ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات شما از نامه به فرشتگان
06-29-2014, 01:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-13-2015 12:43 AM، توسط ناردونه.)
ارسال: #1
تجربیات شما از نامه به فرشتگان
Heart

بیاید تو این تاپیک نامه هایی که به فرشتگان می نویسیم رو بذاریم ....

شاید خوندن نامه های ما توسط دیگران خودش باعث تسریع در روند رسیدن به خواسته هامون بشه

مثل جذب گروهی

توجه:

هر گونه مطلب ارسال شده بدون ذکر منبع، حذف خواهد شد.

استفاده از مطالب سایت نیز فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ناردونه ، nasimi ، Anahita ، taranoom ، blogfa ، Ephoria ، محبوب ، اِلی ، اکرم ، dhiver.sa ، تو لایق بهترینی ، farzanem40 ، Misstaraneh.j
07-20-2014, 07:47 PM
ارسال: #2
RE: نامه هایی که به فرشتگان نوشتیم
پارسال یکی باید مبلغی رو به ما می داد, آشنا بود نمی تونستیم چیزی بگیم, به فرشتش نامه دادم و 3 روز بعد مبلغ رو برامون واریز کرد, بدون اینکه ما چیزی گفته باشیم.

[تصویر:  ghanunejazb-kanal-150x150.png]
 سپاس شده توسط ناردونه ، نیکودل ، بارانا ، pooas ، nasimi ، "helia" ، حباب ، Anahita ، taranoom ، blogfa ، Ephoria ، اِلی ، nahid ، dhiver.sa ، درخشان ، تو لایق بهترینی ، Atefe ، farzanem40 ، مژده م ت ، lovelygir6969
08-09-2014, 01:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-09-2014 01:28 AM، توسط "helia".)
ارسال: #3
میشه بدون نامه نوشتن هم از فرشته ها کمک گرفت

من یه بار یه چیزی گم کرده بودم .تو دلم گفتم فرشته پیدا کردن اشیا گم شده لطفا منو به سمت وسیله مورد نظرم هدایت کنید .

یه دفعه به ذهنم رسید فلان جا رو بگرد رفتم نگاه کردم اونی که دنبالش میگشتم رو پیدا کردم

یه بارم نامه نوشتم به فرشته ثروت خودم که تا آخر هفته 500 هزار تومان می خوام به یک هفته نرسید 500 تومان دستم رسید
 سپاس شده توسط نیکودل ، ناردونه ، mina1991 ، SAHAR ، SfarzaneS ، Ephoria ، اِلی ، dr_kosar_11 ، ساحل68 ، درخشان ، تو لایق بهترینی ، ع.ا.ط.ی ، farzanem40 ، مژده م ت ، lovelygir6969 ، Paniz
08-14-2014, 01:48 PM
ارسال: #4
هفته پیش به فرشته کار شوهرم نامه می دادم که کار بهتری رو بتونه پیدا کنه که ساعت کاریش تا 4 5 باشه و حقوق بالا, امروز جور شد, خداروشکر Tongue

سپاس شده توسط مریم بانو* ، mina1991 ، نیکودل ، ناردونه ، "helia" ، farnoush ، Anahita ، SfarzaneS ، blogfa ، Ephoria ، اِلی ، nahid ، ساحل68 ، dhiver.sa ، درخشان ، تو لایق بهترینی ، Atefe ، farzanem40 ، مژده م ت ، lovelygir6969 ، Paniz
08-19-2014, 06:57 PM
ارسال: #5
خوب همونطور که گفتم هفته پیش به فرشته شوهرم نامه نوشتم بودم که یه کار خیلی بهتری پیدا کنه که همکاراشم خوب باشن.

دیروز بهم گفت از یکی از همکاراش زیاد خوشش نمیاد, با خودم گفت چه حیف که این یه نفر جو شرکت رو بهم می زنه و با شوهرم زیاد خوب نیستن.
از فرشته رهایی کمک خواستم و گفتم که هر دو آزاد و رها هستن و بهم دیگه کاری ندارن, از فرشته نگهبان هم کمک خواستم که روابطتشون خوب بشه.

امروز شوهرم از سر کار که برگشت اولین چیزی که گفت این بود که با همون همکارش بعد از ساعت کاری مسیری رو رفتن و کلی باهم حرف زدن و سوءتفاهم ها برطرف شده, خیلی خوشحال شدم.

فرشته نگهبان عزیز, ممنونم.

سپاس شده توسط mina1991 ، ناردونه ، نیکودل ، farnoush ، "helia" ، میمچه ، Anahita ، zargol ، SfarzaneS ، blogfa ، Ephoria ، دختر زمستون 1366 ، اِلی ، Bluegirl ، mona.mona ، ساحل68 ، dhiver.sa ، درخشان ، تو لایق بهترینی ، Atefe ، farzanem40 ، مژده م ت ، sahar71 ، lovelygir6969 ، Paniz
08-20-2014, 01:20 AM
ارسال: #6
منم پارسال برای فرشته ی یه زوج نامه نوشتم که بتونن ماشین بخرن Angel
هرشب برای اطافیانم نامه مینوشتم و خواسته هاشون رو از فرشته ی مربوطه میخواستمHeart
تا اینکه یه روز خبردار شدم که این زوج ماشین خریدن کلی تعجب کردم چون شرایط اینکه به این زودی ماشین بخرن رو نداشتنTh_8

بزرگترین آزمایش ایمان زمانی ست که به آنچه می خواهی نمیرسی ، ولی هنوز می توانی بگویی:خدایا شکرت!
 سپاس شده توسط نیکودل ، ناردونه ، "helia" ، SAHAR ، میمچه ، Anahita ، blogfa ، Ephoria ، دختر زمستون 1366 ، اِلی ، nahid ، اکرم ، mona.mona ، ساحل68 ، dhiver.sa ، ژیلا ، درخشان ، تو لایق بهترینی ، ع.ا.ط.ی ، Atefe ، farzanem40 ، مژده م ت ، lovelygir6969 ، sahar71 ، Paniz
08-27-2014, 01:17 AM
ارسال: #7
من به فرشته ی عشق و ازدواج همسر الهی
فرشته ی عشق و ازدواج من و همسر الهی ام لطفا با قدرت الهی که داری مارو سرراه هم قرار بده مارو بهم برسون و ورند ازدواج مارو میسر کن مرد من مردی است...... و ممنونم از اینکه به حرفم گوش کردید و پیشاپیش برای رسیدن به خواسته ام متشکرم.
 سپاس شده توسط ناردونه ، SAHAR ، نیکودل ، "helia" ، Anahita ، khoobi ، blogfa ، Ephoria ، اِلی ، اکرم ، معصومه ، dhiver.sa ، مژده م ت ، lovelygir6969
08-31-2014, 01:38 PM
ارسال: #8
5 شنبه هفته پیش شوهرم بهم گفت: "ببین گوشی خونه مونده یا نه, هرچی می گردم نیست گم شده".

خلاصه هرچی گشتم و زنگ زدم, بوق آزاد می زد ولی صداش از جایی در نمیومد.

گفتم نیست, گفت گمش کردم تو تاکسی فهمیدم نیست هرچی ماشین رو چک کردم پیداش نکردم.

گوشیش مدل ارزون قیمتی بود ولی خوب ناراحت شدیم.

داشتم برای سایت یه مطلبی می ذاشتم که گفته بود فرشته ها تو پیدا شدن اشیا می تونن به ما کمک کنن, یه نامه نوشتم به فرشته نگهبان شوهرم که کمک کنه گوشیش رو پیدا کنه.

یه نامه هم به فرشته اون کسی که گوشی رو پیدا می کنه دادم گفتم به ما زنگ بزن.

3 روز گذشت شوهرم هرچی می گفت, می گفتم پیدا می شه.

دیشب یه ناشناس به گوشیم زنگ زد, که این شماره رو جز فامیلای نزدیک به هیچ کسی نداده بودم, وقتی زنگ خورد خیلی تعجب کردم به شوهرم گفتم کسی شماره این خط رو نداره, گفت بده من.

خلاصه طرف گفت با آقای نوروزی کار دارم شوهرم گفت اشتباه گرفتی.
خلاصه دوباره رفتیم پی کارمون من تو پذیرایی نشسته بودم, داشتم یه چیزی می ساختم دستم بند بود, تلفن خونه زنگ خورد, گوشی تو اتاق بود, هی من می گفتم تو برو بردار هی اون می گفت تو برو بردار, خلاصه رفتم بردارم دیدم همون شماره هس که به گوشیم زنگ زده بود!!!!!!!!!!!!!

