ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست جملات تاکیدی
06-03-2014, 12:42 AM
ارسال: #1
درخواست جملات تاکیدی
سلام
تو این بخش می تونید جملات تاکیدی درخواستیتون رو بگید که ما براتون بذاریم Heart

[تصویر:  ghanunejazb-kanal-150x150.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ناردونه ، khoobi ، mina1991 ، mana ، Ephoria ، Ruby ، purjavad ، اِلی ، farzanem40 ، بهکام ، اکرم ، dhiver.sa ، آرزو ، Tikooli ، Mariya008 ، soraya ، aramesh20
06-12-2014, 11:14 AM
ارسال: #2
RE: درخواست جملات تاکیدی
جمله اي براي تحصيل

خرد الهی آنچه من باید بیاموزم، به من یاد می دهد و انچه باید در جلسه امتحان به خاطر آورم، بر ضمیر و حافظه من متجلی می سازد.

روز خود را با کلام و گفتار درست آغاز کنید
کار درست و بی همتایم امروز منتظر من است.
امروز روز خداست. و همه فعالیت های امروز عالی و متبرک است.
خدا را به خاطر موهبتهایی که امروز قرار است بر من ارزانی دارد، شاکرم.

دست بلند خداوند حافظ من و منافع من است.
 سپاس شده توسط ناردونه ، zargol ، mina1991 ، Ephoria ، Ruby ، **marjan ، farzanem40 ، S.H.Mousavi ، dhiver.sa ، مجيد1125 ، جلال ، sama94 ، soraya
06-28-2014, 07:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-28-2014 07:55 PM، توسط نیکودل.)
ارسال: #3
بچه ها یه چیزی ..... این جملات تاکیدی که میذارید یا مثلا جملاتی که تو جذب گروهی هست یه جوریه یعنی یکم سخته ..... زبونش باید همین جوری باشه یا عامیانه هم میشه گفتش

مثلا من میخوام تو مصاحبه تحصیلی قبول بشم

جمله هام و ذهنمو درگیر این جمله می کنم

من حتما تو مصاحبه قبول میشم

من بهتر از بقیه هستم

شرایط من تو مصاحبه بهتر از دیگرانه

من حتما قبول میشم

بعد با این جمله ها تو ذهنم خیال گردازی می کنم ... که رفتم تو مصاحبه همه استادا لبخند دارن و منم تند تند جواب میدم

تازه بارها و بارها تو ذهنم و یا حتی تو خواب میبینم که قبول شدمو دارم میرم کارایه پذیرشمو انجام بدم

حالا اینکه جمله های من یه جورایی حاوی کلماتی مثل خرد الهی نیست، مشکل داره به نظرتون ؟

توجه:

هر گونه مطلب ارسال شده بدون ذکر منبع، حذف خواهد شد.

استفاده از مطالب سایت نیز فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
 سپاس شده توسط ناردونه ، mina1991 ، "helia" ، حباب ، mana ، Ephoria ، Ruby ، وحید69 ، اِلی ، مجيد1125 ، جلال ، Sofia ، soraya
06-28-2014, 08:10 PM
ارسال: #4
آره در نگاه اول سخته ولی جالبه که بدونی اینارو تازه ساده کردیم این شکلی شده ولی در کل به هرصورتی که راحتتر هستی بگو, چون در طول روز مدام باید تکرار بشه HeartHeart

سپاس شده توسط نیکودل ، ناردونه ، mina1991 ، "helia" ، حباب ، mana ، Ephoria ، Ruby ، اِلی ، جلال ، soraya
06-29-2014, 10:08 AM
ارسال: #5
مهم حسسسه درونیه آدمه..هر چیزی که روی روح و اعصاب و افکارت تاثیر میذاره

تذکر جدی : هر پست اسپم در تاپیکهای تخصصی =ریموو پست بدون اطلاع قبلی+ اخطار
 سپاس شده توسط نیکودل ، SAHAR ، mina1991 ، "helia" ، mana ، Ephoria ، samirahaeri ، مجيد1125 ، جلال ، Sofia ، soraya
07-18-2014, 10:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-18-2014 11:56 PM، توسط ناردونه.)
ارسال: #6
برای موفقیت در کار پیش رو:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا.
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

(برای افزایش اعتماد بنفس )

من سزاوار بهترین ها هستم.
من خودم را دوست دارم و به خود افتخار می کنم.
من انسانی توانا ، خلاق و دوست داشتنی هستم.
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
من در آرامش کامل به سر می برم و همواره روحیه ای شاد و لبخندی بر لب دارم.

تذکر جدی : هر پست اسپم در تاپیکهای تخصصی =ریموو پست بدون اطلاع قبلی+ اخطار
 سپاس شده توسط نیکودل ، zargol ، mina1991 ، حباب ، mana ، Ephoria ، farzanem40 ، samirahaeri ، dhiver.sa ، جلال ، tavangar ، Sofia ، soraya
08-22-2014, 02:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-22-2014 02:10 PM، توسط khoobi.)
ارسال: #7
سلام.من يه جمله تاكيدي عاااالي واسه مثبت شدن افكارم و ازدواج با شخصي كه خدا برام در نظر گرفته ميخوام.سنم داره زياد ميشه.كاش زود اتفاق بيفته

من سرشار از انرژي الهي امHeart
من روز به روز دارم به همسر الهيم نزدیکتر میشم .
 سپاس شده توسط mina1991 ، SAHAR ، mana ، Ephoria ، abroon ، farzanem40 ، maryam2014 ، مجيد1125 ، جلال ، soraya
08-23-2014, 03:18 PM
ارسال: #8
سلام دوستان
طبق تجربه خودم میگم ،جملات تاکیدی باید راحت باشه و جوری باشه که تو ذهنتون بشینه باید بتونید باهاش ارتباط برقرار کنید

من معمولا خواسته هامو به شکل شکرگزاری می گم خیلی حس بهتری داره مثلا اینطوری : برای ازدواج عالی و موفقم و خوشبختی بی نظیرم سپاسگزارم یا

خدایا شکرت که ازدواجم عالی بود و من خوشبختم (این جملات رو برای khoobi عزیز نوشتم )

برای دانشگاه قبول شدنم این جمله من بود: من گرایش فلان دانشگاه فلان قبول میشم

اخرشم همونی شد که میخواستم فقط یه نکته، بهتره در نظر داشته باشین که به بهترین شکل به خواسته هاتون برسین یعنی تو عبارات تاکیدی تون بگین به شیوه ای عالی یا مثلا به راحتی یا در کمال ارامش و.....

من تو اون جمله تاکیدیم برای دانشگاه اینو درنظر نگرفته بودم پوستم کنه شد تا به خواسته ام رسیدم
 سپاس شده توسط نیکودل ، mina1991 ، SAHAR ، khoobi ، حباب ، mana ، Ephoria ، سفیدبرفی ، **marjan ، معصومه ، acounting.office87@yahoo.com ، مجيد1125 ، جلال ، tavangar ، رزبانو ، soraya ، vizvizak
08-23-2014, 11:50 PM
ارسال: #9
(08-22-2014 02:10 PM)khoobi نوشته شده توسط:  سلام.من يه جمله تاكيدي عاااالي واسه مثبت شدن افكارم و ازدواج با شخصي كه خدا برام در نظر گرفته ميخوام.سنم داره زياد ميشه.كاش زود اتفاق بيفته

به لطف الهی من در پرتو افکار مثبت قرار دارم.
برای ازدواج همون جمله ای که تو جذب گروهی می گیم خوبه:
به لطف الهی روند ازدواج موفق من با فردی کامل و ایده آل هم اکنون آغاز شده است.

حتما باید یه لیست از خصوصیات مورد نظرت آماده کنی.

سپاس شده توسط نیکودل ، khoobi ، حباب ، mana ، Ephoria ، فاطمه نجف آبادی ، farzanem40 ، pedram79 ، جلال ، نیلووفر ، soraya
08-24-2014, 05:59 PM
ارسال: #10
دوستای گلم, با توجه به توضیحاتی که این قسمت دادم و خواستتون جمله تاکیدیتون رو آماده کنید.

بعدش سپاسگزاری می کنید از اینکه به خواستتون رسیدید.

سپاس شده توسط نیکودل ، مهشاد ، Anahita ، mana ، Ephoria ، farzanem40 ، Tikooli ، soraya
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان