آفرینش آینده

سحر رضوی ۸:۲۲ ب.ظ ۴
 

iStock_000022814566Small-583x386

 

آیا می توانید تصور نمایید که بدون آگاهی از مقصد نهایی, سفری بیست ساله را در یک جاده آغاز کنید؟ پس از هر روز نشستن در اتومبیل خود و فقط پیش راندن در هر مسیری که در آن لحظه مناسب بنظر می رسد, چه احساسی خواهید داشت؟

آیا فکر می کنید این شیوه برای شما الهام بخش است؟ 

اگر فکر می کنید شاید پس از چندین روز, ماه یا سال پرسه زدن در جهان و واگذاری آینده به دست بخت و تقدیر, غرق در اضطراب, سردرگمی یا کسالتی وحشتناک شود, از شما دعوت می کنم که درست همین حالا درنگ نمایید و یک نقشه راهنما که شما را بسوی مقصد رویاهایتان رهنمون شود, بیافرینید.

داشتن رویا و اهداف به ما کمک می کنید تا بداتیم لازم است چه انتخابهایی داشته باشیم. ژرف ترین آرزوها از روحمان برمی خیزد و الهام بخش ما می شوند تا به سوی آنچه منظور حقیقیِ بودن ماست, تکامل یابیم. اهدافمان ما را به سوی مسیرهایی هدایت می کنند که لازم است بپیماییم.

هرچند اگر ما درمورد مقصدمان به روشنی فکر نکنیم, به آسانی دچار سردرگمی می شویم. هرچه بیشتر بدون داشتن هدف یا جهت مشخص پرسه بزنیم, سرگشته تر و دچار ابهام بیشتری می گردیم.

اگر بخواهید در یک سفر زمینی به آن سوی کشور بروید, آیا بدون یک نقشه راهنما حرکت می کنید؟ آیا فقط یکبار به نقشه نگاهی می اندازید و بعد آنرا به فراموشی می سپارید؟

اگر این روش راهبر سفر شما باشد, امکان دارد هرگز به مقصد نرسید. اما اگر برای رسیدن به مقصدتان در کوتاه ترین زمان ممکن کاملا متعهد باشید, نقشه را با دقت مطالعه می کنید و مسیر هر روز خود را روی آن مشخص می نمایید. آنگاه اگر انحرافی در طی راه داشته باشید, متوقف نمی شود و پنج سال را صرف سرزنش خودتان نمی کنید, بلکه اتومبیل خود را کنار می زنید, به نقشه نگاهی می اندازید و به مسیر اصلی باز می گردید.

باید مهم ترین کار هر روز شما مشورت با نقشه بینش مدارتان باشد. این نقشه تصور شما درمورد زندگیتان است و مقصد را به شما نشان می دهد. بدون این دور اندیشی به آسانی قربانی شور گذرای لحظات و وسوسه رفتارهای عادی می شوید.

حتی اگر شما سفرتان را با تعیین هدفهای کوچک در جنبه های مختلف زندگی خود آغاز نمایید, دست کم می دانید به کدام سو حرکت می کنید.

باید هدفها, تصورات و رویاهایتان را بازنگری کنید تا یک قطب نمای حقیقی داشته باشید, تصوری که از آینده خودتان دارید به عنوان یک مرجع عمل می کنید.

از این رو اختصاص زمانی در روز برای تمرکز روی رویاها و آوردن اهداف به درون آگاهی هشیارانه ضروری است. 

 

سوال های درست

دبی فورد

 

به جمع “خانواده قانون جذب” در کانال تلگرام بپیوندید

arrow2

ghanunejazb-kanal

 

۴ دیدگاه »

 1. ابراهیم دی ۲, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۸ ب.ظ - Reply

  نمیتوانم عضو تلگرام شوم چرا

  • سحر رضوی دی ۱۱, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۸ ق.ظ - Reply

   امیدوارم مشکلتون حل شده باشه, اگر همچنان هست, بگید شاید بتونیم راهنمایی کنیم.

 2. mortaza بهمن ۱۸, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۳ ب.ظ - Reply

  سلام خدمت شما دوست عزیز
  من چطوری میتونم به ترتیب همه ی ویدیو های در رابطه به قانون جذب رو دانلود کنم
  سپاس..

  • مرضیه بهمن ۱۹, ۱۳۹۵ در ۴:۱۹ ب.ظ - Reply

   سلام
   تمامی ویدئو های انگیزشی سایت در اینجاس

پاسخی بگذارید »

::. فارسی سازی توسط بیگ تم .::