تلفن رو دادم به شوهرم تا جواب داد اون طرف قطع کرد!!!! شوهرم زنگ زد, گفت الان به ما زنگ زدی بودی, گفت آقای مهدوی گفت اشتباهه,گفت الان که یه گوشیمون زنگ زده بودی! طرف گفت خط رو خط شده قطع کرد.

دیگه داشتم شاخ درمیوردم یه کسی که شماره خط من و خونمون رو داشت, مشکوک هم می زد!!!!!!!!!!!!

رفتم دوباره دنبال کارام, دیدم شوهرم داره با تلفن حرف می زنه می گه گوشیه من دست شماست؟ اول انکار می کرد بعد گفت آره.
گفت برام پیک کن, گفت نمی شه باید حضوری بدم و ...
خلاصه شوهرم دید خیلی مشکوک میزنه آدرس محل کارش رو داد.

گفتم جریان چیه؟ گفت به این نتیجه رسیدم تنها کسی که می تونه این شماره هارو داشته باشه کسیه که گوشی رو پیدا کرده, خودم به شماره گوشیم زنگ زدن دیدم همونه.

امروز قرار بود بفرسته دید خبری نیست, دیگه اونقدر به طرف زنگ زدن به شماره خودش و شماره ای که از طرف افتاده بود اونم هی هزار تا دروغ برای پیچیوندن, 12 ظهر گفته دارم می رم عروسی نمی تونم گوشی رو بفرستم, اینا هم هی تهدیدش کردن تا بالاخره فرستاد Th_95
و این بود ماجرای کمک گرفتن از فرشته برای پیدا شدن چیزهای گمشده Th_51

سپاس شده توسط Anahita ، نیکودل ، mohade3 ، zargol ، mina1991 ، ناردونه ، khoobi ، "helia" ، میمچه ، banafshe ، SfarzaneS ، مهشاد ، taranoom ، minikin-bride ، blogfa ، Ephoria ، Po. ، دختر زمستون 1366 ، اِلی ، ساحل68 ، dhiver.sa ، درخشان ، تو لایق بهترینی ، مژده م ت ، مهتاب خانوم ، مريم السادات ، lovelygir6969 ، sahar71
08-31-2014, 02:49 PM
ارسال: #9
وووووویییییییییییییییی[تصویر:  599321_Laie_94.gif] دانشگاه من از خونمون دوره با مهمان گرفتنمم به واحدی نزدیکتر موافقت نمیکردن به فرشته مدیر آموزش و انتقال ومهمان نامه دادم کلی قربون صدقش هم رفتم هاBig Grin امروز صبح به طرز باور نکردنی با مهمانم موافقت کردنTh_113

نشود فاش کسی آنچه میان من و توست ... تا اشارات نظر نامه رسان من و توست
 سپاس شده توسط نیکودل ، mina1991 ، SAHAR ، ناردونه ، khoobi ، Anahita ، "helia" ، میمچه ، blogfa ، Ephoria ، دختر زمستون 1366 ، اِلی ، ساحل68 ، dhiver.sa ، تو لایق بهترینی ، سبا ، مژده م ت ، مهتاب خانوم ، lovelygir6969
09-15-2014, 10:23 PM
ارسال: #10
بچه هاااااا

من امروز بعد از ظهر به دو تا فرشته ی یه افرادی نامه نوشتم

یه درخواستی ازشون داشتم که نمی تونم بگم

همین امشب فرشته ها جوابمو دادن اون کاری که میخواستم انجام شد

فرشته های مهربون ممنونم

توجه:

هر گونه مطلب ارسال شده بدون ذکر منبع، حذف خواهد شد.

استفاده از مطالب سایت نیز فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
 سپاس شده توسط mina1991 ، ناردونه ، Anahita ، "helia" ، taranoom ، Ephoria ، mohade3 ، دختر زمستون 1366 ، اِلی ، اکرم ، ساحل68 ، dhiver.sa ، تو لایق بهترینی ، Atefe ، سبا ، مژده م ت ، مهتاب خانوم ، AAArezoo ، lovelygir6969
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان