ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشانه های فرشتگان و تجربیات شما
07-08-2014, 02:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-13-2015 12:42 AM، توسط ناردونه.)
ارسال: #1
نشانه های فرشتگان و تجربیات شما
ابرها :

[تصویر:  lMn.jpg]

ابرها، این اجسام مرطوب بهشتی ، که در بالای سر ما مانند فرشتگان محافظ شناور هستند و در سراسر دنیا پرواز می کنند. فرشته ها عاشق اینند که از این شگفتیهای طبیعی به عنوان نشانه استفاده کنند چون ابرها می توانند به هر شکلی در بیایند و واقعاً چشمگیر و دیدنی هستند. ابرها یکی از معمول ترین راه های دریافت پیامِ «دوستت دارم» از طرف بهشت هستند. ابرها نشانه هایی فیزیکی هستند از حضور فرشتگان در اطراف ما.

پرها :

[تصویر:  kMn.jpg]

پرها قویترین نشانه ی فرشتگان هستند. با اینکه پرها در اندازه ها و رنگهای متفاوتی وجود دارند، اما نشانه هایی شگفت انگیز هستند چون مستقیماً با افکار، دعاها، یا سوالاتی که در ذهنتان دارید ارتباط دارند. به ندرت پیش می آید که پری را که فرشتگان برایتان گذاشته اند پیدا کنید و معنی اش را نفهمید. فرشتگان، بر اساس میزان ایمانتان پرها و دیگر نشانه ها را سفارشی برایتان می فرستند.

سکه ها :

[تصویر:  jMn.jpg]

سکه ها، یا به طور کلی وجه رایج هر کشوری، اغلب پیام یا راهنمایی ای از جانب فرشتگان است. تمام جنبه های این نوع از نشانه ها ارتباط مخصوصی با شما و مسیر(طریقت) تان دارند، مثل زمان و مکانی که سکه را پیدا می کنید، نوع سکه، پیامهایی که روی آن نوشته شده است، و جنس سکه. دفعه بعد که سکه ای را روی زمین پیدا کردید، مطمئن باشید که از قصد در مسیر شما قرار گرفته است. موهبت سکه برای ما نشانگر تحت حمایت قرار گرفتن از نظر مالی، احساسی، معنوی، و جسمانی است.

رنگین کمان :

[تصویر:  hMn.jpg]

از زمان کشتی نوح، رنگین کمان سمبل عشق، حمایت، حفاظت و پشتیبانی خداوند بوده است. وقتی از فرشتگان درخواست نشانه می کنید و رنگین کمان می بینید، به این معنی است که کل موقعیت شما تحت حمایت و کنترل آنها قرار دارد. رنگین کمانهای سفید، رنگین کمانهای دوقلو، و رنگین کمانهایی که در شب و زیر نور مهتاب تشکیل می شوند آنقدر غیر طبیعی هستند که هیچ شکی مبنی بر نشانه بودنشان باقی نمی گذارند . رنگین کمانها فقط یک نشانه نیستند، بلکه موهبت دلگرمی و هدایت را نیز به همراه دارند.

صداها :

[تصویر:  nMn.jpg]

وقتی یک پیشامد اضطراری در شرف وقوع است یا استرس و نگرانی تان زیاد است، تنها راهی که فرشتگان می توانند متقاعدتان کنند که صدایشان را بشنوید از طریق ارتباط مستقیم شفاهی است. و اگر فرشتگان صحبت کنند، هیچ شکی در پیام ها و معانی آنها وجود ندارد، و شما باید قطعاً به آنهاگوش دهید. شنیدن نامتان از طریق صدایی که انگار متعلق به هیچ کس نیست (شبیه صدای ارواح) یکی از تجربه های معمول و مشترک در بین افراد است. این اتفاق برای اغلب مردم زمانی رخ می دهد که تازه از خواب بیدار شده اند، چون در آن لحظه شنوایی ما نسبت به صدای فرشتگان بسیار پذیرا و حساس است. صدای خدا و فرشتگان از روی عشق و حکمت است. وقتی آنها صحبت می کنند صدایشان رسا، واضح، و بدون اشتباه است.

اعداد :

[تصویر:  mMn.jpg]

اعداد اغلب اوقات جالب ترین و گاهی وقتها گیج کننده ترین نشانه هایی هستند که از طرف فرشتگان دریافت می کنیم. یک سلسله اعداد مرتب در الگوی خاصی تکرار می شوند، و اگر شما ندانید که معنی آنها چیست، شاید فکر کنید کسی یا چیزی دارد سر به سرتان می گذارد و گیجتان می کند. نشانه ی اعداد از همه جا به سمت شما می آیند. اگر یک سری اعداد در زندگیتان مرتب تکرار می شوند، از فرشته تان بپرسید که معنی اش چیست یا در کتاب معنی آن را ببینید.

منبع

[تصویر:  Pwr.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ناردونه ، SAHAR ، نیکودل ، fati ، Anahita ، khoobi ، minikin-bride ، elitebride ، mana ، raha60 ، blogfa ، حباب ، Ephoria ، الیزابت دارسی ، Tiffany ، سفیدبرفی ، سحر ، اورانوس ، اِلی ، Po. ، مه دوست ، آناهیتا ، miss.adeleh ، farzanem40 ، sama ، اکرم ، ساحل68 ، D'hiver ، golmangoli ، بهکام ، همسر پوریا هستم ، Taraneh ، Atefe ، حدیثه ، Tikooli ، ebi ، Kimkim ، yaldaa ، IvI3HD1 ، sahar71 ، yeganeh ، مريم السادات
07-08-2014, 03:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-08-2014 03:35 PM، توسط NIKI JOON.)
ارسال: #2
RE: نشانه های فرشتگان
راه معمول دیگر فرشتگان برای صحبت با ما از طریق نشان دادن توالی اعداد است. معانی ابتدایی پیام های اعداد که از طرف فرشتگان می بینید به شرح زیر است:

0 - یک پیام عشق از طرف خالق است.

1- به افکارت توجه کن و به جای ترس هایت، فقط به خواسته هایت فکر کن، چرا که تو هر آن چه را که فکر می کنی، جذب خواهی کرد.

2- ایمانت را حفظ کن و امیدت را از دست نده.

3- اساتید مقرب با تو هستند و به تو کمک می کنند.

4 - فرشتگان در این موقعیت با تو همکاری می کنند.

5- یک تغییر مثبت به سمت تو می آید.

6- تمام نگرانی ها و ترس هایت در مورد مادیات و دنیای فیزیکی را به خدا و فرشتگان واگذار! افکارت را میان مادیات و معنویات متعادل کن!

7- تو در مسیر درست قرار داری، پس راه را ادامه بده.

8- فراوانی به سمت تو می آید.

9- بدون تأخیر بر روی رسالت زندگی خود کار کن.

هنگامی که ترکیبی از این اعداد را می بینید، کافی است به آسانی معانی بالا را با هم جمع کنید. برای مثال اگر عدد 428 را می بینید می تواند این معنی را داشته باشد: " فرشتگان با تو هستند، پس ایمانت را حفظ کن! همان گونه که فراوانی به سمت تو می آید."
اعداد سه رقمی:

111- افکار خود را به دقت بازبینی کنیدو مطمئن شوید که تنها به آن چیزهایی که می خواهید فکر می کنید نه به آن چیزهایی که نمی خواهید. این توالی اعداد نشانه آن است که دروازه ای از فرصت ها به رویتان گشوده شده است. و افکارتان در سرعت بی سابقه ای در حال آشکار شدن به شکل آرزوهای دلخواهتان هستند. شماره 111 شبیه روشنایی یک لامپ پرنور است. این عدد به این معناست که کائنات تصویری از افکار شما دریافت کرده و در حال به واقعیت رساندنشان است. آیا شما از افکاری که توسط کائنات ربوده شده است خوشحال و راضی هستید؟ اگر راضی نیستید، افکارتان را تصحیح کنید... اگر در کنترل کردن و بازبینی افکارتان مشکل دارید از فرشتگانتان درخواست کمک کنید.

123- زندگیتان را ساده تر کنید. از شر هر چیزی که وقت، زمان، یا دارایی تان را از بین می برد خلاص شوید - مخصوصاً از دست چیزهایی که شما را از هدف زندگیتان دور نگه می دارند. نگهبانان الهی در این فرایند به شما کمک خواهند کرد.

222- ایمان داشته باشید. همه چیز رو به راه خواهد شد. نگران هیچ چیز نباشید، چون این موقعیت خودش به بهترین وجه برای هر کسی که در آن درگیر است حل و فصل خواهد شد.

333- نگهبانان الهی نزدیک شما هستند، مشتاقند بدانید که کمک، عشق و همراهی آنها را دارید. اغلب نگهبانان الهی را صدا بزنید، به خصوص وقتی عدد 3 را در اطرافتان می بینید.

444 - در این لحظه هزاران فرشته شما را احاطه کرده اند، دوستتان دارند و از شما محافظت می کنند. شما اتصالی بسیار قوی و روشن با قلمرو فرشتگان دارید و خودتان نیز یک فرشته ی زمینی هستید. از هیچ چیز نترسید - همه چیز روبراه است.

555 - کمربندهایتان را ببندید. یک تغییر بزرگ در زندگیتان در حال وقوع است. این تغییر قطعاً یک تغییر "مثبت" یا "منفی" نیست چون همه ی تغییرات یک بخش طبیعی از جریان زندگی هستند. شاید این تغییر پاسخ دعاهایتان باشد، پس خودتان را در آرامش ببینید و حس کنید.

666 - در حال حاضر افکارتان از تعادل خارج شده اند، و بیش از حد روی دنیای مادی متمرکز شده اید. این توالی اعداد از شما می خواهد که تعادلی بین افکار معنوی (بهشتی) و مادی (زمینی) تان ایجاد کنید. فرشتگان از شما می خواهند که روی معنویات و کمکهای عام المنفعه تمرکز کنید، و مطمئن باشید که نیازهای مادی و عاطفی تان نیز در نتیجه ی افکار معنویتان برآورده خواهند شد.

777 - فرشتگان شما را می ستایند... "تبریک! شما رو دور موفقیت افتاده اید ! به کارتان ادامه دهید و بدانید که آرزویتان در حال به وقوع پیوستن است". این یک نشانه ی فوق العاده مثبت است و شما باید منتظر معجزات بیشتری نیز باشید.

888 - یک مرحله از زندگیتان رو به اتمام است، و این نشانه یک اخطار قبلی است جهت مهیا شدن برای مرحله ی بعد. این توالی اعداد ممکن است به این معنی باشد که یک شغل یا رابطه ای در حال به پایان رسیدن است. همچنین به معنی نوری است در دل یک تونل. و نیز به این معناست که، محصولات رسیده اند. آنها را برداشت کنید و لذت ببرید. به عبارت دیگر، برای حرکت کردن یا لذت بردن از ثمرات زحماتتان این دست و آن دست نکنید.

875 - تغییری که ایجاد کرده اید شما را در مسیر درست متجلی ساختن فراوانی ها در تمام ابعاد زندگی قرار داده است.

999 - دست به کار شو! دنیا هم اکنون به هدفِ الهی زندگی تو نیاز دارد. به طور کامل، بدون ترس و تردید بر کشتی رسالتت سوار شو (مأموریتت را شروع کن).

000 - یادآوری این نکته که خدا با توست، حضور عشق خالق ات را در درونت حس کن. همچنین به این معنیست که موقعیتی دوباره به سرجای اولش برگشته است.

گاهی پیامها از طریق فرشتگان به ما القا میشود همانطور که گفتم فرشتگان هرگز پیامی منفی برای شما نمیفرستند اگر نیازمند کمک و یاری فرشتگان هستید و سئوالی دارید لحظه ای چشم خویش را ببیندید و سپس ذهن خود را متمرکز کنید بر سئوال و از فرشتگان درخواست پاسخ نمایید آنگاه از بین اعداد 1 تا 24 یک عدد را انتخاب کنید

١- فرشته سارنا sarena

من فرشته فراوانی هستم. تو پولی را که نیاز داری به دست می آوری. چگونگی وقوع این امر در دستان خداوند است. مطمئن باش.

2- فرشته دانیل Daniel

من فرشته ازدواج هستم و در حال حاضر در کناری ایستاده ام.

3- فرشته آزور Azur

خواسته و آرزوی تو به زودی برآورده می شود. صبر و حوصله داشته باش. سعی نکن به زور کاری را انجام دهی.

4- فرشته زانا Zanna

تو از تمام رنج و مشکلات سختی که تو را تهدید می کرد، محافظت شده ای. نفس راحتی بکش و بدان که تو در امنیت هستی.

5- فرشته یوونه Yvonne

تو رابطه خاصی با حیوانات داری. حیوانات تو در زمین و آسمان توسط فرشتگان محافظت می شوند.

6- فرشته میس تی کیو Mystique

سرزنده و با روحیه به جلو گام بردار و هیچگونه "نمی شود" را نپذیر. روی راه حلهای شگفت انگیز و خارق العاده حساب کن.

7- فرشته مرلینا Merlina

تو آشفته و سردرگم هستی چراکه به اندازه کافی آگاهی و اطلاعات نداری. قبل از آنکه تصمیم بگیری بهتر است بیشتر خبر کسب کنی و از آگاهان و مطلعان کمک بگیر.

8- فرشته اتسه آنا Otzeana

تو در موقعیتی هستی که با حقیقت در تماسی. به ندای قلبت اعتماد کن و آن را با شیوه دوستانه ای اظهار کن.

9- فرشته آستارا Astara

تو شایسته بهترین هایی! با امیدها و آرزوهایت به ستاره ها می رسی و هیچ مصالحه و سازشی را نپذیر

10- فرشته رایه Raye

در حال حاضر یوگا و فعالیتهای بدنی برای تندرستی و سلامتی و آرامش درونی و رشد روحی تو الزامی و ضروری است.

11- فرشته ایندریل Indriel

تو یک پرورنده نور هستی. همانند یک فرشته اجازه بده نور الهی و عشق به زمین و ساکنان آن بتابد. خداوند تو را برای این کار ساخته است.

12- فرشته ایزابلا Isabella

بله ، الان زمان مناسب برای اقدام جدید است. شما موفق می شوید و نتیجه منطبق بر انتظارات مثبت تو است.

13- فرشته آریل Arielle

تجارب روحی و روشن بینانه جدیدی، شخص تو و دیدگاهت را نسبت به جهان تغییر می دهد. اجازه بده موهبت های روحی تو به وسیله یادگرفتن، دعا و نماز خواندن و ژرف اندیشی (مدیتیشن) گسترش یابد.

14- فرشته بتانی Bethany

اگر تو خوب مراقب خودت باشی برای همه چیز اکتفا می کند . امروز برای تو اتفاقی که اعصابت را راحت می کند مقدر شده است مانند یک پیام یا یک آبتنی در دریا.

15- فرشته دزیره Desiree

نه ، اکنون شرایط مناسب نیست. منتظر بمان یا راههای دیگری را بسنج. از فرشتگان کمک و یاری بخواه.

16- فرشته وانسا Vanessa

تصمیمت را درباره مسایلی که تو را به شبهه و سوال انداخته بگیر:

چه راهی مرا به وظیفه الهی ام نزدیکتر می کند؟

چه راهی مرا از آن منحرف کرده و باز می دارد؟

17- فرشته پاتینسه Patience

اکنون زمان یادگیری و علم و اطلاعات جمع کردن است، از اینکه یک یادگیرنده باشی لذت ببر چراکه علمت در آینده به کار می آید.

18- فرشته لیلا Leila

مدتی را به تنهایی در طبیعت سپری کن. درباره آرزوها و اهدافت تعمق کن. از فرشتگان مدد بخواه که تو را به بینش حقیقی برسانند.

19- فرشته اپال Opal

فرزندان تو در زمین و آسمان سعادتمندند. آنها توسط خدا و فرشتگان به خوبی محافظت می شوند.

20- فرشته آکاشا Akasha

تو یک آموزگار روحانوی هستی: تو قادری به دیگران پند و مشاوره دهی و آنان را کمک کنی تا موهبتهای معنوی و وظایف الهی زندگی خود را بازشناسند.

21- ملک مقرب رافائل Raphael

من کمکت می کنم تا بیماریها، مبارزه ها و مشکلات خود و دیگران را بهبود دهی. تو همانند من یک شفا دهنده هستی.

22- فرشته روچل Rochelle

اگر تو به حکمت درون قلبت رجوع کنی و آن را دنبال کنی به سعادت و رفاه می رسی.

23- فرشته بریدجت Bridgette

مراقب باش کاری نکنی. قبل از آنکه ادامه دهی جوانب و شرایط را با دقت بسنج و بررسی کن.

24- فرشته کراک و آنتویینیه Crac & Antoinette

برای اینکه موقعیت را بهبود بخشی به دیدگاه و عقاید دیگران با درک و همدردی کامل توجه کن.

[تصویر:  Pwr.jpg]
 سپاس شده توسط SAHAR ، ناردونه ، نیکودل ، fati ، nasimi ، Anahita ، khoobi ، minikin-bride ، elitebride ، mana ، Ephoria ، الیزابت دارسی ، Tiffany ، سفیدبرفی ، سحر ، اورانوس ، کوروش ، Po. ، اکرم ، farzanem40 ، ساحل68 ، مـینا ، D'hiver ، آرزو ، golmangoli ، Nilo ، alizadeneda582@gmail.com ، بتینا ، همسر پوریا هستم ، درخشان ، Taraneh ، Atefe ، حدیثه ، Tikooli ، Kimkim ، yaldaa ، IvI3HD1 ، yeganeh ، Mohana
10-19-2014, 11:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-13-2014 04:56 AM، توسط ناردونه.)
ارسال: #3
(07-08-2014 02:31 PM)NIKI JOON نوشته شده توسط:  سکه ها :

سکه ها، یا به طور کلی وجه رایج هر کشوری، اغلب پیام یا راهنمایی ای از جانب فرشتگان است. تمام جنبه های این نوع از نشانه ها ارتباط مخصوصی با شما و مسیر(طریقت) تان دارند، مثل زمان و مکانی که سکه را پیدا می کنید، نوع سکه، پیامهایی که روی آن نوشته شده است، و جنس سکه. دفعه بعد که سکه ای را روی زمین پیدا کردید، مطمئن باشید که از قصد در مسیر شما قرار گرفته است. موهبت سکه برای ما نشانگر تحت حمایت قرار گرفتن از نظر مالی، احساسی، معنوی، و جسمانی است.

من تو این مدت که زیاد ذکر و عبارت تاکیدی میگم...چند باری سکه دیدم Smile فکر نمیکردم نشونه باشه الان خیلی خوشحالمSmile...واقعنم چندتا از نامه هام جواب داده بچه ها دارم حسابی به فرشته ها ایمان میارم....اونایی که قدیمی تر دارن از فرشته ها یاری میگیرن داستانها و نشونه هاشون را بگن...منم چندتایی دارم اما پیدا نکردم تاپیکی برا گفتن تجربه هامون در مورد فرشته ها و نشونه هاشون...

کامیابی تقدیر الهی من است.
 سپاس شده توسط نیکودل ، mana ، ناردونه ، Ephoria ، سفیدبرفی ، اِلی ، farzanem40 ، D'hiver ، Taraneh ، Kimkim ، yeganeh
10-19-2014, 11:20 PM
ارسال: #4
من پر خیلی زیاد می بینم, هر بار که به فرشته ها می گم به من نشون بدید که پیشم هستید چند روز بعدش پر می بینم, برای اینکه مطمئن بشم می گم دوباره بهم یه نشونه بدید, بعد بازم پر می بینیم.

مثلا الان مدت زیادیه که پر ندیدم چون فعلا ازشون درخواست نشونه نکردم Angel

مهربانان, لطف زیر همه پستهای دوستان, تشکر بزنید ❤❤❤

[تصویر:  LdpgkA] [تصویر:  JdhhBU]
 سپاس شده توسط elitebride ، نیکودل ، mana ، ناردونه ، blogfa ، Ephoria ، الیزابت دارسی ، اِلی ، ElMira ، farzanem40 ، D'hiver ، همسر پوریا هستم ، Taraneh ، حدیثه ، Kimkim
10-19-2014, 11:47 PM
ارسال: #5
منم از وقتی به فرشته نامه دادم تو خونمون 3 بار پر دیدم

توجه:

هر گونه مطلب ارسال شده بدون ذکر منبع، حذف خواهد شد.

استفاده از مطالب سایت نیز فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
 سپاس شده توسط mana ، ناردونه ، SAHAR ، elitebride ، Ephoria ، الیزابت دارسی ، اِلی ، farzanem40 ، ساحل68 ، D'hiver ، Taraneh
10-20-2014, 12:04 AM
ارسال: #6
(10-19-2014 11:03 PM)elitebride نوشته شده توسط:  ..اونایی که قدیمی تر دارن از فرشته ها یاری میگیرن داستانها و نشونه هاشون را بگن...منم چندتایی دارم اما پیدا نکردم تاپیکی برا گفتن تجربه هامون در مورد فرشته ها و نشونه هاشون...

اینجاست عزیزم

http://ghanunejazb.ir/forum/forumdisplay.php?fid=67

تذکر جدی : هر پست اسپم در تاپیکهای تخصصی =ریموو پست بدون اطلاع قبلی+ اخطار
 سپاس شده توسط mana ، نیکودل ، elitebride ، Ephoria ، ElMira ، farzanem40 ، Taraneh
10-20-2014, 11:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-20-2014 11:41 PM، توسط elitebride.)
ارسال: #7
امشب یه پر گوشه اتاقم دیدمTh_9 باورم نمیشه خیلی خوشحالم یعنی چیه معنیش؟Angel خدایا شکرتTh_3

سپاس شده توسط mina1991 ، ناردونه ، نیکودل ، SAHAR ، mana ، حباب ، Ephoria ، farzanem40 ، Taraneh
10-21-2014, 12:28 AM
ارسال: #8
الی معنیش اینه که فرشته ات میخواسته ابراز وجود کنه بگه کنارته کمکت می کنه

توجه:

سپاس شده توسط ناردونه ، SAHAR ، elitebride ، mana ، Ephoria ، farzanem40 ، همسر پوریا هستم ، Taraneh ، Atefe
10-21-2014, 01:23 PM
ارسال: #9
پرهایی که من میبینن کوچولو ان

فک کنم فرشته هامم مثه خ.ودم ریزه میزه ان

توجه:

سپاس شده توسط elitebride ، ناردونه ، mana ، farzanem40 ، Taraneh
10-21-2014, 01:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-21-2014 01:44 PM، توسط elitebride.)
ارسال: #10
نیکو منم از اون کوچیکا میبینمSmile این گنده ه ولی عالی بود اصلا یهو دیدمش....هی یادش میفتم دلم قنج میرهHeart انگار عشقم دیدمTh_51

الان مامانم گفت دیروز پر تو اتاقت دیدم میخواستم ورش دارم اما گفتم بزار باشه!!! فرشته هام نزاشتن برشون داره که من ببینم Smile

سپاس شده توسط نیکودل ، ناردونه ، mana ، حباب ، شهلا... ، farzanem40 ، Taraneh ، z.shafiee
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان