ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات شما از قانون جذب ( جذب های روزمره )
05-14-2017, 05:59 PM
ارسال: #401
RE: تجربیات شما از قانون جذب ( جذب های روزمره )
یه جذب مادی !

هفته ی پیش از یک ساعت خوشم اومد و الان روی دستمه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ع.ا.ط.ی ، dhiver.sa ، sahar71 ، atie_goli ، SAHAR ، lovelygir6969 ، Mohana ، مژده م ت ، Misstaraneh.j
05-14-2017, 08:13 PM
ارسال: #402
امروز عصر تو یک جشن به مناسبت نیمه شعبان شرکت کردم که موقع ورود افراد یک شماره به هر کس داده میشد که آخر جشن قرعه کشی میشد و به هر کس یک جاسوییچی متبرک به نام ائمه میدادن. جالبه بدونید که ظهر خودم شماره های قرعه کشی رو کمک کردم آماده کردم و اونجا تو دلم یک چیزی گفت که یکی از اونا ماله منه
عصری جشن که تموم شد وقت قرعه کشی شد اسم من نفر دوم دراومد جالبیش اینجا بود که من گفته بودم من و عشق جونم روز ازدواج حضرت فاطمه و حضرت علی عقد میکنیم و اون جاسوییچی هم یک طرفش اسم امام علی بود طرف دیگش حضرت زهرا (س) Th_8Th_8Th_8Th_8
عاشقتم خداجون

می دانم وایمان دارم که موفقیت در انتظار من‌است
 سپاس شده توسط dhiver.sa ، sahar71 ، pedram79 ، SAHAR ، farzanem40 ، lovelygir6969 ، Mohana ، Hellguard ، ع.ا.ط.ی ، Misstaraneh.j
05-14-2017, 10:38 PM
ارسال: #403

بعد از ظهر خسته و کوفته برگشتم خونه ... اومدم اتاقم یکم خستگیم در بره.

دیدم بچه ها مثل همیشه توپو برداشتن جلوی خونه ما ... توپ بازی و صدای داد و حرف و اینا میاد

منم چشمامو بسته بودم اندکی استراحت کنم صدای اینام زیاد بود ته دلم گفتم خدا یه کاری کن اینا برن خونشون صداشون دیگه نیاد ...

میدونستم باید ذهنمو منحرف کنم دیگه اصن به صداشون توجه نکنم ... داشتم به چیزای خوب فکر میکردم ... به پنج دقیقه هم نکشید همشون رفتن صدای توپ و اینا کاملا قطع شد ... Th_95Th_51Th_8

اینقد کیف داد ... Th_95Th_62

خدایا شکرت Th_112Th_8

روی دیوار دل خود بنویسید :

خدا هست و خدا هست و خدا هست ...

Th_8

سپاس شده توسط pedram79 ، SAHAR ، dhiver.sa ، atie_goli ، farzanem40 ، lovelygir6969 ، Mohana ، Hellguard ، مژده م ت ، ع.ا.ط.ی ، Misstaraneh.j
05-18-2017, 02:03 PM
ارسال: #404
سلام
دیروز بعد از خوندن نماز ظهر گوشی رو برداشتم و رفتم توی سالن نشستم، وارد برنامه ی لاین شدم.همینجور که پست ها رو میخوندم چشمم به یه استیکر خیلی خوشگل افتاد، لینکش رو کیپ کردم تا هر موقع رفتم توی اتاقم اطلاعات کارتم رو بزنم و اینترنتی بخرمش.Th_8
مشغول گوشی بودم که بابام اومدن کنارم و کارتشون رو بهم دادن و گفتن این کارت هر چی خواستی بخر
منTh_113
از لحظه ی خواستن تا دریافت سه دقیقهTh_126

سبـز خـواهــم شـد.. مـی دانـــمTh_64
 سپاس شده توسط ع.ا.ط.ی ، pedram79 ، sahar71 ، dhiver.sa ، Misstaraneh.j ، SAHAR ، Hellguard ، farzanem40
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان