار پشیمانی بکنه ؟ ممنونم از کارتون…..

  • سحر رضوی بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۳ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, به فرشته عشق نامه بده.

 88. سحر بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۹:۳۷ ق.ظ - Reply

  سحر جان من به کمک شما نیاز دارم.من با کسی قرار بود ازدواج کنم که مادرش مخالفت کرد .به فرشته ها نامه دادم که اگه جز طرح الاهیم هست و نامه دادم که مامانش راضی بشه نشونه بدن ۴ بار پر دیدم.این نشونه جیه الان چیکار باید بکنم مرسی کمک کنی جملات تاکیدی هم میگم مرسی

  • سحر رضوی بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱:۵۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بذار یه مدت بگذره, که از نشونه ها بیشتر مطمئن بشی.

 89. فرشته بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۹:۴۵ ب.ظ - Reply

  سلام دوستان عزیزم خوبین؟
  میخواستم بدونم اگه به فرشته مون نامه بنویسیم واونو داخل یه دفتربنویسیم وبعدی هاروهم داخل همون میشه؟

  • سحر رضوی بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۳ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بهتر تو کاغذهای جدا باشه که دیگه بهشون مراجعه نکنی و رها سازی داشته باشی.

 90. سحر بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۶ ق.ظ - Reply

  سلام میتونیم نامه مینویسیم اول اسم خدا رو بنویسیم تشکر کرد بعد موقع سوزوندن روی اسم خدا خط بکشیم

  • سحر رضوی بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ در ۴:۴۲ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, می تونی جای اسم خدا رو خالی بذاری و تو ذهنت بگی.

 91. اعظم بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در ۴:۰۵ ب.ظ - Reply

  سلام سایتتون خیلی عالیه من به فرشته زناشویی خودم ۲۰تانامه نوشتم نمی دونم طی چندروزشد،یه لیست ازهمسرالهیم نوشتم وهمیشه مرورش میکنم اماتاحالا هیچ نشونه ای ازفرشته هاندیدم چیکارکنم؟

  • سحر رضوی بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ در ۱۲:۴۴ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, همه چیز نیاز به زمان داره تا اتفاق بیوفته, فعلا رها سازی کن, بعد از یکی ۲ ماه دوباره نامه نوشتنو شروع کن, مطالب بخش رهاسازی رو هم بخون که بیشتر آشنا بشی.

 92. اعظم بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در ۴:۱۱ ب.ظ - Reply

  سلام من۲۰تانامه به فرشته زناشوییم نوشتم اماهیچ نشونه ای ندیدم چیکارکنم

  • ناردونه بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۸ ب.ظ - Reply

   سلام
   میتونی باز نامه بنویسی و نشونه طلب کنی

 93. بهارک بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در ۷:۳۴ ب.ظ - Reply

  با سلام و خسته نباشید و ممنون از کمکها و مطالب عالیتون ، میخواستم ببینم اگه بخوایم کسی رو برای ارتباط با شخص دیگر تشویق کنیم باید چگونه نامه بنویسیم ، طوری که حتی به اون شخص نتونیم بگیم که تو فلانی رو تشویق کن برای ارتباط با شخص دیگر البته در جهت خیر باید چطوری نامه بنویسم ازتون بخاطر زحمتهاتون از خداوند بزرگ خیر و سعادت آرزو دارم….

  • ناردونه بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   واضح تر توضیح بده

 94. بهارک بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ در ۷:۴۹ ب.ظ - Reply

  …..فقط ببخشید اگه ممکنه واضح بهم لطف کنید بگید چجوری نامه رو بنویسم ، شدیدا احتیاج دارم بهش ممنونم از کارتون….

 95. بهارک اسفند ۱, ۱۳۹۳ در ۲:۰۷ ق.ظ - Reply

  سلام ناردونه جون ببخشید میخوام واسه یه خانمی نامه بنویسم که داداششو تشویق کنه برای ارتباط احساسی و عاشقانه با من….منظورم این بود عزیزم ببخشید اذیتت میکنیم ممنونم از مهر و عشق بیدریغت …

  • سحر رضوی اسفند ۱, ۱۳۹۳ در ۲:۱۴ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, باید ببینی این شخص طرح الهی زندگیت هست یا نه, در غیر اینصورت می خوای به زور به خواستت برسی که درست نیست, این قسمت کامل توضیح دادم.

 96. مریم اسفند ۲, ۱۳۹۳ در ۳:۵۱ ب.ظ - Reply

  سلام اولین باره که این جا می نویسم از سایت فوق العاده مثبتی که دارین ممنون به آدم آرامش می دین حدود شرایط سختی دارم هروقت که به فرشته ها نامه می نویسم یا عبارات تاکیدی رو تکرار میکنم یا به لیست جفت الهیم نگاه می کنم احساسم به پسری که ۱ سال پیش تو زندگیم بود زیاد وزیادتر می شه جوری که دلم می خواد همین لحظه کنارم باشه اما شرایط جوریه که انگار این موضوع ممکن نیست نمیدونم شهودم درست میگه شرایط درست می گه ؟ چی کار باید اانجام بدم ؟

  • سحر رضوی اسفند ۲, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۲ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, می تونی بسپاری به خدا و فرشته ها که همسر الهیت رو تو مسیر زندگیت قرار بدن.
   جملات تاکیدی رو در حالت کلی استفاده کن.

 97. بهارک اسفند ۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۸ ق.ظ - Reply

  سلام ببخشید که من خیلی سوال میکنم ، ولی من خیلی از شما و مطالب پرمحتواتون انرژی میگیرم ، من چند روز پرهای کوچولو تا متوسط میبینم تو سایتتونم دیدم نشانه فرشته هاست و میخواستم بدونم این میتونه نشانه های خوبی باشه و اینکه آیت پرها رو گذاشتم لای قرآن کار درستی کردن؟ ممنونم از،مهر بیدریغتون….

  • ناردونه اسفند ۳, ۱۳۹۳ در ۲:۰۲ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   معنی نشونه ی پر رو که خب خودت متوجه شدی.به نظرت خوبه یا بد؟ :)

   کار خوبی کردی

 98. saye اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۹ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم،خسته نباشین.
  عزیزم من الان یک مدتی هست که از قانون جذب و جملات طرح الهی استفاده میکنم و ٢ نفر تو زندگیم پیدا شدن،هر دو مورد مناسبی هستند،ولی من نمیدونم کدومشون تو طرح الیهیم هستند و البته شایدم هیچ کدومشون نیستن،سوالم این هست که میتونم به فرشته عشق و زناشویی هر دو تاشون نامه بدم و ازشون نشونه بخوام که ایا تو طرح الهی من هستن یا نه و اگر نیستن از زندگیم حذف شن؟یعنی میشه تو ١ روز به ٢ فرد متفاوت نامه داد؟

  • سحر رضوی اسفند ۷, ۱۳۹۳ در ۹:۵۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, به فرشته خودت باید نامه بدی که همسر الهیت رو بهت نشون بده.

 99. saye اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۹ ب.ظ - Reply

  عزیزم وقتی این ٢ فرد رو خوب با هم مقایسه میکنم میبینم که یکی از انها برایم مناسبتر هست،ولی الان حدود ١ هفته هست که اون فرد تقریبا به کلی از زندگیم خارج شده است،این میتونه یک نشونه باشه که اون فرد تو طرح الهیم نبوده؟راستی به نظرتون میتونم با تجسم و نامه نوشتن به فرشته زناشویی ایشون باعث شم ایشون دوباره برگردن؟
  ممنون بابت وقتی که برای جواب دادن به سوالات میذارین.

  • سحر رضوی اسفند ۷, ۱۳۹۳ در ۹:۵۷ ب.ظ - Reply

   عزیزم اینجور مسائل رو به سادگی نمی شه نتیجه گرفت, باید مدتی بگذره که بتونی یه نتیجه گیری قطعی داشته باشی و باید از فرشته ها بخوای که نشونه های واضحی نشونت بدن.

 100. زری اسفند ۷, ۱۳۹۳ در ۷:۳۵ ب.ظ - Reply

  سلام خسته نباشید من یه همکلاسی داشتم س سال خواهان من بود منم کم کم علاقه من کرد الانم سر ی حرف ی دعوا اساسی راه انداخت بعد واسه خرص دادن من با دخترا دیگه حرف میزد الان بااون دختراهم دیگه حرف نمیزنه تنعاست همش من خیلی دوسش دارم جبهه گرفته میدونم دوسم داره اما تا خرف میشه داد بیداد,میکنه نیگه من همه چیو فراموش کردم جملات طرح الهیو گفتم ک دیگه بااون دخترا خرف نمیزنه پنج شیش,بار پر دیدم چند,بارم اسکناس و سکه امروزم یه نفر صدام کرد اما خانوادم گفتن صدام نکردن

  به فرشته عشقشم دارم نامه میدم ب وهاییشم نامه میدم ک موضع گرفتنو رها کنه
  اینل ک گفتم نشونه اینه طرح الهی زندگیمه؟چ کنم الان؟اصلا یهو انرژی منفی نیاد,سراغم فکر اینکه حتی بادخترا حرف بزنه لهم میکنه
  اونم رو من حساسه
  درضمن اصلا دوست نبودیما خیلی از نظر اعتقادی خساسیم
  از کجا بفهمم دوسم داره هنوز یا ن

  • سحر رضوی اسفند ۷, ۱۳۹۳ در ۹:۲۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, ممنون می شم کامنت های کوتاه تری برام بذاری که فرصت کنم کامنت همه دوستان رو هم بخونم.
   عزیزم قبل از هر چیزی باید ببینی این شخص طرح الهیت هست یا نه, این قسمت توضیح دادم.

 101. زری اسفند ۸, ۱۳۹۳ در ۹:۳۸ ق.ظ - Reply

  توی کامنتم گفتم طرح الهی رو گفتم جملاتشو الان نشونه هایی که توی کامنا قبل گفتم دیدم نشونه چیه؟این ک دوسم داره یا طرح الهیمه؟ببخشید کامنت قبل طولانی شد اما لازم بود,نکاتی رو بگم ک طولانی شد
  الان واسه این ک از موضع گرفتن بیاد,بیرون ب رهاییش نامه بدم؟

  • سحر رضوی اسفند ۸, ۱۳۹۳ در ۵:۴۶ ب.ظ - Reply

   عزیزم فعلا بذار یه مدت بگذره بعد دنباله نشونه باش.

 102. زری اسفند ۸, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۵ ب.ظ - Reply

  یه مدت گذشته تقریبا یک ماه.من شیش ماه مشکل دارم با کسی که دوسش دارم من یک ماهه دارم با جذب کار میکنم براش بعد نشونه هارو دیدم الانم مثل قبل موضع نگرفته
  نشونه هام درسته؟
  اصلا این نشونه ها نشونه ی چیه؟این ک درست میشه یا طرح الهیمه؟
  ی نفر هست ک واسطه بشه و اکی کنه ب فرشته عشقش نامه بدم ک واسطه بشه؟

  • سحر رضوی اسفند ۱۰, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۰ ب.ظ - Reply

   عزیزم باید رها سازی کنی, با این وسواس فکری فقط داری مانع ایجاد می کنی, بسپار به خدا دیگه.

 103. آنامیس اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ در ۸:۰۲ ق.ظ - Reply

  سلام به سحر عزیز من یک مشکل خیلی کشنده دارم وسواس فکری شدید تو عشق بیشتر از یک سال هست که دارم عذاب می کشم دیگه واقعاً می خوام تموم بشه من یک لیست کامل از خصوصیات مرد ایده آلم نوشتم و بعد از سالها این شخص وارد زندگی من شد اما انقدر کامل بود که نمیتونستم خودم رو در سطح اون بیبینم و انقدر انرژی منفی فرستادم که اون رابطه تموم شد بگذریم از تمام موضوعات بعد اون ..من اون آدم رو همچنان تو زندگیم میبینم چون استادمه ..من تصمیم گرفتم دیگه به اون فقط به چشم یک استاد نگاه کنم و شروع کردم بعد از یک سال دوباره ۲۸ روز شکرگزاری عبارات تاکیدی طرح الهی رو تکرار کردن و همه چیزهایی که توضیح دادی حتی رها سازی دقیقاً تو روز اول شکرگزاری این آدم اعتراف کرد که همچنان من و دوست داره وحتی خواست دوباره صحبت کنیم و… خانواده و دوستام عقلم قلبم حتی نشونه هایی که میگیرم این آدم رو تو زندگیم پررنگ میکنه اما از اونجایی که برای ازدواج ما یک مشکلی وجود داره دلسرد میشم شک میکنم که نکنه این آدم حق الهی من نباشه من باید چیکار کنم از کجا باید مطمئن بشم این آدم طرح الهی من هست یا نه بدون شک و وسواس (از متن طولانی عذرخواهی میکنم میخوام برای آخرین بار این موضوع تموم بشه هرجوری که درسته)

  • سحر رضوی اسفند ۲۱, ۱۳۹۳ در ۲:۵۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, موانع ازدواجت رو هم بگو که بهتر بتونم راهنمایی کنم.
   می تونی از خدا و فرشته ها کمک بگیری که بتونیم تو این شرایط بهترین تصمیم رو بگیری که به خیر و صلاح همه باشه.

 104. پریسا اسفند ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۰ ق.ظ - Reply

  سلام
  چطور میشه فهمید اون فرد مورد نظر طرح الهی زندگیه من هستش یا نه؟

  • سحر رضوی اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در ۱:۳۶ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این قسمت توضیح دادم.

 105. آنامیس اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ در ۹:۰۹ ق.ظ - Reply

  ممنون سحر جان درواقع موانع همون ترس من و ایشون هست این که ما هردو به دلیل شکستی که داشتیم تو عشق قبلی خیلی محافظه کار شدیم همش تو تردیدیم انگار هردو میخوایم یکی بهمون تضمین بده این رابطه ۱۰۰ درصد درسته چه جوری میشه این ترسهارو ازبین برد ؟

  • سحر رضوی اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در ۳:۳۹ ق.ظ - Reply

   عزیزم از خدا و فرشته ها کمک بگیر که بتونی بهترین تصمیم رو بگیری.

 106. سپید اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در ۶:۴۸ ب.ظ - Reply

  سلام سحر عزیزم
  پیشاپیش سال نو رو بهت تبریک میگم و بخاطر زحمات این مدت از تو و ناردونه جان تشکر میکنم و براتون بهترین ها رو از خدای مهربون می خوام…

  • سحر رضوی فروردین ۲, ۱۳۹۴ در ۱:۵۲ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, سال نوی شما هم مبارک.

 107. سپید اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در ۶:۵۵ ب.ظ - Reply

  من دو تا ۱۵ نامه جداگانه برای تجلی طرح الهی زندگیم و ازدواج موفقم نوشتم و جملات تاکیدی رو هم مدام تکرار کردم و شکر گزاری.
  یه نفر شش ماه پیش خواستگارم بود که به دلایلی اون زمان رد کردم.دلایلم محکم نبود اما باید بررسی میشد و من تو شرایطی نبودم که بخوام اون زمان این استرس رو تحمل کنم.
  دیروز دوباره به بهانه تبریک عید تماس گرفته و ابراز علاقه کرده…
  به نظرت ممکنه جزئی از طرح الهیم باشه؟
  فعلا دارم بازم جملات تاکیدیمو میگم اما خیلی نگرانم.
  ممنون عزیز مهربون

  • سحر رضوی فروردین ۲, ۱۳۹۴ در ۱:۵۳ ب.ظ - Reply

   عزیزم باید به کائنات زمان بدی, امیدوارم همسر الهیت رو پیدا کنی و راضی باشی.
   نگرانی رو از خودت دور کن, فقط از خدا و فرشته ها بخواه که کمکت کنن بهترین تصمیم رو بگیری و با نشونه راهنماییت کنن.

 108. سپید فروردین ۲, ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۴ ب.ظ - Reply

  مرسی سحر عزیزم
  سعی میکنم نگران نباشم…
  من جملات تاکیدیمو که مربوط به ازدواجم بر اساس طرح الهی بود رو قبلا کلی میگفتم، الان تغییرش بدم و اسم این فرد رو بیارم( مدل جمله اولی که خودت گفتی) یا همون کلی بگم بهتره؟
  ممنونم

  • ناردونه فروردین ۳, ۱۳۹۴ در ۳:۲۲ ق.ظ - Reply

   عزیزم هرچی خواسته هانون واضح تر و دقیق تر باشه بهتره

 109. سپید فروردین ۳, ۱۳۹۴ در ۴:۴۸ ب.ظ - Reply

  ممنون ناردونه جان
  پس از این به بعد اسمشو توی جملات تاکیدی طرح الهیم میگم.

  • سحر رضوی فروردین ۴, ۱۳۹۴ در ۲:۰۴ ب.ظ - Reply

   موفق باشی عزیزم.

 110. سپید فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در ۴:۰۷ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم
  من این چند روز که فکرم مشغول بود جملات تاکیدیمو نگفتم.

  یه سوال حتی اگه نگران باشم هم جملات تاکیدی اثر داره؟ یا باید اصلا نگران نباشم؟
  آخه دارم شرایطو بررسی می کنم و نمیشه…

  تو این شرایط بجز جملات تاکیدی طرح الهی ازدواج که اسم اون فرد رو میگم، جملات تاکیدی طرح الهی زندگیمم بگم؟

  اینجوری خیالم راحت تره..
  نظر شما چیه؟

  • سحر رضوی فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۱ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, زمان نگرانی و استرس می تونی از جملات تاکیدی ای استفاده کنی که این حست رو از بین ببره.
   اینکه چندتا جمله بگی مهم نیست, مهم باور داشتنه.

 111. سپید فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۹ ب.ظ - Reply

  متوجه شدم. مرسی سحر جان

  • سحر رضوی فروردین ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۰ ق.ظ - Reply

   خواهش می کنم عزیزم.

 112. آتنا فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در ۲:۰۳ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جان،من ۳۲ سالمه.از طریق قانون جذب یک فردی رو جذب کردم که در ابتدا کاملا با خواسته های من یکی بود اما پس از مدتی کم کم متوجه شدم که یه سری چیزها دروغ بوده و اونطوری که من تصور می کردم نبوده،اما به اصرار اون آقا و به خاطر علاقه ای که بوجود اومد رابطه ادامه پیدا کرد و به خواستگاری من اومدن،اما من خیلی وسواس پیدا کردم و نمی دونم چیکار کنم از یک طرف امتیازات و علاقه اش به من و از یک طرف کم و کاستی هایی که نسبت به همسر ایده آلم داره مرددم کرده و می ترسم،خیلی دعا می کنم اما به نتیجه نرسیدم،چندین بار رابطه رو کات کردم اما اون و خانوادش بیشتر جلو اومدن و تمام شروط منو قبول کردن،نمی دونم آیا این همون همسر الهی منه یا نه؟در ضمن من فکر می کنم نمی تونم دوباره در رابطه با شخص دیگری برم و ریسک کنم،خواستگارای دیگری هم که تو این مدت داشتم باب میلم نبودن،واقعا بین زمین و آسمون موندم چیکار کنم؟

  • ناردونه فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ در ۳:۵۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   عزیزم ایا دروغهایی که متوجه شدید قابل چشم پوشی و بخشش هستن یا خیر؟
   ایا از دل شما دراوردن؟ ایا بعدش دوباره تکرار کردن؟
   میتونی به فرشته ی زناشوییت نامه بدی و نشونه بخوای ازش

 113. الهه فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۸ ق.ظ - Reply

  با سلام و خسته نباشید . یه سوال داشتم . توروخدا کمکم کنین . من ۳۰ سالمه و هنو مجردم . تاحالا پیش چندتا دعانویس محترم و مذهبی رفتم .همشون میگن طلسم شدم و دقیقا به یه نوع طلسم خاص اشاره میکنن . هرکار میکنن نمیتونن طلسممو وا ککن . تو روخدا بگین با کمک فرشته ها میتونم طلسممو وا کنم و ازدواج کنم . دارم دیوونه میشم

  • ناردونه فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در ۵:۲۹ ق.ظ - Reply

   سلام
   قانون جذب هیچ ارتباطی به طلسم و .. نداره

 114. الهه فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۹ ق.ظ - Reply

  من همش طرح الهی زندگیمو طلب میکنم و به نظرتون این طلسم میتونه مانع تحقق طرح الهی زندگیم بشه ؟ تو رو خدا کمکم کنین

 115. یاسمن فروردین ۳۱, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱ ب.ظ - Reply

  بچه هاسلام من ده روزبودمشحصات فرددلحواهم رومینوشتم وهرروزمرورمیکردم تابلوتجسمم درست کرده بودم باورتون نمیشه الان سروکله اون باهمون مشحصات پیداشده!!!امتحان کنین لطفا!

  • سحر رضوی اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, امیدوارم همسر الهیت رو پیدا کنی و خوشبخت بشی.

 116. negin اردیبهشت ۱, ۱۳۹۴ در ۵:۲۱ ب.ظ - Reply

  سلام ناردونه جون
  ۱)من بایه پسری دوست هستم ماخیلی باهم مشکلو دعواداشتیم من یروزطرح الهی ازدواجمودرخواست کردم بعدچندروزکات کردیم امابعدچندروزدوباره برگشت ازم خواست آشتی کنیم ماخیلی باهم قهرمیکنیم جوری ک مثلا۳٫۴روزازهم خبری نداریم ولی هردفه خودش پیش قدم شده و من اصلا یبارم حتی پیش قدم نشدم الانم باهمیم یعنی امکانش هس ک طرح الهی ازدواجم باشه؟
  ۲)یه مورددیگه اینکه من خیلی بهش شک دارم همش درحال چت کردنه خودش میگه باپسراس ولی من باور نمیتونم بکنم نمیدونم چیکار باید بکنم دیشب موقع خواب خواستم تو خواب حقایق برام روشن بشه بعدصب موقع بیدار شدن دیدم ک جواب دختراروخیلی مهربون و گرم میده مثلادرحد یه جمله ولی خوابم یکمی مبهم بود نمیدونم چیکار باید بکنم خیلی گیجم

  • سحر رضوی اردیبهشت ۳, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۵ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, مورد اولی, روابط پر از مشاجره یعنی طرح الهی هم دیگه ممکنه نباشید, اینکه آشتی کردید یه امر عادی هستش و ارتباطی به طرح الهی نداره, روند همیشگی مشاجره هاتون بود.
   در مورد دومی اطلاع خاصی ندارم عزیزم.

 117. بهاره( در جواب الهه) اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۱ ق.ظ - Reply

  سلام . در جواب دوستمون الهه خواستم بگم پیش هیچ دعا نویسی نرو . این کار کلا از لحاظ شرعی درست نیست .باید توبه کنی و به خدا توکل کنی. فقط خدا از آینده خبر داره. اینها فقط با شیطان در ارتباط هستند .هر دعایی بهت دادند همشو بسوزان .خوشبین باش و زیاد دعا کن و از خدا بخواه هر زمان که به مصلحتت است شرایط ازدواج برات فراهم کنه . کسی که طلسم شده باشه ،نشونه هایی داره مثلا طرف خواب آرومی نداره و همیشه سرش گیج میره و دلش میخواد گریه کنه و … طلسم فقط با قرآن خواندن بر خودت باطل میشه. زیاد قرآن بخوان. مخصوصا سوره بقره. موفق باشی

  • الهه اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۸ ب.ظ - Reply

   ممنون بهاره جان . توکل به خداوایشالا هرچی خیره همون بشه

 118. Asal اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴ در ۲:۱۶ ق.ظ - Reply

  سلام
  من ٢ سالونیم هست که تو یکى از کشوراى اروپائى مشغول تحصیلم، با پسرى ارتباط دارم که با همه بدى و خوبى هاى هم بعد ٢ سال تصمیم به ازدواج گرفتیم و با کلى امید و آرزو عید امسال به امید ازدواجمون ایران برگشتیم. ولى با مخلفتهاى شدید خانواده ایشون ازدواجمون بهم خورد. و ایشونم با همه تلاشهایى که کرد نتونست راضیشون کنه. چون شرط من ازدواج بود و در غیر اینصورت به ایشون گفتم که یا خودمون ازدواج کنیم یا دیگه نمى تونم به این دوستى ادامه بدم. ایشونم میگه باید درسش تموم بشه بعد این کارو میکنه ( ایشون ٣٠ سالشه ومقطع دکترى مشغوله) ولى من اعتمادى به آینده بدون تضمین ندارم و مى ترسم به ازدواج ختم نشه و بیشتر ازین آزار ببینم. هردو هم زمان داریم برمى گردیم و نتونست ایشون کارى از پیش ببره، از طرفى هم با اینکه رابطمون بهم خورده ولى از طریقى هنوز توجهشو نشون میده. خواهش مى کنم کمکم کنید خیلى دوسش دارم و آیندمو با اون مى بینم و دارم واقعاً آزار مى بینم. کمکم کنید چى کار کنم؟ یک دنیا ممنونم.

  • سحر رضوی اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۹ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این قسمت توضیح دادم, اول باید دنبال طرح الهی زندگیت باشه.

 119. Asal اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴ در ۲:۱۷ ب.ظ - Reply

  سحر خانوم ممنونم از اینکه جوابمو دادین،ایمیلى هم که فرستادین خوندم. ولى من نباید نامه اى به فرشته بدم؟ این مسئله واقعاً برام مهمه و آرزومه که به خوبى و خوشى به سرانجام برسه. چیکار کنم؟

  • سحر رضوی اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴ در ۴:۰۲ ب.ظ - Reply

   عریرم منظورت از ایمیل چیه؟ همه سوالا تو همین سایت جواب داده شده.
   فقط جملات تاکیدی طرح الهی.

 120. فاطمه اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۳ ب.ظ - Reply

  سلام.خسته نباشید.با تشکر از سایت خوبتون.
  در حال حاضر مهم ترین مسئله زنگیم ازدواج هست و دوست دارم عروس ماه شعبان باشم.ولی احساس میکنم یه گره کوری در زندگیم افتاده و تا آخر عمرم مجرد میمونم و این حس خییییییییییلی بدی بهم میده.
  یه مدتی هست که با سایتتون آشنا شدم و راستش دقیق نمیدونم از کجا باید شروع کنم و همسر الهیمو جذب کنم؟
  با تشکر از وقتی که میذارید.

  • سحر رضوی اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این طرز فکرت باعث می شه که همین اتفاق بیوفته, باید افکارت رو تغییر بدی, این قسمت و این قسمت رو بخون.

 121. فاطمه اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱:۱۸ ق.ظ - Reply

  سلام.
  خیلی ازتون ممنونم بابت وقتی که گذاشتید.
  سربلند باشید.

  • سحر رضوی اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۷:۳۸ ب.ظ - Reply

   موفق باشی عزیزم.

 122. شادی اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۶:۱۶ ب.ظ - Reply

  تا بحال دو بار در اوج عشق و خوبی، ترکم کردند.
  کجای کار من اشتباه است؟

  • سحر رضوی اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۲ ب.ظ - Reply

   عزیزم هر اتفاقی بازتابی از درونی ترین افکار و باورهای ما هستش که باید این افکار بازدارنده رو پیدا کنی, این قسمت رو بخون.

 123. زهره اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۰ ق.ظ - Reply

  سلام. خسته نباشید . من مطلقه و سی وهفت ساله ام . تا حالا با هر پسری که آشنا شدم چه توی نت و چه دنیای واقعی همشون از من خواستند یک مدت با هم دوست باشیم و اگه به نتیجه رسیدیم ازدواج کنیم من هم بخاطر اینکه دوست ندارم یه مدت فکرم درگیر کسی باشه ووابسته بشیم و بعد از هم جدا شیم به همه جواب رد دادم . لطفا کمکم کنید

  • سحر رضوی اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۴ در ۶:۳۴ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, کار خوبی می کنه, دنبال همسر الهیت باش و خصوصیات مورد نظرت رو بنویس, این قسمت توضیح دادم.

 124. باران اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۱ ب.ظ - Reply

  سلام
  ممنون از مطالب قشنگتان
  سوالی داشتم کسی را من دوست داشتم و مدتی ایشان در سفر بود و و بعد از ۵ سال برگشته و من در این مدت دوست نداشتم با کسی دیگر ازدواج کنم و همیشه از خدا خواستم که اگر به صلاح ازدواج کنیم آیا برگشتش می شود جزئی از طرح الهی من باشد

 125. باران اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴ در ۴:۴۸ ب.ظ - Reply

  با سلام ببخشید من یک سوال برایم هم پیش آمد در طی سوال قبلی چون من هم تازه با سایت شما آشنا شدم می خواستم بدانم اگر ایشان جزئی از طرح الهی من باشد آیا باید به فرشته عشق ایشان نامه بدهم لطفا مرا در این باره بیشتر راهنمایی کنید

 126. هستی خرداد ۲, ۱۳۹۴ در ۲:۳۷ ب.ظ - Reply

  سلام سحر و ناردونه عزیز، خسته نباشین ، راستش من از طریق نامه به فرشته ها درخواست طرح الهی ازداوجم رو انجام دادم ، نمدونم زمان الهیش کی هس؟ولی خیلی دوست دارم بدونم همسرم کیه یا کی میاد ، میخواستم بپرسم میتونم از فرشته ها بخوام که تو خواب چهره اونو بهم نشون بدن یا از طریقی اسمشو بهم بگن؟

  • سحر رضوی خرداد ۲, ۱۳۹۴ در ۵:۲۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, راستش نمی دونم این روش جواب بده یا نه, ولی می تونی تست کنی, اما به نظر من رها سازی کن و همچی رو بسپار به خدا.

 127. هستی خرداد ۳, ۱۳۹۴ در ۳:۰۵ ب.ظ - Reply

  ممنون سحرجون، شاد باشی

  • سحر رضوی خرداد ۳, ۱۳۹۴ در ۹:۵۵ ب.ظ - Reply

   خواهش می کنم عزیزم.

 128. باران خرداد ۴, ۱۳۹۴ در ۷:۴۰ ب.ظ - Reply

  ممنون ناردونه جان از جواب شما به علت سفر نتونستم زودتر ازشما تشکر کنم

  • ناردونه خرداد ۴, ۱۳۹۴ در ۹:۳۴ ب.ظ - Reply

   خواهش میکنم

 129. مهگل خرداد ۶, ۱۳۹۴ در ۸:۳۷ ب.ظ - Reply

  سلام من تازه با سایت شما اشنا شدم من درمورد قانون جذب خیلی مطلب میخونم اما تاحالا جوابی نگرفتم مدتی پیش باپسری اشناشدم بعدازمدتی بهم علاقه مند شد پیشنهاد ازدواج داد منم چون ازش خوشم اومده بود قبول کردم همه چیز عالی بود اما بعد ۳ماه گفت من بیمارم و شرایط ازدواج ندارم و منو تنها گذاشت من خیلی بهش علاقه دارم ونمیدون چطور میتونم رابطمون رو ب حالت اول برگردونم؟راهنماییم کنید لطفا

  • سحر رضوی خرداد ۸, ۱۳۹۴ در ۲:۲۳ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, اول باید ببینی طرح الهیت هست یا نه, این قسمت توضیح دادم.

 130. بهار خرداد ۶, ۱۳۹۴ در ۸:۴۸ ب.ظ - Reply

  من تازگیا با یه پسری توی نت اشما شدم که همدیگه رو دوست داریم . ایشون همش از احساسش نسبت به من میگه ولی نمیدونم واقعا مناسب هم هستیم یا نه . درباره ازدواج و اینده حرفی نمیزنه . فقط از علاقه واحساساتش …

  • ناردونه خرداد ۹, ۱۳۹۴ در ۸:۳۴ ق.ظ - Reply

   دوستی صرفا اینترنتی به صلاح هیچ کس نیست!

 131. mehraban خرداد ۷, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۷ ق.ظ - Reply

  سلام ناردونه و سحر عزیز.من خالم ۴۴ سالشه ازدواج نکرده.هر خواستگاری میومد به هر دلیلی یا خودش اسم میزاشت روشون یا همسایه ها خراب میکردن.بخدا دختر پاک بانماز و خیلی خانومه.ولی دلش خیلی شکسته و ناراحته.کلا دیگه نا امید شده.با مادربزرگم زندگی میکنه.من چطور میتونم کمکش کنم.دلم میخواد امسال ازدواج کنه.خیلی غصه میخوره.ممنونم

  • mehraban خرداد ۷, ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۷ ب.ظ - Reply

   در ضمن لازمه که بگم خیلی موقعیت ازدواج هم واسش پیش اومد هردوطرف پسند میکردن ولی از از در که بیرون میرفتن دیگه پیداشون نمیشد.وبه هربهونه ای جواب رد میدادن.خودشم مونده که نکنه کسی دعاش کرده

   • ناردونه خرداد ۹, ۱۳۹۴ در ۸:۴۵ ق.ظ -

    اصلا سمت دعا و ورد و جادو و طلسم نرید

  • ناردونه خرداد ۹, ۱۳۹۴ در ۸:۴۴ ق.ظ - Reply

   سلام
   به فرشته ی عشق جفت الهیش نامه بنویس تا هرچه زودتر سر راهش قرار بگیره

 132. مهگل خرداد ۸, ۱۳۹۴ در ۵:۳۷ ب.ظ - Reply

  ممنون عزیزم یعنی من باید بگم ک اگر جزو طرح الهیمه برگرده؟؟ خب خیلی وقتا پیش میاد دو نفر برای مدتی از هم دور میشن اما باز بعد چندسال بهم میرسن از کجا مطمعن شم اگه خبری ازش نشد در اینده هم برنخواهد گشت؟

  • ناردونه خرداد ۹, ۱۳۹۴ در ۸:۳۷ ق.ظ - Reply

   از فرشته هات نشونه بخواه
   ببین چه نشونه هایی سر راهت قرار میگیره

 133. sara خرداد ۸, ۱۳۹۴ در ۹:۰۵ ب.ظ - Reply

  سلام. خوبین ؟ من حدود هشت ماه قبل مشخصات همسر الهی مو نوشتم و همچنین از روش نامه نوشتن هم زیاد استفاده کرده ام و از جملات تاکیدی هم استفاده میکنم .
  در حال حاضر دو نفر به من ابراز علاقه کردند و من دودل هستم چون تقریبا شرایط مشابهی دارند و نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم . الان باید چکار کنم . نمیدونم کدوم یکی شون به مصلحتم هستش!

  • ناردونه خرداد ۹, ۱۳۹۴ در ۸:۳۸ ق.ظ - Reply

   سلام ممنون
   به فرشته ی زناشوییت نامه بنویس و نشونه بخواه ازش
   ببین چه نشونه هایی سر راهت قرار میگیره

 134. ملودی خرداد ۱۳, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۱ ب.ظ - Reply

  با سلام خدمت دو استاد عزیز. من ازاواخرسال گذشته که با سایت شما آشناشدم شروع به نوشتن نامه ازدواج باشخص خاصی کردم اما شخص دیگری به خواستگاریم آمدوبا خودم گفتم شاید آن شخصی که مورد نظرم بود جزیی ازطرح الهی زندگی من نبوده واین شخصی که به خواستگاریم آمده جزیی از طرح می باشد ودر لحظه که فکر می کردم همه چیز تمام است آن فرد رفت وچون به آن فرد علاقه مند شدم شروع کردم به نوشتن نامه به فرشته زناشویی خودم وایشان ولی الان سه ماه گذشته وخبری ازایشون نیست به نطرشما من باید چه کارکنم به نوشتن نامه ادامه بدهم ؟لطفاراهنماییم کنید

  • سحر رضوی خرداد ۱۵, ۱۳۹۴ در ۲:۵۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, فکر می کنم طرح الهیت نبوده, بنظر من به جای اینکه جملات رو برای فرد خاصی استفاده کنی, همیشه باید در حالت کلی استفاده کنی که همسر الهیت تو مسیر زندگیت قرار بگیره, این قسمت توضیح دادم.

 135. فاطمه خرداد ۱۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۳ ق.ظ - Reply

  سلام.خوب هستین؟
  یه سوال ضروری وفوری ازتون داشتم خیلی ازتون ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
  من یه مدتی هست که به فرشته عشقم نامه میدادم و مشخصات همسر الهیم رو مینوشتم تا اینکه تقریبا بیست روز پیش یه موردی برام پیش اومد با مشخصاتی که میخواستم و حتی خیلی بهتر از اون.
  یه جلسه باهم حرف زدیم و قرار شد جلسه دوم رو باهم هماهنگ بشیم البته از طریق واسطه که تو این مدت به دلایل مختلف نتونستیم برای بار دوم باهم حرف بزنیم با توجه به اینکه من دو روز فرصت دارم و برمیگردم شهرستان چطور میتونم از فرشته ها کمک بگیرم؟
  البته یکی دو بار به فرشته زناشویی اون آقا نامه دادم تا هر چه زودتر تماس بگیره.
  به کدوم فرشته باید نامه بدم و چی باید بنویسم؟
  خیییییییییییییییلی ببخشید که طولانی شد
  منتظر جوابتون هستم همش دو روز فرصت دارم.
  مرسی از وقتی که میذارید.

  • سحر رضوی خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۳:۵۷ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, طرح الهی رو بسپار به خدا, الان این استرسی که داری و روی این شخص پافشاری می کنی باعث می شه از خواستت دور بشی.
   فقط این جمله رو تکرار کن, هر کسی که طرح الهیت باشه, خودش پیداش می شه:
   *به لطف الهی روند ازدواج موفق من با فردی کامل و ایده آل هم اکنون آغاز شده است.

 136. ملودی خرداد ۱۵, ۱۳۹۴ در ۵:۴۵ ب.ظ - Reply

  سحر خانم واقعا ازتون تشکر می کنم که بااین مطالب باارزشتون تونستید یه امید تازه ای رادر ما به وجود بیارید ودیدمان رابه آینده مثبت کنید من با آشنایی باسایت شما در این مدت کوتاه که کمتر از یه ساله وبه کاربستن مطالب مفیدش در زندگیم تونستم به خیلی چیزهایی که دوست داشتم برسم ازجمله قبولی در کنکور ارشد. من با به کاربستن جملات تاکیدی بعد از سالها بیکاری تونستم کار پیدا کنم اما اون کاری نبود که واقعا دوست داشته باشم به نظر شما ایراد کجا ست که به همه اون چیزهایی که می خوام می رسم اما نه در اون حد عالی که انتظارش رادارم؟درمورد سوال قبلی که ازتون پرسیدم قسمتی رو که گفتید مطالعه کردم اما دقیقا متوجه نشدم که منظورتون ازجملات درحالت کلی چی بود؟میشه لطف کنید نمونه ای از این جملات را بنویسید.ممنون

  • سحر رضوی خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, شاید باید ایده آل هات رو بالاتر ببری و خودت رو شایسته بهترین ها بدونی, تا اتفاقهای بهتری رو جذب کنی.

   جمله در حالت کلی اینه, یعنی اسم شخص نمیاریم:
   *به لطف الهی روند ازدواج موفق من با فردی کامل و ایده آل هم اکنون آغاز شده است.

 137. فاطمه خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۵ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جونم.یه دنیااااااااااااااااااااااا سپاس بابت حوصله و وقتی که میذارید واقعا ازتون سپاسگزارم.
  انشا…بهترین ها براتون اتفاق بیفته.
  سحر جون بعد اینکه بهتون پیام دادم به فرشته عشق آقا و فرشته نگهبان خودم نامه دادم و اتفاقا اون روز باهام تماس گرفتن و قرار جلسه دوم رو گذاشتن.
  بازم ممنون بابت محبت هاتون.
  التماس دعا

  • سحر رضوی خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ در ۷:۱۰ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, چه عالی, موفق باشی.

 138. saye خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در ۴:۵۹ ب.ظ - Reply

  سلام بر سحر و ناردونه عزیز:)
  من میخواستم از شما بابت سایت خوبتون تشکر کنم که واقعا انرژی زندگی را درونم زنده کرد و باعث شد فرد مثبتی بشم و برای خیلی چیزا از خدا تشکر کنم و با این نگرش تونستم همه کائنات را به سمت خودم بکشم و با کمک خدای مهربان و فرشته ها با فرد مورد علاقه ام ازدواج کردم و الان واقعا خوشبختی را حس میکنم:)

  • سحر رضوی خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در ۶:۵۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, خیلی عالیه, خوشبخت بشی ❤

 139. آنامیس خرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در ۳:۰۲ ب.ظ - Reply

  سلام سحرعزیزم ممنون به خاطر وقتی که می زاری برای ما چندماه پیش راهنماییم کردی در مورد طرح الهی و.. من تو این مدت همه اون مراحل رو انجام دادم و رها کردم و بعد از یک مدتی که گذشت دوباره همون پسری که همدیگرو دوست داشتیم وارد زندگیم شد کسی که هم خودم هم خانوادم اون رو مناسب من می دونن . اما مشکل اینجاست که هروقت که اون وارد زندگیم می شه و از من میخواد که یک قراری بذاریم تا جدی در مورد خودمون صحبت کنیم وقتی من قبول می کنم اون دیگه خبری ازش نمیشه البته چون این آقا استاد من هست هرهفته سرکلاس همو می بینیم اما دیگه صحبتی از قرارمون نمیزنه من هم روم نمیشه در این مورد چیزی بپرسم ازش واقعا گیج شدم ودارم اذیت می شم میشه راهنماییم کنی چه عبارت تاکیدی رو باید دراین زمینه تکرار کنم یا به چه فرشته ای نامه بنویسم ؟ :( ممنونم

 140. mania خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در ۲:۵۷ ب.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز من به کمک احتیاج دارم خوشحال میشم کمکم کنین
  من با یه پسری چند وقتی توی یه شبکه اجتماعی آشنا شدم که اتفاقا اون پسر دوست همسایه ماست! مراوده زیادی باهم نداشتیم اما خب من ازش خوشم اومده!!! :( میخواستم ببینم کلا از چه راه و روشی باید از اول تا آخر استفاده کنم تا این فرد جذب من بشه! سحر عزیز ممنونم میشم کمکم کنی سپاسگذارم از لطفت

  • ناردونه خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در ۳:۴۷ ب.ظ - Reply

   سلام
   توضیح از صفر تا صد قانون جذب تو یک کامنت جا نمیشه !
   راهنمایی: این قسمت و این قسمت.

 141. nahid خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۱ ق.ظ - Reply

  سلام سال پیش تو اردیبهشت یه خواستگار داشتم که زن داییم معرفی کرده بود خانواده ی خیلی محترمی بودن اما من شرایط ازدواج نداشتم هم مشغول درسم بودم هم خانوادم از نظر مالی نمیتونستن چون خواهرم عقد بود..انگار همون موقع هم من دلم باهاش نبود خلاصه جواب منفی دادیم و مامانم بهشون گفت چون اون یکی دخترم عقده هنوز واسمون سخته..به محض اینکه جواب منفی دادیم انگار دنیا رو ازم گرفتن واسه خودم عجیبتر بود که من چرا اینجور شده بودم روز و شب گریه میکردم و به خودم لعنت میفرستادم که چرا جواب منفی دادم…خیلی روزهای سختی بوود..خیلی..تا اینکه با قانون جذب بیشتر اشنا شدم..وسعی کردم جذبش کنم..توی زمستون بود که خبر ازدواج پسر همون خانواده اومد ..واقعا ناراحت بودم..روزها گذشت و من خودمو با درسام مشغول کردم ولی همش فکر اون تو سرم بود..میدونستم که اون خانواده دو تا پسر داشت سعی کردم به این فکر کنم که واسه اون پسرشون میان خواستگاری به خدا توکل کردم و گفتم خدایا واسه هر چی برام مقدر کردی چشم میگم ولی در عوض بهم کمک کن که بتونم تحمل کنم.. و خواستم که واسم نشونه بفرسته که ایا تو طرح الهیم هست یا نه..تا اینکه یه نشونه ی محکم گرفتم توی فیسبوک دیدم که اونی که ازدواج کرده بود در واقع برادر خواستگار منه و خواستگار من هنوز مجرد بود از تعجبم شاخم دراومد باورم نمیشد بازم نشونه خواستم که نکنه من اشتباه میکنم درست فرداش از یکی از اقوام هم همینو شنیدم و دیگه مطمعن شدم که خواستگارم هنوز ازدواج نکرده این نشونه ها واقعا امیدوارم کرده بود و نشونه های دیگری هم بود که دیگه نمیگم.. اما دیروووز از خالم شنیدم که همون رفته خواستگاری یه دختری و در گیرو دار شدنه!!!چرا منی که توکل کردمو چشم به خدا گفتم و نشونه از خدا خواستم و خدا چند تا نشونه ی بزرگ بهم داد باز ناامیدم کرد!!. و در اوج ایمان و با وجود اون همه تصویر سازی و اطمینان!!من الان باید چیکار کنم احساس سرخوردگی میکنم یکساله با تموم وجود ایمان داشتم همیشه از خدا خواستم اگه کسی در طرح الهیم نیست از ذهنم بره همه رفتن ولی این موند و منو داغون کرد چیکار کنم؟؟؟؟

  • سحر رضوی خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱:۵۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, کامنتهای طولانی رو نمی رسیم بخونیم لطفا خلاصه بگو.
   اگر جایی مشکل داری باید از خدا و فرشته ها برای تصمیم گیری درست کمک بگیری.

 142. فاطمه خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در ۲:۴۴ ب.ظ - Reply

  سلام .خداقوت ..من دو ساله که یه رابطه ای رو تموم کردم پسری رو که بزور عاشقش کرده بودم با رفتارای سردش و دروغاش منو به فکر یکی دیگه انداخت ..من رفتم با یکی دیگه که خب بعد دو سال از اون هم جدا شدم..اما الان یه هفت هشت ماهی هست که عاشق یک نفر سومی شدم که به شدت شبیه به عشق اولم هست منتهی تمام نواقص اون عشق اولم رو نقطه ی مقابلشو داره..ینی اگه اون ۲۰تا بدی داشت این همون بیستارو خوبشو داره…حتی صداش ..تیکه کلاماش. ولی من هرر وقت حس میکنم که عشق با این جدیده دراه جدی میشه یکی در درونم میگههههههههههههههههه نهههههههههههههه تو عشق اولتو میخوای …اینو نمیخای..این واست دردر میشه…در صورتی که فقط دلم واسه عشق اولم میسوزه اززینککه خیلی مهربون بود …با همه دروغاش و حرص دادناش مهرونیاش یادم نمیره ..چیکار کنم؟

  • سحر رضوی خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۹:۴۱ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, باید ببینی طرح الهیت کیه, این قسمت توضیح دادم.

   • فاطمه خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۷ ب.ظ -

    اخه م طرح اهی رو چند روز پیش انجام دادم …همون روزش یه چند ساعت بعد .،دوس پسر جدیدم که ده روز بود که بهم پیام نداد بود بهم پیام داد و دقییییییییقا مث روزای اول آشناییمون باهام رفتار کرد..تعریف کرد…حس کردم اصن تموههههه…یک روز کامل باهام پیام بازی کرد…اما به محض اینکه من به عشق اولم فک کردم اون رفت …و یکی دو روز پیش هم خواهرم عشق اولمو دیده که همون ژولیدهه پولیده و همونجوره و تغییری نکرده…من الان باید این دوتا رو نشونه بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/که دوس پسرم اومده و همووووووووووون روز کلی تحویلم گرفته؟ اگه اره پس فکر و عذاب وجدان عشق اولم رو چطور از بین ببررم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

   • سحر رضوی تیر ۱, ۱۳۹۴ در ۲:۲۲ ب.ظ -

    عزیزم باید یه تصمیم نهایی بگیری هی بین چند نفر بخوای سوئیچ کنی نمی شه, مطالب این قسمت رو بخون و تصمیم نهاییت رو بگیر, من تو این زمینه نمی تونم مشاوره بدم چون مطالعات من درمورد خود شناسی و قانون جذب هستش.

 143. nahid خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در ۴:۲۹ ب.ظ - Reply

  مرسی!!

  • سحر رضوی خرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱:۲۵ ق.ظ - Reply

   موفق باشی عزیزم.

 144. فاطمه خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در ۵:۳۰ ب.ظ - Reply

  سلام
  من امروز اینجا دیدگاه گذاشتم اما نمیدوم تو کدوم صفحه گذاشتم که رم جواب رو چک کن …میشه همینجا اون جوابم رو بدید یا یه جوری ج بدید که به ایمیلم بیاد من بفهمم ؟!!! ممنونم

  • سحر رضوی خرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در ۵:۵۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این قسمت سوال پرسیدی ولی هنوز جواب داده نشده, کلی کامنت هست که باید به ترتیب جوابشونو بدم, فردا پس فردا برای جواب چک کن.

   • فاطمه خرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱:۵۰ ب.ظ -

    مچکرمم :)

   • سحر رضوی خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱:۰۵ ب.ظ -

    خواهش می کنم.

 145. دوراهی... خرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱:۰۵ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جون.تو دوران دانشجویی از کسی خوشم میومد احساس میکردم اونم همین حسو نسبت بهم داره.منتظر بودم جلو بیاد ولی هیچوقت این کارو نکرد گفتم شاید ب مصلحتم نیس و سعی کردم فراموشش کنم الان شخص دیگه ای مدنظرمه و از وقتی باسایتتون آشنا شدم برای فرشته عشقش نامه مینویسم ک اونو ب سمتم بیاره و نشونه ای بهم بده ولی هرجا نگاه میکنم اسم پسری ک تو دوران دانشجوییم بودو میبینم.موندم چیکا کنم؟؟:(

  • سحر رضوی خرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, اول از همه باید ببینی چه کسی طرح الهیته,فعلا نباید نامه بنویسی چون ممکنه چیزی رو جذب کنی که به صلاحت نباشه, این قسمت توضیح دادم.

 146. دوراهی... خرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۵:۳۹ ب.ظ - Reply

  این لینکی ک گذاشتین برام باز نمیشه ادرسشو لطف میکنین بگین

 147. دوراهی... خرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۵:۴۴ ب.ظ - Reply

  مرسی سحر جون پیداش کردم.ممنون از سایت خیلی خوبت امیدوارم شمام ب هرچی میخای برسی:*

 148. زهراعرب تیر ۱, ۱۳۹۴ در ۱:۳۱ ب.ظ - Reply

  سلام
  من یه سوالی برام پیش اومده شما میگید اون شخصیو که میخواید تودهنتون تجسم کنید باهاش زنذگی کنید حسش کنید تابه خواستتون برسید بعد میگید ازجمله ای استفاده کن به لطف الهی اگر فلان شخص جزیی از طرح الهی …….خب اینکه منافات دداره مازحمت بکشیم بعد جزیی از زندگیمون نباشه میشه توضیح بدید

  • ناردونه تیر ۲, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱ ب.ظ - Reply

   سلام
   نه منافات نداره…ما خواستمون و از جون و دل میخوایم از خدا و کائنات….بعد رهاسازی میکنیم و میسپریمش دست خدا و کائنات و طرح الهی زندگیمون….اگر در طرح الهی زندگیمون باشه اتفاق میوفته

 149. فاطمه تیر ۱, ۱۳۹۴ در ۳:۲۱ ب.ظ - Reply

  ینی نوشتن نامه به فرشته ی رهایی اصن فایده ندار؟
  من تو کامنتاتون دیدم که نوشتید یه پیام از سمت طرف مقابل ینی نشونه…خب دوس پسرم کلی پیاممم داد اون روزش … این ینی میشه بهش نامه بدم؟ و به فرشته رهاییه عشق اولم امه بدم که رهام کنه و از زندگیم بره بیرون؟خیلی دو دلی بده…کاش میشد به فرشته ای امه نوشت و دو دلی رو از بین برد ..خدا کمکم کنه ..

  • ناردونه تیر ۲, ۱۳۹۴ در ۹:۲۶ ب.ظ - Reply

   به فرشته ی نگهبانت برای دو دلیت نامه بنویس و ازش بخواه طرح الهی زندگیت و بهت نشون بده

   • فاطمه تیر ۳, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۹ ق.ظ -

    ممنوم

   • فاطمه تیر ۴, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۰ ب.ظ -

    سلام …
    به فرشته ی نگهبانم نامه دادم گفتم یه نشونه محکم بده اولش سکه دیدم گفتم ببا سکه که همه جا هست.اما درست همون یه روز بعدشش دیدم دوس دختر قبلیه دوس پسرم واسش تو کامنت بوس گذاشته..خیلی ناامید شدم اما گفتم ان ک نشد دلیل اگه اونم بوس بزاره حسابه…باز به فرشته نگهبانم نامه دادم گفتم یه نشون بده که درش شکی نکنم ..فرداش یه پر دیدم…ولی درست همون شبش رفتم تو پیج دختره دیدم که دوس پسرمم واسش بوس گذاشته اصصصصصصصصصلا نمیفهمم این تضاد رو ..اولین بار که طرح االهی رو اجرا کردم هم دوس پرم مث روزای اول که بودم یک صبح تا غروب پیام داد و کلی نحویلم گرفت..من گیج شدم کدومو باور کنم …پیام دادم به دوس پسرم اون گفت ریدم ب اون دختره حالم خوب نیست..من گیجم تورو خدا بگید من چیکار کنم ؟

   • سحر رضوی تیر ۶, ۱۳۹۴ در ۱:۵۷ ق.ظ -

    سلام عزیزم, من که نمی دونم فرکانس افکارت چطوریه و باعث جذب چه چیز هایی می شه, برای همین خودت باید یکی ۲ ماه نشونه هارو بررسی کنی, جملات طرح الهی یادت نره.

   • فاطمه تیر ۶, ۱۳۹۴ در ۲:۰۷ ب.ظ -

    فرکانس افکار؟ خب معلومه فرکانس افکارم این بود که همش میترسیدم و میگفتم نکنه دوس دخترش برگرده؟ نکنه اینا الان با هم هستن….اگه تو طرح الهیم هست باید دختره رو چک کنه…راستش من اوووونقد ازون کامنتا دلم به درد اومد که دیگه حتی نه جملات رو تکرار کردم نه هیچی ..اخه ترسیدم این دفه دیگه رل بزنن…راستی اون روز که واسه اولین بار واه دوس پسرم طرح الهی روتکرار کردم یه حس شوق عجیبی داشتم و به یکی از عکسام نگاه اداختم و گفتم یادش بخیر به این عکسم گفت خوشگل که البته همون روز بهم پیام داد و گفت خوشگل شدی..ینی شما میگید تا دوماه بنویسم و بگم و منتظر چه نوع نشونه ای باشم اینقد اخه باهم فرق دارن…بهم میگه خوشگل شدی عوض شدی..کل پیامو چت..باز میره واسه اون بوس میزاره ..ینی جهت فکریه من مهمه که اگه فکرم منفی باشه حیله ذهن منفی هارو نشونم میده؟ من سکه و پر دیدم …نمیدونم تو اون دوما چی باید ببینم

   • ناردونه تیر ۶, ۱۳۹۴ در ۴:۳۹ ب.ظ -

    کامنتت خیلی قر و قاطی هست عزیزم…منسجم تر و کوتاه تر بنویس
    الان سوالت چیه؟؟

   • فاطمه تیر ۷, ۱۳۹۴ در ۳:۴۹ ب.ظ -

    سوالم اینه که اگه من موقعی که طرح الهیم نسبت به شخصی رو میطلبم …همش ترس برگشتن عشق قبلیشو داشته باشم و یا حتی بعد از دریافت اولین نشونم ازش (که پیام دادن طرفم باشه)هی بگم پس دوس دختر قبلیش جی؟ تو نشونه هام و چیزایی که میبینم تاثیر داره؟نمیشه فقط بگم پر یا سکه بده یا ابری چیزی ؟!! تا به اون اتفاقاتی که جذب میکنم گمراه نشم؟

   • سحر رضوی تیر ۷, ۱۳۹۴ در ۳:۵۴ ب.ظ -

    عزیزم کلا نگرانی, افکار بازدارندس و ما رو از خواسته هامون دور می کنه, وقتی از جملات طرح الهی استفاده می کنی باید خیالت راحت باشه که هر چیزی که پیش بیاد, چه خوب چه بد, خیر و صلاحت در اون بوده.

 150. سعید تیر ۲, ۱۳۹۴ در ۵:۲۹ ب.ظ - Reply

  سلام
  سوالی داشتم
  در مورد طرح الاهی. من کسی رو دوست دارم و ارزومه که باهاش ازدواج کنم ولی الان از هم جدا شدیم جریانش مفصله که نمیشه گفت چون خیلی طولانیه.خلاصش اینه که ما توی اذر ماه ۹۳ رفتیم مشاوره و مشاوره گفت که ما میتونیم باهم خوشبخت بشیم ولی باید چند وقتی از هم جدا باشیم و من نباید به هیچ وجع ایندفه درخواست برگشت بدم و اگه میخواین باهم ازدواج کنین باید حتما اون برگرده .دلایلشم زیاده.خلاصه من الان فقط منتظرم که برگرده.یک احساسم میگه که اونم دوستم داره و بلاخره بر میگرده و همیشه حالم خوبه و سعی کردم احساس وابستگی رو ازش دور کنم و رها باشم ازش . با اینکارم همیشه حالم خوبه و وقتیم که بهش فکر میکنم حالم خوب میشه و احساس بد جدایی و همیچین چیز هایی رو ندارم خلاصه من دو ماهی نامه به فرشته نوشتم و طرح الاهی
  خواستم. توی اون دو ماه فقط یک باز با من تماس گرفت . بعد یک بار دیگه هم که اس دادکه گفته بود ببخشید که نتونستم جواب عشقی که بهم دادی رو بدم همیچین چیز هایی .خلاصه من نامه نوشتم و توی قران نگه داشتم و بعد که تموم شد سوزوندمشون.حالا نمیدونم اون طرح الهی من هست یا نه. بنظر خودم که من نشونه زیاد میبینم مثلا خیلی زیاد وقتی مثلا میخوام ببینم ساعت چنده به عنوان مثلا این ساعت هارو میبینم ۲:۲ یا ۱۱:۱۱ یا ۵:۵ و الی اخر.بعضی روز ها خیلی زیاد میبینم بعضی روز ها هم کم یا اصلا نمیبینم. من احساس میکنم اینها نشونس که داره به من فکر میکنه و اینکه ایشون طرح الهی من هست . میخواستم راهنماییم کنین کن من چیکار کنم .ایا این احساس که توی قلبم داره میگه داره بر میگرده و اینکه هر روز احساس عشقم بهش بیشتر میشه اینها نشونس؟و… ممنون میشم راهنماییم کنین با سپاس

  • سحر رضوی تیر ۳, ۱۳۹۴ در ۵:۰۴ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز, چون معقوله ازدواج خیلی مهمه و پای یک عمر زندگی در میون هستش, ما نشونه هارو در طول یکی ۲ ماه بررسی می کنیم, البته الان بهتره که کلا رها سازی کنید, اگر طرح الهی باشه خودش همچی جور می شه.

 151. کتانه تیر ۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۳ ق.ظ - Reply

  سلام خسته نباشی سحر جان
  ممنون بخاطر راهنماییای خوبت
  یه سوال از خدمتت داشتم ،من یکسال پیش با پسری خیلی خوبی اشنا شدم تا ۶ماه بعدش که دیگه میخواست بیاد خواستگاریم ،ولی توی یه امتحانی که ایشون از من کردمتاسفانه بخاطر ندونم کاریم و برداشت اشتباهش ازمن بامن کات کرد الان چند ماهه سعی میکنم که توجیهش کنم درمورد من اشتباه کرده ولی قبول نمیکنه چون فکرمیکنه من بش خیانتی کردم….خیلی دوستش دارم تمام زندگیمه ،واقعا عاشقشم……….لطفا راهنماییم کنید چطور میتونم با استفاده از این قانون دوریاره به رابطه برش گردونم و رابطه رو ترمیم کنم..خیلی ممنون میشم

  • ناردونه تیر ۴, ۱۳۹۴ در ۱:۳۱ ب.ظ - Reply

   سلام
   به فرشته ی عشقش نامه بدید و حرفاتون و بهش برسونید…نشونه بخواید…و یادتون نره همیشه تاکید داشته باشید اگر در طرح الهی زندگی هم هستید همه چی حل بشه

 152. فاطمه تیر ۶, ۱۳۹۴ در ۷:۰۳ ب.ظ - Reply

  سلام از مطالب خوبتون ممنون وخدا قوت،من پسری رو دوست دارم که ازدوست داشتن اونم مطمئنم اما چند وقته بینمون دلخوری پیش اومده وازهم فاصله گرفتیم من شروع نامه نوشتن کردم هم به فرشته عشق اون هم فرشته زناشویی خودم برای طرح الهی زندگیم کارم درسته؟ میشه همزمان به دو فرشته نامه نوشت البته اصل نامه ها یکیه!!

  • سحر رضوی تیر ۶, ۱۳۹۴ در ۹:۵۸ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, طرح الهی رو در نظر گرفتی؟ عزیزم نامه ی هر فرشته باید جدا باشه.

 153. کتانه تیر ۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۲ ق.ظ - Reply

  سلام ناردونه ی عزیزم مرسی از راهنماییت ولی چه جوری باید برای فرشتهی عشقش نامه بنویسم ؟چی باید بنویسم ؟وچه تاثیری داره؟ببخشید زیاد سوال کردم

 154. فاطمه تیر ۷, ۱۳۹۴ در ۵:۵۰ ب.ظ - Reply

  برای فرشته عشقش نامه نوشتم ومتوجه شدم همه چی دروغ بوده و فرشته بهم گفت که جز طرح الهی من نبود میخام فراموشش کنم واز اول شروع کنم چیکار کنم وچطور فردی رو که قسمت خودمه ومال خودمه جذب کنم که همیشه کنارم باشه ودوستم داشته باشه؟ ممنون که حوصله می کنین وهمه پیامها رو جواب میدین

  • سحر رضوی تیر ۸, ۱۳۹۴ در ۱:۱۴ ق.ظ - Reply

   این قسمت توضیح دادم عزیزم, شماره ۲٫

 155. مریم تیر ۹, ۱۳۹۴ در ۵:۵۵ ق.ظ - Reply

  سلام عزیزم
  اینجور که مطالعه کردم یعنى با انجام دادن این کارهایى که شما میگید خودمون و به قضا و قدر بسپریم تا چى پیش میاد .ولى خدا خودش گفته در دعا اصرار و مداومت داشته باشید تا اجابت بشه.خود خدا گفته که با دعا کردن حتى سرنوشت ادمها رو هم عوض میکنه این حرفها با این که میگید به طرح الهى بسپرید میشه همون که بوده و هست یعنى خودمون هیچ نقشى نداریم .
  لا تمل من الدعاء فانى لا أمل من الاجابة(از دعا کردن خسته مشو زیرا من از اجابت کردن خسته نمیشوم)
  إن الله یحب السائل اللوح(همانا خداوند درخواست کننده اى که اصرار کند را دوست دارد.

  • ناردونه تیر ۹, ۱۳۹۴ در ۹:۳۱ ب.ظ - Reply

   سلام
   برداشت شما اشتباه هست!
   کی کجا گفته هیچ کار و تلاش نکن بذار هرچی پیش اید خوش اید؟؟!!
   رهاسازی اخرین مرحله ی جذب هست…مراحل جذب و مراحل قبل از جذب هم بسیار دقیق و کامل هستند
   پیشنهاد میدم مطالعه تون رو بیشتر کنید

 156. بهنام تیر ۱۴, ۱۳۹۴ در ۹:۲۴ ق.ظ - Reply

  سلام من کسی رو دوست داشتم..یعنی برای هم میمردیم..ولی بزور خانواده ازدواج کرد و ما از هم دورشدیم و ازش خبری ندارم..ولی هنوز دوسش دارم و میدونم اون هم هنوز توفکرمه ولی بخاطر فشارخانواده و کسی که باهاش عقد کرده حساسه نمیتونه ز بزنه..و خودش میگه دیگه نمیتونم برگردم..بنظرشما منتظرش باشم و بخوام که برگرده یا فراموشش کنم؟

  • ناردونه تیر ۱۴, ۱۳۹۴ در ۷:۱۵ ب.ظ - Reply

   سلام

   به هیچ عنوان منتظر نباشید
   در طرح الهی زندگی هم نیستید

 157. مریم تیر ۱۵, ۱۳۹۴ در ۴:۲۶ ب.ظ - Reply

  سلام
  مرسی که صبورانه جواب میدین
  من خواستگاری دارم که تقریبا شرایطش خوبه ولی خیلی خجالتی و کمرو و اعتماد به نفس پایینی داره…این کمرو بودنشون منو تا حدی اذیت میکنه و از این لحاظ خیلی باب میل من نیست از طرفی میترسم شخص بهتری نیاد…این آقا خیلی وقت منتطر جواب منه و من نمیدونم چکار کنم ..من میتونم به فرشته رهایی نامه بنویسم تا این شخص اگر به صلاحم نیست دیگه سراغی از من نگیرد؟

  • ناردونه تیر ۱۶, ۱۳۹۴ در ۱:۴۹ ب.ظ - Reply

   سلان
   فرشته ی رهایی نه
   به فرشته ی نگهبانت نامه بده

 158. Naghme تیر ۱۶, ۱۳۹۴ در ۳:۳۸ ب.ظ - Reply

  سلام. ممنون از سایت خوبتون و مطالب پر از انرژیتون
  من پارسال روز تولد ۲۲ سالگیم با قانون جذب اشنا شدم و فکر میکنم بهترین هدیه ای که میشد دریافت کنم همین بوده :)
  ۱٫۵ سال میشه که زندگی خواهرم از هم پاشیده و شوهرش ترکش کرده و خبری ازش نیست. خواهرم از نظر روحی خیلی آسیب دیده و همه خانواده ما توی این مدت شدیدا ناراحتن…
  خودم به قانون جذب خیلی اعتماد و اعتقاد دارم و کتابهای راز و قدرت و جادو و چهار اثر رو خوندم اما خواهرم امیدش رو از دست داده…
  هرچی هم سعی میکنم شادی و خوشبختی و سر و سامان گرفتن دوباره زندگی خواهرم رو جذب کنم اما باز هم ناکام موندم…
  خواهش میکنم کمکم کنید چطوری زندگی خواهرم درست بشه..
  میشه من به فرشته شوهرخواهرم نامه بنویسم؟

  • ناردونه تیر ۱۶, ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۲ ب.ظ - Reply

   سلام
   بله عزیزم میشه
   به فرشته ی نگهبانش نامه بده که یه خبری از خودش بده…

   • Naghme تیر ۱۷, ۱۳۹۴ در ۳:۱۷ ب.ظ -

    مرسی حیلی خوبین شما

 159. mahbanoo تیر ۱۷, ۱۳۹۴ در ۷:۱۶ ب.ظ - Reply

  سلام ناردونه و سحر عزیز
  من مدتیه به واسطه درس و انتخاب موضوع پایان نامه توسط شخصی به آقایی که تو این زمینه میتونستن کمکم کنن معرفی شدم..کم کم ایمیل ها و بعد چتمون بیشتر شده..ولی با وجود صمیمیت بیمون اکثر صحبتامون در حیطه درس و کار بوده..ایشون تقریبا تمام ایده الامو دارند و من بشون علاقمند شدم.ولی بخاطر حجب و حیای هر دومون هیچ کدوم در خواست عکس از هم نکردیم..ما هم استانی و هم رشته ولی ایشون در شهر دیگری تحصیل میکنند..بنطر شما درسته که ما با اینکه همدیگه رو ندیدم به فرشته عشق ایشون نامه بدم و در صورتی که در طرح الهی من هستند برای ازدواج پیشقدم بشن؟
  ممنونم

  • ناردونه تیر ۱۸, ۱۳۹۴ در ۸:۵۹ ب.ظ - Reply

   سلام
   بله میشه

 160. دریا تیر ۱۸, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۰ ق.ظ - Reply

  سلام ناردونه و سحر عزیز
  از وقتی که صرف پاسخگویی سوالاتمون میزارید ممنونم
  من مدتیه به واسطه درس و انتخاب موضوع پایان نامه توسط شخصی به آقایی که تو این زمینه میتونستن کمکم کنن معرفی شدم..کم کم ایمیل ها و چتمون بیشتر شد ولی با وجو صمیمیت بینمون صحبتامون خیلی فراتر از درس و کار نبوده البته اوایل آشنایمون در مورد خانوادم زیاد میپرسید… ایشون تقریبا تمام ایده آلامو دارند و من بشون علاقمندم…ناگفته نمونه که ما بخاظر حجب و حیامون تا الان از هم حتی درخواست عکس نکردیم.. ما هم استانی و هم رشته ایی هستم ولی ایشون در شهر دیگه ای تحصیل می کنند..یا این توضیحات بنظر شما با اینکه همدیگه رو ندیدیم میتونم به فرشته عشق اون نامه بدم و در صورتی که در طرح الهی من هستن ازش نشونه بخام و آشنیمون بیشتر؟
  ممنونم

  • سحر رضوی تیر ۱۸, ۱۳۹۴ در ۶:۳۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, فعلا نیاز نیست نامه بدی, جملات تاکیدی طرح الهی رو استفاده کن, این قسمت رو هم بخون.

 161. آرزو تیر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۷ ق.ظ - Reply

  سلام سحرجون وقتی برام خواستگار پیدا میشه یه مشکلی پیش میاد که نمیاد یااگرم میان ظاهرشون باب میلم نیستن,به نظرتون چیکار باید بکنم

  • ناردونه تیر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۴:۳۸ ق.ظ - Reply

   سلام
   اونهایی که میرن مشخص هست که جزوی از طرح الهی زندگی شما نبودن که رفتن…پس خوشحال باشید
   برای جذب جفت الهیتون مراحل قانون جذب رو طی کنید…نوشتن نامه به فرشته ی زناشوییتون توصیه میشه

 162. آرزو تیر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۰ ب.ظ - Reply

  مرسی ناردونه جونم که با راهنمایی خوبت بهم امید دادی مطمعنم خیلی زود نتیجه میگیرم,الهی هرچی از خدا میخوای خدابهت بده وموفق باشی

  • ناردونه تیر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۶:۴۰ ب.ظ - Reply

   ممنون عزیزم
   خواهش میکنم

 163. سلام مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ در ۳:۵۱ ب.ظ - Reply

  خیلی اینجا همه چیز عالیه.

 164. ستاره مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۷:۰۵ ق.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز
  سوالی داشتم در مورد اینکه مدتی با کسی آشنا شدم برای ازدواج شخص موردنظر یکی از دوست های برادرم بودخصوصیاتش خوب بود تاحدودی ایده آلای من رو داشت ی آدم فوق العاده صمیمی و خوش برخورد اما از زمانی که منو دید بیشتر در مورد خودش و برادرم صحبت میکرد صحبت های که کرد فهمیدم برادرم با ایشون خیلی صمیمی هست که خیلی از حرفای خانوادگیشونو بهم میزنن حتی از ناراحتی های که بین ما وجود داشته منم با شنیدن این حرفا کلی ناراحت شدم و از خودم دفاع کردم اما از اون زمان کلی ناراحتم که چرا اون حرفارو زدم اما دیگر از اون شخص خبری نیست در صورتی که من هر روز منتظر تماسی از جانب ایشون هستم حتی برای فرشته ی عشق اون شخص نامه نوشتم احساس میکنم بخاطر حرفای که زدم شخص موردنظر پشیمون شده الان نمیدونم باید چی کار کنم به نامه نوشتن ادامه بدم یا از خدا بخوام طرح الهی زندگیم رو نشون بده
  میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟

  • ناردونه مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ در ۹:۴۹ ب.ظ - Reply

   سلام
   به نامه نوشتن تا ۱۵ روز ادامه بده و بعد رها کن
   اگر در طرح الهی زندگی هم باشید در زمان الهیش به هم خواهید رسید

 165. زری مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در ۵:۲۱ ب.ظ - Reply

  سلام صدتا سلام
  من میخواستم با کسی ازدواج کنم دوسش داشتم به علت مشکلات و سو تفاهم ها مدتی قهر و دعوا بود به سایت شما رو اوردم مطالعش کردم چند ماهی دور از هر چی شروع کردم به تمرینات و نوشتن نامه و جملات تاکییدی جمله تاکدی طرح الهی زندگیو گفتم اما ته دلم راضی بود به این ازدواج تاریخ نعین میکردم و نمیشد بالاخره اردیبهشت جذب اتفاق افتاد هم خواستم تجربمو بگم هم اینکه بپرسم با توجه به گفتن جملات تاکیدی طرح الهیی ایشون الان طرح الهی زندگی منه؟

  • ناردونه مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در ۶:۰۰ ق.ظ - Reply

   سلام
   مبارک باشه و ممنونم
   الان در چه مرحله ای هستید؟ عقد؟ ازدواج ؟ دوستی؟

 166. سحر مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در ۵:۲۳ ب.ظ - Reply

  به زور به دست نیاریم یعنی تلاش نکنیم؟ادم مگه نباید تلاش کنه واسه سختیاش و ارزوهاش؟

  • سحر رضوی مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۰ ب.ظ - Reply

   نه عزیزم, یعنی اینکه روی چیزی که طرح الهیتون نیست پا فشاری کنید.

 167. زری مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در ۵:۵۵ ب.ظ - Reply

  یه سوال دیگه
  من پر زیاد میبینم اینا نشونه اینه که طرح الهی زندگی همیم؟من طرح الهی رو۵ ماه گفتم و ۵ماه نشونه بررسی کردم الان که جذبش کردم عشقو پرها نشونه چیه

 168. مریم مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در ۹:۵۳ ق.ظ - Reply

  سلام سحر خانم . امیدوارم حالتون خوب باشه. برای شروع باید چیکار کرد؟

 169. سحر مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۸ ق.ظ - Reply

  پس سحر جان یعنی طرح الهیی رو جملاتشو بگیم اگه نشونه دیدیم تلاش کنیم براش

  • ناردونه مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در ۵:۳۲ ق.ظ - Reply


   بله

 170. زری مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در ۳:۴۹ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان الان مرحله خواستگاری و نامزدیم
  پس جز طرح الهیم بوده؟

  سحر گلی کلا من نششونه فرشته هازرو زیاد خوندم گیرم اینه که کلا معنیش چیه که پر زیاد میبینم.فرشته ها میخوان چی بگن؟

  • سحر رضوی مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, مرحله خواستگار به تنهایی طرح الهی رو نشون نمی ده, طرح الهی یعنی خوشبختی, یه زندگی عالی به همراه آرامش, هر وقت همه چیز به این صورت بود یعنی طرح الهی.
   یعمی اینکه فرشته ها در کنارت هستن.

 171. زری مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در ۳:۵۱ ب.ظ - Reply

  ناردونه ی گلم
  برای اینکه راهمون اسونتر شه چه کار کنم؟یه کم با مامانم به خاطر رفتاراش مشکل دارم

  • سحر رضوی مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ق.ظ - Reply

   از طریق فرشته عشق, با مادرت صحبت کن که مشکل حل بشه.

 172. امیدوار مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۰ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون من تازگیها با سایتتون اشنا شدم ومیخواستم ازتون تشکر کنم وبگم من خیلی به نامه نوشتن ایمان دارم بخدا که هر کی نامه بنویسه به فرشته مورد نظرش ودید مثبت نگاه کنه وبذاره فرشته کاره خودشا انجام بده حتما جواب میبینه ازشما مردم خواهش میکنم به نامه نوشتن ایمان داشته باشین وفکر منفی نکنین در مورد خواستتون من اثرشا بخدا دیدم ممنونم

  • سحر رضوی مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۳:۰۳ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, موفق باشی.

 173. پری مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱:۱۹ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جان
  اگر براتون ممکنه ,جوابمو برام ایمیل کنین
  من چند سال قبل با یه اقایی اینترنتی اشنا شدم که خیلی از من دوره,خیل دور.فقط دوبار سه بار تونستم ببینمش,اونم بسیار کوتاه
  اونم طی یک سفر
  ولی تلفنی خیلی حرف زدیم
  این اقا یه مانع بزرگ برای ازدواج داره,اونم مراقبت از پدر بیمارشه تمام وقت و انرژیشو می گیره و بخاطربیماری پدرش حتی فرصت سفر نداره و نمیتونه ازدواج کنه
  و میگه برو دنبال زندگیت و هرگز به ازدواج با من فکر نمیکنه
  من تو این چند سال ساله همه خواسگارامو رد کردم و نمیتونم جز این اقا به کسی فکر کنم

  حتی از خدا خواستم کمکم کنه ازش دل بکنم ولی حتی یه لحظه هم نمیتونم
  من بایدچه کارکر کنم؟؟کنم

  • سحر رضوی مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۳:۲۹ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, سوالات فقط و فقط تو سایت جواب داده می شه.
   جملات تاکیدی طرح الهی رو استفاده کن, اگر طرح الهیت باشه, همچی جور می شه.

 174. شهزاد مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱:۴۷ ب.ظ - Reply

  سلام ممنونم از سایت خوبتون راستش من سالها بود با یک آقایی ارتباط داشتم اما همیشه به خدا میگفتم که اگر زندگی با این فرد به صلاحم نیست خدا اجازه نده به هم برسیم و همین اتفاق هم افتاد و این فرد از زندگیم رفت و من متوجه خیانت هاش شدم اما بعد از یکسال و نیم که از جداییمون گذشت دوباره به من پیام داد و من موندم سر دو راهی که دوباره جذبش کنم و به زندگیم راه بدمش یا نه چون خیلی پشیمون بود. بخاطر همین سر نمازم از خدا خواستم که اگر فرد دیگری سهم منه و قراره وارد زندگیم بشه وقتشه که منم از سردرگمی بیرون بیام فردای اون روز من بیرون رفتم و بدون فکر کردن به حرفای دیشبم با فروشنده ای رو به رو شدم که همیشه ازش خرید میکردم ولی هیچ وقت بهش به چشم یک گزینه برای ازدواج نگاه نکرده بودم اون به حض دیدن من دستپاچه شد و من تازه فهمیدم چقد رفتارش با من متفاوته. ومنم حالا بهش علاقمند شدم و انگار همونیه که میخواستم به نظرتون این میتونه یه نشونه ازخدا یا فرشته ها باشه؟ و اینکه من نه اسم ااین اقا را میدونم نه فامیلشا چطر برای فرشته ی عشق نامه بنویسم؟ لطفا راهنماییم کنید

  • ناردونه مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۴:۴۵ ق.ظ - Reply

   سلام
   یه دست پاچه شدن از طرف کسی نباید حس ازدواج و اینکه شما میشناسیدش و … تو دلتون بندازه
   اصلا فکرتون رو مشغول چیزهایی که معلوم نیست اخرش چی میشه نکنید
   به فرشته ی زناشویی خودت نامه بنویس…

 175. یلدا مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۵ ب.ظ - Reply

  سلام من هرکارمیکنم فکرم منفیه همش استرس شدیدمیگیرم, هرچقدر باخودم کارمیکنمک ولب فکرای منفی رو نمیتونم مهارکنم چکارکنم؟

  • ناردونه مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۴:۱۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   با تمرین و مراقبه و گفتن جملات تاکیدی مثبت تو طول روز کم کم درست میشه

 176. زری مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۴ ق.ظ - Reply

  سحر جان من قبلا پیام دادم توی پیاما قبلی گفتم که ۵ماه جملات تاکیدی طرح الهیو گفتم و قهر به اشتی تبدیل شد و جذب انجام شد
  نشونه زیاد دیدم نامه به فرشته هم نوشتم حالا طرح الهیی هست؟

  • سحر رضوی مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۴:۵۲ ب.ظ - Reply

   عزیزم, من اصلا نمی تونم نظر بدم نه از افکارت خبر دارم, نه شرایط و اتفاقات رو می بینم, امیدوارم که باشه و خوشبخت بشی.

 177. زری مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۶ ق.ظ - Reply

  سلام برای کارم در مرحله استخدامم به فرشته ی عشق یا نگهبان مسوول استخدام نامه بدم؟اخه نمیدونم اسمش چیه مشوول استخدام

  • سحر رضوی مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۴:۵۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بنویس مسئول استخدام.
   فرقی نداره به هر کدوم خواستی نامه بده.

 178. لیلی مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۵:۰۰ ب.ظ - Reply

  سلام.
  من ۳ سال پیش با یه پسرس تو دانشگامون آشنا شدم و با هم تصمیم به ازدواج داشتیم اما موقعیت اون جور نمی شد و بالاخره اومد خواستگاریم اما خانوادم موافقت نکردن اما ما همچنان همو دوست داشتیم و قرار شد وقتی موقعیتش جور شد و یکم واسش تلاش کرد دوباره بیان.. چند ماه پیش هم با شما و نوشته هاتون آشنا شدم و به فرشته های مختلف نامه می دادم اما یه مدت دل سرد شدم و نامه ای ننوشتم. الان یه ماهی میشه سر یه موضوع که سوتفاهم بود با هم قهر کردیم و ارتباط نداریم.. اولین باره انقدر طول کشیده. ولی اینو می دونم که هر دو همو خیلی دوست داریم و اون از سر غرورش هیچی نمی گه می ترسم دیگه دوسم نداشته باشه .. چکار کنم ؟ هر لحظه دارم دعا می کنم که برگرده خیلی ناراحتم..خیلی حالم بده و از خدا می خوام کمکم کنه.. چکار کنم میشه کمکم کنید و چیزی پیشنهاد کنید؟ ممنونم.

  • سحر رضوی مرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۴ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, جملات طرح الهی رو استفاده کن, اگر خیر باشه همچی به خوبی پیش می ره.

 179. پری مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در ۷:۴۵ ب.ظ - Reply

  سلام سحر عزیزم
  ممنون از اینکه وقت میذاری
  اگر بخوام به فرشته ها نامه بدم و ازشون بخوام کمک کنن
  به فرشته عشق یا نگهبان باید بنویسم؟!
  ادرد دلمو بگم و شرح دلتگی و احساسم؟یعنی به زمان حال باشه؟!
  یا به زمان اینده که این عشق و ازدواج اتفاق افتاده؟!
  دو سه روزه همش دارم بخش فرشتگان و کامنتارو میخونم تا یه نامه بتونم بنویسم
  کاش یه نمونه نامه میذاشتین,عشقولانه;-)
  بازم ممنون از سایتتون و زخمتاتون

  • سحر رضوی مرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۲:۰۷ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, درمورد اینکه به چه فرشته ای نامه بدی, تو بخش سوالات متداول/نامه نوشتن به فرشته ها, توضیح دادم.

 180. پری مرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۳:۰۸ ق.ظ - Reply

  سلام عزیزززم
  ممنون از اینکه اینقد زود جواب میدی,کاش فرشته ها هم همینقد زود جواب نامه ها رو بدن
  سحر جان ,من اون قسمت که معرفی کردیو خوندم,نوشتید اول ببینم جز طرح الهیم هست؟!بعد جملات تاکیدی طرح الهی ازدواج و بعدشنامه نوشتن
  من چند بار باید جمله تاکیدی طرح الهی زندگیمو بگم و طلب کنم؟!چند روز و چند بار؟!
  خیلی دلم برای اون اقا تنگ شده ,میتونم به فرشته عشقش نامه بنویسم و احساسمو بگم,خیلی دلتنگشم
  ممنون از جوابت ,مرسی

  • سحر رضوی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۷:۳۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, جملات تاکیدی رو بصورتی باید استفاده کنی که دچار وسواس فکری نشی, یعنی بدونی وقتی طرح الهی رو می گی, چه اتفاق بیوفته و چه نه, خیری توش بوده برات, باید به خدا اعتماد داشته باشی.

 181. pv66 مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۹ ب.ظ - Reply

  با سلام خدمت شما سحر عزیز من مدتی است از پسری خوشم امده و فقط به هم نگاه می کردیم و در همین حد.
  تا این که توانستم توسط افکار مثبت و فانون جذب ان را جذب کنم وبا هم یکی دو بار حرف زدیم و به من کمک کرد اصلا فکرش را هم نمیکردم. واز آن به بعئد باهم سلام علیک داشتیم برام غیر قابل باور بود .
  تا اینکه چند روزی است از اینجا رفته ولی هنوز همین محل مینشیند و من باز هم امید دارم چون هنوز هم محلی هستیم حال نمیدانم که چکنم می شود راهنماایی کنید مرا ممنون ؟

  • ناردونه شهریور ۱, ۱۳۹۴ در ۱:۳۳ ق.ظ - Reply

   سلام
   مشکلتون رو متوجه نشدم !

 182. پری مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۶:۳۳ ب.ظ - Reply

  سلام سحر و ناردونه عزیز
  نامه هارو بعد پونزده روز باید از بین برد؟!
  نارودونه جان گفتن تو مطالب بسوزونید یا اب روان بندازید,شما گفتید تو کشو و قران و ..بذارید
  من میذارم تو ی کیف تو کشو کمد,بعد پونزده روز بسوزونم؟!بعدش دیگه بهش فک نکنم؟!
  روزی چندا نامه میشه نوشت؟!
  برای چندتا فرشته میشه در روز نامه نوشت؟!
  مثلا برا فرشته نگهبان و زناشویی هر کدوم یکی و برای فرشته عشق چندتا
  ممنون میشم جوابمو بدین.میدونم ازتون وقت میگیره,لطفا خودتون جواب بدین ,لینک نذارین,خواهش میکنم

  • ناردونه شهریور ۱, ۱۳۹۴ در ۱:۴۲ ق.ظ - Reply

   سلام
   میتونی بلافاصله بعد نوشتن از بین ببری
   تو کشو یا لای قران تا زمانی که موقعیت به اب روان سپرده شدن براتون فراهم شه….
   برای هر موضوع یکی…که دچار وسواس نشید
   برای توضیحات بیشتر ما لینک میذاریم به خاطر خدا شما..و اللا سرچ و کپی کردن لینک برامون سخت تر از یه خط تایپ کردنه :)

 183. زری مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۸:۲۷ ب.ظ - Reply

  سلام در مورد وسواس فکری چطور بفهمیم وسواس داریم یا نه

  • سحر رضوی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۲ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بخش سوالات متداول رسیدن به خواسته هارو بخون.

 184. پری شهریور ۲, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۶ ق.ظ - Reply

  مرسی که جواب میدین
  بازتاب کار خیرتونو حتما خواهید دید
  بقول معروف از هردست بدین از همون دست میگیرین
  خدا همیشه پشت و پناهتون باشه
  تا امشب چندین بار سر زدم ببینم جواب دادین یا نه
  مرسی;-)

  • سحر رضوی شهریور ۳, ۱۳۹۴ در ۳:۳۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, ممنونم.
   بخش کامنتها به مشکل خورده, فقط کامنتهای جدید رو می بینم که بتونم جواب بدم, فردا پیگیری می کنم ببینم مشکل از چی هستش امیدوارم بتونم کامنت اصلی رو هم به زودی جواب بدم.

 185. پری شهریور ۴, ۱۳۹۴ در ۱:۰۹ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم
  ممنونم که جواب میدین,واقعا این توجه و شما قابل تقدیرهسوالم اینه,وقتی داری نامه مینویسی,,به فرشته عشق و نگهبان,خوب از دلتنگی و بی توجهی عشقت میگی به فرشته ها و دردل دل میکنی,این میشه امواج منفی.اشکال نداره؟چجوری بنویسم؟!

  • سحر رضوی شهریور ۵, ۱۳۹۴ در ۲:۴۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, نه افکار منفی نیست, مشکلی نداره.
   اما اگر بتونی رو موارد و خواسته هات متمرکز بشی خیلی بهتره.

 186. پری شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ در ۵:۴۹ ب.ظ - Reply

  سلام سحر و ناردونه عزیز
  ممنون از وقتی که میذارید
  من تقریبا پونزده روزه دارم نامه مینویسم به فرشته نگهبان خودم و فرشته عشق اونی که دوسش دارم و ….
  فرشته عشقم که کلا یا خیلی تنبله یا اضافه وزن داره چون اصلا کاری نکرده تا الان
  ولی فرشته نگهبانم خوب و مهربونه
  حالا باید نامه هارو چکار کنم,اب روان اطرافم نیست
  نامه ها تو کشو هستن
  و اینکه بازم نامه بنویسم؟چکار کنم؟!
  عشقم رفتارش هنوز سرده و تصمیم ازدواج نداره و مانع داره

 187. Mahtaaa شهریور ۱۳, ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۷ ق.ظ - Reply

  سلام من ١۵روز نامه نوشتم ولی نامه هامو بین همون دفتری که نوشتم نگه داشتم مشکلی نداره؟

  • ناردونه شهریور ۱۴, ۱۳۹۴ در ۹:۱۸ ب.ظ - Reply

   سلام
   خیر
   اما به اب روون بسپرید یا اگر اسم خدا توش نیست بسوزونید

 188. پری شهریور ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱:۱۶ ق.ظ - Reply

  سلام عزیزم
  این زمان الهی کی اتفاق میفته,
  وقتی دیگه فایده ای نداره؟!
  مثلا وقتی دیگه خیلی پیر شدیم؟!
  نمیدونم گیر کار من کجاست
  خیلی وقته صبر کردم

  • ناردونه شهریور ۱۶, ۱۳۹۴ در ۳:۴۵ ق.ظ - Reply

   سلام
   نا امیدی و فکر منفی از جملات شما میباره
   قرار نیست کار خارق العاده و غیر واقعی اتفاق بیوفته برای همه
   با تفکر مثبت و امید به هر چیزی میرسیم

 189. saba شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱:۳۷ ب.ظ - Reply

  سلام سحر. من میخوام از طریق نامه نوشتن به فرشتۀ زناشوییم طرح الهی ازدواجم رو ازش بخوام. راستش من قیافه و ظاهر طرف مقابلم خیلی برام مهمه و در این مورد وسواس دارم.شما میگید وقتی یه آرزویی داری اونو با تمام جزئیاتش بنویس و برای خودت تجسمش کن، ولی وقتی که من هنوز اونو ندیدم چطوری جزئیات قیافشو بنویسم و بعد تجمسش کنم؟

  اگه از قیافۀ یه نفر خوشم بیاد میتونم بگم شبیه اونو برام پیدا کن؟

  • سحر رضوی شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ در ۱:۲۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, نه منظور از تجسم این نیست که چهره طرف رو تصویر سازی کنی, شرایط رو باید تصویر سازی کنی, اینکه به چیزی که می خواستی رسیدی و خوشحالی.
   بله عزیزم می شه.

 190. سحر شهریور ۲۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۸ ق.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز،من خیلی وقته با أین قانون آشنام ولی تأ الآن به طور جدی ازش استفاده نکردم تأ یه هفته قبل که اتفاقی واسم افتاد که فهمیدم دیکه باید دس به کار شم(شرمنده که بعضی کلمات جا به جاس من کیبورد فارسی ندارم) کسی رو که خیلی دوست داشتم و به خاطرش از خیلی جیزا کذشتم یه دفعه تنهام کذاشت و کفت نمیتونه ادامه بده و میخواد تنها باشه ،من خیلی شوکه شدم و هنوزم تو شوکم و ته دلم مطمعنم بر میکرده وتلقینم می کنم که أین اتفاق میافته من به بقیش فک نمیکنم و فقط میخوام برکرده تأ روح آسیب دیده ی من بهتر بشه از نظر شما أین فکر مثبت یا منفی،فکر میکنین خود خواهیه? بعد اینکه برأی برکشتش باید زمان بزارم و روش با فشاری کنم یا فقط تلقین کنم و نامه بدم و زمانوبسبارم به خدا،در ضمن از نظر روحیم خیلی به هم ریختم أین رو جذبم تأثیر میزاره? مرسى که وقت میزارین و جواب میدین

  • سحر رضوی شهریور ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیز, جملات طرح الهی رو استفاده کن, بعد بسپار به خدا.

 191. سحر شهریور ۲۴, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۴ ب.ظ - Reply

  در ضمن من به خاطر کارى که بام کرده نمیتونم ببخشمش ولی میکم اکه برکرده می بخشمش أین رو جذبم تاثیر میذاره?

  • سحر رضوی شهریور ۳۰, ۱۳۹۴ در ۲:۲۹ ب.ظ - Reply

   منظور از بخشش این نیست که بدی دیگران رو فراموش کنیم, بلکه به این منظوره که این کینه رو برای خودمون تبدیل به سم نکنیم.

 192. ساحل شهریور ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱:۲۹ ق.ظ - Reply

  با سلام من دختری۲۶ ساله لیسانس و شاغل هستم یک مدتی هست افکارمنفی با ورود به ۲۶ سالگی آزارم میده.احساس میکنم فرصت های زیادی تو زنگیم از دست دادم .با وجود خواستگاران زیاد ندیده نشناخت رد کردم.خیلی قبل ترها باید ارشدم رو می گرفتم و به فکر دکترا می بودم چون درسم عالی بود ولی زمان رو به راحتی از دست دادم.از وقتی یادم میاد چاقی برام یک مشکل اسای بوده ولی هر بار که تلاش کردم و البته گاهی موفق شدم در میانه ی راه دست از تلاش کشیده و رها کردم. د ر کل الان شدیدا افسرده ام به خاطر از دست دادن زمان ،نیمه کاره رها کردن کارام،ودقیقه نود بودنم،و اینکه الان فقط از خدا می خوام برگردم چند سال به عقب تا همه چیز رو درست کنم با راز خیلی وقته آشنام ولی افکار منفی مانع استفاده ازش میشه چیکار کنم

  • سحر رضوی مهر ۱, ۱۳۹۴ در ۳:۰۱ ق.ظ - Reply

   عزیزم با این فکر ها فقط فرصتهای آینده رو از دست می دی, گذشته رو رها کن و روی آینده ی ایده آلت تمرکز کن.

 193. مینا مهر ۵, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۶ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جون من نمیدونم تو کدوم سایت مشکلمو به شما گفتم،گمش کردم لطفا اینجا جوابمو بدین راستش زیاد سر در نمیارم از این ساینا.

  • سحر رضوی مهر ۵, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۲ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, این قسمت سوال کرده بودی.

 194. مریم مهر ۱۴, ۱۳۹۴ در ۸:۱۴ ب.ظ - Reply

  سلام سحر خانم من به طور اتفاقی با سایت بسیار جذاب شما آشنا شدم مطالب این سایت خیلی به دلم نشست انگار مدتها بود منتظر این حرفا بودم راستش من الان حدود یه ساله از همسرم که تو دوران عقد بودیم توافقی و سر بحثای کوچیک جدا شدیم ولی خب من خیلی وقنه پشیمونم حتی قبل از جداییمون ولی ایشون قبول نکردن و … همش هم حرف از تکرار گذشته و دعواهامون تو آینده میترسه میگه اگه بجه دار شیم و دعواهامون بالابگیره چی ؟همش میترسه حالا من باید از کجا شروع کنم از نوشتن نامه یا طرح الهی . میشه منو راهنمایی کنی بخدا دوتاییمون داریم تو این آتیش اشتباهاتمون میسوزیم طوری که حتی الانم میگه دیگه تا آخر عمر نمی خواد ازدواج کنه .چطوری دلش رو آروم کنم به فرشتش نامه بنویسم ؟

  • ناردونه مهر ۱۹, ۱۳۹۴ در ۵:۰۵ ق.ظ - Reply

   سلام
   به فرشته ی نگهبانشون نامه بنویسید،،،ازش بخواید مطالعه کنه مشورت کنه مدیتیشن کنه و اروم باشه
   شما هم جملات تاکیدی مربوطه و مثبت رو هر روز بگو،،،به فرشته ی زناشوییتون نامه بنویس،،،و هىه چیز رو مثبت و آروم بخواه
   اگر واقعا در طرح الهی زندگی هم باشید در زمان الهی اتفاق میوفته

 195. شیما مهر ۱۴, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۵ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان من یک کسی رو دوست دارم و می خوام نامه بنویسم اما یاد ندارم و نمی دونم چه جملات تاکیدی رو برای رسیدن به اون تکرار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ناردونه مهر ۱۹, ۱۳۹۴ در ۴:۳۴ ق.ظ - Reply

   سلام
   جملات تاکیدی رو خودتون با توجه به خواسته هاتون بگید
   فقط مثبت باشه و به زمانی که انگار اتفاق افتاده یا داره اتفاق میوفته

 196. دوراهی... مهر ۱۷, ۱۳۹۴ در ۹:۳۰ ب.ظ - Reply

  سلام سحرجون.حدود ۷-۸ماهی هس ک دوتا از دوستام منو برای ازدواج به بقیه معرفی کردن اما هیچ خبری نشده ازشون.چ‌مشکلی هس که خاستگارام هیچوقت جلو ‌‌‌
  نمیاین؟از طرفی زمانی ک دانشجو بودم از کسی خوشم‌میومد خیلی منتظر بودم بیاد و احساس میکردم این علاقه دوطرفس شایدم اشتباه فک میکردم.هنوز بهش فکر میکنم حتی وقتی ذهنم جایی دیگس یهو اسم کوچکیشو تو تبلیغ تلویزیون یا جایی دیگ میبینم.البته فک میکنم منو اون اقا بدرد هم نمیخوریم.الان میخام از فرشته ها برا ازدواج کمک بگیرم اما نمیدونم چیکاکنم‌چی بنویسم!لطفا کمکم کن

  • ناردونه مهر ۱۹, ۱۳۹۴ در ۴:۴۳ ق.ظ - Reply

   سلام
   اولا که اون اقا رو رها کنید!
   دوما تو سایت ما روشها و مراحل جذب رو کامل توضیح دادیم
   مطالعه کنید انجام بدید سوالی بود بفرمایید

 197. هما مهر ۱۸, ۱۳۹۴ در ۶:۰۱ ب.ظ - Reply

  سلام.
  من یه سال پیش چله سوره یاسین گرفتم و از خدا خواستم یه آدمی که شبیه خودمه و اهل حلال و حروم و انسان با خدایی باشه قسمتم بشه. بعد یه مدت یه خونواده به خواستگاریم اومدن که وضع مالی خوب بود و گفتن که خونواده مذهبی هستن. بعد که با اون آقا صحبت کردم یه چیزایی رو میگفت که دقیقا منم اونا رو میخواستم. خلاصه ازدواج کردیم. بعد ازدواج نمیدونم چرا من همش نگران بودم ته دلم فکر میکردم که من قیافم و هیکلم و نمیپسنده. از طرفی اونم با اینکه نامزد بودیم دیر دیر زنگ میزد مثلا هفته ای یه بار. بعد شروع کرد گاه گاه از قیافه و قدم ایراد گرفتن. خلاصه بعضی موقع خوب بودیم و بعضی موقع سدد میشدیم وقتی بهش چیزی میگفتم میگفت که بعد عروسی همه چی درست میشه. نمیدونم وسط چی شد که اکقدر بهش سرد شدم و گفتم میخوام جدا بشم. اونم چند سری زنگ زد که مک و ببخش درست میشم. ولی چون یه چند تا دروغ ازش شنیده بودم نتونستم اعتماد کنم و درخواست طلاق دادم اونم در کمال تعجب گفت ازین کارت خیلی ناراحت شدم مگر چیکار کرده بودم حالاکه اینجوریهمنم راضیم. وقتی رفتیم دادگاه پشیمون شدم گفتم به هم یه فرصت بدیم ولی اون قبول نکرد که دیگه نمیشه. الان بعد دو ماه خیلی پشیمونم چیکار کنم؟ دعا میکنم برگرده ولی بعد میگم شاید قسمت هم نبودیم ولی بعد دوباره احساس عذاب وجدان میگیرم که چرا این کار و کردم. دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟

  • ناردونه مهر ۱۹, ۱۳۹۴ در ۴:۱۰ ق.ظ - Reply

   سلام
   لطفا مختصرتر بنویسید
   شما جذب منفی کردید
   حالا تلاشتون رو بکنید اگر در طرح الهی زندگیتون باشه برمیگرده
   اگر نه برای جفت الهیتون تلاش کنید

 198. برنا مهر ۲۲, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۴ ب.ظ - Reply

  سلام.. من حدود شش ساله که ازدواج کردم و خیلی مشکلات رو هم از سر گذروندم و هیچوقت در طول این شش سال به فکر استفاده از طرح الهی در زندگیم نبودم و امشب خود خدا خواست که به این سمت کشیده بشم… در حال حاضر اصلا از شرایط روحی و زندگی مناسبی برخوردار نیستم… البته من و همسرم با عشق ازدواج کردیم اما الان عشق تقریبا ناپدید شده اگه میشه من رو راهنمایی کنید که از کدام فرشته باید کمک بگیرم تا زندگیم رو دوباره پر از عشق و نور کنم.. آیا نیاز هست که از فرشته همسرم هم کمک بگیرم؟

  • ناردونه مهر ۲۳, ۱۳۹۴ در ۳:۵۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   شما دیگه ازدواج کردید،،بهترین کار الان از بین بردن مشکلاته و رسیدن به ارزوها و خواسته هاتون
   بله از فرشته ی ایشون هم میتونید کمک بگیرید
   برای هر کاری فرشته ای خاص هست
   باید ببینید مشکلتون دقیقا چیه و کدوم فرشته میتونه کمک کنه

 199. تینا مهر ۲۷, ۱۳۹۴ در ۴:۵۹ ب.ظ - Reply

  سلام خدا قوت
  سال قبل خواستگاری داشتم همه شرایط منو داشت و باهم صحبت کردیم و وهمدیگرو پسندیدیم قرار بودبیان وبقیه مراسم. ولی نمیدونم چرا دیگه خبری نگرفتن وبعداز اون هم خواستگار دارم ولی نمیدونم چرا دلم رضایت نمیده و همش به اون فکر میکنم،به فرشته ها نامه نوشتم و درخواست نشونه کردم و نشونه دیدم.یه چیزی ته دلم میگه که برمیگرده ولی گاهی نا امید میشم ومیگم دیگه بهش فکر نکنم شاید قسمت هم نباشیم!ولی باز دلم و فکرم پیش اونه.خواستم منو راهنمایی کنید چکار کنم؟آیا اونم به من فکر میکنه و برمیگرده؟

  • سحر رضوی مهر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۲:۰۳ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, اگر کسی طرح الهیت باشه برمی گرد, جملات تاکیدی رو در حالت کلی بگو و فرد خاصی رو مشخص نکن, که چیزی برات پیش بیاد که به خیر و صلاحت باشه.

 200. گلی آبان ۲, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۶ ب.ظ - Reply

  سلام
  منم دقیقا مشکل این خانومی که مثال کتاب شده رو داشتم وقتی طرح الهی زندگیم رو خواستم و هروز تکرار میکردم فرد قبلی از زتدگیم بیرون رفت و فرد دیگه ای که که هرگز فکرشو نمیکردم و فقط اسمشو میدونستم به من اظهار علاقه کرد و الان بعد از گذشت چندماه با اینکه همچنان منو دوست داره ولی هرگز اسمی از ازدواج نمیاره . ممکنه لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم؟ ایا این فرد همون فردی هست که من با طرح الهی زندگیم خواسته بودم یا نه.
  ممنون میشم زودتر جواب بدین خیلی فکرم و احساساتم درگیره

  • سحر رضوی آبان ۶, ۱۳۹۴ در ۶:۵۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, از اونجایی که ازدواج مسئولیت سنگینی هستش نمی تونه از یه مرد انتظار داشته باشی به راحتی زیر بار این مسئولیت بره, باید بهش زمان بدی, البته با هنوز مشخص نیست طرح الهیت هست یا نه, می تونی به جملات تاکیدی ادامه بدی و درخواست نشونه کنی.
   عزیزم تعداد کامنتها زیاده و جواب دادن زمان می بره, دوستان دیگه ای هم غیر از شما منتظر جواب هستم.

 201. گلی آبان ۶, ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۵ ب.ظ - Reply

  ممنونم ازشما
  میشه لطف کنید بگید چطور و چه نشونه ای باید بخوام؟
  ضمنا من چون اهل دوستی باجنس مخالف نیستم و ازاینکه احساساتم جلوی تصمیم درست رو بگیره چندروزه ارتباطم رو با این آقا قطع کردم تا قصدش از این دوست داشتن رو هم بفهمم. کار درستی کردم؟ اگه قصد ازدواج داشته باشه برمی گرده؟

  • سحر رضوی آبان ۱۰, ۱۳۹۴ در ۱:۲۴ ق.ظ - Reply

   می تونی بصورت شفاهی از خدا و فرشته ها درخواست نشونه کنی.
   جملات تاکیدی طرح الهی رو استفاده کن, بعد رها سازی کن همچی رو بسپار دست خدا.

 202. دوراهی... آبان ۹, ۱۳۹۴ در ۹:۲۵ ب.ظ - Reply

  سلام سحرجونم.من الان ی خواستگار دارم تو جلسه اول ک اومدن خونمون ادم خوبی بنظر میرسه منم بدم نمیاد باهاش ازدواج کنم؛) ولی هم خودم هم خونوادم خیلی ب استخاره اعتقاد داریم و هرچی استخاره بگه عمل میکنیم.دفعه اول استخاره بد اومد بعد از جلسه اول ک فقط همو دیدیم قراره دوباره استخاره بگیریم.اما من میخام قبلش از فرشته ها کمک بگیرم اما هنو دودلم نمیدونم چی بخام بگم ی کاری کنن بشه یا بره؟؟شما روشی برای شناخت بهتر افراد مدنظرندارین؟

  • ناردونه آبان ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۷ ب.ظ - Reply

   سلام
   با کمک از فرشته ی زناشوییتون طرح الهی زندگیتون رو طلب کنید و تو نامه و جذبهاتون بخواید اگر در طرح الهی زندگی هم هستید همه چی خوب پیش بره

 203. master آبان ۱۷, ۱۳۹۴ در ۷:۰۰ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان….چطور میشه طرح الهی ازدواجو طلب کرد؟؟؟ فقط جملات تاکیدی کافیه یا باید نامه بنویسی؟؟

  • ناردونه آبان ۲۱, ۱۳۹۴ در ۵:۳۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   نامه به فرشته ی زناشویی و عشق خودتون

   • master آبان ۲۱, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱ ب.ظ -

    متن نامه باید چجوری باشه دقیقا؟ باید بنویسم طرح الهی ازدواجمو برای من آشکار کن یا چیز دیگه ای؟

   • سحر رضوی آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در ۱:۳۴ ب.ظ -

    این قسمت کامل درمورد نامه نوشتن توضیح دادم.

 204. وحیده آبان ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۷ ق.ظ - Reply

  سلام اما من فکر میکنم اگه ما اونقدر باورمون قوی باشه میتونیم کسی که دوست داریم بهش برسیم به صلاحمون نباشه رو به صلاح دربیاریم مثل اینکه خدا گفته سرنوشتمون با دست خودمون عوض میشه شاید کسایی که شخصی رو جذب میکنن و بهش نمیرسن دلیلش ترس از دادن چون با یه حرف از طرف مقابل شاید بهم بریزن اما وقتی یک چیز اشیا جذب میکنیم ترس از دست دادنشو هم دیگه نداریم این باورمونو بیشتر میکنه چون تمرکزی رو نشدن نداریم.

  • سحر رضوی آذر ۳, ۱۳۹۴ در ۹:۱۷ ب.ظ - Reply

   سلام, اگر قرار بود ما بتونم چیزی رو به روز طرح الهی کنیم, این همه “جدایی” اتفاق نمیوفتاد, همه فکر می کردن خوشبخت می شن.

 205. الهه آبان ۲۸, ۱۳۹۴ در ۶:۰۰ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان و ناردونه ی عزیزم،
  راجع ب فرشته عشق،ازدواج و… طرف مقابل ، من به نتیجه نرسیدم واسه این دیگه نامه نمیدم و نوشتن نامه رو رها کردم
  طرح الهی ازدواجمو خواستم از خداوند، برام دعا کنید دوستان گلم که همسر الهی و جفت روحیم تو زندگیم به همین زودیا متجلی شه، چون ۳۲سال م شده و اکثر دخترای کوچیک تر از من تو فامیل و خانوادم ازدواج کردن.
  سپاس ، عشق الهی همراهتون باد.

  • ناردونه آذر ۲, ۱۳۹۴ در ۷:۱۴ ق.ظ - Reply

   سلام
   صبور باشید
   عشق و اطمینان قلبیتون رو حفظ کنید

 206. برنا آبان ۲۹, ۱۳۹۴ در ۸:۴۶ ب.ظ - Reply

  سلام ناردونه خانم عزیز
  ار اینکه جوابم رو دادید ازتون سپاسگذارم (۹۴٫۷٫۲۳). از شما میخوام که این پیام رو به صورت خصوصی نگه دارید و نمایش ندید ولی نمیدونم جوابم رو چطوری بهم میدید؟ من الان حدود یک ماه ،،،،؟؟؟ خواهش میکنم لطفا به سوالاتم جواب بدید و برام دعا کنید. از اینکه طولانی نوشتم من رو ببخشید.

  • ناردونه آذر ۲, ۱۳۹۴ در ۷:۲۴ ق.ظ - Reply

   سلام
   چرا همین حرفایی که اینجا برای ما نوشتید رو به خودشون نمگید؟
   با یک دنیا تفکر مثبت و فکری مثبت و قلبی آرام و مطمئن این جلسه ی مشاوره رو برید،، به خدا و قدرت کائنات ایمان داشته باشید،،،جملات تاکیدی مربوطه فراموش نشه

   • برنا آذر ۲, ۱۳۹۴ در ۱:۵۶ ب.ظ -

    سلام ناردونه خانم
    واقعا ممنونم از اینکه جوابم رو دادید… همین پاسخ شما امروز به من کلی انرژی داد… امیدوارم همیشه زیر سایه خداوند خوشبخت و سعادتمند باشید و کلامتون برای یاری به دیگران، قدرتمند و با نفوذ باشه.
    همیشه موفق و پایدار باشید.

   • ناردونه آذر ۳, ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۵ ق.ظ -

    سلام
    سپاس عزیزم،،موفق باشید و ممنون

 207. master آبان ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۸ ب.ظ - Reply

  سلام… من بعد از گفتن جملات تاکیدی و نوشتن ۹ تا نامه احساس کردم حسی به اون دختره ندارم.
  اولا از کجا بدونم اون واقعا توی طرح الهی زندگیم نبوده؟
  دوما بازم به نامه نوشتن تا ۱۵ تا نامه ادامه بدم یانه؟

  • ناردونه آذر ۲, ۱۳۹۴ در ۶:۴۹ ق.ظ - Reply

   سلام
   پونزده عدد نامه رو بنویسید و بعد رها کنید
   از فرشته تون نشونه بخواهید و طرح الهی زندگیتون رو طلب کنید

 208. poya آذر ۲۰, ۱۳۹۴ در ۳:۵۴ ب.ظ - Reply

  سوال اول . ایا امکان این وجود داره که اصلا تو طرح الهی یک نفر کسی وجود نداشته باشه ؟
  سوال دوم .خیلی برام سوال شده که چطور خیلی هارو میبینم رابطه برقرار میکن و هدفشون هم که مشخصه بعد میرن سراغ بعدی که تو جامعه ما به دلیل بسته بودن فضا بسیار این موارد قابل روئیت هسش در اخر هم یه زن خوب گیرشون میاد دیدم که میگم . برام سوال شده این چه عدالتیه .

  • سحر رضوی آذر ۲۸, ۱۳۹۴ در ۳:۲۷ ق.ظ - Reply

   دوست عزیز, طرح الهی یعنی بهترینها برای همه, یعنی ارتقا شخصیت و موفقیت در زندگی و کار و همینطور سلامتی. اگر ما راه اشتباه بریم از طرح الهیمون دور می شیم.
   راستش زمینه عدالت خیلی گستردس, منم متاسفانه جوابهای قانع کننده ای ندارم, اما چیزی که مطمئنم و زندگی منو تغییر داده اینه که با خود سازی و مثبت اندیشی می تونیم بهترین زندگی رو داشته باشیم.

 209. sara آذر ۲۰, ۱۳۹۴ در ۹:۵۱ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون
  ممنونم از مطالب بسیار عالی و آموزندتون
  من یه مدت کوتاهیه به یه فردی علاقمند شدم اون شخص دندونپزشکمه اما هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم حتی نمیدونم متاهل هست یا مجرد !!!!!!!و همینطور بابت شغل و موقعیت اجتماعی که داره نمیدونم اصلا این علاقه منطقی هست یا باتوجه به اینکه من یه کارمند ساده هستم و از لحاظ اقتصادی در طبقه بسیار متوسط اجتماع هستیم خیالاته محضه
  راستش خیلی فکرم مشغوله همش با خودم میگم ممکنه به یه طریقی اون شخص به من علاقمند بشه؟؟؟؟؟!!!!!!
  بنظرتون من باید الان چیکار کنم طرح الهی زندگیمو بخوامو و بعدش نامه بنویسم یا نه با توجه به مسائلی که توضیح دادم کلا رهاش کنم؟؟؟؟؟

  • سحر رضوی آذر ۲۸, ۱۳۹۴ در ۳:۲۹ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, استفاده از جملات تاکیدی طرح الهی, بعد اینکه هر چیزی رو نمی شه نشونه در نظر گرفت و بر می گرده به بازتاب افکار خود ما, پس من درمورد نشونه ها نمی تونم هیچ راهنمایی داشته باشیم.
   مدتی جملات تاکیدی رو استفاده کن, بعد بسپار به خدا عزیزم, هر چیزی که خیر باشه برات پیش میاد.

 210. sara آذر ۲۵, ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۴ ب.ظ - Reply

  باسلام
  ممنونم از مطالب بسیار زیباتون
  من چندوقته به یه اقایی علاقه مند شدم اون شخص دکتر دندونپزشکمه اما نمیدونم ایا این علاقه منطقی یا نه با توجه به موقعیت اجتماعی و شرایط اقتصادی یه خیاله محضه
  لازم به ذکر من از یه کارمند ساده هستم و از یه سطح طبقاتیه متوسط .بنظرتون کلا از فکرش بیام بیرون یا طرح الهی زندگیمو بخوام ؟؟؟؟!!!یه راهی لطفا بهم بگید
  سپاسگزارم

  • ناردونه آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در ۹:۲۱ ق.ظ - Reply

   سلام
   شما برای خواسستتون تلاشتون رو یکنید

 211. زهرا آذر ۲۶, ۱۳۹۴ در ۲:۱۸ ب.ظ - Reply

  سلام ممنون از سایتتون
  من ی زمان طولانی همه کارایی که تو سایت گفته رو کردم حتی مرحله اخر رهاسازی، ولی جوابی نگرفتم و فقط دارم صبر میکنم البته به سختی، چون طاقتم تموم شده و توکل به خدا که درست بشه چون میخوام با فرد الهیم ازدواج کنم
  ولی چون نمیدونم دیگه باید چیکار کنم گاهی ناامید میشم
  چطوری باید فهمید که چقدر دیگه باید صبر کنم و یا چطوری باید بفهمیم که به خواستمون یعنی همون ازدواج میرسیم یا نه؟؟
  ممنون

  • ناردونه آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در ۹:۵۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   بخش چرا به خواسته هایمان نمیرسیم ، رو مطالعه کنید

 212. poya آذر ۲۸, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۷ ب.ظ - Reply

  با سلام و درود بر سحر گرامی و تشکر بابت سایت عالیتون . امیدوارم همیشه پر توان باشید . راسش با اتفاقاتی که ادم تو زندگی میبینه هزاران سوال تو ذهنش بوجود میاد حتی با مطالعات زیادی که داره . ولی به نظر من طرح الهی زندگی قابل تغییر هسش چرا که خیلی از کسانی که به اشتباه یا با زور خانواده یا ناپختکی تن یه ازدواج میدن و پس از چند سال با طلاق مواجهه میشن . احتمال اینکه به اون کسی که قرار بوده تو طرح الهی زندگیشون باشه قبل از این که ازدواج کنه که اگه صبر داشتن و به زمان بندی خدا اعتماد میکردن بهش میرسیدن ولی حالا احتمالش بسیار بسیار کمه . پس یه فردی که طلاق میگیره احتمالا طرح الهی زندگیش با یه شخص دیگه شکل میگیره . نظر شما چیه ؟

  • ناردونه آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در ۹:۵۲ ق.ظ - Reply

   سلام
   مباحث مربوط به جبر و اختیار رو مطالعه کنید

   • poya آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۴ ب.ظ -

    سلام ناردونه عزیز . میشه یه منبع یا لینک یا کتاب در رابطه با مباحث جبر و اختیار به من معرفی کنید

   • سحر رضوی آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۹ ق.ظ -

    سلام دوست عزیز, متاسفانه کتابی توی این حوزه مطالعه نکردم به دلیل اینکه مطالب سایت روی مثبت اندیشی تمرکز داره, چرا باید ذهنمونو از موضوع اصلی منحرف کنیم؟

 213. زهرا آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۷ ق.ظ - Reply

  ناردونه جان
  تو بخش چرا به خواسته هایمان نمیرسیم نوشته که رهاسازی کنیدو وسواس فکری نداشته باشید و منتظر زمان الهی باشید
  یعنی من اگه به خواستم فک نکنم بهش میرسم؟؟
  اخه میگم شاید بیخیال ی قضیه بشه ادم دیگه بهش نرسه
  و اینکه میگن به هرچی فکر کنی جذبش میکنی منم میخواستم همین کارو کنم
  حالا باید فکر کرد یا نکرد؟؟
  ی سوال دیگه ممکنه ازدواج کردن تو طرح الهی شخصی وجود نداشته باشه؟؟
  یعنی خدا به صلاحش بدونه که تا اخر عمر مجرد بمونه؟؟

  • سحر رضوی آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۸ ق.ظ - Reply

   عزیزم بخش سوالات متداول رها سازی توضیح دادم, لطفا مطالب بخش رها سازی رو هم بخون.

   طرح الهی یعنی بهترین ها در زندگی شامل یه ازدواج خوب هم می شه.

 214. زهرا آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در ۲:۱۴ ق.ظ - Reply

  مرسی عزیزم
  ممنون بابت سایت خوبتون و پاسخ دادن به این همه سوال

  • سحر رضوی دی ۸, ۱۳۹۴ در ۳:۳۹ ب.ظ - Reply

   موفق باشی عزیزم.

 215. Fariba Ghaderi دی ۸, ۱۳۹۴ در ۶:۵۵ ب.ظ - Reply

  سلام ..سحر عزیزم ..می خواستم بدونم آگر کسی تو طرح الهی ما نباشه با باور و احساس خوب می تونیم طرح الهی رو تغییر بدیم ؟ من دقیقا معنی احساس خوب داشتن و درک نمی کنم ..یعنی باید چکار کرد ؟ و اگر در مورد آرزوها و جذبش با کسی صحبت کنیم تاثیری تو عدم دریافت داره ؟ چون من ۸۰٪ جذب کرده بودم ولی به محض صحبت با کسی در این مورد بلافاصله همه چی بهم ریخت ..جواب در مورد تغییر طرح الهی برام خییلی مهم هست ..ممنونم

  • سحر رضوی دی ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۴ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, طرح الهی چیزی نیست که ما بتونیم تغییرش بدیم.
   یکی از دلایلی جدایی های بعد از ازدواج هم همینه, ما فکر می کنیم با بهترین کسی که تا حالا دیدیم ازدواج کردیم بعد می بینیم اشتباه کردیم.
   کسانی که به مثبت اندیشی و … اعتقادی ندارن, احتمالا اینکه باعث انرژی منفی در جذب خواسته های ما بشن, رو دارن.

 216. Fariba Ghaderi دی ۸, ۱۳۹۴ در ۷:۱۳ ب.ظ - Reply

  سحر عزیزم سوال دیگه ای دارم .در مورد عزت نفس..وقتی یه رابطه ای خراب هست و توش مدام بهت توهین میشه و برای بهبودش از قانون جذب کمک می گیری ..آیا اون رابطه رو باید کات کرد و منتظر جذب بشینی ؟ یا به رابطه هر چند خراب ادامه بدی بلکه قانون جذب کمک کنه ؟ من قسمت عزت نفس و خوندم اما چیزی متوجه نشدم ..الان عقلم میگه کات کنم ..ولی دلم میگه صبر کنم ..موندم تو دو راهی

  • سحر رضوی دی ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۵ ب.ظ - Reply

   عزیزم جملات تاکیدی طرح الهی باعث می شه ما بهترین ها برسیم که توش رابطه ای سرشار از آرامش و احساس خوب داریم.
   اگر چیزی غیر از این باشه به صلاحمون نیست.

 217. طلا دی ۲۲, ۱۳۹۴ در ۱:۱۹ ق.ظ - Reply

  سلام سحر عزیز.ممنون از سایت خوبتون.
  عزیزم من شخصی مد نظرم هست که تقریبا خصوصیات همسر ایده المو دارن اما نمیدونم به من احساسی دارن یا نه اما چون از اقوام نزدیک هستن میدونم نظر خودشون و خانوادشون نسبت به من مثبت هست و منو فرد خوبی میدونن حالا اینکه منو برای ازدواج مناسب میدونن یا نه ازش اطلاع ندارم.
  میخوام بدونم چطور میتونم این شخص و به طرف خودم جذب کنم.
  ممنون میشم کامل راهنماییم کنین.تشکر.

  • سحر رضوی بهمن ۱, ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بخش سوالات متداول توضیح دادم.

 218. باقری دی ۲۳, ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۲ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان .ممنون میشم راهنماییم کننین .من با شخص ۴ ساله دوست شدم .خودم با ایمان میگم روز به روز بیشتر از روز قبل همدیگر دوست داریم خودم با وجودم احساس می کنم .ولی تصمیم صدر درصد برای ازدواج نمیگیره .یه هفته با هم خوبیم یه هفته پیداش نیست .من الان ۳۲ سالمه دوست دارم ازدواج کنم .طرح الهی ازدواجم شبها مینویسم از خدا بهترین خواستم وقتی ازش میگزم و میخوام ازدواج کنم دوباره بر میگرد و ازدواج با شخص دیگه هم جور نمیشه .واقعا ازدواجم دست خدا سپردم ولی نمیدونم با اینکه ازش میگذرم و بی خیالش میشم و از خدا شب لحظه خوابیدن میگم من لایق بهترین همسرم همین که میخوابم می بینم نصف شب بهم اس داده .شما رو خدا راهنماییم کنین چه جمله تاکیدی استفاده کنم .مطلب زیاد خوندم فقط میخوام نتیجه بگیرم .ممنون میشم بهم بگین .

  • سحر رضوی بهمن ۱, ۱۳۹۴ در ۲:۵۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, هر چیزی زمان الهی خودشو داره باید به خدا اعتماد داشته باشی, بخش زمان رسیدن به خواسته توضیح دادم.

 219. سعید دی ۲۳, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۶ ب.ظ - Reply

  سلام
  من به طور رسمی از یه دختری خواستگاری کردم . ازش خوشم آومده بود. در جلسه خواستگاری بد پیش رفت و به من جواب منفی داد.
  اما نتونستم فراموشش کنم . سعی کردم نقاط ضعفم را بهبود بدم.
  چند ماه بعد شمارشو پیدا کردم که باهاش صحبت کنم دلیلشو بگه . اما اجازه نداد باهاش صحبت کنم.. من بهش علاقه مندم و نمی تونم فراموشش کنم . آیا به نظر شما تلاشم را کردم ؟
  راه حل قانون جذب پیاده کردم . اما نشانه درک نمی کنم؟شاید هم من سطح هوشم پایینه؟

  • سحر رضوی بهمن ۱, ۱۳۹۴ در ۳:۰۴ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز, بخش سوالات متداول ازدواج کامل توضیح دادم, مواردی که گفته شده رو انجام بدید, خیر باشه کارا خوب پیش می ره.

   • سعید فروردین ۱۰, ۱۳۹۵ در ۹:۵۰ ب.ظ -

    سلام
    من همونی هستم که از یک دختری خواستگاری کردم بعد گفت نه بهش زنگ زدم . اجازه نداد باهاش صحبت کنم .
    قانون جذب رفتم جلو متوجه شدم داره پروفایلمو چک می کنه. حالا چه کار کنم. یعنی داره بهم فکر می کنه؟
    تو رو خدا کمک کنید چه کنم؟

   • سحر رضوی فروردین ۱۱, ۱۳۹۵ در ۲:۰۸ ق.ظ -

    سلام, جواب سوالاتونو در مطالب سایت پیدا کنید.

 220. یامین بهمن ۵, ۱۳۹۴ در ۳:۰۳ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جان
  من چند روزه با سایت شما آشناشدم من سال گذشته خواستگاری داشتم که دوسم داشت و واقعا منو انتخاب کرده بود مثل خواستگارای دیگه م نبود که با یکی دو جلسه تموم بشه اما من ایرادهایی آوردم که الان که فکرشو میکنم میبینم جدی نبودن ومیشد ازشون چشم پوشی کرد خلاصه بعد ازگذشت مدتی جواب منفی دادم الانم چند وقته با قانون جذب دارم کار میکنم و درمرحله رهاسازی هستم اما خیلی میاد تو ذهنم میترسم مانع جذب بشه همش بیرون منتظرم ببینمش فکرم بیش از گذشته بهش میره این یک سال واقعا اذیت شدم لطفا راهنماییم کنید …ممنون عزیزم

  • سحر رضوی بهمن ۸, ۱۳۹۴ در ۷:۳۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, مدیتیشن بهت کمک می کنه که از دست افکار غیر مفید راحت بشی.

   • یامین بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۹ ب.ظ -

    سحر عزیز ممنون میشم ازت که در مورد مدیتیشن راهنماییم کنی………

   • سحر رضوی بهمن ۱۷, ۱۳۹۴ در ۲:۰۴ ق.ظ -

    سلام دوست عزیز, بخش مدیتیشن سعی کردم مطالبی رو به زبان ساده و خلاصه قرار بدم و خودمم از همین روشها استفاده می کنم.

 221. yaser بهمن ۱۵, ۱۳۹۴ در ۲:۰۹ ب.ظ - Reply

  سلام خانم رضوی وقتتون بخیر

  یه نفر تو فامیل خودمون داریم که ۳۴ سالشه و مجرده ، بعد از آشنایی با سایت شما سه سری به فرشته ازدواج نامه نوشته و جملات تاکیدی رو هرروز تکرار میکنه اما تابحال موفق به ازدواج نشده (فرد مورد نظرشو پیدا نکرده) .
  حال میخواد خود شما این کارو براش انجام بدین شما مقررات نامه نوشتنو بهتر میدونید.

  حال اگر میتونید لطفا تقاضاشو قبول کنید حتما جبران میکنه (اسمشو اگر بخواین براتون میفرستیم).
  با تشکر

  • ناردونه بهمن ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۲ ب.ظ - Reply

   سلام
   این امکان از سمت ما فراهم نیست

 222. سیما بهمن ۱۷, ۱۳۹۴ در ۵:۳۰ ب.ظ - Reply

  سلام من نزدیک ۱۵ ماه با یک آقا آشنا شدم و واقعا مهرش رفته توی دلم.. ولی موقعیت ها متفاوته نمیشه این دوست داشتن رو بهشون بگم.. طی این مدت خیلی عذاب کشیدم خیلی… به تموم خواستگارام هم جواب نه دادم اصلا نمیتونم به کس دیگه ایی فکر کنم.. همش از خدا میخواهم اگر خوشبختی و ازدواجم با این آقا نیست هر چه سریعتر از مسیر زندگی ام خارج شه و اگر هم خوشبختیمون با هم هستش خدا هر چه سریعتر به هر طریقی شده موجباتش رو فراهم کنه… بخدا روانی شدم.. حتی از دوتا از دوستای صمیمی ام هم که در جریانند، خواستم واسم سر نمازاشون از خدا کمک بخواهن… روزیی که میخواهم یه ذره از یادم بره به هر شکلی که شده کائنات دست به دست هم میدن که اسمش یا خودش جلو چشمام ظاهر شه.. آخه پس خدا چرا کمکم نمیکنه؟؟!! خسته شدم خدایااااااااااااااااا کاریی بکن.. تورو خدا واسم دعا کنید دیگه بریده ام

  • ناردونه بهمن ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۱ ب.ظ - Reply

   سلام
   اینکه خواستگارها را بی دلیل منطقی جواب کردید خب کار درستی نبوده!
   گفتن جملات تاکیدی مربوطه بعد از اون رهاسازی میتونه کمکتون کنه

 223. غزل اسفند ۱۴, ۱۳۹۴ در ۳:۰۴ ب.ظ - Reply

  سلام، ممنون از سایت خوبتون. من کتاب چهار اثر اسکاول شین رو خوندم وخیلی خوشم اومد. راستش من یه سالی هست عقد کردم ولی دقیقا از هفته دوم عقدمون یه سری مسایل الکی الکی و بیخود و حرفای مسخره باعث شد که ما اصلا طعم ارامش رو نچشیم. بعد هم تو این یه سال درگیریای بشدت بد و بی حرمتی هایی بین خونواده ها و همسرم با خونوادم به وجود اومد که الان گریبانگیر منم شده و باعث شده که مادرم حتی دست به نفرین من بزنه.
  بعد خوندن کتاب و سایت شما فهمیدم شاید اصلا من و همسرم توی طرح الهی هم نبودیم چون ما خودمون همدیگرو دوس داشتیم و اصرار به ازدواج کردیم.
  حالا ازتون راهنمایی میخوام که چه جملاتی رو برای طرح الهی زندگیمون بگیم ؟ با همسرم هر شب قبل خواب تکرار میکنیم که خدا خودش طرح زندگیمون رو آشکار کنه، چون واقعا تو این مدت ارامش که سهله حتی روز خوش خوب نداشتیم.درضمن ما هنوز دوران عقدیم و نرفتیم خونه خودمون.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • سحر رضوی اسفند ۲۶, ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, پیشنهاد من اینه که برای مسائل به این مهمی اول از مشاور کمک بگیری در کنارش از قانون جذب استفاده کنی.

 224. غزاله اسفند ۱۴, ۱۳۹۴ در ۸:۴۴ ب.ظ - Reply

  سلام و خسته نباشید سحر و ناردونه ی عزیز
  واقعا تشکر میکنم از مطالب خوبتون و واقعا خدا قوت میگم بهتون که با صبوری پاسخ سوالات تکراری دوستان رو میدید. و تقریبا متوجه شدم اکثر دوستان مشکلات و مسایل مشابه دارن و اصلا پاسخی که شما به بقیه دادید رو مطالعه نکردن که باز همون سوالها رو مطرح میکنن.
  واقعا خدا قوت

  • سحر رضوی اسفند ۲۴, ۱۳۹۴ در ۲:۰۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, خوشحالم حداقل زحماتم به چشم یه نفر اومد, دوستان واقعا کم لطفی می کنن.

 225. غزاله اسفند ۱۴, ۱۳۹۴ در ۸:۴۹ ب.ظ - Reply

  و در عیت حال واقعا متاسفم چون همین سوالات تکراری ان هم از جانب دختران نشون میده اکثر ما که به سمت قانون جذب کشیده شدیم مشکلات تقریبا مشابهی داریم. اکثرا سنمون بالا رفته و اکثرا در روابط سر درگم و بلاتکلیف هستیم یا از روابمون اطمینان نداریم و انگار این مشکلات برای اکثر مردم اپیدمی شده.
  و جالبه برام که تقریبا هیچ آقایی نیست که مطالب قانون جذب رو خصوصا در مبحث دنبال کنه. :-(

  • سحر رضوی اسفند ۲۴, ۱۳۹۴ در ۲:۰۹ ق.ظ - Reply

   عزیزم به خدا ایمان کامل داشته باش که در بهترین زمان بهترین همسر رو تو مسیر زندگی قرار می ده.

 226. هلمیدا اسفند ۲۰, ۱۳۹۴ در ۹:۳۲ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جون اولا تشکر میکنم از سایت خوبت دوما میخواستم یه مساله ای رو باهات در میون بزارم
  من یک سال پیش با یه پسر خوشگل و جذاب اشنا شدم اولش از ازدواج و دوست داشتن حرف میزد بعد یه مدت ول کرد و رفت و بعد دوباره برگشت و دستیمون رو ادامه دادیم من چند بار بهش گفتم که اگه منو واسه خاطر سرگرمی و هوس میخوایی بگو که وابسته نشیم و ناراحتی پیش نیاد و هرچی حقیقت رو بگو اون هم گفت نه که من واقعا دوستت دارم و زمان میخواد و که بیشتر همو بشناسیم و بعد راجب ازدواج تصمیم بگیریم . راستش زیاد هم بهم زنگ نمیزنه میخواستم بپرسم ایا واقعا میشه رو قول همچین پسرس اعتماد کرد؟؟؟ایا پسری که با دختری ارتباط داشته واسه ازدواج میخوادش یا نه؟؟ ممنون میشم جواب بدین

  • سحر رضوی فروردین ۵, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۴ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, من که این شخص رو نمی شناسم بتونم نظری بدم, باید از مطالب سایت استفاده کنی و ببینی فرد مناسبی هست یا نه.

 227. ملیک اسفند ۲۰, ۱۳۹۴ در ۴:۱۱ ب.ظ - Reply

  سلام ادمین عزیز
  راستش من یه سوالی داشتم.
  میخواستم بدونم که خوندن دعای نادعلی کبیر به جهت جلب محبت شخص مورد نظر برای ازدواج، آیا کارما داره؟
  با این توصیف که من مظمئنم که خوندن این دعا قلب شخص رو واقعا متوجه من میکنه…. اما از طرفی هم اعتقاد دارم که اتفاقی اگر صلاح نباشه محاله که اتفاق بیفته….
  لطفا به من کمک کنید تا از اینن سردرگمی در بیام.
  ممنون از محبتتون

  • سحر رضوی اسفند ۲۶, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, متاسفانه درمورد این موضوع اطلاعی ندارم.

 228. غزاله اسفند ۲۸, ۱۳۹۴ در ۸:۵۹ ب.ظ - Reply

  با سلام مجدد خدمت سحر و ناردونه عزیز
  مجددا بابت مطالب عالیتون و پاسخگویی پیامها سپاسگزارم.
  و مطلب دیگه اینکه خواستم بدونم اگر امکان داره لطفا توضیح بدید که به چه طریقی مجلات راز رو میشه تهیه کرد.
  ضمنا من هم یه بلاگ دارم که توش مطالب تکنولوژی فکری گهگداری میذارم اگر تمایل داشتید خوشحال میشم از اون بازدید کنید. و اتفاقا ادرس سایت شما رو در بلاگم لینک کردم.
  در آخر هم سال خیلی خوب و خوشی رو برای شما و همه دوستان عزیز تکنولوژی فکری آرزومندم.

  • سحر رضوی فروردین ۶, ۱۳۹۵ در ۵:۵۰ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, برای تهیه مجله راز به سایتشون مراجعه کن, شماره تماسشون هست, راهنماییت می کنن.
   در آینده نزدیک امکان خرید مجله رو تو سایت قرار می دیم.

 229. ساره فروردین ۴, ۱۳۹۵ در ۲:۳۶ ب.ظ - Reply

  سلام… من کتاب راز و معجزه و قدرت رو خوندم ولی با این حال فکر میکنم یه جای کار ایراد داره… و اینکه من یکی رو دوست دارم ولی اون خیانت کرده و رفته … میخوام معذرت خواهی کنه و برگرده … باید چیکار کنم دقیقا؟

  • سحر رضوی فروردین ۵, ۱۳۹۵ در ۱:۳۷ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, جایی ایراده نداره, شما انتظار معجزه داری عزیزم.
   دنبال طرح الهی زندگیت باش.

 230. shakiba فروردین ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱:۰۲ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جان… من حدود ۴سال با پسری دوست بودم اوایل به بهانه ازدواج … وضع مالی خوبی نداشت .. وقتی باهم دوست شدیم ماشین نداشت ارشدشو نگرفته بود دو دست لباس کلا نداشت… رفته رفته رفتارش با من عوض شد بهونه گیر شد… یعنی روزی نبود که نازشو نخریده باشم.. براش گل میگرفتم موقع ناراحتی هاش پیشش میرفتم .. دلداریش میدادم.. با نداری هاش کنار اومدم …………………………………

  • سحر رضوی فروردین ۱۵, ۱۳۹۵ در ۸:۴۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, برای این موارد از مشاور خانواده کمک بگیری بهتره, اگر کسی با من این رفتارو می کرد دیگه طرفش نمی رفتم.

 231. zeinab فروردین ۱۵, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۴ ق.ظ - Reply

  سلام عالی بود

  • سحر رضوی فروردین ۱۸, ۱۳۹۵ در ۳:۱۱ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم.

 232. بانو فروردین ۱۷, ۱۳۹۵ در ۶:۰۶ ب.ظ - Reply

  سلام سحر و ناردونه عزیز.
  توضیحات کاملی مینویسم چون بنظرم در دیدگاهتون موثره.

  من یک سال و نیم پیش وقتی که خیلی به رابطه عاطفی نیاز داشتم از خدا میخواستم که عاشق مردی بشم که اونم متقابلا به من علاقمند باشه و با هم ازدواج کنیم و همدیگرو خوشبخت کنیم، و هیچوقت به کسی که سهم من نیست علاقمند نشم – در واقع درخواست همسر الهی –
  دو سه هفته بعد رابطه م با یکی از همکلاسیها نزدیک تر شد و رابطه خوبی داشتیم، حدود دو ماه بعد متوجه شدم که بهش علاقمند هستم. طی همین زمانها از مسیرهای گوناگون به سمت کتاب راز و قانون جذب کشیده شدم. از خرداد به علت سردی ناگهانی ایشون به مدت چندین ماه با هم قطع ارتباط بودیم و همدیگه رو هم که میدیدیم مثل دو غریبه برخورد میکردیم. اما مدام نشونه میگرفتم و افرادی که بهم امید میدادن. به مدت دو سه هفته مداوم هم در خواست همسر الهی میکردم که با هیچ شخص جدیدی آشنا نشدم و فقط در مورد ایشون نشونه میگرفتم و توجه ایشون هم به من بیشتر شده بود، تا اینکه دی ماه با هم آشتی کردیم.
  ایشون اول گفتن که با کسی هستن ولی میتونیم با هم مثل قبل “دوست ساده و معمولی” باشیم. تا اینکه ۱۲ روز پیش وقتی صحبت به علاقه ی من و بودن ایشون با شخص دیگه ای کشیده شد خیلی ناگهانی گفت که با کسی نیست اما هنوز بعد از چندسال نتونسته عشق اولش رو فراموش کنه.
  حالا با توجه به نشونه هایی که من این یک سال گرفتم و برخوردهای ایشون از سال گذشته تا به حال با من که همیشه خوب بوده و ما تله پاتی خیلی قوی ای هم داشتیم امکانش هست که علاقه ش به اون فرد از بین بره و به من علاقمند بشه؟
  من یک ماهه دارم باز طلب طرح الهی میکنم اما از نشونه ی واضحی خبری نیست. به شدت گیج شدم. نامه به فرشته کارسازه و میتونه عشقش رو زیاد کنه؟ تو اون مدت قهر هم تجسم و جمله تاکیدی داشتم هم چندبار نامه به فرشته.

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سحر رضوی فروردین ۲۱, ۱۳۹۵ در ۱:۴۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, لطفا خیلی خلاصه حداکثر در ۳ خط برام بگو.

 233. بانو فروردین ۲۱, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۵ ب.ظ - Reply

  سلام عزیزم

  من سال ۹۳ از خدا خواستم که فقط عاشق همسر الهیم بشم و دو سه هفته بعدش رابطه م با یکی از همکلاسی ها نزدیک تر شد و بهش علاقمند شدم و رابطه خیلی خوبی بود (دوستی اجتماعی ) بعد مشکلاتی پیش اومد و از خرداد تا دی ۹۴ قطع ارتباط بودیم. – تو دانشگاه میدیدیم همو اما قهر بودیم- تو اون مدت هم من کلی نشانه گرفتم و با ایشون تله پاتی داشتم.
  بعد از آشتی ایشون گفتن که با کسی هستن و امکان رابطه عاطفی ما دو نفر وجود نداره. اما اصرار داشتن به دوستی معمولی مون ادامه بدیم. و من طبق چیزایی که از قبل اطلاع داشتم میدونستم که این حرف حقیقت نداره.
  تا اینکه توی عید وقتی باز صحبتش پیش اومد و من خواستم با ایشون دوستی مون رو به هم بزنم، خیلی ناگهانی حقیقت رو گفت، اینکه با کسی نیست اما هنوز بعد از چندسال نتونسته عشق اولش رو فراموش کنه.

  من قبلا هم درخواست طرح الهی کردم و جز ایشون در مورد هیچکس نشونه نگرفتم.

  با توجه به رابطه خوبی که ما این یک سال و خرده ای داشتیم و داریم امکانش هست با تجسم و جمله و نامه به فرشته ایشون عشق سابق رو فراموش کنه و احساسش ب اون خانوم از بین بره و به من علاقمند بشه؟

  پیشاپیش ممنون از راهنماییت

  )عذر میخوام کوتاه تر ممکن نبود.)

  • سحر رضوی فروردین ۲۱, ۱۳۹۵ در ۳:۳۶ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, ممنون می شم کامنت خلاصه برام بذاری.

   گذرا خوندم و فقط می تونی چیزی رو جذب کنی که طرح الهیت باشه, جملات رو استفاده کن اگر خیر باشه همه چیز درست می شه, قرار نیست ما برای خدا مشخص کنیم که باید همسرمون کی باشه.

   • بانو فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱:۳۴ ب.ظ -

    سحر جان من خوندم که همسر در قضای الهی تعیین نشده و انتخابش بر عهده ی خود انسانه. پس قضیه ی همسر الهی و اینکه میگی قرار نیست ما تعیین کنیم چیه؟

   • سحر رضوی فروردین ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۱ ق.ظ -

    جملات تاکیدی طرح الهی به ما کمک می کنن, بهترین هارو به سمت خودمون جذب کنیم که باعث خوشبختی ما بشن.

 234. Nilofar فروردین ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۳ ق.ظ - Reply

  سلام سحرجون
  من یه رابطه ی عشقی داشتم که بهم خورد اونم واقعا با جملات تاکیدی وتاثیر این جملات که من تازه اونموقع با راز اشنا شده بودم کلا واینکه تونستم طاقت بیارم
  دو سال از اون ماجرا میگذره چندین خواستگار داشتم واسه همشون از جملات تاکیدی استفاده کردم و واقعا بدون هیچ ناراحتی ای خودشون رفتن
  سحرجون من همه کار واسه ازدواج الهی کردم همه جور دعا و مثبت بودن جملات تاکیدی و حتی رهایی
  خداییش واسه همه ی کارام جواب داده چرا واسه ازدواج جواب نمیده؟ اخه چقدر باید واسه یه چیز مهم صبر کرد من سنم رفته بالا
  واقعا نااااراحتم خیلی خواهشا کمکم کنید چون دیگه باهیچی دلگرم نمیشم من کجای کار اشتباه کردم؟

  • سحر رضوی فروردین ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱:۱۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بخش سوالات متداول رها سازی توضیح دادم.

 235. Nilofar فروردین ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱:۳۳ ق.ظ - Reply

  سحرجون میشه این مطلب رو تو دیدگاهها نذاری فقط جوابشو بدید ممنون میشم
  یکی دیگه از چیزهایی که در مورد ازدواجم هست اینه که مدام اطرافیانم میگن باید بری تو محیطایی که بتونی کسیو انتخاب کنی یعنی کلاسایی که پسر توشه خودمم رشتم عمرانه انقد که گفتن این مسئله ذهنمو درگیر کرده چندباری میخواستم کلاسای مختلف برم اما شرایطش رو نداشتم
  اینم بگم که کار میکنم ولی با جنس مخالف خیلی ارتباط ندارم بیشتر با بچه ها و خانواده هاشون در ارتباطم حالا باید کارمو عوض کنم؟و اینکه واقعنم نمیتونم کار دیگه ای رو انجام بدم یعنی باید به زور اینکارو کنم
  بعد که میبینم الان همه دوستام یا خانوادمون دارن ازدواج میکنن و اکثرا باهم دوست بودن میگم نکنه منم باید با یکی دوست بشم ولی چون احساساتیم میترسم شکست بخورم و اصلا حوصله دوستی رو ندارم ۲۸سالمه از نظرم دیگه دیره واسه این کارا
  ولی همه میگن تو نشستی هیچ کاری واسه ازدواج نمیکنی اونوقت از خدا توقع داری برات بفرسته دم در خونه تو خودت باید عرضه داشته باشی
  واقعا گیج شدم
  ممنون از راهنمایی های خوبتون هرچی که شما بگی برام یه دلیل قانع کنندس

 236. سحر فروردین ۲۵, ۱۳۹۵ در ۵:۵۸ ب.ظ - Reply

  سلام خسته نباشید من یه همکلاسی داشتم
  بعد از من خوشش اومد و به خاطر رفتاراش ازش حوشم اومد رابطمون دوستی نیست اما خوب بود
  بعد دعوا شد و چند ماه فاصله بود طرح الهی رو طلبیدم یع راه به ذهنم رسید اشتی کودیم و من بله ازدواک دادم اما به خاطر شرایططش هنوز جدی نبومدن خواستگاری و خوانودش میدونن
  حالا به خاطر اعتقاداتمون یه کم رفتارامون سینگین شده.بی توجه بهم مبگه نامحرمی
  دلگبرم.از طرفی چندتا دیگه خواستگارم دارم
  حالا چه کار کنم.این اقا طرح الهیم هست؟

  • سحر رضوی فروردین ۲۹, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۶ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, ازدواج چیزی نیست که به این راحتی بشه طرح الهی رو تشخیص داد, بنظر من خیلی منطقی همه خواستگاراتو بررسی کن و از خدا بخواه اگر کسی همسر الهیت هست بهت کمک کنه که بتونی بهترین تصمیمو بگیری.

 237. سحر فروردین ۲۵, ۱۳۹۵ در ۶:۱۵ ب.ظ - Reply

  من همچن سحرم که نظر قبلیرو در مورد همکلاسیم دادم
  ادم سالم و مومنیه از طرفی میگه اگه ازدواج کنیم باز مث قبل میشم و بااحساس مبشم
  یکساله که هرکاری میکنه مشکل سرراهش حل نمیشه که بیاد جلو و با خونوادش بیان خونمون.طرح الهیم هس؟

  • سحر رضوی فروردین ۳۰, ۱۳۹۵ در ۲:۱۹ ب.ظ - Reply

   عزیزم من نمی تونم درمورد همسر الهی دیگران نظر بدم مخصوصا اینکه خیلی از کاربرا نشونه هارو درست تشخیص نمی دن چون تمام فکر و ذکرشون اینه که به فرد مورد نظرشون برسن.

   فقط می تونم بگم مطالب سایت مربوط به ازدواج و بخش رها سازی رو دوباره مرور کن.

 238. سحر فروردین ۳۰, ۱۳۹۵ در ۴:۵۱ ب.ظ - Reply

  خب چطوری نشونه هارو بفهمیم

  • سحر رضوی فروردین ۳۰, ۱۳۹۵ در ۷:۵۱ ب.ظ - Reply

   با مطالعه کتابهای کاترین پاندر و فلورانس اسکاول شین.

 239. آنا اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵ در ۱:۱۶ ب.ظ - Reply

  سلام سحرخانم
  من ۳۷ سالمه ازدواج نکردم. یه شکست عشقی داشتم که خداروشکر تونستم رها کنم و براش آرزوی خوشبختی و سعادت کنم. الان جوری شدم که انگار تنهایی رو دوست دارم حس می کنم آرامش دارم ولی گاهی به فکر ازدواج میفتم و دلم میخاد با ایده ال خودم ازدواج کنم تمام موارد ایده الیم رو نوشتم و کلا مثبت می نویسم. میدونم این دو موضوع با هم تضاد دارند. میخام راهنماییم کنین که چطور باید مسیر درست رو برم. ممنون میشم ازتون اگر راهنمایی کنین

  • سحر رضوی اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵ در ۱:۴۰ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, مطالبی که تو بحش سوالات متداول ازدواج نوشتم رو هم خوندی؟

 240. Zatron اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۷ ق.ظ - Reply

  سلام…بعد از چند ماه دوستی با یک خانم با دقیق شدن روی رفتارم فهمیدم روی ایشون وابستگی دارم…از اون موقع با تکرار جملات تاکیدی سعی کردم بفهمم واقعا علاقه ی خاصی دارم به ایشون یا نه…تو این مدت حس می کنم تمایلم به ایشون زیاد شده ولی نمیتونم بفهمم این احساس واقعیه یا نه؟
  خیلی وقته که میخوام با خودش حرف بزنم و حرف دلمو بهش بگم ولی خب نمیتونم
  دوست دارم از طریق فرشته ها حرفمو بهش بگم چه کنم؟

  • سحر رضوی اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵ در ۳:۱۰ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز, فکر می کنم یکم بیشتر به خودتون زمان بدید که ببینید حستون تا چه حد جدی هستش, می تونید معیار های همسر دلخواهتون و اهدافتون و… همه چیز رو مشخص کنید بعد بررسی کنید که آیا این خانم معیارهای مورد نیاز شمارو رو دارن یا نه.

   پیشنهاد من فعلا استفاده از جملات تاکیدی طرح الهی ازدواج هستش و نشونه هایی رو که دریافت می کنید تو مدت چند ماه بررسی کنید.

 241. شقایق اردیبهشت ۸, ۱۳۹۵ در ۶:۳۵ ب.ظ - Reply

  سلام
  سحر جان من یه سال و نیم پیش با آقایی آشنا شدم ولی به دلیل مشکلات زیادی که پیش اومد بعد از ۹ ماه ولش کردم. چند هفته از جملات طرح الهی استفاده کردم و دیدم نشونه های اون آقا ظاهر شد و برگشت و من قبولش کردم، ولی ما باز مشکلا پیدا کردیم و من به خاطر رفتاراش ازش سرد شدم. بعد از عید حدود دو هفته از جملات طرح الهی استفاده کردم و اون آقا با یه دعوا رابطه شو تموم کرد و از زندگیم بیرون رفت. چرا طرح الهی دو بار نتیجه متضاد داشت؟؟ آیا باز به تکرار جملات طرح الهی برای پیدا کردن عشق واقعیم ادامه بدم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  • ناردونه اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵ در ۸:۵۳ ب.ظ - Reply

   سلام
   مطمئناََ ما در راه تلاش برای رسیدن به خواسته هامون همیشه از خدا و کائنات میخوایم بهترینها برامون اتفاق بیوفته،اومدن و رفتن این فرد شمارو در فراموش کردنش کمک کرد! پس مثبت به این قضیه نگاه کنید

   • شقایق اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵ در ۱:۴۶ ب.ظ -

    واقع راس میگید، حق با شماس، ممنون از راهنماییتون

   • آذین خرداد ۱۶, ۱۳۹۵ در ۳:۵۷ ب.ظ -

    با عرض و سلام و تشکر از این که با حوصله جواب سوالات رو میدید، سوالی که من راجب طرح الهی دارم اینه که من این جمله رو واسه کسی که رفته بود استفاده کردم و ایشون برگشت، بعد از یه مدت که با هم مشکل پیدا کردیم دوباره این جمله رو استفاده کردم و ایشون تموم کرد و رفت. ولی دقیقا ۴ هفته بعد در حالیکه سعی داشتم فراموشش کنم مجددا برگشت و قول داد که جبران می کنه. من الان نمی تونم بفهمم که آیا این آقا جزئی از طرح الهی من هست یا نه!! چرا با تکرار جملات تاکیدی طرح الهی، به یه نتیجه قطعی نمی رسم؟ من باید از کجا بفهمم که این آقا جزئی از طرح الهی زنذگی من هست یا نه؟

   • سحر رضوی خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۷ ب.ظ -

    سلام عزیزم, لزوما برگشت کسی به معنی طرح الهی نیست, طرح الهی زمانی هستش که همه چیزی به خوبی و خوشی پیش بره, برگشت اون شخص بازتاب افکار خودت بوده که می خواستی برگرده.

 242. بهار اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۳ ب.ظ - Reply

  سلام من ۶سال با یه پسری دوست بودم که خیلی دوسش داشتم اما بهم خیانت کرد وقتی ازش جدا شدم با پسری آشنا شدم کهاوایل علاقه ای بهش نداشتم اما اینقد باهام خوب بود و درکم میکرد که کمکم بهش علاقه مند شدم اما به خاطر رابطه قبلیم خیلی شکاک شدم و اینقدر بهش گیر دادم که خسته شد و تو اوج رابطه رفت حالا با همه وجودم دلم میخواد برگرده میشه راهنماییم کنید سپاس فراوان

  • ناردونه اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵ در ۹:۰۵ ب.ظ - Reply

   سلام
   مراحل قانون جذب رو مطالعه کنید

  • زهرا خرداد ۱۳, ۱۳۹۵ در ۳:۱۷ ب.ظ - Reply

   سلام
   ببخشید یه سوال شما تونستی نفر اول که شش سال باهاش بودیو فراموش کنی بعد از اینکه با نفر دوم بودید؟؟

 243. سارا اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵ در ۱:۰۷ ق.ظ - Reply

  باسلام وخسته نباشید من وپسری هم دیگر را دوست داریم اما هنوز شرایط برای خواستگاری وازدواج را نداره خیلی همدیگر را میخواهیم به نظر شما چه کار کنم به فرشته عشق نامه بدم ویا طرح الهی را بطلبم ممنون میشم پاسخ بدین خیلی دوسش دارم ومن الان سی ودو سالم اس

  • ناردونه اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵ در ۹:۰۵ ب.ظ - Reply

   سلام
   اگر دو دل هستید طلب طرح الهیتون رو بکنید

 244. سارا اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵ در ۴:۴۶ ب.ظ - Reply

  با سلام خسته نباشید سحر جان بابت پاسخ گویی شما تشکر فراوان دارم اما دو دل نیستم من وآن پسر همدیگر را دوست داریم اما آن پسر الان سرباز اس ودر ضمن برادر بزرگ اش نامزد اس ما همدیگر را میخواهیم حتی با مادرم صحبت کرده اما شرایطش آماده نیس اما گفته که میاد برا خواستگاری حتی به من همسر آینده ام میگوید حال باید نامه بنویسم یا کار دیگه ای از اینکه به شما زحمت میدهم عذر میخواهم با تشکر ممنون میشم پاسخ بدهید

  • سحر رضوی اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۵ در ۲:۴۶ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, همچنان استفاده از جملات تاکیدی طرح الهی که همه چیز در بهترین زمان جور بشه.

 245. بهار اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵ در ۶:۰۵ ب.ظ - Reply

  سلام میشه بگید از کجا باید شروع کنم من خیلی وقتم کمه خیلی درسام سنگینه سپاس

  • سحر رضوی اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۵ در ۴:۴۳ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بالای سایت لینک از کجا شروع کنم.

 246. بهار اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۰ ب.ظ - Reply

  سلام ممنونم اما اون قسمت هم خودش کلی قسمت داره و من ولا گیجم ولی زود قضاوت میکنم زود پشیمون میشم میشه راهنماییم کنید سپاسگزارم

  • سحر رضوی اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۵ در ۹:۴۲ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, باید رو خودت کار کنی چیزی نیست که نیاز به قانون جذب باشه.

 247. مایا اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۵ در ۶:۲۹ ب.ظ - Reply

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من مدتی هست که با وبلاگ شما آشنا شدم و مطالب آن را خواندم
  از قبل اطلاعات زیادی درباره قانون جذب و جملات تاکیدی و تفکر مثبت و تجسم خلاق و ………. داشتم و حتی در یک دوره کلاس موفقیت هم شرکت کردم که باعث شد خیلی خیلی آرامش داشته باشم توی زندگی ام.
  من در حال حاضر یک مشکل دارم و آن هم مشکل ازدواج من هست ، من شخصی را دوست دارم که از هر نظر ایده آل من هست فردی سختکوشتلاشگر دارای هدف خودساخته و سالم ، اما خانواده من بخاطر دوری راه ( ایشون در شهر دیگه زندگی می کنن ) و اینکه حرف اشون این هست که نمیتونیم شناخت خوبی از ایشون داشته باشیم و همچنین بخاطر درامد پایین اشون با این ازدواج مخالف هستن ، من خیلی خیلی دوستشون دارم و تصور اینکه بخوام با شخصی دیگه ای زندگی کنم مرا آزار میده
  از وقتی با وبلاگ شما آشنا شدم شروع کردم به نامه نوشتن به فرشته ها و تکرار عبارات تاکیدی اما تا الان جوابی نگرفتم
  بزرگتر من برادرم هست و ایشون باید نظر موافق داشته باشن من تعداد زیادی نامه به فرشته درون برادرم و همچنین فرشته نگهبان برادرم نوشتم ولی جوابی دریافت نکردم
  لطفا و از شما میخوام که راهنمایی کنید منو که به چه شکل و به کدام فرشته نامه بنویسم تا مشکل من حل بشه
  این را هم ذکر کنم که برای این مسئله همیشه توکلم به خدا بوده و همیشه ابتدا از خدا کمک و یاری خواستم

  با تشکر از شما

  • سحر رضوی اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵ در ۱:۰۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بخش سوالات متداول ازدواج توضیح دادم.

 248. shakiba اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۳ ق.ظ - Reply

  سلام من یه بار تو سایتتون مشکلمو گفتم.. من احساس میکنم ایشون تنها مردی هستن که من با تموم وجودم بهش اعتماد داشتم و پیشش راحت بودم یعنی کسی که همه جوره کنار هم بودیم… حالا ۴ماه میشه که رفته ۳ هفته پیش باز من مسیجج دادم گفت از خدا خیرت و بخواه من تموم شده ام.. واست آرزوی خوشبختی می کنم… من مقاله های خارجی و برای برگشتن my ex خوندم اونم با قانون جذب همه میگن باید شادی قبلت برگرده و بعد let him go… و همشونم برگشتن .. یعنی منی که ۴سال عاشق اون بودم شب و روزم فکر به اون بود هم میشه این اتفاق برام بیافته؟؟ خیلی تحقیر شدم اما بخاطر این دوست داشتن لعنتی م بودم هیچی کم ندارم نه از زیبایی نه از تحصیلات و حونواده… من براش میترسم تو این بلبشو اگه کسی به پستش بخوره که انداره من دوستش نداشته باشه چی؟؟؟ دلم میخواد بهم فکر کنه منو بخواد مث این همه آدم دیگه که از عشقشون جدا نمیشن… من همه دنیامو با اون ساختم… الانم هرجی میشه تو سرم باهاش حرف میرنم .. هنوز دارمش میدونین چی میگم؟؟

  • سحر رضوی اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵ در ۱:۰۷ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, باید از جملات تاکیدی طرح الهی استفاده کنی, ما اینجا کسی رو به زور جذب نمی کنیم, فقط روی طرح الهیمون تمرکز می کنیم.

   • ش.ک.ی.ب.ا اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴ ب.ظ -

    مرسی سحرجان :-)

 249. مایا اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۵ در ۹:۳۴ ق.ظ - Reply

  سحر جان من برای ازدواجم با کسی که دوستش دارم با مخالفت برادرم مواجه هستم ، این اقا از همه نظر مناسب هستن مخالفت برادرم بخاطر دوری راه و درامد نسبتا پایین هستش ، بارها برای فرشته درون و فرشته نگهبان برادرم نامه نوشتم اما جوابی نگرفتم
  میشه لطفا راهنمایی کنید که به کدوم فرشته نامه بدم و چه جملات تاکیدی را استفاده کنم ؟
  لطفا زودتر جوابم را بدین مرسی از شما

  • سحر رضوی اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵ در ۱:۰۹ ق.ظ - Reply

   سوالات متداول ازدواج.

 250. رضا اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۱ ب.ظ - Reply

  باسلام
  من پارسال یعنی ۹۴ کنکور ارشد شرکت کردم. دو ماه قبل از این که نتایج نهایی اعلام بشود من خواب دیدم که یکجا قبول میشوم و بعد از قبول شدن یه دختری هم میاد اونجا قبول میشه یعنی دقیقا این حس رو داشتم که بعد از من اونجا قبول میشه. گذشت و نتایج اعلام شد و من در گرایشی از رشته ام که اصلن فکرش راهم نمی کردم قبول شدم در همون دانشگاه لیسانسم قبول شدم. بعد که وارد دانشگاه شدم ورودی ما چند تا دختر بودن که من به هیچ کدامشان هیچ حسی نداشتم و من فکر کردم که خوابی که دیدم هیچ تعبیری نداشته و شاید یک درگیری ذهنی بوده من اون خوابو دیدم. گذشت و وسطای آبان ماه بود که یه نفر دیگه به ورودی ما اضافه شد و اون یک نفر یه دختره است که از طریق استعداد درخشان وارد شده بود و کنککور نداده بود و علت دیر آمدنش هم این بود که سازمان سنجش دیر اعلام کرده بود اسم هاا رو. بعد در همون نگاه اول هیچ حسی بهش نداشتم مثل بقیه دخترا و پیش خودم گفتم که خواب بیخود بوده شایدم تعبیرش یه چیز دیگس شایدم تعبیرش همینه منظور این نبوده که شما با هم ازدواج میکنین صرفا یه رویای صادقه از اتفاقات بوده. گذشت بعد از یه مدتی متوجه شدم که گرایش کارشناسی اش هم مثل من بوده و او هم تغییر گرایش داده. بعد گذشت زمان انتخاب استاد راهنما رسید ما بدون اینکه به هم اطلاع داده باشیم هر دو یک استاد راهنما رو انتخاب کردیم. همینجوری با یک شیب ملایم یک علاقه نسبت به ایشون در من داره شکل میگیره و همین جور که میگذره ارتباطمون بصورت خیلی کند داره بیشتر میشه و احساس میکنم ایشون هم نسبت به من به همین صورت کند داره به من علاقه پیدا میکنه از مقایسه ارتباطش با من و دیگر پسرا برداشت کردم. دیروزم متوجه شدم هردو مون مثل هم تو حفظی جات مشکل داریم.
  ولی به غیر از اون مورد خواب بقیه روو نمیتونم به عنوان نشانه در نظر بگیرم و میتونه اتفاقی باشه.
  حالا من سوالم اینه که جفت الهی مگه نباید زمانی وارد زندگی آدم بشه که آمادگی شو داشته باشه؟ من که الان نه هیچ پولی دارم نه هیچ کاری تازه برادر بزرگتر مجرد هم دارم
  ومیخواستم بدونم نشانه ها چه شکلی ؟ شاید این توهم من هست و هیچ جفتی در کار نیست.

  • رضا اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۵ در ۱:۰۴ ب.ظ - Reply

   کلا میخواستم بدونم الان باید چی کار کنم؟

   • سحر رضوی خرداد ۵, ۱۳۹۵ در ۲:۴۷ ب.ظ -

    بسته به خواستتون جوابو از دسته بندی موضوعی سایت می تونید پیدا کنید.

  • سحر رضوی خرداد ۴, ۱۳۹۵ در ۲:۲۳ ب.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز, خیلی کامنتتون طولانی بود لطفا برای اینکه من کامل بتونم بخونم دفعات دیگه در ۲ ۳ خط توضیح بدید.
   برای هر هدفی باید به همون اندازه پشتکار داشته باشیم, پس تنها حس خوب کافی نیست.
   همسر الهی ما, تشخصیش به این راحتی نیست, باید چند ماهی بگذره و مجموع اتفاق هارو بررسی کرد که می تونید فعلا از جملات تاکیدی طرح الهی استفاده کنید که در بهترین زمان اتفاق بیوفته.

 251. شقایق 2** اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۵ در ۴:۴۸ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون
  من خیلی دلم میخواد یه ازدواج عالی ونزدیک به معیارهام داشته باشم احساس میکنم تاا حالا موردی نبوده که من تقریبا خوب باشه ومتناسب من. حتی به نظر خانواده ام. ..احساس میکنم همه چیز در این مورد عادیه واتفاقی نمیفته. .با اینکه خددا تو بقیه امور خیلی هوامو داره وبه حرفم میکنه این مورد انگار اینطور نیست. ..با این که احساس میکنم بقیه خیلی راحت ایده الششون رو پیدا میکنن…..چیکار کنم؟؟

  • سحر رضوی خرداد ۵, ۱۳۹۵ در ۲:۴۸ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, بخش سوالات متداول ازدواج توضیح دادم.

 252. زهرا خرداد ۴, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۱ ق.ظ - Reply

  سلام
  ممنون از سایتتون واقعا به ادم انرژی میده
  یه سوال داشتم من خیلی به انرژی و قدرت خدا ایمان دارم فقط یه چیزی برام سوال شده اونم اینه که گاهی خدارو واسه چیزایی که بهم داده شکر میکنم بعد از یه مدت خدا انگار ازم میگیره البته بعضی وقتا اینطوری میشه
  مثلا واسه ارامش همیشه شکر میکردم بعد کلا ارامش خانوادگیمون بهم ریخت یکم وقتی شکر میکنم میترسم
  به نظرتون چرا اینطوریه بعضی مواقع
  ممنون از سحرو ناردونه عزیز

  • سحر رضوی خرداد ۱۳, ۱۳۹۵ در ۲:۴۲ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, احتمالا ترس از دست دادنشون رو داری که این اتفاق میوفته, فراموش نکن هر چیزی که الان داریم و برامون اتفاق افتاده رو با افکارمون جذب کردیم چه مثبت چه منفی.

   • زهرا خرداد ۱۳, ۱۳۹۵ در ۸:۴۵ ب.ظ -

    ممنون عزیزم احتمالا همینطوره چون کلا ترس و نگرانی توم زیاده دارم کنترل میکنم خودمو
    یه سوال دیگه داشتم تو یه سایتی خوندم که وقتی معیارای ازدواج رو مینویسیم مثل قیف میمونه هرچی بیشتر معیار بنویسیم تهش تنگ میشه و این باعث میشه شما به چیزی که میخواید دیرتر برسید یا شاید خدا اون پسری رو که شما نوشتیدو هنوز نیافریده باشه
    پس باید معیارا یه چیز مختصرو کلی باشه
    این تا چه حد درسته؟؟
    ممنون

   • سحر رضوی خرداد ۱۹, ۱۳۹۵ در ۷:۰۹ ب.ظ -

    عزیزم در مورد چیری که گفی خودم ندیدم, اما تعریف معیارهای اولیه ما از همسر ایده آلمون درحد اعتدال لازم هستش.

 253. نارسیس خرداد ۵, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۰ ب.ظ - Reply

  سلام وقتتون بخیر من قبل عید با آقایی که همسایه کوچه پشتیمون هست تصادفی از طریق شبکه مجازی آشنا شدم و از لحاظ اعتقادی با خوایته من جور بود وقصدشون اول آشنایی و بعد ازدواج بود اما نمی دونم چی شد از ۱۳ فروردین رابطش کم رنگ شد و تلفن وپ یام روجواب نمی داد ومن چندبار با شماره ناشناس تماس گرفتم گفت باشه بعد حرف می زنیم و فرصت بده با خانوادم حرف بزنم … الان دوماهه ازش خبری ندارم از تلگرام هم پیام می زارم فقط می خونه و جواب نمی ده چطور می تونم همسو با مصلحت خدا جذبش کنم و برگرده و جز طرح الهی باشه

  • سحر رضوی خرداد ۱۳, ۱۳۹۵ در ۲:۴۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, ز جملات تاکیدی طرح الهی استفاده کن و تمرکزت رو روی این بذار که همسر الهیت رو پیدا کنه.

 254. فاطمه خرداد ۱۱, ۱۳۹۵ در ۷:۲۷ ب.ظ - Reply

  سلام ببخشید ولی میشه از خدا درخواست کرد سرنوشت رو تغییر بده و چیزی رو به صلاحمون بکنه … پس چرا به جای طرح الهیت نوشتن نخواهیم چیزی که دوست داریم رو به صلاحمون بکنه؟ طرح الهیت تغییر پذیره مثلا همینکه خیلیا با کسایی که توی طرح الهیت یه نفر دیگه بودن ازدواج کردن …

  • سحر رضوی خرداد ۱۵, ۱۳۹۵ در ۲:۴۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, نه نمی شه.

 255. سارا خرداد ۱۴, ۱۳۹۵ در ۶:۰۲ ب.ظ - Reply

  سلام مجدد من نامه ها رو هنوز نگه داشتم وموقعیت پیش نیامده که بندازم تو دریا یا رودخانه ای حال آیا مشکلی پیش میاد با تشکر تا حال سه هفته مگزره از اتمام نانه ها

  • سحر رضوی خرداد ۲۵, ۱۳۹۵ در ۱:۵۰ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, نه مشکلی پیش نمیاد من همچنان نامه های چند سال پیش رو دارم.

 256. مهسا خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ در ۷:۱۶ ب.ظ - Reply

  باسلام
  من چنتا سوال دارم خیلی وقته با این سوالا درگیرم خواهش میکنم جوابموکامل بدین
  حدود۸ماه قبل یه بسری رو به طوراتفاقی تودانشگاه دیدم و ازهمون لحظه یه حالی شدم اصلا بایه نیم نگاه یجوری شدم فکرش همش توسرم بود چندبارم به طرزعجیب دیدمش حالا بتون میگم که شمام ببینید عجیبه یامن بزرگش کردم مثلا یروز اصلا قرارنبودبرم بیرون با اصراردوستام رفتیم تفریح و بعدش قرارشدبریم شیرینی بخریم همون حین توخیابون فیس توفیس دیدمش اصلا خیلی عجیب قبلشم توکافی شاب تجسمش کرده بودم دوتایی خ عمیق بهم نگاه کردیم ولی اصلانمیتونم معنی نگاهشوبفهمم– یامثلا بعدازیکم سرچ کردن فهمیدم دوست صمیمیش مشاور تحصیلیم بوده و خیلیم منومیشناسه وارتباطمون باهم خوبه– یامثلا یه روز امتحان داشتم به یه کتابی نیاز داشتم فرداش اون یسری کتاب برده بود انجمن دانشگاه وتوانجمن خودمون کسی نبوده تحویلشون داده به انجمن یه رشته دیگه اون طرفم فقط منومیشناخته که توانجمنم و کتابارو داد بمن و گف فلانی داده وقتی اسمشوگف کف کردم و گفتم مگه میشه میتونس به یکی دیگه تحویل بده چرا داده به اون و یاچرااون تواون لحظه توانجمن بوده که بده بش
  شاید یکم بد توضیح دادم و یکم مبهم ولی بدونیدقضیه خیلی مبهمه من اون فردو اصلا نمیبینم هروقتم میبینم به طرز عجیب – اتفاقاته دیگه ای ام بوده ولی فعلادرهمین حدم بسه- هیچ راه ارتباطیم باهم نداریم – من بش علاقه مندشدم واقعا نمیدونم چراااا الان سوالم اینه اینا اتفاقه عادی هستن و من بزرگش کردم یاواقعا این چیزاخاست خداس؟خسته شدم ازاینهمه فکر-نظرشماچیه؟

  • سحر رضوی تیر ۶, ۱۳۹۵ در ۱:۳۷ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, لطفا سوالت رو خیلی خلاصه بپرس.

   مطالب بخش سوالات متداول رو بخون.

 257. زهرا خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۴ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جان
  عزیزم منو خانوادم تو ی شرایط سختی هستیم و این شرایط یدفعه ای ایجاد شده و زندگیمون ازین رو به اون رو شده و خیلی سریع هم داره پیش میره
  برای رهایی از چشم زخم کاری میشه انجام داد؟؟

  • سحر رضوی تیر ۷, ۱۳۹۵ در ۱:۲۱ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, خودتو در هاله از نور الهی تصور کن که هیچ چیز منفی ای نمی تونه بهش راه پیدا کنه.

   • mahsa تیر ۷, ۱۳۹۵ در ۴:۱۳ ب.ظ -

    سلام خدمت شما_من یه فردی روتوشرایط عجیب دیدم یعنی اگه چندثانیه زودتریادیرترمیرسیدم نمیدیدمش جالب اینه هروقت میخام ببینمش قبلش اتفاقادست به دست هم میدن ببینمش وهیچ وقت به اراده ی خودم نبوده_درطی این دیدن ها علاقه ازطرف من به وجوداومده دوباریم باهم حرف زدیم ازیسری راه هابه هم مربوط شدیم واسه خودم عجیب بوده میخام ببینم این علاقه ی من واینکه فکرم درگیرشه دوطرفس واونم همینطوره یا من تخیلاتی شدم _من کم خاطرخاه ندارم ولی بادیدن این اقادیگه نمیتونم به بقیه فک کنم میخام ببینم این اتفاقا میتونه طرحواره الهی وخاست خداباشه؟؟؟

   • سحر رضوی تیر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۱:۵۸ ب.ظ -

    سلام عزیزم اینکه چطوری مشخص بشه رو نمی دونم, جملات تاکیدی طرح الهی رو استفاده کنی اگر چیزی خیر باشه خودش جور می شه.

 258. مهتاب تیر ۶, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۹ ق.ظ - Reply

  سلام سحرخانم عزیز همیشه انسان معتقدی بودم وامورزندگیم رادست خالقم سپردم حدوددوسال پیش اقایی راملاقات کردم که حالاتی رانسبت به ایشون احساس کردم واشتیاق واشنایی دیرینه نسبت به این فردوچون به فرشتگان اعتقادداشتم نشانه هایی هم دریافت کردم وبعدازمطالعات متوجه شدم بااین تفاسیرایشون جفت روحی من هستند امامن فرصت بیشتری برای دیدن اوداشتم واین آقا حتی درست من ونمیشناسه خواستم باهاشون صحبت کنم امتناع کردند ودلیلش وشروع یک رابطه جهت ازدواج بافرددیگری اعلام کردند جهنمی برام درست شده وحال درناکی دارم لطفا راهنمایی کنیداساسی ممنون ممنون میشه جوابموخودم ببینم بازم ممنون

  • سحر رضوی تیر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۲:۰۵ ب.ظ - Reply

   عزیزم وقتی خودت داری می گی کم می دیدی و از صحبت امتناع می کرده, هیچ چیزی از طرح الهی بودن من تو این رابطه نمی بینم.

 259. نیلو تیر ۹, ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۲ ق.ظ - Reply

  سلام ببخشید یه نفرو دوست داشتم اما شرایط طوری شد که از هم دور شدیم الان باید چیکار کنم که اوضاع دوباره مثل قبل شه؟

  • سحر رضوی تیر ۱۹, ۱۳۹۵ در ۲:۳۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, از جملات تاکیدی طرح الهی استفاده کن.

 260. دلسا تیر ۱۰, ۱۳۹۵ در ۲:۳۷ ب.ظ - Reply

  سحرجان یک سوال.شمامیگی شمابخواید تا در زمان خودش اتفاق بیافته و همسر الهیتونو بخواید.خوب چه کاریه چرا اینقدر انرژی مصرف کنیم .بیخیال باشیم یا جذب کنیم که فرقی نداره!بازم باید در زمان خودش پیش بیاد.پس تلاش وجذب چه معنایی داره?!!اینطوری بازم میشه قسمت دیگه.پس هرچی قسمت باشه میشه چه ماجذب کنیم چه بیخیال باشیم.والا!چرا الکی سر خودمونو درد بیاریم.کسی که بخواد از جذب استفاده کنه هدفش زودتر رسیدن و کسب همون خواستس .اگه قرار باشه قسمت کار خودشو بکنه چرا اینهمه انرژی خرج کنیم!

  • ناردونه تیر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۴:۳۰ ق.ظ - Reply

   صد در صد مثبت اندیشی و استفاده از قانون جذب در رسیدن به خواسته هامون کمکمون میکنه
   این دیگه بستگی به اراده و اعتقادات شخصیه هر فرد داره

 261. نوشین تیر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۳:۱۸ ب.ظ - Reply

  سلام سحر خانم
  شما میگین ویژگیهای همسر دلخواهمونو تصور کنیم و بعد از جملات تاکیدی طرح الهی استفاده کنیم،اگر کسی ک توی طرح الهی ما هست این ویژگی هارو نداشته باشه،چه اتفاقی میافته؟

  • ناردونه تیر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۴:۲۱ ق.ظ - Reply

   سلام
   شما با مفهوم طرح الهی به طور کامل و درست اشنا نیستید
   این بخش رو بخونید
   http://ghanunejazb.ir/forum/showthread.php?tid=28
   و باقی بخشها راحع به طرح الهی رو

   • نوشین تیر ۲۲, ۱۳۹۵ در ۵:۴۶ ق.ظ -

    سلام ناردونه جون
    طبق این صفحه،باید فقط طرح الهیمونو بطلبیم از خدا چون شاید چیزی ک خودمون توی ذهنمون میخوایم بهترین چیز و به عبارتی طرح الهی زندگیمون نباشه
    خب در این صورت قانون جذب که اصلش،درخواست و باور چیزیه ک خودمون توی ذهنمون میخوایم،اینجا چه نقشی داره؟و حتی به کار بردنش بده!

   • ناردونه تیر ۲۶, ۱۳۹۵ در ۴:۳۸ ق.ظ -

    سلام
    ما مبحثی داریم به اسم جبر و اختیار که توضیحش مفصله ، در انجمنمون یه تاپیک مفصل راجع بهش گذاشتم،مطالعه کنید جواب سوالتون و میکیرید

 262. رهگذر تیر ۲۶, ۱۳۹۵ در ۲:۴۰ ب.ظ - Reply

  سلام روزتون به خیر.من چندهفته پیش کامنت گذاشتم فکر کنم نرسیده.به یکی علاقه داشتم رفت جمله تاکیدی طرح الهی گفتم بعداز۱۰ماه برگشت بازغیب شد.این بار طرح الهی کلی گفتم و خصوصیات همسر دلخواهم رو نوشتم .یکی که .خیلی عجیب شبیه خصوصیات ایده المه در ظاهر وشخصیت و شغل و قیافه و بهش قبلا بی تفاوت بودم ناگهانی تو ذهنم اومد ومتوجه توجهش شدم..جمله تاکیدی طرح الهی گفتم خیلی نشونه دیدم و حتی در یک هفته خودشو دوبار دیدم تو ادره شون و هربارسوال کوتاه ازم پرسید و نسبت به من کنجکاو بود.شروع کردم نامه به فرشته عشقش.اما ازروزی که نامه نوشتم هیچ نشونه ای ندیدم.باز طرح الهیم رو خواستم اما دریغ ازیه نشونه.حتی نشونه ای که بفهمم ناممو خوندن نشونم نمیدن.پراز حس ناامیدی شدم و همش میرم جلوی آینه و روی خودم عیب می ذارم .باوجوداینکه عاشق خودم بودم و قیافمو دوست داشتم الان حس می کنم زشتم که هرکی میادتو زندگیم غیب میشه..باورم شده جفت الهی ندارم.

  • سحر رضوی مرداد ۱۰, ۱۳۹۵ در ۲:۳۱ ب.ظ - Reply

   سلام, با چه اسمی کامنت گذاشته بودید؟

   اگر کسی یا چیزی طرح الهی زندگی ما باشه همچیز به خوبی پیش می ره اما اگر بخوایم چیزی رو به زور جذب کنیم, کارا به بدترین شکل ممکن پیش می ره.
   افکار منفی = جذب موارد منفی بیشتر در زندگی.

 263. آرام مرداد ۳, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۷ ق.ظ - Reply

  سلام با تشکر از سایت خوبتون.میخواستم بدونم وقتی یه نفر که باهاش ارتباطی ندارم و قهرم پشت سرم حرفای نا مربوط در میاره باید چکار کنم.به کدام فرشته نامه بنویسم که متوجه اشتباهش بشه

  • سحر رضوی مرداد ۳, ۱۳۹۵ در ۹:۲۹ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, می تونی از فرشته نگهبان کمک بگیری, رها سازی دیگران هم می تونه کمک کنی که دیگه بهت کاری نداشته باشن.

 264. آرام مرداد ۵, ۱۳۹۵ در ۸:۵۱ ب.ظ - Reply

  سحر جون مرسی از جوابی که دادی.به فرشته نگهبان خودم نامه بنویسم یا کسی که اذیتم میکنه.امکانش هست جمله ای که باید به کار ببرم رو بهم بگید؟

  • سحر رضوی مرداد ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۸ ب.ظ - Reply

   عزیزم به کسی که مزاحمت ایجاد می کنه, بخش رها سازی و بخشش رو بخون.

 265. رهگذر مرداد ۱۰, ۱۳۹۵ در ۶:۳۷ ب.ظ - Reply

  سلام خیلی ممنون از پاسختون سحرعزیز.اجرتون باخدا.
  باهمین اسم بود دوکامنت دیگه گذاشته بودم احتمال قوی نرسیده دستتون.عیبی نداره.
  حق باشماست بهم ثابت شده نباید چیزیو به زور از خدابخوام.
  ولی چندوقته باتمام احساسم طرح الهی ازدواجمو طلب می کنم همش گنگه.نمی فهمم صلاحم چیه؟الان دو شخص تو مسیرزندگیم هستن که باهیچ کدوم دوست نبودم و هیچ صمیمیتی در کارنبوده.فقط توذهنم اولیودوس داشتم دلم می خواست همسرم باشه وقتی هیچ اقدامی نمی کرد. توذهنم رهاش کردم دومی خیلی نزدیک به ملاکام تو زندگیم ظاهرشد.ولی اونم هیچ اقدامی نکرده فقط درموردم کنجکاوبود.بازرهاکردم اولی بازظاهرشد ولی باز حرفی نزد وکارنکرده.
  نمی دونم چرا طرح الهیم این جوریه.من دخترم غرورمودوست دارم .دلم می خوادانتخاب بشم نه این که انتخاب کنم.به فرشته ازدواجم نامه دادم و مشخصات همسردلخواهمونوشتم و دفترشکرگذاری درست کردم باجون و دل شکرمیگم..اماهیچ اتفاقی نمیفته.هیچکس منونمیبینه.

  • سحر رضوی مرداد ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۵ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم, نباید نامه بنویسی فقط باید از جملات تاکیدی طرح الهی استفاده کنی, با خودسازی می تونی موارد خوب و هماهنگ با خودتو جذب کنی, کتابای دبی فوردو بخون.

   • زهرا مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ در ۵:۵۲ ب.ظ -

    سلام سحر جان
    میشه راهنمایی کنید که خودسازی و خودشناسیو چطور انجام بدیم کتاب بخونیم یا از کلمات تاکیدی استفاده کنیم یا …؟
    یه درخواست دارم اگه براتون امکان پذیر هست انجام بدید
    اینکه میشه تجربه خودتون برای ازدواج رو برامون بگید
    چون یجای سایت یادمه نوشته بودید که از قانون جذب استفاده کردید
    ممنون از اینهمه انرژی که میذارید واقعا بهم انگیزه میده ??

   • مرضیه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۸:۲۹ ب.ظ -

    سلام
    برای خودشناسی مطالب این قسمت مطالعه کنید

 266. سارا مرداد ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۴ ب.ظ - Reply

  سلام سحرجان من دو دفع شکست عشقی خوردم که در هردو مورد مادر پسر موافق ازدواج پسرشان بامن نبود از این دومی خیلی رنجیدم الان هم دائم به اون فکر میکنم میدانم که رسیدنم به اون غیر ممکنه حال چه کار کنم تا اون را فراموش کنم وکسی را بخوان که در طرح الهی من باشه لطفا کمک کنید البته من برا دومی نامه نوشتم حتی نشانه هارو هم میدیدم حتی تا مرز خواستگاری هم پیش رفتیم اما نشد خیلی داعونم

 267. نونا مرداد ۲۵, ۱۳۹۵ در ۱:۰۸ ق.ظ - Reply

  سلام خدمت شما،
  سوالی داشتم اینکه اگر اسم یک نفر خاص رو همیشه و همه جا ببینیم آیا این یک نشانی ست؟ اسمی شخصی بهش فکر میکنیم،
  ممنونم از شما

  • سحر رضوی شهریور ۲۷, ۱۳۹۵ در ۳:۱۳ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم, کسی نمونه درمورد نشونه ها نظری بده به دلیل اینکه ما نمی دونیم به چی فکر می کنی و قاعدتا به هرچیزی که زیاد فکر کنی در اطرافت هم زیاد می بینی.

 268. نوشا مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ در ۸:۰۳ ق.ظ - Reply

  باسلام وخسته نباشید به سحرخانم وناردونه عزیز
  چیزی که برام سواله اینه منم مدتی عاشق کسی بودم خب چون خوشبختی برام مهمتر بود به مرور زمان متوجه شدم اون شخص لایق من نیست وهمچنین از خدا خواستم شخص موردنظرم بیاد… خب سه نفر عین خواستم واردزندگیم شدن به نفراول حسی نداشتم اما به نفردوم و سوم حسم قوی بوداما یهو حس درونیم منوسمت نفراول رهنمودکرد برام عجیب بود همینکه به طرف اهمیت دادم ظرف ده روز وارد زندگیم شد وباهم ارتباط خوبی داشتیم اما یهو و خیلی عجیب ازمن فاصله گرفت البته اینو بگم از اولی که باهاش اشنا شدم بادوستم درموردش حرف میزدم و متاسفانه بگونه ای غیبت ومسخره اش میکردم حالانمیدونم این شخص طرح الهی من بوده و من باغیبت و مسخره کردن ازخودم دورش کردم یانه جز طرح الهیم نبوده؟

  • مرضیه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۸:۰۷ ب.ظ - Reply

   سلام
   یکبار دیگه طرح الهیت زندگیتون رو طلب کنید جزیی از طرحاون باشه برمیگرده
   مسخره کردن و غیبت کردن کارما داره و به خودمون برمیگرده و باعث مشکلاتی میشه

 269. مهتاب شهریور ۳, ۱۳۹۵ در ۵:۲۳ ق.ظ - Reply

  سلام ناردونه جون و سحر جون.راسش من ازعاشق پسری هستم ک دسترسی بهش فوق العاده سخته…عاشقشانه دوسش داشتمو یه روانی بودم خلاصه…تا اینکه از این وبسایت باهبر شدمو مطالعه کردم طرح الهی درخواست کردم و طلبیدم تا اینکه روز بروز بهش نزدیک ار شدم و فهمیدم ک این شخص حتماجزو طرح الهیمه ک رای رسیدنه بهش راه باز شده…ممنونم و مدیونه شما…تشکرررررخدااااااا

  • مرضیه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۲:۴۸ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم مطالب این سایت بهتون کمک کرده در این راه
   موفق باشید

 270. معصومه فهیم زاده شهریور ۶, ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۱ ب.ظ - Reply

  سلام،خسته نباشید و خدا قوت.
  من دختری هستم ۲۴ ساله،دانشجوی ترم اول ارشدم.تا الان هیچ خواستگاری نداشتم و از این بابت کمی ناراحت بودم تا اینکه…..
  من از ترم اول دانشگاه با یه دختر بسیار محجب به اسم کیانا سر یه کلاس بودیم و تقریبا تو هفته دو باری باهم برخورد داشتیم اون با ۴ نفر دیگه صمیمی شده بود و من با یه نفر دیگه دوست شده بودم خب البته ترم اول بودیم و ناخودآگاه دیر یخ همه آب میشد،سر کلاس ریاضی عمومی یشتر باهم صحبت میکردیم و اونم درمورد درسا و دانشگاه،من کلا کمی شوخ طبعم و همیشه سعی میکنم محیط رو شاد نگه دارم.از اواخر ترم دوم منم کم کم به جمع ۴ نفرشون راه پیدا کردم و کم کم باهم خو گرفتیم،روزگار و ایام دانشجویی جوری سپری شد که با کیانا بیشتر صمیمی شدم چون میدیدم خیلی بهم شبیه هستیم تا اینکه لابه لای صحبتای دوستانه ی همیشگیمون فهمیدم برادری داره به اسم محمد حسن که ۵ سال از خودش بزرگتره و هنوز ازدواج نکرده،من اولش خیلی به این موضوع توجه نکردم ولی کم کم وقتی زیاد راجع به اعتقادات و رفتارهای خودش و برادرش میگفت و البته ما هم از خودمون و خانواده هامون میگفتیم فهمیدم دلم میخواد برادرش همسرم بشه.یک سالی هست هر روز و هر ساعت تو ذهنم تقور میکنم اومدن خواستگاریم و یا تصور میکنم دارم براش شام درست میکنم و یا تصور میکنم باهم رفتیم ماه عسل….
  دیگه تمام فکرم شده ازدواج با برادر دوستم،هنوز که هنوزه باهم در ارتباطیم و همدیگرو میبینیم و حال احوال میکنیم هر وقت بهم زنگ میزنه یا هر وقت بهش پیام میدم تو ذهنم این طور تصور میکنم که دارم با خواهر شوهرم حرف میزنم.حتی مدل کارت عروسی(با متن و اسمای خودمون)،حلقه و ماشین عروس و سفره ی عقد و تالار رو تو اینترنت پیدا کردم.من غرق در این فکر شدم،هنور به هیچ کس چیزی نگفتم… این کارایی که من یه ساله دارم میکنم قانون رازه؟من باید دقیقا چی کار کنم؟خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.

  • مرضیه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۳:۰۱ ق.ظ - Reply

   سلام برای آشنایی با قانون جذب به این قسمت مراجعه کنید

 271. نونا شهریور ۱۹, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۱ ق.ظ - Reply

  سلام، خسته نباشید،
  من کامنتی قبلا اینجا نوشته بودم، گویا جوابی داده نشد، یه باره دیگه میپرسم، اینکه اگه اسم یک شخص دائما و در همه جا به چشم بخوره، این یک نشانه محسوب میشه یا نه؟ اسم شخصی که تمایل قلبی به ایشون حس بشه،
  اگه ممکنه جواب بدید، ممنونم

  • مرضیه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۵:۴۷ ق.ظ - Reply

   سلام

   ممکنه نشونه باشه .. نشونه های فرشتگان در این قسمت مطالعه کنید

 272. سارینا شهریور ۳۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۳ ب.ظ - Reply

  salam man 4 sale asheghe yekiam koli doa kardamo razo niaz bade 2 sal behem pishnahad dad 1 sal baham budim badesh alan 1 sale tamum shode vali man daram divune misham torokhoda nagin tarhe elahim nist fgt begin chikar konam hadeaghal yek bar dige bebinamesh fgt ya fgt yek bar dg bahash harf bezanam aslan khodesh behem bege chera mano nakhast …ma tu 2 ta shahre jodaim

  • مرضیه مهر ۱۳, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۹ ق.ظ - Reply

   سلام
   نامه به فرشته عشق ایشون بنویسید و از تجسم خلاق استفاده کنید

 273. eli مهر ۵, ۱۳۹۵ در ۹:۰۸ ب.ظ - Reply

  سلام می خواستم بدونم آیا می تونیم در نوشتن اون لیست از گزینه یا هم استفاده کنیم؟ مثلا برای من مهم نیست همسر آینده ام مهندس باشه یا کارمند..یکی از این دوتا رو دوست دارم…چطور باید بنویسم؟
  ممنون

  • مرضیه مهر ۱۳, ۱۳۹۵ در ۱:۰۲ ق.ظ - Reply

   سلام
   گزینه ایی نوشتن فرکانس درهم به کائنات ارسال میکنه و نتیجه هم دریافت درهمی میشه
   فکرتون رو یکی کنید و یه گزینه رو انتخاب کنید

 274. eli مهر ۵, ۱۳۹۵ در ۹:۵۵ ب.ظ - Reply

  سلام سحر خانوم..من دوباره مزاحمتون شدم..راستش من خیلی از قانون جذب تا حالا خیر و منفعت داشتم..ولی در امر ازدواج نه…علتش هم اینه اعتماد به نفسم رو از دست دادم..فکر می کنم چون شغلم جوریه که زیاد در چشم نیستم پس مشکل از اینجاست…یا فکر می کنم چون بعضی شرایطم مورد پسند خانواده ها نیست نمی تونم ازدواج کنم..چیکار کنم این افکار دست از سرم بردارن..چون از بعضی جهات این افکار منفی رو تقریبا منطقی و باور پذیر می دونم! بعدش خیلی ناراحت میشم اما همین که امید توو دلم زنده میشه که قانون جذبی هم وجود داره دوباره دنیا بهم لبخند می زنه و خودم رو در دو قدمی خواستم میبینم…
  راستی..ممنون که برای ما ها وقت میذاری انشالله خدا همیشه چیزیهای خوبی برات جذب کنه..

  • مرضیه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۱:۱۳ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیزم
   مطالب این قسمت رو مطالعه کنید و اعتماد به نفس خودتو بالا ببر .. افکار منفی که شما در مورد کارت داری باعث میشه فرکانس منفی ساطع کنید و ناخودآگاه دیگران هم این افکار رو جذب میکنند و برای ازدواج از جملات تاکیدی ازدواج استفاده کنید

 275. tina مهر ۶, ۱۳۹۵ در ۴:۴۰ ق.ظ - Reply

  سلام ممنون از سایت بینظیرتون،ببخشید من چند روزی هست که از کسی که قرار بود ازدواج کنیم جدا شدم،احساس خیلی بدی دارم نمیدونم باید رهاسازی کنم یا به فرشته ی ازدواج برای طرح الهی نامه بنویسم؟میشه کمکم کنین؟خیلی از این حالم بدم میاد دلم برای روزایی که خوب بودم تنگ شده لطفا بهم کمک کنین انشالله که اجر کمک هایی که بهمون میکنیدو بگیرید

  • مرضیه مهر ۱۲, ۱۳۹۵ در ۱:۱۶ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز
   در اولین قدم گذشته و اتفاقاتی که باعث شده جدا بشین ، رهاسازی کنید و ذهنتون رو آرام کنید
   و بعد جملات طرح الهی رو بگید و نامه بنویسید

 276. Elnaz مهر ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۲ ق.ظ - Reply

  سلام من از دوست برادرم خوشم میومد و تونستم جذبش کنم جوری ک پیام دادو ابراز علاقه کرد بعد یهو رفتوً هیچ پیامی نداد از خدا خواستم اگر مال من نیس از سر راهم و فکرم ببره بیرون ولی همش نشونه میاد مثلا پدر بزرگم یهو میگه النازو دادین به ارمان ؟یا تو اهنگی تو رادیو همش اسم ارمان میومد یا فیلم میدیدم اسمش ارمان بود اینجور نشونه ها زیاد شده تو زندگیم چکاربایدکرد؟

  • مرضیه مهر ۱۳, ۱۳۹۵ در ۱:۱۴ ق.ظ - Reply

   نشونه های دقیقتر و واضحتر طلب کنید . مواردی که عنوان کردین نشونه های دقیق نیست و نمیشه روشون حساب کرد

   • Elnaz آبان ۲۹, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۸ ب.ظ -

    سلام مرضیه ی عزیز ممنون از پاسخگویی و وقتی که گزاشتی بعداز این جریان بیشتر نزدیکم شد ولی هی بینمون فاصله میوفته ولی هروقت بهش فکر میکنم اعدادو شارج گوشیم باهم رند میوفته مثلا ١٢:١٢. ١٢٪‏ یا خودش پیام میده یا پر برام میوفته حالا نمیدونم بااین نشونه ها جزیی از طرح الهی زندگیم هست یا فاصله هاو بحثا تشونه های بدیه

   • مرضیه آبان ۲۹, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۴ ب.ظ -

    سلام عزیزم
    نشونه های فرشتگان در این قسمت توضیح داده شده
    طرح الهی زندگیت رو طلب کن . اگر این شخص طرح الهی زندگیت هست بهت نزدیکتر میشه و روابطتون گرمتر میشه و اگر نباشه دورتر میشه
    نشونه ها رو دقیق دنبال کن

 277. زهرا مهر ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۸ ب.ظ - Reply

  سلام
  ممنون از سایتتون
  من خیلی وقته سایتو میخونمو استفاده میکنم
  در خیلی جاهای زندگی قانون جذب رو دیدم و تجربه کردم ولی چرا در مورد ازدواج نمیشه؟؟
  من تمام کاراییکه گفتیدو انجام دادم هر موقع از ازدواج صحبت میشه یکی عطسه میکنه این میتونه نشونه باشه؟؟
  این باعث شده هرموقع دعا میکنم احساس میکنم خیلی دیگه باید صبر کنم
  که اینو اصلا دوست ندارم
  هیچ انگیزه ای واسه کارام ندارم دیگه

  • مرضیه مهر ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱:۱۱ ق.ظ - Reply

   سلام
   ممکنه زمان الهی ازدواج شما فرا نرسیده
   ناامید نباشید و جملات تاکیدی ازدواج و خوشبختی رو از تو سایت مطالعه کنید
   یکی از ارکان قانون جذب صبر است .. صبور باشید به زودی به خواستتون میرسید
   هیچ انگیزه ایی ندارید واسه کاراتون .. این خودش یه موج منفی هست که باعث میشه به جای جذب ، دفع کنسد
   افکارتون رو مثبت کنید تا مثبت ها جذب کنید

 278. مهسا مهر ۲۴, ۱۳۹۵ در ۸:۱۷ ق.ظ - Reply

  سلام سحر و ناردونه عزیز
  من یه دختر ۲۶ساله و مجرد هستم.
  ………………………..

  • مرضیه مهر ۲۵, ۱۳۹۵ در ۷:۱۵ ق.ظ - Reply

   سلام
   لیستی تهیه کنید از خصوصیاتی که دوست دارین همسرتون داشته باشه و روزانه مرورش کنید
   و تصور کنید این شخص در کنار شماست و همه چیز همونطور اتفاق میوفته که شما دوست دارین
   تجسم کردن سخت نیست .. فقط کافیه بدون وسواس مثه یک سناریو اونو توی ذهنتون پیاده کنید

 279. مهسا مهر ۲۵, ۱۳۹۵ در ۸:۱۶ ق.ظ - Reply

  سلام مرضیه عزیز ممنون از اینکه جواب دادی.
  من این لیستو تهیه کردم تو یه جعبه که روش نوشتم هر چه که میخواهم در این جعبه هست قرار دادم همینطور نامه هایی که برای فرشته ها مینویسم میذارم تو این جعبه.
  هر روز و مختص یه موضوع قرار دادم تا جملات تاکیدی و بگم.مثلا شنبه برای سلامتی و تندرستی.دوشنبه برای ازدواج و خوشبختی و روزای دیگه هفته هم همینطور.
  هر روز سر یه ساعت خاصی خدارو بابت جز جز چیزایی که بهم داده شکر میکنم بعد جملات تاکیدی اون روز و میگم بعد شروع میکنم تشکر کردن از خدا برای همسر فوق العاده ای که بهم داده و تک تک تشکر میکنم.واقعا با باورم اینکارو میکنم به خصوص قسمت شرگزاری از خود خدا.
  نامه هم هرروز به فرشته زناشویی شریک زندگیم مینویسم سه روزه اینکارو میکنم اما هیچ نشونه ای ندیدم.
  صبورم.از جز جز جهیزیه و وسایل و لوازم عروسی و زندگیم از نت عکس تهیه کردم و تو فایلای مختص خودشون سیو کردم.
  سعی میکنم همه رو ببخشم و به همه انرژی مثبت بدم و خوبی کنم.از اخبار و افراد بدبین و منفی هم دوری میکنم.
  امروز سعی کردم تجسم کنم و تقریبا خوب پیش رفتم و حدود ۱۰ مینو صرف اینکار کردم.
  معذرت میخوام از اینکه طولانی شد.
  دیگه باید چه کارایی انجام بدم؟
  من دقیقا باید تجسم چیو بکنم؟تجسم زندگی کردن با همسرم یا مراسم خواستگاری و عروسی یا کلا بودن در کنار یه اقا؟دقیقا کدومشون؟

  • مرضیه مهر ۲۵, ۱۳۹۵ در ۹:۳۰ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   بسیار عالی هست کارهایی که تا الان انجام دادی .. دقیق و مرتب
   سه روز خوب یه کم زمان کمی هست .. مدتی ادامه بده و در آخر نامه هات درخواست نشونه کن و نشونه هارو پیگیری کن
   تجسم کن اون فرد مطابق لیست پیدا شده . خواستگاری و نامزدی و بله برون و ………….. حتی تا انتخاب اسم برای فرزندان .. همه رو جز به جز تجسم کن .. هر چی تجسم با جزییات باشه بهتره
   ان شالله خیلی زود پاسخ میگیری

 280. مهسا مهر ۲۵, ۱۳۹۵ در ۶:۲۷ ب.ظ - Reply

  سلام مرضیه عزیز
  واقعا ازت ممنونم که بهم جواب میدی و همراهمی.
  حتما کارایی که گفتید و انجام میدم و خدا میخواد که به خواستم برسم خیلی زود.
  موفق و پایدار باشید.

  • مرضیه مهر ۲۶, ۱۳۹۵ در ۸:۱۰ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   خواهش میکنم . ان شالله که یه زودی زود به خواسته ات میرسی
   پایدار باشی

 281. سایه مهر ۲۷, ۱۳۹۵ در ۵:۵۹ ب.ظ - Reply

  سلام…سپاس از اینکه هستید
  راستش من در مورد شغل آینده ی همسرم گیج شدم و همین رو کائنات هم تاثیر گذاشته..مثلا من دوست دارم شغل با آبرو و با کلاسی در حدود ۲، سه میلیون درآمد ماهیانه داشته باشه…
  ولی شما دو نفر که مغازه دارن رو در نظر بگیرین..یکیش بقالی باز کرده اون یکی یه سوپرمارکت باکلاس و شیک و امروزی…
  یعنی نوع کارش برام مهم نیست مهم باکلاسی اونه..اینو چطور به کائنات بفهمونم!!؟

  • مرضیه مهر ۳۰, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   شما خیلی راحت میتونید یک شغل که تمامی مشخصات رو دارا باشه انتخاب کنید و همون رو مطرح کنید
   شما وقتی میگی شغل آبرو دار و با کلاس و فلان مبلغ درامد داشته باشه ، هر کسی رو گیج میکنه چه برسه کائنات .. هدفتون رو مشخص کنید اینجوری راحتتر به نتیجه میرسید
   اینجوری که شما میگی فرکانس درهم و برهم ارسال میشه و کائنات هم جوابی سردرگم کننده برای شما ارسال میکنه .

 282. ziba مهر ۲۷, ۱۳۹۵ در ۸:۰۶ ب.ظ - Reply

  سلام سحر جون.من تمام خصوصیات همسر الهیمو نوشتم ولی همش افکار منفی تو سرمه آخه هرکس میاد خواستگاریم میره و دیگه پشت سرشم نگاه نمیکنه همش فکر میکنم هیچوقت ازدواج نمیکنم.و تا آخر عمرم مجرد میمونم.چهره خوبی هم دارم نمیدونم چرا هیچکس دوستم نداره تا حالا هرکس اومده خواستگاریم دیگه برنگشته نمیدونم دلیلش چیه همش فکر میکنم بختم بستست.

  • مرضیه آبان ۱, ۱۳۹۵ در ۴:۲۹ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   تفکرات شما منفی هست و همین منفی بودن تفکراتت باعث دفع افراد و موقعیت ها میشه
   چرا فکر میکنی ازدواج نمیکنی . خداوند هر انسانی رو آفریده جفتشم هم آفریده ..
   ذهنیتتون رو مثبت کنید مطمئن باشید نتیجه میگیرید
   یک تفکر منفی کوچیک ممکنه کل زندگی شما رو تحت شعاع خودش قرار بده ..
   مراقبت کنید افکارتون مثبت بشه

 283. مهسا آبان ۱, ۱۳۹۵ در ۲:۲۶ ق.ظ - Reply

  سلام مرضیه جون
  با امروز ۹روزه که دارم برای فرشته ها نامه مینویسم اما هیچ نشونه ای دریافت نکردم و اتفاق خاصی برام نیفتاد.
  نه شکل ابری.نه پری نه قاصدکی نه حرف و عدد خاصی.نه سکه ای.هیچی.
  ازشونم چندبار خواستم که بهم نشونه بدن.اما ندادن.
  کارای قبلیم که گفته بودم انجام دادم.
  چرا بهم حتی یه نشونه نمیدن؟
  ممکنه نخوان یا نتونن نشونه بدن؟اگه جواب مثبته دلیلش چی میتونه باشه؟

  • مرضیه آبان ۱, ۱۳۹۵ در ۴:۲۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   دقیق به اطرافت نگاه کن .. گاهی ما نشونه ها رو میبینیم ولی راحت از کنارشون عبور میکنیم ..
   چون وقتی درخواست نشونه میکنی امکان نداره نشونه ایی داده نشه .. فقط ما باید دقیقتر باشیم ..
   هر وقت احساس کردی لازمه درخواست نشونه کن . ده بار بیست بار . اصلا مهم نیست

 284. سحا آبان ۱, ۱۳۹۵ در ۹:۱۴ ب.ظ - Reply

  سلام…خیلی خیلی ممنونم که جواب سوال ماها رو می دید…واقعا خدا اجرتون بده
  آیا میشه در مورد چیزی که مطمئن نیستی ، به کائنات بسپری که اونا در موردش تصمیم بگیرن!
  مثلا فرض کنید در مورد شغل اداری یا شغل آزاد همسر…وقتی آدم نتونه تصمیم بگیره کدوم بهتره…
  می تونه این یه مورد رو به کائنات واگذار کنه که اونا به جاش تصمیم بگیرن؟؟

  • مرضیه آبان ۲, ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۳ ق.ظ - Reply

   سلام
   میشه اینکار رو کرد در صورتیکه ایمان داشته باشید هر چه پیش آید خوش آید .. یعنی بعد از اینکه اتفاق افتاد آه و ناله نباشه که عهه این خواست من نبود و ….
   کائنات بهترین رو انتخاب میکنه

 285. آذین آبان ۳, ۱۳۹۵ در ۷:۱۴ ق.ظ - Reply

  سلام؛ ببخشید من میخواستم بدونم تکرار جملات تاکیدی طرح الهی تا وقتی که نتیجه حاصل بشه باید ادامه پیدا کنه یا بعد یه مدت که تکرار کردیم باید رها کنیم تا نتیجه رو مشاهده کنیم؟

  • مرضیه آبان ۳, ۱۳۹۵ در ۸:۳۱ ق.ظ - Reply

   سلام
   هر زمان که احساس کردین کافیه ، میتونید رها سازی کنید .. کافی بودن به این منظور که ببینید احساستون نسبت به خواسته ایی که دارین چطوره .. بستگی به خودتون داره

 286. فریحا آبان ۳, ۱۳۹۵ در ۵:۳۱ ب.ظ - Reply

  سلام می خواستم بدونم در مورد چهره و ظاهر همسر آینده مون تا چه حد مجازیم آرزو کنیم و تصویر بسازیم؟
  سپاس

  • مرضیه آبان ۴, ۱۳۹۵ در ۲:۳۸ ق.ظ - Reply

   سلام
   محدودیتی نداره
   هر چیزی که رو دوست دارین میتونید تجسم کنید

 287. مهسا آبان ۵, ۱۳۹۵ در ۷:۱۴ ق.ظ - Reply

  سلام مرضیه جون……………

  • مرضیه آبان ۵, ۱۳۹۵ در ۷:۳۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   خوب با این تفاصیر که گفتی امکان داره با نامه نوشتن به فرشته ی عشق بتونی مجدد ایشون رو ملاقات کنی
   با توجه به اینکه اسم و نشونی ازش نداری میتونی ازش یه نشون بدی یعنی یه نشونه ایی که اون شخص داشت رو در عنوان فرشته ش استفاده کنی
   و یا بنویسی که اون شخصی که دیدم و بهم درخواست داد ..
   ان شالله که نتیجه ی مثبت میگیری
   و اینکه در اینجور مواقع که میبینی با معیار هات جور در میاد میتونی یه فرصت کوچیک بهش بدی تا خودشو نشون بده
   از تجسم خلاق هم میتونی استفاده کنی .. تجسم کن ایشون رو دوباره دیدی و همه چیز همونطور که خواست تو هست پیش میره

 288. مهسا آبان ۵, ۱۳۹۵ در ۷:۴۵ ق.ظ - Reply

  وااااااای مرضیه جون واقعا ممنون که انقدر سریع جوابم و دادی حتما همین کارو میکنم.
  به زن داداشمم گفتم گفت اشتباه کردی ردش کردی برای همینم پشیمون شدم.
  اگه تو طرح الهیم بود و من جذبش کردم پس میتونم یه بار دیگه هم جذبش کنم.درسته؟

  • مرضیه آبان ۵, ۱۳۹۵ در ۷:۲۳ ب.ظ - Reply

   خواهش عزیزم
   بله حتما میتونی .. ناامید نباش و کارهایی که گفتم رو با آرامش انجام بده

 289. مهسا آبان ۵, ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۳ ب.ظ - Reply

  مرضیه جون ممنون از اینکه بهم امید میدی.
  …………….

  • مرضیه آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۱:۳۵ ق.ظ - Reply

   خواهش عزیزم
   شک نکن اگر ایمان ۱۰۰% داشته باشی به این ملاقات حتما اتفاق میفته . الان ذهنت رو درگیر احتمالات و درصد ها نکن
   و فقط به این موضوع فکر کن که حتما این اتفاق میفته و بیرون هم که میری این اطمینان رو داشته باش که هر لحطه ممکنه سر راهت سبز بشه
   اگر طرح نبود اینجوری پشیمون نمیشدی با توجه به موارد قبلی که پیش اومده و براتم مهم نبوده . پس مطمئن باش طرح الهی بوده و با کارهایی که گفتم پیام قبلی این درصد رو بالاتر ببر و اطمینان داشته باش که تو اگه بخوای میتونی به واقعیت تبدیلش کنی
   فعلا ۱۵ تا نامه رو بنویس و یک لحظه هم نذار فکر منفی بیاد سراغت
   مطمئنم به زودی با خبر خوش میایی تو سایت

 290. eli آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۲:۱۲ ق.ظ - Reply

  سلام مرضیه ی عزیز و بی نظیر….من طبق گفته های شما به فرشته ها نامه نوشتم و خدا رو شکر خیلی روحیه ام بهتره..انگار کم کم دارم می فهمم من واقعا به عنوان همسر چی می خوام…شنیدم هم دوتا خواستگار که نمیشناسم در موردم تحقیق کردند…می خواستم از نشونه ها بپرسم…من در نامه ام حتی اسم همسرم و همین طور ماشینش چی باشه رو هم نوشتم و تقریبا نشونه هایی در مورد هر دوشون دیدم..البته چون آدم خوش باوری نیستم گاهی شک می کنم که واقعا نشونه بودن یا چون من نسبت به اون ماشین و اون اسم حساسم فکر می کنم نشونه ام..ولی اینو بگم کلا در مورد این نامه ها و مهربونی های کائنات خوش بینم…می خواستم بپرسم : ۱- از کجا بدونم چی نشونه است و چی نه؟
  ۲- حالا باید در ادامه کار..دیگه چیکار کنم ؟
  مرسی.انشالله هر دعایی داری توو زندگیت اجابت به خیر بشه

  • مرضیه آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۴:۱۲ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   خداروشکر روحیه ی بهتری داری و همین دو مورد خواستگار نشون میده که راه درست رو رفتی
   اینم میتونه نشونه ایی باشه برای رسیدن به خواسته ات
   نشونه های زیادی هستن مثل ابر ، پر ، سکه ، تکرار اعداد و گاهی نشونه هایی هستن که معمول نیستن ولی حس خوبی رو در شما ایجاد میکنن
   بعد از تهیه ی لیست میتونی نامه به فرشته ی زناشویی و تجسم خلاق و همچنین جملات تاکیدی ازدواج و خوشبختی رو تکرار کنی
   ان شالله به زودی شخص مورد نظرت سر راهت قرار میگیره و سعی کن خوش باوری رو در خودت عادت کنی و شک و تردید به خودت راه ندی چون ممکنه با همین شک از کنار نشونه ها عبور کنی و متوجه شون نشی ..

 291. مهسا آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۲:۲۵ ق.ظ - Reply

  مرضیه عزیز واقعا ممنونم از این همه امید و انگیزه و انرژی مثبت دادن و همینطور جواب دادنت.
  واقعا خداروشکر که هستی و جوابمو میدی.
  ……………………

  • مرضیه آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۴:۰۸ ق.ظ - Reply

   خواشه عزیزم
   مطمئنم این اتفاق به زودی میفته شما هم تلاشت رو بکن تا با تجسم خلاق بتونی زودتر به واقعیت تبدیلش کنی
   موفق باشی عزیزم

 292. eli آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۲:۲۸ ق.ظ - Reply

  و یه سوال دیگه که یادم رفت بپرسم در مورد قیافه و ظاهرشه…من واقعا تا حالا نمی دونستم چی می خوام و چه قیافه ای دوست دارم ولی با نوشتن نامه ها روی خودم تمرکز کردم و فهمیدم از چه جور قیافه ای خوش میاد و گشتم ، شبیه ترین مرد به اون رو در بازیگرا پیدا کردم تا هر روز به عکسهای اون بازیگره نگاه می کنم آیا این کار خوبیه؟ فایده ای داره؟ یا اینکه کائنات خوششون نمیاد انقدر واضح بگی می خوام این شکلی باشه؟

  • مرضیه آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۴:۱۴ ق.ظ - Reply

   نه عزیزم بهترین کار رو کردی . چون تصویر واضحی از خواسته ات رو پیش روت داری و اینجوری کائنات هم واضح میدونه شما چه خواسته ایی داری

 293. 11111 آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۲:۴۸ ق.ظ - Reply

  سلام…اگه ما شروع کنیم به نوشتن مشخصات دلخواه همسرمون…اینکه چه شکلی باشه و چه شغلی داشته باشه و از این جور تعاریف….از کجا معلوم چنین مشخصاتی جزیی از طرح الهی زندگی ماست!؟ مثلا فرض کنید توو نامه مون بنویسیم دوست داریم همسر آینده مون مومشکی باشه ولی در طرح الهی همسرمون باید مو بور باشه!! می خوام بدونم نکنه این لیست ما یه چیز بگه لیستی که طرح الهی ماست یه چیز دیگه بگه! من از این می ترسم با نوشتن لیست آرزوهام در مورد همسرم هوایی بشم..همین…کمکم کنید!!!

  • مرضیه آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۴:۱۶ ق.ظ - Reply

   عزیزم طرح الهی بهترین نتیجه رو برای شما میخواد و مطمئن باشید تقریبا با لیست شما همخونی داره شما تمامی معیارهایی که دوست دارین همسرتون داشته باشه رو بنویسید و نگرانی هوایی شدن نباشید

 294. پگاه آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۳:۵۹ ب.ظ - Reply

  سلام.
  من از طرح الهی استفاده میکنم ی مدته.اما در برای ازدواج عاشق نشدم
  یک آقایی تو زندگی منه ک یکسال و نیمه بخاطر حرف و حدیث مردم و خامی جفتمون حتی یکبار نشده بشینیم از نزدیک هم رو ببینیم و صحبت کنیم.همکلاس دانشگاهم بوده ولی من بعد دانشگاه ایشون رو شناختم از من جلوتر بوده.
  خیلی از همکلاسیام خیلی حرف زدن پشت سرمون که پشیمونمون کنن…از طرفیم نگران حرفهای خونواده هام و از این بذتر حرصم میگیره میگه منو دوست داری نه بخدا…
  از پریشبم انقد بحث داشتم باش خیلی دلم زود میشکنه و حساسم خصوصا به این حرفا…نمیخوام نه خودش.نه دیگران چیزی بگن.
  چه جمله ای بگم که این افکار خودمو و مردم رو مسدود کنم و با اینکه هردوی ما خیلی خامی داریم تو روابطمون کمتر بحث کنیم و تا بالکل شیرین و با عشق زندگی کنیم؟
  دوست دارم مادرشوهر و جاری هام دوسم داشته باشن نمیخوام بحثی باشه…خودشم وقتی میخواد آرومم کنه بیشتر آتیشم میزنه همش میخنده و سر به سرم میذاره یا میگه الکی ناراحتی…
  کمکم کنید به این حس ها غلبه کنم و تمومش کنم این بلاتکلیفیا رو…

  • مرضیه آبان ۷, ۱۳۹۵ در ۴:۱۰ ق.ظ - Reply

   سلام
   با نامه نوشتن به فرشته ی رهایی افرادی که در روابطتون دخالت میکنن میتونید راه نفوذشون رو مسدود کنید که سرشون به کار خودشون باشه
   در مورد خود این اقا هم میتونید به فرشته ی عشق نامه بدین و درخواست هاتون رو مطرح کنید تا زودتر از این بلاتکلیفی رها بشید
   از جملات تاکیدی مثبت موجود در سایت ایده بگیرید و برای کارهاتون مورد استفاده قرار بدید
   نمونه : جملات تاکیدی روابط خانوادگی

 295. eli آبان ۶, ۱۳۹۵ در ۵:۲۴ ب.ظ - Reply

  مرضیه جون..خیلی خیلی ممنونم…می دونی حس می کنم همین سایت و حضور دختر خوش قلبی مثل تو اولین و بهترین نشونه واسم بوده!! خیلی ممنون…هم از تو ..هم از خدای مهربون…ممنونم گلم…خیلی…

  • مرضیه آبان ۷, ۱۳۹۵ در ۱:۵۳ ق.ظ - Reply

   خواهش عزیزم
   ان شالله موفق باشی و ممنون از محبتت

 296. eli آبان ۹, ۱۳۹۵ در ۸:۱۴ ب.ظ - Reply

  سلام دوباره
  می خواستم بدونم نشونه ها برای چی هستند؟ واسه اینکه ما به هدفمون برسیم ؟ من درست متوجه نمی شم نشونه ها چطوری می خوان اینکار و بکنن..منظورم در مورد ازدواجه…می شه راهنماییم کنی…ممنون دوست عزیز و مهربون و بی نظیرم

  • مرضیه آبان ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۹ ق.ظ - Reply

   سلام
   نشونه ها راهنمایی هایی هستند از طرف فرشته ها که شما رو به سمت خواسته اتون نزدیکتر میکنن
   در مورد ازدواج نشونه ها میتونن شما رو در جهت یافتن فرد مورد علاقه اتون راهنمایی کنن در صورتیکه خودتون درخواست نشونه کنید

 297. سارا آبان ۱۵, ۱۳۹۵ در ۷:۲۳ ب.ظ - Reply

  سلام وقتتون بخیر
  من خدود یکساله با اقایی اشنا شدم که از یکسری لحاظ( اخلاق) با لیستم مطابقت داره و از یسری جهاتم( تحصیل و موارد مالی که پایین هم نیس ولی در سطح من نیس) با چیزی که من تو لیستم داشتم نمیخوره رابطمون خوبه و دوسش دارم و از طرفی خانوادم هم خیلی راضی نیستن (بهخاطر همون دو مورد) الان واقعا دو دلم که ایا ایشون همون کسی هستن که من واقعا میخوام یا نه هر چقدر هم از خدا خواستم برام نشونه بفرسته اتفاقی نیفتاده باید چیکار کنم

  • مرضیه آبان ۱۵, ۱۳۹۵ در ۸:۳۲ ب.ظ - Reply

   سلام
   طرح الهی زندگیتون رو طلب کتید
   جزیی از طرح الهیتون باشه به شما نزدیکتر میشه و روابطتون صمیمی تر میشه و اگر نباشه از شما دور تر میشه

 298. شیدا آبان ۱۶, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۸ ق.ظ - Reply

  سلام، سحر و مرضیه عزیز، من ۳ ساله با یه پسری دوستم، البته مداوم نبوده، خیلی قهرو آشتی داشتیم، من از ۱ سال پیش همش جمله تاکیدی میگفتم که اگه طرح الهییم نیست بره از زندگیم، البته خیلی دوسش دارم، ولی به خواسته های من توجه نمیکنه همش دعوامون میشه، اسفند پارسال که خیلی بد دعوا کردیم وخداحافظی کردیم طوری که اصلا احتمال نمیدادم که برگرده، ولی نامه به فرشته ی عشقش نوشتم، نشونه هم خواستم که دیدم، و بعد به بهانه ی تبریک سال نو مسیج داد و دوباره دوست شدیم، اما من راضی نیستم، میخام رابطمون جدی باشه. میخام به خواسته هام توجه کنه، هی نگه نمیشه. البته برای فرشته ی عشقش هم دارم نامه مینویسم و خواسته هامو به اون میگم، اما نتیجه ای نگرفتم،خسته و ناامیدم. دوسش دارم دیگه باید چیکار کنم؟

  • مرضیه آبان ۱۶, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۱ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   به فرشته ی نگهبان و عشقش نامه بده و درخواست هاتو مطرح کن و بعد از ۱۵ نامه رها سازی رو انجام بده و دیگه در این باره فکری نکن تا کائنات دست بکار بشن
   اینکه مداوم نامه بنویسی یعنی هنوز روی هدفی که داری متمرکز نیستی و احتیاج به زمان بیشتری داری و اینجاس که کائنات دست به عمل نمیزنه تا شما درخواستتون تکمیل بشه بعد دست بکار میشه

 299. حدیث آبان ۲۲, ۱۳۹۵ در ۹:۰۶ ب.ظ - Reply

  سلام مرضیه جان
  عزیزم ی سوال اینکه من همه کارای مربوط به ازدواج رو انجام دادم منتها گاهی وقتی دارم دعا میکنم ته دلم استرسه یا میگم نکنه صلاح خدا نباشه یا اینکه نکنه الان خدا واسم نخواد در صورتیکه ۲۷ سالمم هست
  اون حسی که منم میتوتم یکیو داشته باشم توم نیست انگار برام خیلی عجیبه که منم یه عشقی داشته باشم
  چیکار کنم که این حسای منفی از بین بره و بتونم حس داشتنشو داشته باشم
  یه چیز خیلی قشنگ خوندم اینجا براتون مینویسم
  《نوشته شده بود ما وقتی میخوایم مثلا یه گوجه سبزو جذب کنیم تو تصوراتمون خیلی راحت اونو تجسم میکنیم با تمام مزه اش چون بارها و بارها گوجه سبز خوردیم و طعمشو میدونیم
  ولی ازدواج چیزیه که ما طعمشو نچشیدیم حس نکردیم پس باید خیلی تلاش کنیم که بتونیم خوب اونو تجسم کنیم》
  منم همینو مشکل دارم?اون حسه نمیاد باید چیکار کنم؟؟
  ممنون ??

  • مرضیه آبان ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱:۵۰ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   در این مورد استرس شما کمی طبیعی هست ولی باید ایمان داشته باشید که بهترین رو جذب میکنید
   وقتی شما لیست معیارهای شخص مورد نظرتون رو مینویسید اگر به جزییات دقت کنید و اونایی که دلیل استرستون هست رو وارد لیست کنید و باور داشته باشید همچین شخصی سرراهتون قرار میگیره ، این استرس از بین میره . بخش خودشناسی سایت رو مطالعه کن تا بتونی بر ترس هات غلبه کنی و تمرکز بیشتری رو این مسئله داشته باشی

 300. shirin آبان ۲۶, ۱۳۹۵ در ۷:۵۳ ق.ظ - Reply

  سلام . من الان تقریبا ۲ماه میشه که به صورت جدی روی خواسته ام که پیدا کردن همسر دلخواهم هست تمرکز کردم ولیست خوصوصیات همسر دلخواهم رو هم نوشتم البته هنوز تموم نشده و گاهی بهش اضافه میکنم و یه جمله تاکیدی هم همیشه تکرار میکنم وسعی میکنم تجسم خلاق هم انجام بدم ولی خیلی موفق نیستم توش سوالم اینه که آیا روند کار رو درست رفتم ؟ چکار کنم که احساس خوبی داشته باشم هنگام تکرار جملات تاکیدی و این که چه کار دیگه ایی انجام بدم که رودش زود تر بشه ؟ممنون میشم جوابم رو بدید خیلی نیاز دارم به کمکتون .

  • مرضیه آبان ۲۷, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۶ ق.ظ - Reply

   سلام
   نوشتن لیست همسر دلخواهتون عالیه
   سعی کنید روی تجسم خلاق کار کنید و همان خصوصیات موجود توی لیست رو تجسم کنید ( بخش تجسم خلاق سایت مطالعه کنید )
   باور داشته باشید که گفتن این جملات تاکیدی شما رو به هدفتون میرسونه احساس خوب رو در خودتون تقویت میکنید ( مطالب بخش تاثیر و کارکرد جملات تاکیدی سایت رو مطالعه کنید )
   شما هر کاری رو انجام بدین باید منتظر باشین تا زمان الهیش اتفاق بیفته و خواسته تون عملی بشه .. راهی نیست که زودتر به هدف برسید مگر تلاشتون رو در کارهایی که انجام میدین و همچنین ایمان و باورتون رو بیشتر کنید

 301. سیما آبان ۲۸, ۱۳۹۵ در ۶:۲۰ ق.ظ - Reply

  سلام خداخیرتون بده راهنمایی وکمکم کنید.
  من خیلی نا امیدو ناراحتم نگرانم۲۷سالم هست خاستگار ندارم. دختری باقیافه معقول هستم چندین موردبرام پیش اومد ک فقط اسم گرفته شد ولی سرانجامی نداشت خیلی نا امید وناراحتم خداو معجزاتش و حتی قانون جذب را باور دارم ادم نمازخون هم هستم ذکر وعبادت میکنم ولی نمیتونم جذب کنم یعنی هرچیزی برای خودم میخام توزندگی دیگران اتفاق میفته. واقعا خسته م دلم میخاد تکلیفم مشخص بشه توروخدا بگید ازکجاشروع کنم چطوری بخام چطوری دعاکنم چطوری جذب کنم خاهش میکنم بهم بگید ب مرحله بدی رسیدم ولی خاهان تغییرم کمکم کنید خداخیرتون بده راهنماییم کنید ازکجاشروع کنم چه مطالب بخونم چطوری جذب کنم اگ جواب سوالام توسایتتون هست حداقل راهنمایی کنید چه قسمتهایی ازسایتتون مطالعه کنم فقط راهنماییم کنید دعاخیرم بدرقه شما.

  • مرضیه آبان ۲۸, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۶ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   اول از همه ناامیدی و ناراحتی رو از خودت دور کن و ذهنت رو مثبت کن
   با مثبت اندیشی مطمئن باش به تمامی خواسته هات میرسی
   جواب تمامی سوالات توی سایت موجوده
   بخش های ازدواج و خوشبختی زندگی بهتر .. از کجا شروع کنیم رو مطالعه کن و هر سوالی بود بپرس

 302. حدیث آبان ۲۹, ۱۳۹۵ در ۶:۰۸ ق.ظ - Reply

  سلام عزیزم
  من در مورد ازدواج اکثر اوقات که صحبت میکنم یکی عطسه میکنه گاهیم صداش انقد بلنده ک جلب توجه میشه این میتونه نشونه باشه؟؟
  چون من اصلا موقع حرف زدن به عطسه توجه نمیکنم که بگم خودم تلقین میکنم
  ممنون

  • مرضیه آبان ۲۹, ۱۳۹۵ در ۹:۵۰ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   نشونه های فرشتگان در این قسمت توضیح داده شده

 303. مرلین آذر ۴, ۱۳۹۵ در ۲:۱۷ ق.ظ - Reply

  سلام انقدر این سایت شما خوبه که آدم حس می کنه توو خونه ی خودشه…خیلی ممنون …ممنون از اینکه هستین…………………….
  .ای کاش آدم می دونست قراره با کی ازدواج کنه اونوقت بدون ترس اجازه می داد یه حس خوب بین خودش و اون شکل بگیره.. ممنون که به درد ودلام گوش کردین..خیلی احساس سبکی دارم

  • مرضیه آذر ۴, ۱۳۹۵ در ۲:۲۸ ق.ظ - Reply

   سلام دوست عزیز
   در مورد این مسئله باید روی خودتون کار کنید و ترس هاتون رو کنار بگذارید
   با گفتن جملات تاکیدی مثبت برای ترس غلبه کنید و این سد میان خودتون و دیگران رو بشکنید تا به راحتی بتونید با دیگران ارتباط برقرار کنید بدون ترس
   ذهنتون رو مثبت کنید و اجازه ندین افکار منفی در مورد این موضوع به سراغتون بیان
   شما در پناه خداوند هستین و هیچ چیز نمیتونه مانع از پیشرفت شما بشه
   بخش جملات تاکیدی و خودشناسی و غلبه بر ترس سایت رو مطالعه کنید و از جملات تاکیدی ایده بگیرید

 304. مرلین آذر ۴, ۱۳۹۵ در ۲:۴۹ ق.ظ - Reply

  وای چقدر زود جواب دادین…واقعا ممنونم مرضیه ی عزیز….بله حق با شماست ..می دونید من از این می ترسم که پسرها رو به خودم علاقه مند کنم و احساساتشون رو جریحه دارم کنم! دوست دارم کسی که واقعا قراره همسرم باشه بیاد جلو..چون می ترسم با جواب رد دادن به پسری قلبش رو بشکنم…یا غرورش رو جریحه دار کنم…همینم باعث شده تا حالا اجازه ندادم کسی بهم علاقه مند بشه…حالا به نظر شما چه جمله ی تاکیدی رو در روز تکرار کنم که این ترس و عذاب وجدان برطرف بشه؟

  • مرضیه آذر ۴, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۲ ق.ظ - Reply

   خواهش عزیزم
   اولین قدم باید غلبه کنی بر ترست که مهمترین مرحله هست
   بخوام دونه دونه بگم از حوصله ی سایت خارجه .. این بخش مطالبی داره که خیلی راحت کمکت میکنه .. این بخش رو مطالعه کن و هر کجا سوالی بود بپرس
   مدتی روی این مسئله کار کن وقتی امادگی داشتی درباره باقی مسائل صحبت میکنم
   الان بگم ممکنه ذهنت رو درگیر کنه

 305. مرلین آذر ۴, ۱۳۹۵ در ۶:۴۱ ب.ظ - Reply

  ممنون مرضیه جان…این مطالب که توصیه کردی رو قبلا خونده بودم ولی باز هم خوندم… من روش غلبه بر ترس رو بلدم، به شرطی که خودم قبول کنم ترسم غیرواقعیه…مشکلم اینه که من مطمئنم همین که این ترس رو کنار بذارم، مورد توجه و علاقه اطرافیانم قرار می گیرم و این یعنی رفتن زیر بار یک مسئولیت سنگین!!! نه اینکه فکر کنی اونقدر اعتماد به نفس کاذب دارم و فکر می کنم عالم و آدم قراره از من خوششون بیاد نه!! همین که یک نفر رو به غیر از کسی که قراره همسرم بشه، به خودم علاقه مند کنم، برام وحشتناکه! چون این یعنی شکستن قلب اون یک نفر…یعنی جواب پس دادن در قیامت!! ولی خوب این رو هم می دونم که با همین روشی که من در پیش گرفتم حتی یک نفر هم به طرفم جذب نمیشه….اگه کسی بهم بگه کنار گذاشتن این ترس گناه نیست شاید بتونم به ترسم غلبه کنم ممنون گلم

  • مرضیه آذر ۵, ۱۳۹۵ در ۳:۴۵ ق.ظ - Reply

   خواهش عزیزم
   من به شما میگم کنار گذاشتن این ترس گناه نیست
   وقتی این ترس رو کنار گذاشتی ، شروع کن به نوشتن لیست همسر دلخواهت و با جملات تاکیدی ازدواج و خوشبختی و تجسم خلاق همون شخص رو به سمت خودت جذب کن
   مطمئن باش شخصی که سر راهت قرار میگیره و طبق مواردی هست که تو لیستت هست کسیه که باهاش به نتیجه میرسی
   و دوم اینکه همین ترسی که داری اگه دل کسی رو بشکنم یعنی ناخواسته داری همین رو جذب میکنی
   خیلی راحت میتونی با این قضیه کنار بیایی فقط باید خودت بخوای که این مانع رو برداری

 306. eli آذر ۱۴, ۱۳۹۵ در ۵:۴۵ ق.ظ - Reply

  سلام سحر جان یا مرضیه ی گل…ایشالله خدا هر خیری که می خواد بهتون بده ده برابرش کنه…من الان یک ماهه دارم طبق توصیه های شما عمل می کنم و خدا رو شکر وضع روحیه و فکرم خیلی خوبه و حس می کنم قدم به قدم دارم به شوهر ایده آلم نزدیک میشم..فقط مسئله ای دارم در مورد بی قراری ها و هیجاناتم..خصوصا بعد از تجسم خلاق دچارش میشم طوری که انگار یکی منو از وسط اون دنیای واقعی قشنگم می کشونه به این دنیا و بی صبر و بی قرارم میکنه….اینو چطور باید برطرف کنم؟ و سوال دیگه در مورد اطرافیانمه…وقتی یه خواستگار برای خواهر کوچیکم میاد نگاه خانواده به من خیلی سنگین میشه و ناراحت و افسرده ام می کنه .با کنایه ای از روی دلسوزی سعی می کنن حالمو بهتر کنن..مثلا می گن فکر نکن درست میشه…یا مگه بقیه که شوهر کردن چه گلی به سرشون زدن…اونها با این حرف مسمومشون تمام تلاشهام رو از بین می برن و باید از نو شروع کنم…
  حتی من نمی تونم گاهی برای سبک شدن دل خودم کمی گریه کنم یا مثلا از سر درد ناشی از سرماخوردگی بنالم چون اطرافیان هر چیز منو به ازدواجم مربوط می کنن و ناخودآگاه افسرده ام می کنن..نمی دونم چطور مقابله کنم…گاهی واقعا خسته می شم..ولی امیدم به خداست
  ممنون دوستای گلم

  • مرضیه آذر ۱۵, ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   خوشحالم حال و هوات تغییر کرده و در راستای مثبت اندیشی جلو میری
   درباره هیجاناتت میتونی مراقبه و مدیتیشن هم داشته باشی
   در خصوص خانواده و مواردی که عنوان کردی به فرشته ی نگهبانشون نامه بده و درخواست هاتو مطرح کن که از این دست مسائل دیگه پیش نیاد

 307. 5 آذر ۱۴, ۱۳۹۵ در ۸:۰۷ ب.ظ - Reply

  سلام من دچار وسواس شدم که در لیستم چیزی رو بنویسم که در واقع خواسته ی واقعی من نیست و بی خودی برای خودم محدودیت درست کنم..مثلا نوشتم همسرم متولد فلان سال باشه در حالی که چندان برام مهم نیست سن شناسنامه ایش چند سال باشه و سن شخصیتیش بیشتر برام مهمه…اینو چطور باید اعلام کنم؟
  آیا کائنات منظور واقعی منو می فهمن؟

  • مرضیه آذر ۱۵, ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۸ ق.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   اینکار شما کائنات رو هم دچار سردرگمی میکنه
   کائنات به خواسته ی مستقیم شما پاسخ میده و اینگونه افکار وسواس گونه نتیجه ی مطلوبی نداره

 308. ماهرخ آذر ۲۶, ۱۳۹۵ در ۸:۰۲ ب.ظ - Reply

  سلام. اکثر کامنت هارو خوندم…
  تا زمانی که فقط به فکر سیر کردن شکم خودتون باشید, از نیروی الهی نخواین که به خودخواهیتون کمک کنه…
  تمام ماورا و قوانین الهی برای این که آدم بشیم و دگربین باشیم نه خودبین. لذا اگه می خواین بختتون باز شه و یا به نتیجه برسین , برای تمام دختران و خانوم ها دعا کنید و فقط خودتونو نبینید…
  و
  هر چه بیشتر روی چیزی حساس باشید اون چیز مقاوم تر میشه…
  اندکی بیخیالی
  اندکی لذت بردن از تجرد
  و
  نترسین…

 309. narni دی ۴, ۱۳۹۵ در ۵:۱۸ ب.ظ - Reply

  سلام…خیلی سایت خوبی دارین..اومدم کمکم کنید..راستش من تمام مراحل رو پیش رفتم..خوب هم پیش رفتم ولی تا میام امیدوار شم که یه روزی ازدواج می کنم نا امید میشم ..چون همش در اطرافم می بینم که خانواده ها دنبال دخترهایی با شغل و حقوق خوبن برای پسراشون..این موقع واقعا سر خورده میشم…تو روخدا یکم بهم امیداواری بدین…..

  • مرضیه دی ۴, ۱۳۹۵ در ۷:۴۱ ب.ظ - Reply

   سلام عزیزم
   قدم اول اینکه هرگز نباید ناامید بشی ..شما مشخصات همسر دلخواهت رو تهیه کن و روزانه تجسم خلاق داشته باش .. خیلی زود همون شخص سر راهت قرار میگیره
   اصلا به دیگران توجه نکن .. مردم همیشه برای ناامید کردن دیگران اماده به خدمت هستن و این تو هستی که باید اونقدر افکارت مثبت باشه که از کنار این حرفا بگذری

   • narni دی ۵, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۰ ق.ظ -

    چشم مرضیه جان…حتما
    می دونستی قلب خیلی بزرگی داری…ممنونم ازت

   • مرضیه دی ۵, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۱ ق.ظ -

    خواهش عزیزم ممنون از مهر و محبتت
    موفق باشی

 310. فرشته دی ۱۳, ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۶ ب.ظ - Reply

  سلام از سایت خوبتون ممنون، من از یه آقا پسری خوشم اومده و خیلی دوست دارم که طرح الهی ازدواجم بشه، البته برخورد زیادی باهم نداریم یکی، دوبار تو دانشگاه دیدمش و باهم تو گروه تلگرامی دانشگاه عضویت و گاهی از این طریق باهم خیلی کوتاه چت میکنیم، من چطور میتونم به خودم جذبش کنم؟ تا به حال به هیچ کدوم از فرشته ها نامه ندادم نمیدونم باید چی بنویسم و چی ازشون بخوام؟ من قبلا فکر میکردم ایشون نامزد دارن و از خدا خواستم یک جوری برام مشخص کنه که مجرده یا متاهل که یک هفته بعدش از طریق یکی از دوستام متوجه شدم که مجرده، در ضمن همین دوستم هم به این آقا علاقه داره و علاقه شو به آقا ابراز کرده ولی این آقا به علاقه این خانم باز خوردی پس نداده آیا من دارم به دوستم خیانت میکنم؟ آخه وقتی به ابراز علاقش جواب نداده….. ممنون میشم کمکم کنین

  • مرضیه دی ۱۳, ۱۳۹۵ در ۴:۵۳ ب.ظ - Reply

   کامنت قبل پاسخ دادم

 311. ساغر دی ۱۵, ۱