ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات شما از قانون جذب ( جذب های روزمره )
02-02-2017, 08:59 PM
ارسال: #381
RE: تجربیات شما از قانون جذب ( جذب های روزمره )
Th_95 جذب کردم یه جذب عالییییییTh_112

من حالم یه مدت خیلی خوب نیست. برای همین توی هفته ی جاری یکی دوروز رو نرفتم سرکار و امروز می گفتم با خودم که با این حالم اصلا حوصله ندارم شنبه برم سرکار ولی چون چند روز مرخصی داشتم باز نمی تونم نرم...
امروز بعدازظهر اطلاعیه اومد که به علت برف و بارون و... تعطیلیم شنبه...
یوهوTh_112 خدایا دوستت دارم

Heart به قدرت خدای درونم ، زندگیم به همان شگفتی و زیبایی که می خواهم می شود. Th_8
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar71 ، pedram79 ، مريم السادات ، dhiver.sa ، Mohana ، farzanem40 ، مه دوست ، IvI3HD1
02-06-2017, 03:10 PM
ارسال: #382
دیشب یکی ازم پول خواست و منم خیلی دوست داشتم بهش پول بدم اما، شرایطش رو نداشتم و ناراحت شدم و تو همون شرایط گفتم خدایا این مبلغ رو بهم برسون تا من بهش پول رو قرض بدم.
همین الان به حساب منو و همکارام تشویقی واریز شد البته یه ذره کمتر از اون مبلغ ولی همینش هم خیلی عالیه جالبه اینه که همه ی همکارام به دلایل مختلف نیاز به این پول داشتن.
خدایا عاشقتم که این پول رو برامون جور کردی

Heart به قدرت خدای درونم ، زندگیم به همان شگفتی و زیبایی که می خواهم می شود. Th_8
 سپاس شده توسط dhiver.sa ، Mohana ، sahar71 ، مه دوست ، IvI3HD1
02-06-2017, 03:35 PM
ارسال: #383
سلام
جذب زیاد داشتم به لطف خداAngel
ولی میخوام از یه جذب فوق العاده ای که داشتم براتون بگم.Th_51
سالها بود خرید ماشین برامون جور نمیشد، پولش میومد و سریع خرج چیز دیگه ای میشد.Dodgy
یه روز بعد از ظهر توی اتاقم روی تخت دراز کشیده بودم، مامانم اومدن گفتن فلانی ماشین خرید، منم توی همون حال خیلی ساده و بی تفاوت گفتم مبارکشون باشه ...همین... ولی توی دلم چنان خوشحال شدم چنان ذوق کرده بودم براشون که انگار خودمون ماشین خریدیم!!Confused
از خوشحالیه خودم متعجب بودم، تا شب و موقع خواب همش از خودم میپرسیدم به من چه! چرا من انقدر خوشحال شدم!!چرا انقدر خوشحالم آخه!!Th_107
واقعا برام عجیب بود این خوشحالی!
دو روز بعدش خودمون ماشین خریدیمTh_113
من با اون خوشحالیه ناخواسته و عجیب خودم کائنات رو‌ گول زدم، ضمیر ناخوداگاهم رو گول زدمTh_8
به امید این گول زدن های ناخواستهTh_112

سبـز خـواهــم شـد.. مـی دانـــمTh_64
 سپاس شده توسط dhiver.sa ، farzanem40 ، sahar71 ، همسر پوریا هستم ، مه دوست ، IvI3HD1
02-14-2017, 02:48 PM
ارسال: #384

داشتم کتاب از دولت عشق رو میخوندم فصل سوم ... حکایت زنی بود که برای خودش و خانواده اش راه فراوانی باز شده بود Th_51

داشتم به این فکر میکردم این در یک خانواده بوده خانواده هم راه های زیادی برای پول غیر منتظره رسیدن دارن ... منم که برا خودم میخواااااام Th_12

آخرش گفتم هیچی ولش کن ... نمیرسه ...

یهو دیدم خواهرم در اتاقو وا کرد گفت شماره کارتتو بده مامان میخواد پول بریزه برامون ...

من Th_113Th_113Th_113

در نهایت من Th_8Th_8Th_8

جذب خوبی بود ...

و من الله توفیق Th_24

آمد بهار جان‌ها ، ای شاخ تر به رقص آ

چون یوسف اندر آمد ، مصر و شکر به رقص آ

Th_8Th_8
 سپاس شده توسط farzanem40 ، dhiver.sa ، همسر پوریا هستم ، Mohana ، pedram79 ، مه دوست ، IvI3HD1
03-13-2017, 10:25 PM
ارسال: #385
جذبی داشتم بس شعف انگیزTh_3

چند وقته پیش دستکشم رو دادم به بیرون. من خیلی به دستکش نیاز دارمو همیشه زمستونا استفاده می کنم با خودم گفتم بسته چندسال دارم این که جنسش عالیه بدم به کس دیگه هم استفاده کنه. بعد که خواستم جدید بخرم رفتم، چندتا فروشگاه چرم؛ یکی دو جا زشت بودن و یکی دوجا رنگای قرمز و زرد و.. داشتن. حتی اینترنتی هم موفق نشدم بخرم و خیلی موقع صبحا دستم یخ می زد. اخرش گفتم بی خیال امسال که تموم داره می شه سرما، سال دیگه می خرمش. حتی دیروز بهش فکر هم کردم چه قدر دستکش لازم دارم.
امروز اومدم خونه دیدم خاله جان برام از فرنگستان ، دستکش چرم اوردTh_113 شیک تر و کیفیتش از چیزی که داشتم هم بهتر.

سپاس شده توسط dhiver.sa ، مه دوست ، sahar71 ، pedram79 ، Mohana ، IvI3HD1
03-13-2017, 10:31 PM
ارسال: #386
با کمک دوست خوبم در این انجمن تونستیم کارت پایان خدمت همسری که دو سه سال بود گم شده بود رو پیدا کنیم Th_8

ما تو خونه جمله تاکیدی میفرستادیم که یهو همسری زنگ زد و گفت یه چی بگم باورت نمیشه
گفتم چی ؟

گفتم داشتم گاوصندوق مغازه رو تمیز میکردم اون ته دیدم یه دفتر هست . بازش کردم دیدم عه کارت پایان خدمتم اونجاس Th_113

خداروشکر بعد مدتها تونستیم جذب کنیم پیدا کردنش رو .. دردسر داشت المثنی گرفتنش Th_12

سپاس از دوست خوبم HeartHeart

مبالغ زيادي پول دائما به حسابم واريز مي شود
هم اكنون دعاي خيرم را نثار همه افراد دنيا مي كنم تا بركت و ثروت الهي را در زندگيشات تجربه كنند
 سپاس شده توسط مه دوست ، sahar71 ، pedram79 ، Mohana ، IvI3HD1 ، همسر پوریا هستم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان