قدرت ذهن و سلامتی

سحر رضوی ۷:۴۲ ب.ظ ۰
red-apple-with-heart

اگر هیچ محدودیتی در آرزو داشتن وجود ندارد, آیا می توان آرزوهایی برای بازیافتن سلامتی, حتی درمورد بدترین بیماری ها, به مرحله ظهور رساند؟

در کنار روش های درمان همیشگی, آخرین تحقیقات جدید دانشمندان نشان داده است, باید احتیاط لازم را به عمل آورد تا مبادا این راه به بن بست ختم شود.

در نظریه های جدید فیزیک کوانتوم, بیولوژی کوانتوم و اپی ژنتیک, همواره بر ما روشن می کند که نیروی تلقین, که به آن وابسته هستیم, بر هر چیزی که به آن ایمان داریم, در راستای سلامتی و بیماری حتی بر روی سیستم ایمنی, نیروی خود درمانی و در انتها قدرت داشتن یک زندگی سعادتمندانه و خوشبختی بسیار تاثیر گذار است.

بنابراین هیچ محدودیتی وجود ندارد, هر چه حد, مرز و محدودیت وجود دارد, از ذهنمان شروع می شود, درغیر این صورت برای هیچ انسانی, هیچ محدودیتی وجود ندارد که چگونه فکر کند و با قدرت فکر خود زندگیش را بسازد.

بر طبق نظریه دانشمندان از شگفتی خلقت انسان این است که درباره هر چه باور داشته باشد, این نیروی باور و ایمان دارای قدرتی است که فرد را مدام قوی و قوی تر می کند.

بنابراین هیچ جای تعجبی نیست که افراد بیشماری, ماجراهای شنیدنی درمورد رسیدن به سعادت و خوشبختی مربوط به “ایمان و باور” را دارند.

 

سایر مطالب بخش “سلامتی”

سایر مطالب بخش “زندگی بهتر”

کتاب “خودتان را بهتر بشناسید”

دیوید جی لیبرمن

انتشارات نسل نو اندیش

منبع سایت قانون جذب 

(استفاده از مطالب فقط با ذکر سایت منبع مجاز می باشد)

 

به جمع “خانواده قانون جذب” در کانال تلگرام بپیوندید

arrow2

ghanunejazb-kanal

پاسخی بگذارید »

::. فارسی سازی توسط بیگ تم .::